5,0



Na základě 14 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
MARLENKA® Medové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Další informace o reklamě
MARLENKA® Borůvkový medový rohlík 300 g663,33 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Další informace o reklamě
Bezlepkové tyčinky 8 cm 100 kusů.5 109,80 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Parle-G 45 g264,44 Kč/1kg
11,90 Kč
Prodejce: CasteloStore

MARLENKA® Akce 6+2 BEZLEPKOVÉ produkty - mix
476,92 Kč/1kg
1 178,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Akce 6+2 Medové kuličky - mix 8 x 235g
558,51 Kč/1kg
1 050,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Duopack - Medový dort s vlašskými ořechy 800 g a Medový dort s kakaem 800 g
380,62 Kč/1kg
609,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Medový dortík MARLENKA® s kakaem 100 g
650,00 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® 3+1 Citrónový medový dort 4 x 800 g
327,19 Kč/1kg
1 047,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

3+1 MARLENKA Malinové medové kuličky 4 x 235 g
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Duopack Kakaové medové kuličky 2 x 235 g
678,72 Kč/1kg
319,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Čokoládové bonbóny MARLENKA – dárkové balení 90 g
1 820,56 Kč/1kg
163,85 Kč
Prodejce: eMarlenka

3+1 MARLENKA® Vídeňské medové kuličky 4 x 235 g
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Trojbalení MARLENKA kakaovo-medové kuličky 3 x 235 g
617,09 Kč/1kg
435,05 Kč
Prodejce: eMarlenka

Kakaový medový Snack MARLENKA® 20 x 50 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Vídeňský medový dort 800 g
436,25 Kč/1kg
349,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Gellwe Kisiel Kisiel Zwyrawinowy 38 G
384,25 Kč/1kg
15,37 Kč
Prodejce: Katomix

Bahlsen Marzipan Stollen se sultánkami a jemnou marcipánovou náplní 400g
537,60 Kč/1kg
215,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

7Days croissant s vanilkovou a višňovou náplní 240g
327,38 Kč/1kg
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GELLWE želé příchuť jahoda 72 g x 20 kusů
265,25 Kč/1kg
21,22 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- DLOUHÁ TRVANLIVOST – Minimální doba trvanlivosti alespoň 6 týdnů od zboží. Díky tomu můžete mít lahůdky MARLENKA dlouho doma po ruce pro každou nečekanou návštěvu. Díky své dlouhé trvanlivosti jsou také perfektním produktem do každé kavárny
- TRADIČNÍ ZNAČKA – MARLENKA – tradiční značka s lahodnou historií: Užijte si kousek skutečné historie s touto ikonickou značkou, která má více než 60 let tradice. Každý kousek MARLENKA skrývá dobře střežené tajemství, které se předává z generace na generaci
- RUČNÍ VÝROB – Vyrobeno s vášní a láskou: Každá MARLENKA je vyrobena s péčí a vášní pro vynikající kvalitu a autentickou chuť. Každý kousek vzniká podle tradičních receptů a z pečlivě vybraných přírodních surovin
- JEDINEČNÝ CHUŤOVÝ ZÁŽITEK – Neporovnatelný chuťový zážitek: MARLENKA je synonymem dokonalé chuti. Ponořte se do bohaté a jemné kombinace medových plátků, intenzivní ořechové náplně a nadýchaného těsta. Každý kousek je mistrovské dílo, které se rozplývá na jazyku
- OBLÍBENÁ PO CELÉM SVĚTĚ – Oblíbená po celém světě: MARLENKA si získala srdce gurmánů na celém světě. Není to jen jedinečný zážitek pro vaše chuťové pohárky, ale také ideální dárek pro vaše blízké. Vyzkoušejte tuto světově uznávanou značku a objevte, proč je tak oblíbená ve světě dezertů
- Skladování a použití
- 2 - 24 stupňů
- Seznam přísad
- "Složení: cukr, margarín [palmový tuk*, pitná voda, plně ztužený kokosový tuk, řepkový olej, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, lecitin), jedlá sůl, aroma, regulátor kyselosti (kyselina citronová)], mléko 17 %, rýžová mouka, vaječná melanž, glukózový sirup, med 4 %, vlašské ořechy 2,3 %, ovesná vláknina bez lepku, kypřicí látka (hydrogenuhličitan sodný), karamelizovaný cukrový sirup, máslo, vláknina psyllium, přírodní karamelové aroma, aroma, kakao se sníženým obsahem tuku. "
- Deklarovaná nutriční hodnota
- "Energetická hodnota 1699 kJ/ 406 kcal Tuky 21 g - z toho nasycené mastné kyseliny 12 g Sacharidy 48 g - z toho cukry 37 g Bílkoviny 5,8 g Sůl 0,42 g "
- Hmotnost
- 940 g
- Potravinářský podnik
- Marlenka
- Prodejní název
- Marlenka 3+1 Kuličky
- Výrobce
- Marlenka
- Kód EAN
- 8594071652388
- Skladování a použití
- 2 - 24 stupňů
- Seznam přísad
- "Složení: cukr, margarín [palmový tuk*, pitná voda, plně ztužený kokosový tuk, řepkový olej, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, lecitin), jedlá sůl, aroma, regulátor kyselosti (kyselina citronová)], mléko 17 %, rýžová mouka, vaječná melanž, glukózový sirup, med 4 %, vlašské ořechy 2,3 %, ovesná vláknina bez lepku, kypřicí látka (hydrogenuhličitan sodný), karamelizovaný cukrový sirup, máslo, vláknina psyllium, přírodní karamelové aroma, aroma, kakao se sníženým obsahem tuku. "
- Deklarovaná nutriční hodnota
- "Energetická hodnota 1699 kJ/ 406 kcal Tuky 21 g - z toho nasycené mastné kyseliny 12 g Sacharidy 48 g - z toho cukry 37 g Bílkoviny 5,8 g Sůl 0,42 g "
- Hmotnost
- 940 g
- Potravinářský podnik
- Marlenka
- Prodejní název
- Marlenka 3+1 Kuličky
- Výrobce
- Marlenka
- Kód EAN
- 8594071652388
K tomu se hodí také

