5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální stelivo pro kočky | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l27,96 Kč/1l
1 700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

Další informace o reklamě
CATSAN Hygiene plus, Granule, 20 l, Bílá, Papírová taška89,80 Kč/1l
1 795,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Catsan Natural130,00 Kč/1kg
1 300,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní17,27 Kč/1l
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Podestýlka Biokat's Diamond Care Fresh 8l
39,73 Kč/1kg
391,55 Kč
-85,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
306,23 Kč
Prodejce: VISO

Podestýlka Biokat's Classic Fresh 18l
20,79 Kč/1kg
493,75 Kč
-115,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
378,03 Kč
Prodejce: VISO

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
21,59 Kč/1l
863,58 Kč
Prodejce: VISO

Biokats Classic 3 in 1 Fresh Bavlna Blossom 10 Liter
33,61 Kč/1kg
335,12 Kč
Prodejce: TR8

Podestýlka Biokat's Diamond Care Classic 8l
39,73 Kč/1kg
982,85 Kč
-676,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
306,23 Kč
Prodejce: VISO

Żwirek bentonitowy dla kota 5 litrów
31,94 Kč/1l
159,70 Kč
Prodejce: Katomix

Vitakraft 14035, Granule, 2,2 kg, 5 l, Modrá, Zelená, Bílá
146,98 Kč/1l
734,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Podestýlka Biokat's Micro Fresh 14l
27,85 Kč/1kg
806,60 Kč
-427,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
379,00 Kč
Prodejce: STREFA

Podestýlka Biokat's Classic 10l
0,02 Kč/1kg
1 133,95 Kč
-918,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
215,00 Kč
Prodejce: STREFA

Hilton Cat Litter Lavender - levandulové bentonitové stelivo pro kočky 5 l
82,25 Kč/1l
411,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Dehner Premium, stelivo pro kočky, typu "klump", 12 kg
68,77 Kč/1kg
825,29 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: everybuy_at

Kočičí toeste Catmat, 40x50 cm, Voděodolné, Proti zápachu, EVA, Šedé
491,39 Kč/1kg
491,39 Kč
Prodejce: alleop

Bentonitové stelivo pro kočky Flamingo s mastkem 12 kg, jedna velikost
78,92 Kč/1kg
947,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Popis produktu
Podestýlka pro domácnosti s více kočkami
Hrudky jsou ploché - snadno se odstraňují
Maximální zadržování zápachu a svěží vůně
Extra savý
Bezprašné pro lepší snášenlivost
Hygienická podestýlka je základem všeho, pokud jde o to, aby se lidé a domácí zvířata cítili doma dobře. Správný výběr kočičího steliva je o to důležitější, pokud máte po svém boku několik vrnících společníků. Podestýlka pro kočky Biokat s přírodním aktivním uhlím je obzvláště savá a díky receptuře 2v1 FreshLock zajišťuje maximální kontrolu zápachu. Formule AromaProtect vydává dlouhotrvající, ale jemnou svěží vůni. Podestýlka pro kočky je bezprašná, a proto je vhodná i pro citlivé sametové tlapky. Po odchodu vaší kočky na toaletu se navíc tvoří ploché hrudky, které lze snadno odstranit malou lopatkou. Podestýlka - udělá vašim kočkám radost!
Diamond Care Multicat 8 LTR od společnosti Biokat je hrudkující stelivo speciálně navržené pro více koček. Nabízí maximální kontrolu zápachu a hygienu. Díky receptuře Freshlock 2 v 1, která se skládá z receptury Aromaprotekt a přírodního aktivního uhlí, jsou nepříjemné pachy maximálně vázány. Výsledkem je svěže vonící litrový box a dostatek hygieny, ideální pro domácnosti s více kočkami
- Kočkolit -Grit vhodný zejména pro domácnosti s více kočkami
- Přírodní jíl tvoří velmi pevné hrudky
- Velmi účinná regulace zápachu díky receptuře Freshlock s aktivním uhlím
- Bezprašná, vhodná i pro citlivé kočky
Objem: 8 litrů
- Délka
- 16 cm
- Objem
- 8 l
- Barva
- Šedá
- Kód EAN
- 4002064613475
- Číslo produktu
- 613475
- Výrobce
- Biokat's
- Délka
- 16 cm
- Objem
- 8 l
- Barva
- Šedá
- Kód EAN
- 4002064613475
- Číslo produktu
- 613475
- Výrobce
- Biokat's
K tomu se hodí také

Podestýlka Biokat's Diamond Care Fresh 8l
39,73 Kč/1kg
391,55 Kč
-85,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
306,23 Kč
Prodejce: VISO

Feliway Classic Starter-Set Verdampfer + Flakon 48ml
1 061,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kauf-CR07

ROTHO Bailey Hooded koš na odpadky Černá
198,37 Kč/1kg
249,95 Kč
Prodejce: velmontask

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
21,59 Kč/1l
863,58 Kč
Prodejce: VISO

Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Hilton Cat Litter Lavender - levandulové bentonitové stelivo pro kočky 5 l
82,25 Kč/1l
411,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

FEANDREA škrabadlo 3 plochy na ležení a jeskyně, omyvatelné podložky hnědé barvy
1 826,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
171,77 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
1 853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Bílá, Analogový/digitální, Tlačítko domů, Tlačítko napájení, Knoflíky
9 618,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, kouřově šedá PCT087G01
2 014,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 TWS Bluetooth 5.0 Přenosná nabíjecí sluchátka Přenosné pouzdro Stereo sluchátka s mikrofonem pro Android iPhone Samsung White Retoo
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Nintendo Animal Crossing: New Horizons, Nintendo Switch, E (bez omezení)
2 764,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Psací stůl >Pepe< zásuvka na klávesnici bílá
3 644,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Oboustranná páska Extra Strong, 3M Transparentní omyvatelná nano páska, odstranitelná beze stopy, protiskluzová oboustranná páska pro koberce, kuchyň, auto nebo kancelář
259,97 Kč/1m
779,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

UISEBRT 5dílná krbová sada Krbové příslušenství z nerezové oceli Příbor se zástěnou, smetáček, kleště, pohrabáč, lopatka na popel Klasická sada černá
751,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

SANILO® VIP Lounge WC sedátko, poklop na WC přímo od výrobce, poklop na WC, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko
1 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WCShop24

Kartáč na žmolky v rolích oděvů 3 zásobníky + 9 náhradních rolí
131,59 Kč
Prodejce: M_plus_L

Rieker dámské kotníkové boty na zip černé volnočasové boty, velikost bot:40 EU
3 065,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Philips 32PHS6009/12, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
10 373,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: NovaMBSmart

Škrabací deska KARLIE sisalový roh 28 x 80 cm, béžová barva
392,99 Kč
Prodejce: Easytoys

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
248,69 Kč/1m
248,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky Amy 27027, kočičí strom s jeskyněmi, ložnými plochami, žebříky a sisalovými kmeny, stabilní, šedé, 170 cm
1 920,00 Kč
Prodejce: Kokiska

8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
17,27 Kč/1l
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

131 cm vysoká voliéra
2 525,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Tectake

Bestway 58071, Dávkovač chlóru/bromu, Modrá, Bílá, 16,5 cm, 370 g, 1 kusů, Krabice
299,91 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Katomix
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spokojené kočky
Dělá, co má, jsem spokojená
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

5x jednorázová kočičí toaleta PH CONTROL, s bentonitovou podestýlkou 5x2,7l + lopatka
610,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
45,66 Kč/1kg

HUGS by Akinu Sandy Silika gel (jemný - 0,5 - 2 mm) stelivo pro kočky 7,2 l



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
247,00 Kč
Prodejce: Akinu
34,31 Kč/1l

HUGS by Akinu Silika gel bílý stelivo pro kočky 3,6 l
131,00 Kč
Prodejce: Akinu
36,39 Kč/1l

HUGS by Akinu Silika gel levandule stelivo pro kočky 7,2 l
289,00 Kč
Prodejce: Akinu
40,14 Kč/1l

Bentonitová podestýlka pro kočky levandule LAVENDER 10l
159,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
15,90 Kč/1l

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky se svěží levandulovou vůní | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
1 900,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
31,25 Kč/1l

HILTON Super hrudkující tofu stelivo 5x2,5 kg
1 313,33 Kč
Prodejce: SuperMerchant
515,03 Kč/1kg

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální stelivo pro kočky | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
1 700,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
27,96 Kč/1l

DIAMENTIQ Tofu Matcha Ultra hrudkující - podestýlka pro rostliny - 6x2,5kg
1 160,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
464,40 Kč/1kg

Calitti - Lavenda Silikátové stelivo pro kočky Antibakteriální kočičí písek | Sada 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
980,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
74,24 Kč/1kg

Super Benek Přírodní kukuřičná podestýlka 35l / 22kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
32,68 Kč/1l

PETKIT Tofu stelivo pro kočky 5 v 1 2 sáčky 7,2 kg - aktivní uhlí, splachovací
2 595,58 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
360,50 Kč/1l

Cats Best 10kg Smart kočičí stelivo s granulemi



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(12)Počet hodnocení: 12
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
35,29 Kč/1l

Katzenstreu Super Benek Compact Natural 25 l
954,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
38,19 Kč/1l

HILTON Bentonitová podestýlka s aktivním uhlím bílá 4x5l



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
621,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
124,27 Kč/1l

Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 8 ks 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
900,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
29,61 Kč/1l

Arena Bazyl 20 L 18 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
30,42 Kč/1l

Calitti - Lavenda Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální písek pro kočky | Sada 6 ks 6 x 3,8 l = 22,8 l



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(61)Počet hodnocení: 61
780,00 Kč
Prodejce: Home-and-Fashion
34,21 Kč/1l

8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(22)Počet hodnocení: 22
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM
17,27 Kč/1l

Podestýlka pro kočky Leo - příroda



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
253,08 Kč/1kg