4,8



Na základě 44 hodnocení
MARLENKA® Medové a kakaové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
175,00 Kč
760,87 Kč / 1kg
plus 89,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
5h 10m 23s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
MARLENKA® Medová roláda s kakaem a malinami 300 g663,33 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Další informace o reklamě
Bezlepkové tyčinky 8 cm 100 kusů.5 109,80 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Parle-G 45 g264,44 Kč/1kg
11,90 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Kit Kat Strawberry3 652,21 Kč/1kg
584,30 Kč
-87,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
496,70 Kč
Prodejce: AllYouNeed

MARLENKA® 3+1 Medové kuličky - Výhodné balení (4 x 235 g)
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Medový dortík MARLENKA® s kakaem 100 g
650,00 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Vídeňský medový dort 800 g
436,25 Kč/1kg
349,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Akce 6+2 Medové kuličky - mix 8 x 235g
558,51 Kč/1kg
1 050,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Kakaový medový Snack MARLENKA® 20 x 50 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Duopack Medové kuličky 2 x 235 g
678,72 Kč/1kg
319,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Duopack - Medový dort s vlašskými ořechy 800 g a Medový dort s kakaem 800 g
380,62 Kč/1kg
609,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Velká medová směs | medový dort s vlašskými ořechy (800 g), 2 x medové kuličky (2x 235 g), medová roláda s borůvkami (300 g) a medový koláč s vlašskými ořechy (100 g)
339,68 Kč/1kg
839,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA Medové kuličky MIX 6 x 235 g
56,02 Kč/1kg
789,87 Kč
Prodejce: eMarlenka

Ovocný koláč Hostess Cherry 340g
695,29 Kč/1kg
236,40 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

SchnitzerPizzabase, Gluten, Laktóza, Matice, Palmový olej, Sója, Pšenice, Droždí, 140 g, 1 kusů, Německo
558,70 Kč/1kg
55,87 Kč
Prodejce: taleoo

3+1 MARLENKA® Vídeňské medové kuličky 4 x 235 g
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Akce 6+2 Medový dort s kakaem 8 x 800 g
327,19 Kč/1kg
2 094,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® 3+1 Medový dort s kakaem 4 x 800 g
327,19 Kč/1kg
1 047,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Ovocný koláč Hostess Cherry 120g
661,83 Kč/1kg
79,42 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

