4,2



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(44)Počet hodnocení: 44
2% od 2 ks





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(70)Počet hodnocení: 70





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2

Další informace o reklamě
MARLENKA® Medová roláda s kakaem a malinami 300 g663,33 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Další informace o reklamě
MARLENKA® Bezlepkové medové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Další informace o reklamě
Bezlepkové tyčinky 8 cm 100 kusů.5 109,80 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Parle-G 45 g264,44 Kč/1kg
11,90 Kč
Prodejce: CasteloStore

MARLENKA® Akce 6+2 BEZLEPKOVÉ produkty - mix
476,92 Kč/1kg
1 178,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Triopack Medový dort s vlašskými ořechy 3 x 800 g
345,42 Kč/1kg
829,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Duopack Medový dort s vlašskými ořechy 2 x 800 g
380,62 Kč/1kg
609,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® 3+1 Bezlepkové medové kuličky - Výhodné balení (4 x 235 g)
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Medový dortík MARLENKA® s kakaem 100 g
650,00 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Akce 6+2 Medový dort s vlašskými ořechy 8 x 800 g
327,19 Kč/1kg
2 094,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Vídeňský medový dort 800 g
436,25 Kč/1kg
349,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Kakaový medový Snack MARLENKA® 20 x 50 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Schär Pitas 150g
121 989,99 Kč/1kg
189,09 Kč
-67,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,99 Kč
Prodejce: taleoo

Čokoládové bonbóny MARLENKA – dárkové balení 90 g
1 820,56 Kč/1kg
163,85 Kč
Prodejce: eMarlenka

Trojbalení medových kuliček MARLENKA, 3 x 235 g
617,09 Kč/1kg
435,05 Kč
Prodejce: eMarlenka

3+1 MARLENKA Malinové medové kuličky 4 x 235 g
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Gellwe Kisiel Kisiel Zwyrawinowy 38 G
384,25 Kč/1kg
15,37 Kč
Prodejce: Katomix

MARLENKA® Duopack Kakaové medové kuličky 2 x 235 g
678,72 Kč/1kg
319,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Schär flatbread 180g
147 609,99 Kč/1kg
147,61 Kč
Prodejce: taleoo

3+1 MARLENKA® Vídeňské medové kuličky 4 x 235 g
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Bezlepkový medový dort MARLENKA® je alternativou klasického Medového dortu a je rovněž vyráběn podle rodinné staroarménské receptury - jen z rýžové mouky. Při jeho výrobě používáme jen ty nejkvalitnější suroviny, bez umělých konzervačních látek a barviv. Charakteristickou a originální chuť tvoří především nadýchané medové těsto, karamelový krém a kousky pražených vlašských ořechů.
Vzhledem k absenci lepku je tato verze vhodná i pro celiaky.
Pro svou výjimečnou kvalitu byl oceněn značkou národní kvality KLASA.
- Skladování a použití
- 2 - 24 stupňů
- Seznam přísad
- Složení: cukr, margarín [palmový tuk*, pitná voda, plně ztužený kokosový tuk, řepkový olej, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, lecitin), jedlá sůl, aroma, regulátor kyselosti (kyselina citronová)], mléko, rýžová mouka, vaječná melanž, glukózový sirup, med 5 %, ovesná vláknina bez lepku, vlašské ořechy 1,2 %, kypřicí látka (hydrogenuhličitan sodný), karamelizovaný cukrový sirup 0,4 %, máslo, vláknina psyllium 0,2 %, přírodní karamelové aroma, kakao se sníženým obsahem tuku 0,1 %, aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1766 kJ/ 422 kcal Tuky 23 g - z toho nasycené mastné kyseliny 13 g Sacharidy 48 g - z toho cukry 37 g Bílkoviny 5,7 g Sůl 0,46 g
- Hmotnost
- 3200 g
- Potravinářský podnik
- Marlenka
- Prodejní název
- Marlenka 3+1 dort 4 x 800 g
- Výrobce
- Marlenka
- Kód EAN
- 8594071652395
- Skladování a použití
- 2 - 24 stupňů
- Seznam přísad
- Složení: cukr, margarín [palmový tuk*, pitná voda, plně ztužený kokosový tuk, řepkový olej, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, lecitin), jedlá sůl, aroma, regulátor kyselosti (kyselina citronová)], mléko, rýžová mouka, vaječná melanž, glukózový sirup, med 5 %, ovesná vláknina bez lepku, vlašské ořechy 1,2 %, kypřicí látka (hydrogenuhličitan sodný), karamelizovaný cukrový sirup 0,4 %, máslo, vláknina psyllium 0,2 %, přírodní karamelové aroma, kakao se sníženým obsahem tuku 0,1 %, aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1766 kJ/ 422 kcal Tuky 23 g - z toho nasycené mastné kyseliny 13 g Sacharidy 48 g - z toho cukry 37 g Bílkoviny 5,7 g Sůl 0,46 g
- Hmotnost
- 3200 g
- Potravinářský podnik
- Marlenka
- Prodejní název
- Marlenka 3+1 dort 4 x 800 g
- Výrobce
- Marlenka
- Kód EAN
- 8594071652395
K tomu se hodí také

