4,7



Na základě 19 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Nasomatto Pardon Extrait de Parfum 30 ml M88 000,00 Kč/1l
2 640,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Rabanne Olympéa EDP 80 ml W21 062,50 Kč/1l
1 685,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Hermès Twilly d'Hermès EDP 85 ml W24 976,47 Kč/1l
2 123,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Givenchy L'Interdit EDP 80 ml W26 112,50 Kč/1l
2 089,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hermes Tutti Twilly, Ženy, 30 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Zázvor, Liči
31 233,33 Kč/1l
937,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hermès Twilly d'Hermés parfémovaná voda pro ženy 30 ml
44 578,67 Kč/1l
1 337,36 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hermès Twilly d'Hermès Eau Ginger EDP MINI 12.5 ml W
120 720,00 Kč/1l
1 509,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Hermès Tutti Twilly d'Hermès EDP MINI 7.5 ml W
107 378,67 Kč/1l
805,34 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Damask rose,Jasmine
17 524,90 Kč/1l
1 752,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Hermès Twilly d'Hermès Eau Ginger EDP 15 ml W
53 480,00 Kč/1l
802,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hermes Kelly Caleche, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Citronellol,..., 1 kusů
22 505,40 Kč/1l
2 250,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Hermès Jour d´Hermes - Refillable parfémovaná voda pro ženy 50 ml
34 259,40 Kč/1l
1 712,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
12 727,00 Kč/1l
1 272,70 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Hermes Jour d' Hermes Gardenia - parfémovaná voda 85ml
41 425,65 Kč/1l
3 856,86 Kč
-335,68 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 521,18 Kč
Prodejce: Rareparfum

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
18 799,89 Kč/1l
1 691,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sigma-Markt

Hermes Twilly by Hermes Eau Ginger Edp Spray
50 822,60 Kč/1l
2 541,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Hermès L'Ombre des Merveilles EDP 50 ml UNISEX
26 660,00 Kč/1l
1 333,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Burberry London, Ženy, 100 ml, Zimolez, Růže, Jasmín, Pivoňka, Gardénie, Pižmo, Pačuli, Santalové dřevo, Sprej
13 175,90 Kč/1l
1 317,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
S parfémovanou vodou Twilly Eau Ginger vyjadřují dívky Hermes své nakažlivé štěstí. Aspekt Twilly, vytvořený parfumérkou Hermes Christine Nagel, zasahuje svým slunečným, radostným duchem.
Nóty vůně:
Složení: vrchní nóta : pivoňka
Srdce: zázvor, kandovaný zázvor
Základní nóta : cedr
Dámská parfémová voda
pivoňka
zázvor,kandovaný zázvor
cedr
Hermès Hermes Twilly Eau Ginger Edp Sp 50 ml
Parfémovaná voda Twilly Eau Ginger od značky Hermès byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 50 ml vámi vybrané vůně.
Hermes Twilly d'Hermes Eau Ginger Woda perfumowana, 50ml
- Model
- Twilly d'Hermès Eau Ginger
- Hmotnost
- 0.23 kg
- Typ vůně
- květinová, dřevitá, pižmová
- Objem
- 50 ml
- Složení
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, BHT, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRONELLOL, LIMONENE, CITRAL, COUMARIN, HYDROXYCITRONELLAL, DIPROPYLENE GLYCOL, GERANIOL, LINALOOL, BENZYL BENZOATE, EUGENOL, BENZYL ALCOHOL, FARNESOL, DISODIUM EDTA.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- ŽenyŽenyUnisexChlapci
- Kód EAN
- 3346133203664
- Číslo produktu
- 103950V0
- Model
- Twilly d'Hermès Eau Ginger
- Hmotnost
- 0.23 kg
- Typ vůně
- květinová, dřevitá, pižmová
- Objem
- 50 ml
- Složení
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, BHT, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRONELLOL, LIMONENE, CITRAL, COUMARIN, HYDROXYCITRONELLAL, DIPROPYLENE GLYCOL, GERANIOL, LINALOOL, BENZYL BENZOATE, EUGENOL, BENZYL ALCOHOL, FARNESOL, DISODIUM EDTA.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- ŽenyŽenyUnisexChlapci
- Kód EAN
- 3346133203664
- Číslo produktu
- 103950V0
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Obruba trávníku 5ks. 15x100cm obruba záhonu Corten ocelový rošt obruba trávníku (délka 5m - výška 15 cm)
877,09 Kč/1m
877,09 Kč
Prodejce: KapagaDE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
6 315,90 Kč/1l
631,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Hermès Twilly d'Hermès Eau Ginger EDP 85 ml W
20 129,41 Kč/1l
1 711,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Hermes - Twilly d´Hermes Eau Ginger EDP 30ml
48 239,00 Kč/1l
1 447,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Edp sprej 50ml/Edp miniatura 7,5ml/Tělové mléko 40ml Hermes Twilly D'Hermes Dárková sada
44 976,20 Kč/1l
2 329,05 Kč
-80,24 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 248,81 Kč
Prodejce: Rareparfum