7 DAYS croissant s kakaovou náplní 10 x 60g balení
770,78 Kč/1kg
462,47 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
DLOUHODOBÁ TRVANLIVOST - doba použitelnosti nejméně 6 týdnů. To znamená, že pochoutky MARLENKA můžete mít doma po dlouhou dobu připravené pro případnou nečekanou návštěvu. Díky své dlouhé trvanlivosti jsou také ideálním produktem pro každou kavárnu
TRADIČNÍ ZNAČKA - MARLENKA - tradiční značka s lahodnou historií: vychutnejte si kousek skutečné historie s touto ikonickou značkou, která má více než 60letou tradici. Každý kousek MARLENKA v sobě skrývá dobře střežené tajemství, které se předává z generace na generaci
HANDMADE WITH PASSION - Vyrobeno s vášní a láskou: Každá MARLENKA je vyrobena s pečlivostí a vášní pro vynikající kvalitu a autentickou chuť. Každý kus je vyroben podle tradičních receptur a z pečlivě vybraných přírodních surovin
JEDINEČNÝ CHUTNÝ ZÁŽITEK - Nesrovnatelný chuťový zážitek: MARLENKA je synonymem dokonalé chuti. Ponořte se do bohatého a jemného spojení medových plátků, intenzivní ořechové náplně a vzdušného těsta. Každý kousek je mistrovským dílem, které se rozplývá v ústech
OBLÍBENÉ PO CELÉM SVĚTĚ - Oblíbené po celém světě: MARLENKA si získala srdce gurmánů po celém světě. Je to nejen jedinečný zážitek pro vaše chuťové buňky, ale také ideální dárek pro vaše blízké. Vyzkoušejte tuto celosvětově uznávanou značku a zjistěte, proč je ve světě dezertů tak oblíbená
Medové kuličky MARLENKA® s kakaem 235 g Jemné kakaové kuličky z medového těsta, plněné mléčným krémem, obalené medovou drobenkou. Medové kuličky vycházejí z receptury medového dortu MARLENKA. Jedním soustem si můžete vychutnat vyváženou konzistenci jemného těsta, mléčného krému a chuť výběrového kakaa. Výrobek je navíc bez GMO. Pro svou výjimečnou kvalitu a originalitu byly Medové kuličky MARLENKA® s kakaem oceněny národní značkou kvality KLASA.
- Skladování a použití
- 2 - 24 stupňů
- Seznam přísad
- cukr, mléko, pšeničná mouka, margarín [palmový tuk*, pitná voda, plně ztužený kokosový tuk, řepkový olej, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, slunečnicové lecitiny), jedlá sůl, aroma, regulátor kyselosti (kyselina citronová)], vaječná melanž, glukózový sirup, řepkový olej, med 4 %, kakao se sníženým obsahem tuku 1,7 %, pitná voda, kypřicí látka (hydrogenuhličitan sodný), máslo, rostlinný tuk (palmojádrový, palmový, bambucký)*, vaječný žloutek sušený, sušené odstředěné mléko, aroma, jedlá sůl, kvasný ocet lihový, sušená syrovátka, emulgátory (sójové lecitiny, polyglycerol-polyricin-oleát), citronový olej, vanilkový extrakt. Může obsahovat stopy vlašských ořechů. Bez konzervačních látek a barviv.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1761 kJ/ 420 kcal, tuky 23 g, z toho nasycené 14 g, sacharidy 48 g, z toho cukry 36 g, bílkoviny 5,8 g, sůl 0,55 g
- Alergeny
- Vejce a výrobky z nichVlašské ořechy a výrobky z nichObiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Sójové boby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 230 g
- Potravinářský podnik
- Marlenka
- Prodejní název
- Marlenka medové kuličky s kakaem a krémovou náplní 235 g
- Výrobce
- Marlenka
- Kód EAN
- 8594071650308
- Skladování a použití
- 2 - 24 stupňů
- Seznam přísad
- cukr, mléko, pšeničná mouka, margarín [palmový tuk*, pitná voda, plně ztužený kokosový tuk, řepkový olej, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, slunečnicové lecitiny), jedlá sůl, aroma, regulátor kyselosti (kyselina citronová)], vaječná melanž, glukózový sirup, řepkový olej, med 4 %, kakao se sníženým obsahem tuku 1,7 %, pitná voda, kypřicí látka (hydrogenuhličitan sodný), máslo, rostlinný tuk (palmojádrový, palmový, bambucký)*, vaječný žloutek sušený, sušené odstředěné mléko, aroma, jedlá sůl, kvasný ocet lihový, sušená syrovátka, emulgátory (sójové lecitiny, polyglycerol-polyricin-oleát), citronový olej, vanilkový extrakt. Může obsahovat stopy vlašských ořechů. Bez konzervačních látek a barviv.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1761 kJ/ 420 kcal, tuky 23 g, z toho nasycené 14 g, sacharidy 48 g, z toho cukry 36 g, bílkoviny 5,8 g, sůl 0,55 g
- Alergeny
- Vejce a výrobky z nichVlašské ořechy a výrobky z nichObiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Sójové boby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 230 g
- Potravinářský podnik
- Marlenka
- Prodejní název
- Marlenka medové kuličky s kakaem a krémovou náplní 235 g
- Výrobce
- Marlenka
- Kód EAN
- 8594071650308
K tomu se hodí také

MARLENKA® Medové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medový dort s vlašskými ořechy - medový dort, koláč, dort (1 x 800 g)
444,19 Kč/1kg
355,35 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medové kuličky se skořicí 235 g
744,68 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medový dort s kakaem - medový dort, koláč, dort (1 x 800 g)
436,25 Kč/1kg
349,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® 3+1 Medové kuličky - Výhodné balení (4 x 235 g)
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Citrónové medové kuličky 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Bezlepkové medové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Malinové medové kuličky – cukroví s malinami – 10 kuliček, 1 x 235 g
744,68 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Akce 6+2 Medové kuličky 8 x 235 g
558,51 Kč/1kg
1 050,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medová roláda s kakaem a malinami 300 g
663,33 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Dřevěná kuchyně XXL s LED osvětlením, zástěrou a příslušenstvím
1 948,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HyperMotion

Medový dortík MARLENKA® s kakaem 100 g
650,00 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Borůvkový medový rohlík 300 g
663,33 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
10 140,67 Kč/1l
760,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Yum Yum instantní nudle vegetariánské 30 x 60g
714,56 Kč/1kg
1 286,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

