4,7



Na základě 3 hodnocení
Objem:
238 ml- 200 ml
- 238 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Šampon na suché a poškozené vlasy O'shy Argan 1000 ml303,00 Kč/1l
303,00 Kč
Prodejce: EDANTI

Další informace o reklamě
Björn Axén MOISTURE Shampoo 750 ml - Hydratační péče2 018,65 Kč/1l
1 513,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Kevin Murphy Fresh Hair Dry Shampoo 250 ml3 393,72 Kč/1l
848,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Šampon pro slabé a křehké vlasy Bed Head Resurrection (Super Repair Shampoo), 970 ml3 964,73 Kč/1kg
594,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Suchý šampon Bed Head Dirty Secret (Dry Shampoo), 300 ml
1 132,51 Kč/1kg
257,08 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Batiste Suchy Szampon do włosów Hydrate, 200 ml
919 521,72 Kč/1kg
211,49 Kč
Prodejce: VISO

Tigi Bed Head Colour Goddess sada šampon, 750 ml + kondicionér, 750 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
593 700,01 Kč/1kg
949,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Tigi Bed Head Urban Antidotes, 750 ml, Šampon, Lámavé vlasy, Ochara barvy, Posilující, Láhev, 1 kusů
451,36 Kč/1l
346,00 Kč
-7,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
338,52 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Tigi - Bed Head Recovery Duo Kit - Cassette for heavily damaged hair 1500ml
1 165,67 Kč/1l
1 748,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Glynt Volume Shampoo posilující šampon pro objem vlasů 1000 ml
3 048,20 Kč/1l
3 048,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Šampon Eleven Keep My Curl, hydratační, 960 ml
949,02 Kč/1l
1 170,54 Kč
-259,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
911,06 Kč
Prodejce: Tersorte

Hydratační šampon pro suché a poškozené vlasy Bed Head Recovery (Moisture Rush Shampoo), 970 ml
3 964,73 Kč/1kg
594,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Suchý šampon pro mastné vlasy (Dry Shampoo) 150 ml
436 019,98 Kč/1l
436,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Suchý šampon pro objem vlasů Volume 200 ml
845,00 Kč/1l
169,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Suchý šampon Refresh It (Dry Shampoo) 180 ml
99,44 Kč/1kg
198,88 Kč
Prodejce: MANADA

Suchý šampon s ceramidy Oves (Dry Shampoo) 50 ml
4 291,00 Kč/1l
214,55 Kč
Prodejce: VISO

Head & Shoulders Classic Clean šampon proti lupům 250 ml
424,72 Kč/1kg
106,18 Kč
Prodejce: LAVONIO

Suchý šampon EIMI Dry Me, 180 ml
3 171,44 Kč/1l
570,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Suchý šampon Redken Deep Clean 155 ml
4 274,06 Kč/1l
662,48 Kč
Prodejce: somnia24

Šampon HEAD&SHOULDERS 250 ml DERMA X PRO
487,24 Kč/1l
121,81 Kč
Prodejce: Di-Life
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Suchý šampon Bed Head Oh Bee Hive: nový vzhled, stejný fantastický obsah. Silný čisticí a objemový přípravek, který byl vyvinut nejen ve spolupráci s profesionálními kadeřníky, ale je jimi také používán. Výsledky ze salonu a zážitky z domácího použití. Bed Head Oh Bee Hive je fantastický objemový suchý šampon! Profesionální suchý šampon čistí vlasy a absorbuje přebytečné oleje, které způsobují, že vlasy vypadají mastně a zatěžují je. Tím vlasy osvěží a dodá jim větší objem a objem přímo u kořínků. Suchý šampon dodává vlasům lehký, matný vzhled a je ideální pro vlasy brunet, protože nezanechává bílé zbytky. Profesionální tip: Pokud používáte suchý šampon jako alternativu k mytí šamponem, chráníte tím svou barvu, protože vlasy myjete méně často vodou. Ideální pro všechny typy a barvy vlasů. Před použitím šampon Oh Bee Hive dobře protřepejte a aplikujte na linii vlasů krátkými střiky ze vzdálenosti přibližně 25-30 cm. Vmasírujte rukama do pokožky hlavy a poté vyčešte. Díky svému složení s hydrofobně upraveným kukuřičným škrobem suchý šampon absorbuje oleje, které způsobují, že vlasy vypadají mastně a neupraveně. Vaše vlasy jsou vyčištěné, osvěžené a získají větší objem. Speciální technologie indexu lomu zajišťuje čistý, rovnoměrný a průsvitný povrch. Tento profesionální přípravek pro péči o vlasy obsahuje 238 ml a má úžasnou ovocnou vůni.
Objevte nový suchý šampon Oh Bee Hive od společnosti Bed Head!
Navenek jen jako Epic uvnitř.
Den 2 (nebo 3, neříkáme) nemusí znamenat ochablé vlasy bez života. Tento suchý šampon nezatíží vaše vlasy díky superjemnému prášku, který absorbuje přebytečnou mastnotu a dodává vlasům objem.
Pro koho je určen: Ideální pro všechny typy a barvy vlasů.
Vůně: Nádherně ovocná.
Main benefits:
- Účinky: Vyčištěné a osvěžené vlasy.
- Objem vlasů
- Zářivý, matný vzhled.
Jak používat suchý šampon Oh Bee Hive pro čištění a objemu vlasům.
Krok 1Dobře protřepejte přípravek Oh Bee Hive | Krok 2Nadzvedněte vlasy a lehce nastříkejte ke kořínkům v krátkých krocích po 25,4-30,5 cm. | Krok 3Pomocí rukou zapracujte přípravek do vlasů a pokožky hlavy a poté vyčešte. |
Oh Bee Hive je suchý šampon, který osvěžuje vlasy, absorbuje přebytečnou mastnotu a zároveň dodává vlasovým kořínkům energii. Dodává matný vzhled a je ideální pro vlasy brunetek, protože nezanechává na vlasech bílé zbytky. Jeho složení obsahuje hydrofobně modifikovaný kukuřičný škrob, který absorbuje přebytečný maz, čistí vlasy a dodává jim větší objem.
Vůně: ovocná
Tigi Bed Head Oh Bee Hive Matte Suchý šampon 238 ml
Tento suchý šampon s účinným čisticím a objemovým složením je ideální pro odložení mytí šamponem. Osvěžuje vlasy a dodává jim okamžitý objem. Nezanechává na vlasech bílý film. Vhodný pro všechny typy vlasů. Absorbuje přebytečnou mastnotu, takže vlasy vypadají méně mastné.
- Hmotnost
- 350 g
- Objem
- 238 ml
- Složení
- Suchý šampon Tigi Bed Head Oh Bee Hive Matte Volumising Dry Shampoo, 238 ml
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 6159084312920615908431292
- Číslo produktu
- 300545
- Hmotnost
- 350 g
- Objem
- 238 ml
- Složení
- Suchý šampon Tigi Bed Head Oh Bee Hive Matte Volumising Dry Shampoo, 238 ml
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 6159084312920615908431292
- Číslo produktu
- 300545
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Tigi Bed Head Urban Antidotes, 750 ml, Šampon, Lámavé vlasy, Ochara barvy, Posilující, Láhev, 1 kusů
451,36 Kč/1l
346,00 Kč
-7,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
338,52 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Tigi Spray do włosów z solą morską zwiększający objętość, 100ml
1 370 700,03 Kč/1kg
274,14 Kč
Prodejce: Tersorte

