5,0



Na základě 10 hodnocení
Medový dortík MARLENKA® s kakaem 100 g
65,00 Kč
650,00 Kč / 1kg
plus 89,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
4h 04m 04s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
MARLENKA® Medové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Další informace o reklamě
MARLENKA® Borůvkový medový rohlík 300 g663,33 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Další informace o reklamě
Bezlepkové tyčinky 8 cm 100 kusů.5 109,80 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Parle-G 45 g264,44 Kč/1kg
11,90 Kč
Prodejce: CasteloStore

MARLENKA® Vídeňský medový dort 800 g
436,25 Kč/1kg
349,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® 3+1 Medové kuličky - Výhodné balení (4 x 235 g)
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Medový Snack MARLENKA® 20 x 50 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Small Honey Mix | Medový dort s vlašskými ořechy (800 g), medové kuličky (235 g), medová přesnídávka (50 g) a medové koláčky s vlašskými ořechy (100 g)
480,17 Kč/1kg
569,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Duopack - Medový dort s vlašskými ořechy 800 g a Medový dort s kakaem 800 g
380,62 Kč/1kg
609,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® 3+1 Medový dort s kakaem 4 x 800 g
327,19 Kč/1kg
1 047,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Triopack Kakaový medový dort 3 x 800 g
345,42 Kč/1kg
829,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Akce 6+2 Medový dort s kakaem 8 x 800 g
327,19 Kč/1kg
2 094,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eMarlenka

3+1 MARLENKA Malinové medové kuličky 4 x 235 g
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Duopack Kakaové medové kuličky 2 x 235 g
678,72 Kč/1kg
319,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Čokoládové bonbóny MARLENKA – dárkové balení 90 g
1 820,56 Kč/1kg
163,85 Kč
Prodejce: eMarlenka

Trojbalení medových kuliček MARLENKA, 3 x 235 g
617,09 Kč/1kg
435,05 Kč
Prodejce: eMarlenka

Schär Pitas 150g
121 989,99 Kč/1kg
189,09 Kč
-67,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,99 Kč
Prodejce: taleoo

3+1 MARLENKA® Vídeňské medové kuličky 4 x 235 g
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Gellwe Kisiel Kisiel Zwyrawinowy 38 G
384,25 Kč/1kg
15,37 Kč
Prodejce: Katomix

MARLENKA® Akce 6+2 Medové Kuličky s kakaem 8 x 235 g
558,51 Kč/1kg
1 050,00 Kč
Prodejce: eMarlenka
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Medový dortík MARLENKA® je zmenšenou verzí klasického medového dortu s kakaem. Při výrobě používáme ty nejkvalitnější suroviny bez přidaných konzervačních látek a barviv. Charakteristickou a originální chuť dortíku tvoří především nadýchané medové těsto, lahodný karamelový krém a kakao.
Pro jeho výjimečnou kvalitu a také mimořádnou trvanlivost mu byla Ministerstvem zemědělství České republiky uděleno ocenění KLASA.
- Skladování a použití
- 2 - 24 stupňů
- Seznam přísad
- Seznam složek: Řepkový olej, emulgátory (mono- a diglyceridy jedlých mastných kyselin, lecitin), jedlá sůl, aroma, regulátor kyselosti (kyselina citronová)], pšeničná mouka, celá vejce, glukózový sirup, řepkový olej, med 5 %, nízkotučné kakao 1,8 %, voda, kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), máslo, aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Na 100 g Energetická hodnota: 1594 kJ / 380 kcal Obsah tuku: 22 g z toho nasycené mastné kyseliny: 11 g Sacharidy: 37 g z toho cukry: 27 g Bílkoviny: 6,1 g Sůl: 0,43 g
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nichVejce a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Může obsahovat: sójové boby a výrobky z nichMůže obsahovat: vlašské ořechy a výrobky z nich
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- Marlenka
- Prodejní název
- Marlenka
- Výrobce
- Marlenka
- Kód EAN
- 8594071650360
- Skladování a použití
- 2 - 24 stupňů
- Seznam přísad
- Seznam složek: Řepkový olej, emulgátory (mono- a diglyceridy jedlých mastných kyselin, lecitin), jedlá sůl, aroma, regulátor kyselosti (kyselina citronová)], pšeničná mouka, celá vejce, glukózový sirup, řepkový olej, med 5 %, nízkotučné kakao 1,8 %, voda, kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), máslo, aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Na 100 g Energetická hodnota: 1594 kJ / 380 kcal Obsah tuku: 22 g z toho nasycené mastné kyseliny: 11 g Sacharidy: 37 g z toho cukry: 27 g Bílkoviny: 6,1 g Sůl: 0,43 g
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nichVejce a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Může obsahovat: sójové boby a výrobky z nichMůže obsahovat: vlašské ořechy a výrobky z nich
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- Marlenka
- Prodejní název
- Marlenka
- Výrobce
- Marlenka
- Kód EAN
- 8594071650360
K tomu se hodí také