MARLENKA® BEZLEPKOVÝ medový dort s vlašskými ořechy 800 g
436,25 Kč/1kg
349,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medový dort s vlašskými ořechy - medový dort, koláč, dort (1 x 800 g)
444,19 Kč/1kg
355,35 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Bezlepkové medové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® BEZLEPKOVÝ medový dortík s vlašskými ořechy 100 g
650,00 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® 3+1 Medové kuličky - Výhodné balení (4 x 235 g)
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medové a kakaové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medové kuličky se skořicí 235 g
744,68 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Duopack Medové kuličky 2 x 235 g
678,72 Kč/1kg
319,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® 3+1 Medové kuličky MIX - Výhodné balení (4 x 235 g)
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Akce 6+2 BEZLEPKOVÉ produkty - mix
476,92 Kč/1kg
1 178,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Damask rose,Jasmine
15 337,20 Kč/1l
1 533,72 Kč
Prodejce: Novada-Shop

HOME DELUXE - Akustický panel SONIC Oiled Oak - 1 panel, dřevo z MDF, plsť z polyesteru, lze umístit na sebe nebo vedle sebe I Zvukově izolační panel Akustické panely Nástěnný panel
2 212,50 Kč/1m²
708,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Otevřené potraviny 4006894512304, e14xx, e160a, e160ai, e322, e450, e471, e500, e503, e503i, uhličitany amonné; glukózový sirup, arašídy, sladká sušená syrovátka, rostlinné tuky (palmový,..., 515 kcal, 5,8 g, 62,4 g, 32,1 g
673,57 Kč/1kg
673,57 Kč
Prodejce: somnia24

SONGMICS Čalouněná židle s kovovými nohami, sametová, tmavě šedá
1 898,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
13 564,90 Kč/1l
1 356,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

MARLENKA® 3+1 Medové kuličky s kakaem - Výhodné balení (4 x 235 g)
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Borůvkový medový rohlík 300 g
663,33 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® 3+1 Citrónové medové kuličky - Výhodné balení (4 x 235 g)
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Citrónové medové kuličky 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Akce 6+2 Medové kuličky - mix 8 x 235g
558,51 Kč/1kg
1 050,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medový dort s kakaem - medový dort, koláč, dort (1 x 800 g)
436,25 Kč/1kg
349,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Akce 6+2 Medové Kuličky s kakaem 8 x 235 g
558,51 Kč/1kg
1 050,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Akce 6+2 Medové kuličky 8 x 235 g
558,51 Kč/1kg
1 050,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Medový dortík MARLENKA® s vlašskými ořechy 100 g
650,00 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® 3+1 BEZLEPKOVÝ Medový dort s vlašskými ořechy 4 x 800 g
327,19 Kč/1kg
1 047,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® 3+1 Citrónový medový dort 4 x 800 g
327,19 Kč/1kg
1 047,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Duopack - Medový dort s vlašskými ořechy 800 g a Medový dort s kakaem 800 g
380,62 Kč/1kg
609,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Akce 6+2 Medové dorty - mix 8 x 800g
327,19 Kč/1kg
2 094,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eMarlenka
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Moc dobré!
Velmi chutné kuličky. Skvěle zabalené. Cena je i s poštovným nižší než v akční nabídce v diskontním obchodě. Doba spotřeby je do konce prosince 2026. Dodání bylo také rychlejší, než jsem čekal – dorazilo včas. Mnohokrát děkuji za vaši práci!
Ohodnoceno dne 27. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Marlenčiny medové kuličky jsou nejlepší, jaké jsem kdy jedla.
Ohodnoceno dne 14. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Koupil bych znovu a znovu
Chutná super lahodně a je návyková.
Ohodnoceno dne 19. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejvyšší cena
Super chutné, vřele doporučuji.
Ohodnoceno dne 25. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Tradiční slaná svačinka z brokolice s oreganem v sáčku 300g
129,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
432,43 Kč/1kg

Svačinové tyčinky "Vegan" 8 cm 100 kusů.
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 109,80 Kč/1kg

Bezlepkové tyčinky 8 cm 100 kusů.
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 109,80 Kč/1kg

1xPravé mexické tortilly s Nixtamalem 500g Veganské, bez GMO, bezlepkové, se stojanem na taco nebo držákem na taco 19x3x4 cm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
289,15 Kč
Prodejce: LaProve
578,30 Kč/1kg

Parle-G 45 g
11,90 Kč
Prodejce: CasteloStore
264,44 Kč/1kg

Ostmann vanilkové aroma přísady na pečení pro teplé a studené dezerty 20ml
69,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 459,50 Kč/1kg

Bahlsen Marzipan Stollen se sultánkami a jemnou marcipánovou náplní 400g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
215,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
537,60 Kč/1kg

Leimer krutony neochucené do polévek salátů a na mlsání 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
34,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
341,10 Kč/1kg

Kit Kat Strawberry
584,30 Kč
-87,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
496,70 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 652,21 Kč/1kg

7Days croissant s vanilkovou a višňovou náplní 240g
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
327,38 Kč/1kg

Bauli Croissant Cacao 6 St. Gallen



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
86,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
287,17 Kč/1kg