Vileda 146576, Látkové hadříky, Bílá, Textil, Mikrovlákno, Vileda 100°C Hot Spray Vileda Steam, 167 mm, 23 mm
409,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Suchý šampon Bed Head Dirty Secret (Dry Shampoo), 300 ml
1 132,51 Kč/1kg
257,08 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Krups Mini Me KP123, Kapslový kávovar, 0,8 l, Kávová kapsle, 1500 W, Černá, Nerezová ocel
1 896,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

LED prstencové světlo se stojanem a spouštěčem MCE610 10" 12W L
613,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Revlon RVDR5222E, Černá, Růžová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
910,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Tigi Bed Head Dumb Blonde Szampon, 750 ml + Odżywka, 750 ml
450 737,51 Kč/1kg
721,18 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Tigi - Bed Head Volume Small Talk (Energizer) 200 ml 240ml
412,91 Kč/1kg
412,91 Kč
Prodejce: MANADA

TecTake 402838, Bílá, 4 sedadlo/sedadel
4 325,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Zrcátko na líčení Heilmetz Φ48cm Kulaté zrcátko na líčení LED se 3 barvami světla Stolní zrcátko s dotykovým spínačem Bílé
2 272,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heilmetz

Tigi Recovery, 750 ml, Šampon, Neprofesionální, Unisex, Obarvené vlasy, Neživé vlasy, Oprava, Lesklý
937,13 Kč/1l
702,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Ergonomická matracová podložka – podložka z studené pěny – matracová podložka 140 × 200
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Ergonomická matracová podložka 140x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Glynt Volume Shampoo posilující šampon pro objem vlasů 1000 ml
3 048,20 Kč/1l
3 048,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tigi Bed Head Bigger The Better Volume Foam Shampoo posilující šampon pro objem a zpevnění vlasů 200 ml
2 196,05 Kč/1l
439,21 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tigi - Bed Head Recovery Duo Kit - Cassette for heavily damaged hair 1500ml
1 165,67 Kč/1l
1 748,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Wella Fusion, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy
678,03 Kč/1l
678,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Fusion Intense Repair Šampon pro intenzivní regeneraci vlasů, 250 ml
1 110 111,15 Kč/1kg
299,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Intense Repair, 250 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Poškozené vlasy, Ochana, Čisticí, Oprava, Vyhlazující
2 418,52 Kč/1l
604,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Jemné vlasy, Výživa, Ochana
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella SP - Luxe Oil Keratin Restore Mask
1 208,45 Kč/1l
483,38 Kč
Prodejce: MANADA

Wella Professionals Fusion Intense Repair Shampoo posilující šampon pro poškozené vlasy 500 ml
890,46 Kč/1l
445,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella SP Repair Shampoo 1000 ml
674,35 Kč/1l
674,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Fanola No Yellow, 350 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Blonďatá
851,43 Kč/1l
298,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella SP Color Save Shampoo 250 ml
677,76 Kč/1l
181,93 Kč
-12,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
169,44 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixir 100 ml
2 458,80 Kč/1l
262,56 Kč
-16,68 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
245,88 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals INVIGO Volume Boost Bodifying, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy
1 990,60 Kč/1l
1 990,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella Professionals SP Color Save Shampoo šampon pro barvené vlasy 1000 ml
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tigi Urban Antidotes 1 Re-energize, 750 ml, Šampon, Ženy, Normální vlasy
763,47 Kč/1l
572,60 Kč
Prodejce: TR8
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Je to skvělý produkt, díky kterému nemusíte vlasy mýt tak často
Objem 0,238 l
Suchý šampon velmi příjemně voní a snadno se používá
Ohodnoceno dne 16. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,238 l
Ohodnoceno dne 2. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,238 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 353,10 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
258,12 Kč
Prodejce: apohealth
2 581,20 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
352,54 Kč
Prodejce: apohealth
1 762,70 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,88 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 343,52 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 939,72 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
713,93 Kč/1l