Hermes Tutti Twilly d'Hermès, Ženy, 85 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - BENZYL SALICYLATE - LIMONENE -..., Francie, 1 kusů
21 282,35 Kč/1l
1 809,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Ajwad, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Litchi, & Fruity Notes, Jasmine, Roses, & Cinnamon, Cedar, Sandalwood, Amber, Musk, & Vanilla
10 167,67 Kč/1l
610,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Lattafa Bade'e Al Oud Honor & Glory EDP 100 ml UNISEX
5 616,30 Kč/1l
561,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% Serum 30 ml
22 322,33 Kč/1l
669,67 Kč
Prodejce: somnia24

Lacoste Pour Femme EDP 90 ml W
12 211,11 Kč/1l
1 099,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
12 891,33 Kč/1l
966,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Hermes Tutti Twilly d'Hermès, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - BENZYL SALICYLATE - LIMONENE -..., Francie, 1 kusů
22 800,00 Kč/1l
1 140,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Estée Lauder Beautiful Magnolia parfémovaná voda ve spreji 30 ml
59 437,33 Kč/1l
1 783,12 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hermes Tutti Twilly, Ženy, 30 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Zázvor, Liči
31 233,33 Kč/1l
937,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Mandle, Káva, Kakao, Santalové dřevo, Vanilka
4 064,30 Kč/1l
406,43 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Damask rose,Jasmine
17 524,90 Kč/1l
1 752,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Lattafa Emeer, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Juniper Berries, Clary Sage, Bergamot and Lemon, Sandalwood, Olibanum, White Tea and Cardamom, Patchouli, Ambergris, Cashmeran and Cedarwood
8 817,30 Kč/1l
881,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Yara Tous EDP 100 ml W
5 225,00 Kč/1l
522,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Hermès Twilly d'Hermès EDP 50 ml W
26 020,00 Kč/1l
1 301,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 090,00 Kč/1l
2 309,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moschino Cheap & Chic I Love Love, Ženy, 50 ml, Nedoplnitelná lahvička, Grep, Citrón, Oranžová, Červený rybíz, Skořicová, Lilie z údolí, Růže, Cedr, Pižmo, Dřevo
11 744,40 Kč/1l
587,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Lattafa Maahir Legacy EDP 100 ml UNISEX
7 101,20 Kč/1l
710,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Hugo Boss Boss Woman EDP 90 ml W
7 822,22 Kč/1l
704,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

BVLGARI Splendida Jasmin Noir, Ženy, 50 ml, Sprej, Alcohol Denat. (Sd Alcohol 39-C); Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Benzyl Salicylate; Benzyl...
42 267,00 Kč/1l
2 113,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Afnan Perfumes Turathi Blue, Pánské, 90 ml, Bergamot, Mandarinka, Jantar, Dřevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
12 841,67 Kč/1l
1 155,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Nenuco Classic Agua de Colonia 650ml
508,55 Kč/1l
330,56 Kč
Prodejce: somnia24