MARLENKA® BEZLEPKOVÝ medový dort s vlašskými ořechy 800 g
436,25 Kč/1kg
349,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Bezlepkové medové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medový dort s vlašskými ořechy - medový dort, koláč, dort (1 x 800 g)
444,19 Kč/1kg
355,35 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® BEZLEPKOVÝ medový dortík s vlašskými ořechy 100 g
650,00 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® 3+1 Medové dorty - mix 4 x 800 g
327,19 Kč/1kg
1 047,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® 3+1 Medový dort s kakaem 4 x 800 g
327,19 Kč/1kg
1 047,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Akce 6+2 BEZLEPKOVÉ produkty - mix
476,92 Kč/1kg
1 178,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Triopack Medový dort s vlašskými ořechy 3 x 800 g
345,42 Kč/1kg
829,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® 3+1 Vídeňský medový dort 4 x 800 g
333,14 Kč/1kg
1 066,05 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® 3+1 Bezlepkové medové kuličky - Výhodné balení (4 x 235 g)
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Duopack Medový dort s vlašskými ořechy 2 x 800 g
380,62 Kč/1kg
609,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Akce 6+2 Medové dorty - mix 8 x 800g
327,19 Kč/1kg
2 094,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: eMarlenka

MARLENKA® Medová roláda s kakaem a malinami 300 g
663,33 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Duopack - Medový dort s vlašskými ořechy 800 g a Medový dort s kakaem 800 g
380,62 Kč/1kg
609,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Borůvkový medový rohlík 300 g
663,33 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® 3+1 Medové kuličky MIX - Výhodné balení (4 x 235 g)
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® 3+1 Citrónový medový dort 4 x 800 g
327,19 Kč/1kg
1 047,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® 3+1 Medové kuličky - Výhodné balení (4 x 235 g)
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Duopack Kakaový medový dort 2 x 800 g
304,50 Kč/1kg
609,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medové kuličky se skořicí 235 g
744,68 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medové a kakaové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Akce 6+2 Medový dort s vlašskými ořechy 8 x 800 g
327,19 Kč/1kg
2 094,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Small Honey Mix | Medový dort s vlašskými ořechy (800 g), medové kuličky (235 g), medová přesnídávka (50 g) a medové koláčky s vlašskými ořechy (100 g)
480,17 Kč/1kg
569,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Duopack Medové kuličky 2 x 235 g
678,72 Kč/1kg
319,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medový dort s kakaem - medový dort, koláč, dort (1 x 800 g)
436,25 Kč/1kg
349,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Medový dortík MARLENKA® s kakaem 100 g
650,00 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Medový dortík MARLENKA® s vlašskými ořechy 100 g
650,00 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Citrónové medové kuličky 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Vídeňský medový dort 800 g
436,25 Kč/1kg
349,00 Kč
Prodejce: eMarlenka
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%17% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
17%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Velmi chutné, dobře zabalené.
Ohodnoceno dne 3. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nepřišel chlazený dorty byly dodány vzhůru nohama přední část byla zcela zničena
Už nikdy neobjednám dorty byly dodány nechlazené, takže spousta peněz utracených zbytečně. Přední strana byla úplně rozbitá . Škoda, že už nikdy více
Ohodnoceno dne 6. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 30. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Svačinové tyčinky "Vegan" 8 cm 100 kusů.
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 109,80 Kč/1kg

Bezlepkové tyčinky 8 cm 100 kusů.
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 109,80 Kč/1kg

Tradiční slaná svačinka z brokolice s oreganem v sáčku 300g
129,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
432,43 Kč/1kg

1xPravé mexické tortilly s Nixtamalem 500g Veganské, bez GMO, bezlepkové, se stojanem na taco nebo držákem na taco 19x3x4 cm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
289,15 Kč
Prodejce: LaProve
578,30 Kč/1kg

Parle-G 45 g
11,90 Kč
Prodejce: CasteloStore
264,44 Kč/1kg

Ostmann vanilkové aroma přísady na pečení pro teplé a studené dezerty 20ml
69,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 459,50 Kč/1kg

7Days croissant s vanilkovou a višňovou náplní 240g
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
327,38 Kč/1kg

Bahlsen Marzipan Stollen se sultánkami a jemnou marcipánovou náplní 400g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
215,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
537,60 Kč/1kg

Leimer krutony neochucené do polévek salátů a na mlsání 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
34,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
341,10 Kč/1kg

Bauli Croissant Cacao 6 St. Gallen



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
86,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
287,17 Kč/1kg