Oral-B Vitality Pro, Dospělý, Rotační kartáček, Denní péče, Citlivý, Černá, 2 min, Baterie
1 405,00 Kč/1kg
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

Ubrousky "Rád vás všechny vidím", balení 20 ks
231,02 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

MARLENKA® 3+1 Medové kuličky MIX - Výhodné balení (4 x 235 g)
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

tonies 03-0014, Hrací skříňka, 3 rok/roky, Růžová
5 350,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Sada talířů Blue 6Pers Soup Plate 750ml Salad Plate Serving Porcelain Hand Painted Multicoloured
846,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MamboCat

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
7 847,30 Kč/1l
784,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

MARLENKA® Duopack Medové kuličky 2 x 235 g
678,72 Kč/1kg
319,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Apple iPhone 16 , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Černá
52 484,55 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: NetworkTechnologies

MARLENKA® 3+1 Medové kuličky s kakaem - Výhodné balení (4 x 235 g)
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Pouzdro na pevnou skořápku FCH, sada případů cestovních skříní, sada vozíku, 3 ks, s 360 ° hladké role, abs
2 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Kakaový medový Snack MARLENKA® 20 x 50 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Dětská ložní souprava 100 x 135 + 40 x 60 cm – přikrývka a polštář s prošíváním ve tvaru medvídků
486,02 Kč
Prodejce: Bestlivings

BRUBAKER Zen Garden, Antracit, Šedá, Kov, Keramický, Textil, Ložnice, Černá, Chlapec/děvče, E14
999,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
89% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
89%7% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
7%5% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
5%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Prostě skvělé!
Moc mě těší, že kuličky MARLENKA jsou k dostání i v bezlepkové variantě. Jsou totiž tak chutné, že si je mohou vychutnat i lidé s celiakií. Doba spotřeby byla do konce prosince tohoto roku. Ráda si je zase objednám. A vřele je doporučuji dál. Mockrát děkuji!
Ohodnoceno dne 26. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné medové kuličky
Medové kuličky jsou opravdu vynikající, objednala jsem 4 balení s 10% slevou, dodání by mohlo být lepší, pokud bude i nabídka na 12 balení, objednám znovu.
Ohodnoceno dne 8. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše super rychlé dodání
Všechno šlo opravdu dobře. Normálně jsem chtěl dát 4 hvězdičky, protože balení by se dalo ještě vylepšit. Bylo by lepší zboží trochu vycpat.
Ohodnoceno dne 11. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi pěkné, první místo!
Woww tak krásně zabalené, to je poprvé, co jsem dostala tak dokonale zabalenou zásilku. Je to velmi chutné! Moc děkuji
Ohodnoceno dne 21. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lepší než skořice
1. kuličky pouze s medem 2. kuličky s kakaem 3. kuličky se skořicí
Ohodnoceno dne 25. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi chutné
Nejvíce mi chutnají medové kuličky.
Ohodnoceno dne 7. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nebezpečí závislosti!
Chutná mimořádně lahodně a je návykový!
Ohodnoceno dne 13. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi chutné
Je perfektní!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Tradiční slaná svačinka z brokolice s oreganem v sáčku 300g
129,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
432,43 Kč/1kg

Svačinové tyčinky "Vegan" 8 cm 100 kusů.
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 109,80 Kč/1kg

Bezlepkové tyčinky 8 cm 100 kusů.
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 109,80 Kč/1kg

1xPravé mexické tortilly s Nixtamalem 500g Veganské, bez GMO, bezlepkové, se stojanem na taco nebo držákem na taco 19x3x4 cm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
289,15 Kč
Prodejce: LaProve
578,30 Kč/1kg

Parle-G 45 g
11,90 Kč
Prodejce: CasteloStore
264,44 Kč/1kg

Ostmann vanilkové aroma přísady na pečení pro teplé a studené dezerty 20ml
69,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 459,50 Kč/1kg

Bahlsen Marzipan Stollen se sultánkami a jemnou marcipánovou náplní 400g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
215,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
537,60 Kč/1kg

Leimer krutony neochucené do polévek salátů a na mlsání 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
34,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
341,10 Kč/1kg

Kit Kat Strawberry
584,30 Kč
-87,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
496,70 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 652,21 Kč/1kg

7Days croissant s vanilkovou a višňovou náplní 240g
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
327,38 Kč/1kg

Bauli Croissant Cacao 6 St. Gallen



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
86,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
287,17 Kč/1kg