Dapper Dan After Shave Balm 100 ml
269,00 Kč
2 690,00 Kč / 1l
plus 129,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tabac Original, Balzám po holení, Citlivá pokožka, 75 ml, Vyživující, Vyhlazující, Zklidňující6 358,53 Kč/1l
476,89 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
Proraso Wood and Spice After Shave Balm 100 ml2 794,40 Kč/1l
279,44 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Další informace o reklamě
Hugo Boss Balzám pro muže po holení, 75 ml12 020,80 Kč/1l
901,56 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Pánský balzám po holení 50ml7 309,60 Kč/1l
365,48 Kč
Prodejce: Shoproither

Balzám Balsalip 5 ml
13 411,43 Kč/1kg
187,76 Kč
Prodejce: apohealth

Balzám na holení 100 ml
651,55 Kč/1kg
651,55 Kč
Prodejce: taleoo

Proraso Refreshing Beard Balm 100 ml
2 819,60 Kč/1l
281,96 Kč
Prodejce: MANADA

Balzám po holení pro muže For Men (After Shave Balm) 100 ml
2 680,60 Kč/1l
268,06 Kč
Prodejce: VISO

Balzám po holení Bulldog - 100 ml
2 225,60 Kč/1l
222,56 Kč
Prodejce: VISO

Balzám po holení Uomo 100 ml
5 520,00 Kč/1l
552,00 Kč
Prodejce: DrTafficz

Athenian Grooming balzám po holení 125ml
2 911,92 Kč/1l
394,15 Kč
-30,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
363,99 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Proraso Coarse Beards After Shave Balm 100 ml
2 580,00 Kč/1l
258,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Diesel Bad After Shave Balm 200 ml
10 644,90 Kč/1l
2 223,40 Kč
-94,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 128,98 Kč
Prodejce: Rareparfum

Hydrocare balzám po holení 100 ml
3 184,00 Kč/1l
318,40 Kč
Prodejce: Tersorte

Kedma AFTERSHAVE BALM 100g
5 500,00 Kč/1l
550,00 Kč
Prodejce: JERICHO

Ziaja Yego Sensitiv Balsam po goleniu, 75 ml
917 846,15 Kč/1kg
119,32 Kč
Prodejce: Tersorte

Tiande regenerační balzám po holení 170ml 1012210131
3 774,65 Kč/1l
641,69 Kč
Prodejce: Emerosa

Nivea, Balsam po goleniu Sensitive, 100 ml
6 518,70 Kč/1l
651,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

OWAY zklidňující balzám po holení Repairing Aftershave Balm 50 ml
18 280,00 Kč/1l
914,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Balzám po holení
Dapper Dan After Shave Balm 100 ml je jemně chladivý a zklidňující balzám po holení, který hydratuje, regeneruje a osvěžuje pokožku po holení bez pálení. Jeho složení bez alkoholu je ideální pro citlivou pleť, kterou ochrání před podrážděním a zanechá ji hebkou a příjemně provoněnou.VlastnostiNeobsahuje alkohol – nedráždí pokožkuObohacený o aloe vera a allantoin pro zklidnění a regeneraciLehká krémová textura, rychle se vstřebáváVhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivéObjem: 100 mlKlíčové benefityZklidňuje podrážděnou pokožku po holeníHydratuje a zabraňuje pocitu pnutí či vysušení zarudnutí a podporuje hojení drobných poraněníZanechává lehkou, klasickou pánskou vůniIdeální pro každodenní použitíPoužitíPo holení naneste malé množství balzámu na suchou pokožku tváře a krkuJemně vmasírujte až do úplného vstřebáníVhodné i jako denní péče pro podrážděnou pleťTento balzám je ideální volbou pro muže, kteří chtějí stylovou a zároveň šetrnou péči po holení s osvěžujícím efektem a tradiční vůní typickou pro značku Dapper Dan.
Nádherný,
- Rozměry
- 100 ml
- Model
- Shave Care
- Hmotnost
- 114 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- AQUA, GLYCERYL STEARATE, GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, THEOBROMA CACAO (COCOA) SEED BUTTER, CETYL ALCOHOL, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, ALLANTOIN, MENTHOL, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POTASSIUM SORBATE, LIMONENE, SODIUM BENZOATE.
- Výrobce
- Dapper Dan
- Kód EAN
- 0715706021487715706021487
- Rozměry
- 100 ml
- Model
- Shave Care
- Hmotnost
- 114 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- AQUA, GLYCERYL STEARATE, GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, THEOBROMA CACAO (COCOA) SEED BUTTER, CETYL ALCOHOL, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, ALLANTOIN, MENTHOL, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POTASSIUM SORBATE, LIMONENE, SODIUM BENZOATE.
- Výrobce
- Dapper Dan
- Kód EAN
- 0715706021487715706021487
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Gel po holení Gillette – zklidnění a hydratace pro citlivou pokožku, 75 ml
53 550,00 Kč/1l
75,28 Kč
-28%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
53,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Hermes - Terre D'Hermes After Shave Balsam 100ml
12 200,00 Kč/1l
1 220,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tabac Original, Balzám po holení, Citlivá pokožka, 75 ml, Vyživující, Vyhlazující, Zklidňující
6 358,53 Kč/1l
476,89 Kč
Prodejce: VogueVista

