5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Darbo Džem z malin a rebarbory Extra Natural bez semínek 450g372,89 Kč/1kg
167,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Jahodový džem Lubella 280 g113,04 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Grashoff Rakytníkový džem Extra ovocný sladký 250g517,96 Kč/1l
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Schwartau Extra jahodová snídaňová ovocná pomazánka veganská 340g295,97 Kč/1kg
100,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau malinová sametová snídaňová ovocná pomazánka 270g
370,63 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Samt Himbeere, 270 g
2 412,67 Kč/1kg
651,42 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Schwartau velvet cherry krémová jemná ovocná pomazánka 270g
372,70 Kč/1kg
100,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau velvet jahoda-vanilka, 270g
2 236,81 Kč/1kg
603,94 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
796,19 Kč/1kg
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Schwartau sametové lesní ovoce, 270g
587,30 Kč/1kg
186,41 Kč
-27,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
158,57 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Schwartau velvet mango krémová jemná ovocná pomazánka bez kousků 270g
1 667,33 Kč/1kg
450,18 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Schwartau Extra višňová snídaňová ovocná pomazánka Maxi Jar 600g
261,08 Kč/1kg
198,25 Kč
-41,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
156,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo ovocná pomazánka sladký pomeranč
2 077,25 Kč/1l
415,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Schwartau Extra malinová snídaňová ovocná pomazánka veganská 340g
295,29 Kč/1kg
100,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra šípková snídaňová ovocná pomazánka veganská 340g
295,97 Kč/1kg
100,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná pomazánka - borůvková 200g
507,10 Kč/1kg
101,42 Kč
Prodejce: taleoo

Nízkoslazená borůvková marmeláda Łowicz 240 g
218,30 Kč/1kg
122,82 Kč
-28,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,87 Kč
Prodejce: Katomix

Jahodová marmeláda Łowicz 240 g
180,30 Kč/1kg
77,53 Kč
Prodejce: Katomix

Rolnik pomerančový džem 340 g
159,07 Kč/1kg
135,37 Kč
-44,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
90,67 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Mackays Lemon Curd - Zitronencreme 340g
318,79 Kč/1l
108,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Schwartau Jahodová snídaňová ovocná pomazánka Maxi Jar 465g
Tato krémová ovocná pomazánka kombinuje šťavnaté jahody a lahodný červený rybíz a vytváří tak lahodnou pochoutku bez pecek, která pohladí chuťové buňky jako samet.
- Schwartauer Werke GmbH & Co KGaALübecker Str. 49-55D-23611 Bad Schwartau
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Ovocná směs (jahody 40 %, červený rybíz 10 %), cukr, koncentrovaná citronová šťáva, želírující látka pektin (z ovoce).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 849 kJ / 200 kcal Tuk 0,2 g nasycených mastných kyselin 0,0 g sacharidů 47,9 g, z toho cukr 47,6 g bílkovin 0,5 g soli 0,03 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 465 g
- Potravinářský podnik
- Schwartauer Werke GmbH & Co. KGaALübecker Str. 49-55 D-23611 Bad Schwartau
- Prodejní název
- Ovocná pomazánka z jahod a červeného rybízu, jemně scezená
- Výrobce
- Schwartau Werke
- Číslo produktu
- SCH/3006194
- Kód EAN
- 4011800177416
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Ovocná směs (jahody 40 %, červený rybíz 10 %), cukr, koncentrovaná citronová šťáva, želírující látka pektin (z ovoce).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 849 kJ / 200 kcal Tuk 0,2 g nasycených mastných kyselin 0,0 g sacharidů 47,9 g, z toho cukr 47,6 g bílkovin 0,5 g soli 0,03 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 465 g
- Potravinářský podnik
- Schwartauer Werke GmbH & Co. KGaALübecker Str. 49-55 D-23611 Bad Schwartau
- Prodejní název
- Ovocná pomazánka z jahod a červeného rybízu, jemně scezená
- Výrobce
- Schwartau Werke
- Číslo produktu
- SCH/3006194
- Kód EAN
- 4011800177416
K tomu se hodí také

Schwartau Samt Himbeere, 270 g
2 412,67 Kč/1kg
651,42 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Schwartau malinová sametová snídaňová ovocná pomazánka 270g
370,63 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau velvet cherry krémová jemná ovocná pomazánka 270g
372,70 Kč/1kg
100,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra jahodová snídaňová ovocná pomazánka veganská 340g
295,97 Kč/1kg
100,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau velvet jahoda-vanilka, 270g
2 236,81 Kč/1kg
603,94 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mövenpick Gourmet snídaňová ovocná pomazánka s jahodovou příchutí 250g
435,64 Kč/1kg
108,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra Zero jahodový džem bez přidaného cukru vegan 280g
357,39 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
796,19 Kč/1kg
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Schwartau Extra Zero černá třešeň bez přidaného cukru vegan 280g
446,29 Kč/1kg
124,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra malinová rybízová pomazánka veganská 340g
343,06 Kč/1kg
116,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Huawei P30 lite, 15,6 cm (6.15"), 4 GB, 128 GB, 48 MP, Android 9.0, Modrá
21 838,50 Kč
Prodejce: G-Electronics

