4,9



Na základě 15 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3% od 2 ks




3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(29)Počet hodnocení: 29




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(24)Počet hodnocení: 24




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(14)Počet hodnocení: 14




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(44)Počet hodnocení: 44






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3


Další informace o reklamě
Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml814,00 Kč/1l
407,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko6 461,20 Kč/1l
646,12 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
SKIN627 Hyaluron se skvalenem Hydratační krém na obličej 50 g7 785,20 Kč/1l
389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Collistar - Anticellulite Thermal Cream 400ml904,48 Kč/1kg
904,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders

CeraVe Nawilżająca Emulsja do suchej i bardzo suchej skóry, 236 ml
1 381,36 Kč/1l
326,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe - SA Smoothing Cream - Hydratační zjemňující krém pro suchou až velmi suchou pleť 340ml
526,00 Kč/1kg
526,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe zjemňující krém SA Smoothing Cream 177 ml
1 581,92 Kč/1kg
280,00 Kč
Prodejce: Bugelo

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
4 648,40 Kč/1l
464,84 Kč
Prodejce: somnia24

Hydratační mléko na tělo a obličej pro suchou až velmi suchou pokožku Moisturizers (Moisturising Lotion) 88 ml
235 549,99 Kč/1l
235,55 Kč
Prodejce: apohealth

La Roche-Posay, Lipikar Balm AP+M, 400 ml - Dlouhodobá platnost!
1 850 822,25 Kč/1kg
832,87 Kč
Prodejce: somnia24

Intensive Care tělové mléko Cocoa Radiant 400 - Vaseline
1 295,62 Kč/1l
518,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Tabaibaloe Premium hydratační krém s Aloe Vera na obličej a tělo (300ml), 50667
616,67 Kč/1l
185,00 Kč
Prodejce: Pryor-Distribution

Tabaibaloe Hydratační gel s Aloe Vera na obličej a tělo (300ml), 50662
1 200,00 Kč/1l
360,00 Kč
Prodejce: Pryor-Distribution

Lactovit Obnovující tělové mléko pro velmi suchou pokožku 400 ml
892,87 Kč/1l
357,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Bepanthol tělové mléko Intensive pro velmi suchou pokožku, 200 ml mléko
1 730,98 Kč/1kg
424,09 Kč
Prodejce: apohealth

Bepanthol Derma hydratační tělové mléko pro citlivou a suchou pokožku, 400 ml krém
1 401,67 Kč/1kg
560,67 Kč
Prodejce: apohealth

AtopiControl tělové mléko Body Lotion 400 - Eucerin
2 021,32 Kč/1l
808,53 Kč
Prodejce: somnia24

Babaria Coco tělový krém pro velmi suchou pokožku 400ml
744,37 Kč/1l
297,75 Kč
Prodejce: somnia24