Dr. Severin Balzám po holení Women Original s uklidňující péčí pro citlivou pokožku, průhledně žlutý, univerzální velikost
2 609,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Hugo Boss Balzám pro muže po holení, 75 ml
12 020,80 Kč/1l
901,56 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Health&Beauty Balzám po holení 150 ml
4 704,87 Kč/1l
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Proraso Pre-Shave Cream Refreshing, Krém na holení, Pánské, Univerzální pleť, 300 ml, Čisticí, Osvěžující, Dávkovač
893,33 Kč/1l
268,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Diesel Bad After Shave Balm 200 ml
10 644,90 Kč/1l
2 223,40 Kč
-94,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 128,98 Kč
Prodejce: Rareparfum

L'Occitane Homme Cade balzám po holení
19 116,80 Kč/1l
1 433,76 Kč
Prodejce: Rareparfum

NISHMAN Balzám po holení a toaletní voda 400 ml - odstín 03 Pyrogenous Red
405,62 Kč/1l
162,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Zklidňující balzám po holení AfterShave (Skin Soothing Balm) 200 ml
3 481,25 Kč/1l
696,25 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Athenian Grooming balzám po holení 125ml
2 911,92 Kč/1l
394,15 Kč
-30,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
363,99 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Versace Eros Flame Perfumed After Shave Balm 100ml
7 200,00 Kč/1l
720,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lacoste Elegance voda po holení 90 ml
21 251,33 Kč/1l
2 031,51 Kč
-118,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 912,62 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: MadiHealth

American Crew Shaving Skincare All-In-One Face Balm SPF 15 170 ml
2 427,06 Kč/1l
412,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Depot zklidňující balzám po holení No. 408 Moisturizing After Shave Balm Fresh Black Pepper 100 ml
1 651,80 Kč/1kg
357,49 Kč
-27,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
330,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Mens Master Professional pánský balzám po holení 120 ml
1 325,00 Kč/1l
159,00 Kč
Prodejce: Rosaimpex

Proraso Aftershave Balm, Balzám po holení, Univerzální, 100 ml, Uklidňující, Osvěžující, Zelený čaj, Ovesná kaše
2 247,50 Kč/1l
224,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Proraso Wood and Spice After Shave Balm 100 ml
2 794,40 Kč/1l
279,44 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

NISHMAN Balzám po holení a toaletní voda 400 ml - 05 Invisible Touch Silver
405,62 Kč/1l
162,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

SAMPLE Proraso balzám po holení pro citlivou pleť White line 4ml
125,00 Kč/1kg
6,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Proraso Sensitive & Anti-Irritation After Shave Balm zklidňující balzám po holení 100 ml
1 833,30 Kč/1l
203,74 Kč
-20,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
183,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Nivea, Balsam po goleniu Sensitive, 100 ml
2 180,00 Kč/1l
218,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Health&Beauty Balzám po holení 150 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 704,87 Kč/1l

AVON care MEN balzám a hydratační krém po holení 2 v 1
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 596,60 Kč/1l

Tabac Original, Balzám po holení, Citlivá pokožka, 75 ml, Vyživující, Vyhlazující, Zklidňující



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(11)Počet hodnocení: 11
476,89 Kč
Prodejce: VogueVista
6 358,53 Kč/1l

Solverx Měkký balzám na holení pro muže, 50 ml.
482,00 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 640,00 Kč/1l

Proraso Wood and Spice After Shave Balm 100 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
279,44 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 794,40 Kč/1l

Farmasi Masculine After Shave Balm 100 ml – Zklidňující balzám po holení pro muže s vitamínem E a mentolem | KBruShop
396,33 Kč
Prodejce: lithuaniashop
3 963,30 Kč/1l

Hugo Boss Balzám pro muže po holení, 75 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
901,56 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 020,80 Kč/1l

Pánský zklidňující a regenerační balzám po holení Sensitive 100ml
331,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 766,58 Kč/1kg

Pánský balzám po holení 50ml
365,48 Kč
Prodejce: Shoproither
7 309,60 Kč/1l

American Crew Shaving Skincare All-In-One Face Balm SPF 15 170 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
412,60 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 427,06 Kč/1l

Sebamed Po-holení Hygienický Balzám 100 ml
219,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 191,80 Kč/1l