MARLENKA® Medové a kakaové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Medový dortík MARLENKA® s vlašskými ořechy 100 g
650,00 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® BEZLEPKOVÝ medový dortík s vlašskými ořechy 100 g
650,00 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medový dort s vlašskými ořechy - medový dort, koláč, dort (1 x 800 g)
444,19 Kč/1kg
355,35 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medový dort s kakaem - medový dort, koláč, dort (1 x 800 g)
436,25 Kč/1kg
349,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Borůvkový medový rohlík 300 g
663,33 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® BEZLEPKOVÝ medový dort s vlašskými ořechy 800 g
436,25 Kč/1kg
349,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medová roláda s kakaem a malinami 300 g
663,33 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Bezlepkové medové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® 3+1 Medové kuličky - Výhodné balení (4 x 235 g)
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 2)
219,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

MARLENKA® Triopack Medové Snacky 3 x 50 g
660,00 Kč/1kg
99,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Vídeňský medový dort 800 g
436,25 Kč/1kg
349,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Velká medová směs | medový dort s vlašskými ořechy (800 g), 2 x medové kuličky (2x 235 g), medová roláda s borůvkami (300 g) a medový koláč s vlašskými ořechy (100 g)
339,68 Kč/1kg
839,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Menzi Djuvec Balkánská rýže se zeleninou připravená k jídlu pro vegany 800g
188,91 Kč/1kg
151,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MARLENKA® Medové kuličky se skořicí 235 g
744,68 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Proteinová omeleta - „bramborák“ s česnekem a majoránkou (7 porcí)
2 580,95 Kč/1kg
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Bauli 102332, 500 g, 377 kcal, 7,5 g, 53 g, 29 g, 14 g
533,00 Kč/1kg
266,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 1kg ] SA GIANG Garnelencracker, nicht gebacken / Shrimp Krupuk / Kroepoek](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ce2c9104df73b1334f23987f38dec1d0.webp)
[ 1kg ] SA GIANG Garnelencracker, nicht gebacken / Shrimp Krupuk / Kroepoek
339,18 Kč/1kg
345,96 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

MARLENKA® Medový dort se skořicí - medový dort, koláč, bábovka (1 x 800 g)
436,25 Kč/1kg
349,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Citronový medový dort - medový dort, koláč, dort (1 x 800 g)
436,25 Kč/1kg
349,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® 3+1 Medové kuličky MIX - Výhodné balení (4 x 235 g)
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Duopack - Medový dort s vlašskými ořechy 800 g a Medový dort s kakaem 800 g
380,62 Kč/1kg
609,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Medový Snack MARLENKA® 20 x 50 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Small Honey Mix | Medový dort s vlašskými ořechy (800 g), medové kuličky (235 g), medová přesnídávka (50 g) a medové koláčky s vlašskými ořechy (100 g)
480,17 Kč/1kg
569,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Citrónové medové kuličky 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chutná velmi dobře a šťavnatě
Balení 100 g není v Rakousku zřejmě k dostání. Ideální na kávu pro 1 osobu. Vypadá suchá, ale je velmi vlhká.
Ohodnoceno dne 1. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super chuť
Koupila jsem si ho k narozeninám a všichni příznivci Medoviku byli nadšeni. Opravdu skvělé, pokud si ho nechcete péct sami.
Ohodnoceno dne 28. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ideální pochoutka pro alergiky
Marlenka zaručuje kvalitu a chuť.
Ohodnoceno dne 10. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Tradiční slaná svačinka z brokolice s oreganem v sáčku 300g
129,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
432,43 Kč/1kg

Svačinové tyčinky "Vegan" 8 cm 100 kusů.
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 109,80 Kč/1kg

Bezlepkové tyčinky 8 cm 100 kusů.
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 109,80 Kč/1kg

1xPravé mexické tortilly s Nixtamalem 500g Veganské, bez GMO, bezlepkové, se stojanem na taco nebo držákem na taco 19x3x4 cm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
289,15 Kč
Prodejce: LaProve
578,30 Kč/1kg

Parle-G 45 g
11,90 Kč
Prodejce: CasteloStore
264,44 Kč/1kg

Ostmann vanilkové aroma přísady na pečení pro teplé a studené dezerty 20ml
69,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 459,50 Kč/1kg

Bahlsen Marzipan Stollen se sultánkami a jemnou marcipánovou náplní 400g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
215,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
537,60 Kč/1kg

Leimer krutony neochucené do polévek salátů a na mlsání 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
34,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
341,10 Kč/1kg

Kit Kat Strawberry
584,30 Kč
-87,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
496,70 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 652,21 Kč/1kg

7Days croissant s vanilkovou a višňovou náplní 240g
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
327,38 Kč/1kg

Bauli Croissant Cacao 6 St. Gallen



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
86,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
287,17 Kč/1kg