Eucerin DermoPure tělový krém 200ml
1 901,00 Kč/1l
380,20 Kč
Prodejce: somnia24

ALLERGIKA Lipolotio Urea 5% tělové mléko pro suchou pokožku, 500 ml mléko
1 353,58 Kč/1l
676,79 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hydratační krém CeraVe je určený pro suchou až velmi suchou pokožku, které poskytuje okamžitou a dlouhotrvající hydrataci až po dobu 24 hod. Je určený na obličej i tělo a obnovuje kožní bariéru. Navíc je hypoalergenní a bez parfemace.
Hydratační krém na obličej i tělo
Mléko CeraVe ve spolupráci s dermatology účinně hydratuje a pomáhá obnovit kožní bariéru. Bohatá, nemastná textura se třemi základními ceramidy a kyselinou hyaluronovou působí po celý den od prvního použití. Na obličej i tělo.
Klíčové složky:
Obohaceno o kyselinu hyaluronovou a 3 esenciální ceramidy.
Formule založená na patentované technologii MVE, která zajišťuje postupné uvolňování hydratačních složek po dobu 24 hodin.
Klíčové výhody: Výrazně zlepšuje hydrataci pokožky, která je pro ni typická:
- Rychle se vstřebává
- Bohaté krémové složení
- Dlouhotrvající hydratační účinek
- Neucpává póry
.- Pomáhá chránit přirozenou kožní bariéru
Bez vůně, hypoalergenní
Jak používat: Nanášejte na obličej a tělo tak často, jak potřebujete.
Tento nemastný krém se třemi esenciálními ceramidy chrání a obnovuje přirozenou kožní bariéru a hydratuje pleť po celý den. Složení bylo testováno na alergie, je nekomedogenní a nedráždivé, takže je vhodné i pro citlivou pleť. Pokožka je jemnější a pohodlnější Díky technologii MVE se hydratační složky, jako je kyselina hyaluronová a ceramidy, dlouhodobě vstřebávají do pokožky. Ceramidy 1, 3 a 6 II chrání přirozenou kožní bariéru. Neobsahuje žádnou parfemaci. Vhodný pro suchou až velmi suchou pleť. Vhodné i pro děti. od 3 let
- vysoce kvalitní lékařská péče o pleť
- pro citlivou pokožku
- Krém k nanášení na pokožku
- Dermokosmetika z lékárny
- Výrobce: Výrobce: L'Oreal Deutschland GmbH CeraVe Division, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 14017642
Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky CeraVe se řadí pod pleťové krémy a byl vytvořen speciálně pro ženy. Toto balení obsahuje vámi vybraného produktu. Péče o pleť je zase o krok jednodušší!
CeraVe - Hydration Cream for Dry to Very Dry Skin (Moisturising Cream) 454ml Cosmetics. For women.
Hydratační krém CeraVe je bohatý, výživný krém určený k dlouhodobé hydrataci suché až velmi suché pleti a k obnově kožní bariéry. Poškozená kožní bariéra může vést k suché, svědivé pokožce a kožním onemocněním, jako je ekzém nebo lupénka. Tento intenzivně hydratační krém obsahuje kyselinu hyaluronovou a tři základní ceramidy, které pomáhají posilovat a obnovovat přirozenou kožní bariéru. Patentovaná technologie MVE zajišťuje nepřetržité uvolňování těchto složek, které udržují pokožku hydratovanou po celý den. Složení bez oleje a bez parfemace bylo vyvinuto dermatology a je vhodné pro obličej i tělo, včetně citlivé pokožky. Klíčové vlastnosti * Vhodné pro suchou až velmi suchou pleť obličeje i těla * Technologie MVE pro nepřetržitou 24hodinovou hydrataci * Obsahuje tři základní ceramidy pro posílení kožní bariéry * Kyselina hyaluronová pro větší hydrataci * Bez parfemace, nekomedogenní a vhodný pro citlivou pokožku Výsledek po aplikaci * Opravená a posílená kožní bariéra * Dlouhotrvající hydratace po celý den * Jemná a pružná pokožka * Redukce suché a svědivé pokožky Návod k použití * Naneste velkoryse na čistou a suchou pokožku. * V případě potřeby opakujte.
CeraVe Nawilżający balsam, 454 g
Pro suchou až velmi suchou pleť Hydratační krém CeraVe
Cerave Hydratační krém 454 g - Prezentace: Krém
Hydratační krém CeraVe vyvinutý dermatology účinně hydratuje a podporuje obnovu ochranné bariéry pokožky. Bohatá nemastná textura se třemi esenciálními ceramidy a kyselinou hyaluronovou působí po celý den - již od první aplikace. Krém byl vyvinut pro obličej a tělo a je vhodný i pro suchou pokožku a neurodermitidu. Bez parfemace. Nezávislý institut ECARF potvrdil, že hydratační krém CeraVe je obzvláště vhodný pro potřeby alergiků.
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- CeraVe Nawilżający balsam, 454 g
- Výrobce
- Northio
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 333787559738803337875597388
- Číslo produktu
- 59117
- Hmotnost
- 1000 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- CeraVe Nawilżający balsam, 454 g
- Výrobce
- Northio
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 333787559738803337875597388
- Číslo produktu
- 59117
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

CeraVe Facial Moisturising Cream SPF 50 52 ml
8 480,77 Kč/1l
441,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe Serum odbudowujące z retinolem, 30 ml
9 102 000,23 Kč/1kg
455,10 Kč
Prodejce: apohealth

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

La Roche-Posay Retinol B3 Skoncentowane serum przeciwzmarszczkowe, 30 ml
18 920 000,48 Kč/1kg
946,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe Nawilżający balsam dla skóry suchej i bardzo suchej z pompką, 454g
1 001 419,95 Kč/1kg
500,71 Kč
Prodejce: apohealth