Maison Alhambra Forbidden Love - parfémovaná voda 80 ml (unisex)
6 798,38 Kč/1l
543,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
89% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
89%5% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
5%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%5% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
5%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Parfém Sau Ginger
Objem 0,03 l
Velmi dobrá volba. Byl to dárek a sklidil velký ohlas.
Ohodnoceno dne 23. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi pěkná vůně
Objem 0,085 l
Moje žena je z vůně naprosto nadšená, dodání bylo rychlé a bezproblémové.
Ohodnoceno dne 8. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mega skvělé
Objem 0,085 l
Miluji vůni - super rychlé dodání, skvělá cena.
Ohodnoceno dne 8. srpna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Objednávka
Objem 0,085 l
Vše je skvělé. Rychlé dodání a vše v jednom kuse. Rádi znovu.
Ohodnoceno dne 3. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zkušenosti s vůněmi
Objem 0,05 l
Velmi příjemná, dlouhotrvající vůně.
Ohodnoceno dne 3. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Hermes Twilly Ginger
Objem 0,085 l
Super vůně
Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,085 l
Ohodnoceno dne 3. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,085 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kenzo Flower by Kenzo EDP plnitelný 100 ml W



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(112)Počet hodnocení: 112
1 267,00 Kč
-43,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 224,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
12 240,00 Kč/1l

Chloé Eau De Parfum, Ženy, 50 ml, Nedoplnitelná lahvička, Pivoňka, Magnoliová, Růže, Ambra, Cedr



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
1 506,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
30 120,00 Kč/1l

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(144)Počet hodnocení: 144
730,33 Kč
Prodejce: Serica
7 303,30 Kč/1l

Parfémovaná voda - KENZIE MARSHMALLOW DREAM - Volare, Objem: 100ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(16)Počet hodnocení: 16
572,50 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
5 725,00 Kč/1l

The Woods Collection Natural Royal Night EDP 100 ml UNISEX



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 034,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
10 340,00 Kč/1l

Lattafa Khamrah Dukhan, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, 1 kusů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(165)Počet hodnocení: 165
688,75 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
6 887,50 Kč/1l

Lattafa Atlas EDP 55 ml UNISEX



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(181)Počet hodnocení: 181
760,00 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
13 818,18 Kč/1l

Volare Vanilkové lusky 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
750,00 Kč
-25,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
725,00 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
7 250,00 Kč/1l

JFenzi La Furia Women Eau de Parfum 100 ml - Orientálně-květinová dámská vůně s vanilkou, pačuli a exotickou pitahájou



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
383,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 839,90 Kč/1l

Versace Crystal Noir Parfém 90 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(26)Počet hodnocení: 26
2 024,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
22 488,89 Kč/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Intenzivní parfémovaná voda ve spreji 80ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
3 137,75 Kč
Prodejce: Parfumart
39 221,88 Kč/1l

Armaf Odyssey Mandarin Sky EDP 100 ml M



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(129)Počet hodnocení: 129
688,75 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
6 887,50 Kč/1l

Verset Parfums Luz Adriana Parfm 15ml
170,56 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
11 370,67 Kč/1l

Nikos Sculpture Homme čistý parfém pro muže 100 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(52)Počet hodnocení: 52
1 007,85 Kč
Prodejce: PerfumTraders
10 078,50 Kč/1l

Juliette Has a Gun Not a Perfume Parfémová voda ve spreji (7,5 ml)



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
616,86 Kč
Prodejce: PerfumTraders
77 107,50 Kč/1l

Parfémovaná voda - MOROCCAN DREAM - Volare, Objem: 100ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(131)Počet hodnocení: 131
600,00 Kč
-27,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
572,50 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
5 725,00 Kč/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Kardamom, Skořicová, Zázvor, 1 kusů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2414)Počet hodnocení: 2414
712,50 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
7 125,00 Kč/1l

Lattafa Yara Elixir EDP 100 ml W



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(66)Počet hodnocení: 66
617,50 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
6 175,00 Kč/1l

TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Bergamot, Levandule, Citrón, Mandarinka, Myrta, Oranžová, Rozmarýn, Jasmín, Neroli, Pomerančový květ, Ambra, Sléz pižmový



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(8)Počet hodnocení: 8
5 750,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders
57 501,70 Kč/1l

7 Damen Eau de Parfum – parfém od Bulfresh, 50 ml
366,00 Kč
Prodejce: Inaris_International
7 320,00 Kč/1l