Snídaňové cereálie Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack 1000g
315,45 Kč/1kg
315,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Žitný chléb Light&Cross crispbread
292,96 Kč/1kg
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Darbo Garden Jahodový džem Pure Natural jemně ceděný 450g
343,24 Kč/1kg
154,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bonne Maman Tradiční jahodová pomazánka 370g
295,59 Kč/1kg
115,80 Kč
-6,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
109,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
2 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Schwartau Extra meruňková ovocná pomazánka s menším množstvím cukru 300g
335,43 Kč/1kg
100,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
363,53 Kč/1kg
908,82 Kč
Prodejce: somnia24

Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
1 056,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

Blaupunkt CR5WH, Hodiny, FM, PLL, Černá, Bílá, AA, 1,5 V, 50 Hz
551,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Darbo Garden jahodová přírodní ovocná pomazánka 200g
538,30 Kč/1kg
107,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HI 70352 LED solární lampy Bubbles 6 s možností změny barvy sada 6 kusů
199,00 Kč
Prodejce: Tradior

Sada balkonového a zahradního nábytku Allibert Rosario včetně sedáků, barva grafitová
4 390,00 Kč
Prodejce: VESPAGARDEN

Podpůrný polštář Emma Classic 80x40 cm
1 897,96 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Antar AT51006, 136 kg, Sklopný, Hliník, Černá, Walker
7 014,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Zubní kartáček Oral-B iO Series 6 Black Lava
3 544,60 Kč/1kg
3 544,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sladké sáčky Daim se stojánkem
2 499,90 Kč/1kg
499,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

3 kusy LED nočních světelných zásuvek stmívatelných v teplé bílé barvě s detektorem pohybu a soumrakovým senzorem pro schody, ložnici, chodbu
659,89 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A++.
Prodejce: lapamax
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. června 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ovocná pomazánka SAMT jahodová od Schwartau, 270g
Vše proběhlo v pořádku.balení super marmeláda i chutná protože jsme si ji také vždy přivezli s sebou syn jí rád,A ještě jednou děkuji za marmeládu zdarma a milý kontakt.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dawtona maracuja pulp bez pecek 860 g
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
640,37 Kč/1kg

Ovocný džem jahodovo-jablečný pro děti 200 g
405,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 844,95 Kč/1kg

Višňový džem Menz a Gasser extra porcovaný 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
573,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
229,39 Kč/1kg

Menz a Gasser džem extra porcovaný švestkový džem 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
533,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,57 Kč/1kg

Den gamle Fabrik Černý rybíz ovocná pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
418,61 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 101,61 Kč/1kg

Den Gamle Fabrik Borůvková ovocná pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
489,00 Kč
-250,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
238,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
626,58 Kč/1kg

Den gamle Fabrik Pomarančová pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
244,47 Kč
-30,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed
563,16 Kč/1kg

Marmeláda z červené cibule Stokes s balzamikovým octem a sirupem z červené řepy 265g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
197,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
744,83 Kč/1kg

Valenzi Divoké brusinky Auslese ovocná sladkost ve sklenici 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
78,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,00 Kč/1kg

Bonne Maman broskve Francouzský džem ze zralého ovoce 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
109,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
296,22 Kč/1kg

Bonne Maman meruňkový džem z čerstvého ovoce 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
115,60 Kč
-6,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
109,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,59 Kč/1kg

Mackays Lemon Curd - Zitronencreme 340g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
108,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
318,79 Kč/1l

Bonne Maman Tradiční třešňová pomazánka 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
133,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,73 Kč/1kg

Bonne Maman Quitten-Gelee 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
107,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,82 Kč/1kg

Grashoff physalis jam Extra kolumbijské plody physalis 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
139,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,76 Kč/1l

Grashoff Cranberry Jam Extra ovocná sladká ovocná pomazánka 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
139,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,76 Kč/1kg

Grashoff Rakytníkový džem Extra ovocný sladký 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
517,96 Kč/1l

Grashoff Amarena višňový džem extra s příchutí hořkých mandlí 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
517,96 Kč/1l

Darbo ovocná pomazánka sladký pomeranč



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
415,45 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 077,25 Kč/1l