CeraVe Serum nawilżające do cery normalnej, suchej i wrażliwej z kwasem hialuronowym, 30 ml
548 979,97 Kč/1l
548,98 Kč
Prodejce: MANADA

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Cerave Oczyszczający żel do mycia 473ml
983,09 Kč/1l
465,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Regenerační krém na ruce (Reparative Hand Cream), 100 ml
243 319,99 Kč/1l
243,32 Kč
Prodejce: apohealth

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml
492,00 Kč/1kg
492,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

CeraVe Facial Moisturising Lotion SPF 30 52 ml
8 576,92 Kč/1l
446,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe - Čisticí pěnivý gel pro normální až mastnou pleť (pěnivý čisticí gel) 1000ml
691,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hisense H20MOWP1, Pracovní deska, Samostatná mikrovlnná trouba, 20 l, 700 W, Knoflíky, Otočné, Bílá
3 866,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Moisturizing tělový krém pro ženy 50 - CeraVe
210 569,99 Kč/1l
210,57 Kč
Prodejce: apohealth

Poly ratanová sedací souprava Jídelní stůl Obývací pokoj Zahradní nábytek Zahradní souprava 1x stůl + 2x židle + 1x lavice + 2x taburet - šedý
9 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

La Roche Toleriane Łagodna Emulsja Oczyszczająca 400 ml
682,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

ZMH LED stropní světlo hvězdné nebe stropní lampa malá kulatá 15W 3000K 21cm teplá bílá moderní pro ložnici schodiště kuchyň obývací pokoj kancelář chodba
759,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: ZMH

Philips 2200 series Plně automatické kávovary řady 2200 EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
7 130,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Esmeyer 156-120 Kaffeelöffel "Sylvia" 12er Set aus Chrom-Edelstahl
30 734,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
9 580,00 Kč/1l
479,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

La Roche-Posay, Hyalu B5, Sérum, 30 ml - Dlouhodobá platnost!
13 999 400,35 Kč/1kg
1 399,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Yari 100% čistý ricinový olej / olej ze zázračného stromu pro pleť a vlasy
664,00 Kč/1l
166,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Casio Armbanduhr digital F-91W-1YEF Schwarz (F-91W-1YEF)
590,00 Kč
Prodejce: Timestore

Apple iPhone 12 mini , 13,7 cm (5.4"), 2340 x 1080 px, 128 GB, 12 MP, iOS 14, Černá
Zrepasovaný
6 431,36 Kč
Prodejce: NESATEC

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

Apple iPad , 25,9 cm (10,2"), 2160 x 1620 pixelů, 64 GB, iPadOS 15, 487 g, šedá
Zrepasovaný
6 527,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: iPaddy

CeraVe - Hydration Cream for Dry to Very Dry Skin (Moisturising Cream) 340ml
419,00 Kč/1kg
419,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe - (Hydratační čisticí přípravek) Čisticí emulze (Hydratační čisticí přípravek) 88 ml 1000ml
614,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
87% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
87%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Gemini řekl Velký objem, lehký pocit
Poskytuje hloubkovou hydrataci suché pleti, aniž by byla těžká nebo hutná. Skvělá hodnota pro obličej a ruce. Díky velikosti této nádobky stojí za tu cenu.
Ohodnoceno dne 13. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
všechno super
velmi dobré
Ohodnoceno dne 4. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Produkt a dodávka jsou v pořádku.
Velmi dobře pomáhá proti suché pokožce.
Ohodnoceno dne 22. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní
Velmi dobrý článek
Ohodnoceno dne 23. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý výrobek, ale pochybnosti o množství náplně
Dodání bylo rychlé a obal byl zvenku nepoškozený. Po otevření však bylo patrné, že krém ve sklenici se posunul na jednu stranu a hladina náplně se zdála nižší, než se očekávalo. Po zvážení plechovky (s víčkem a bez víčka) se ukázalo, že obsažené množství může být menší než uvedená čistá hmotnost. Vzhledem k tomu, že výrobek není opatřen ochrannou fólií, zanechává to poněkud nejistý pocit ohledně množství náplně. Snad užitečné jako nápověda pro další kupující.
Ohodnoceno dne 3. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé doručení
Podle faktury jsem měl dostat láhev o objemu 1 litr. Ve skutečnosti to byla láhev o objemu 976 ml. To mě překvapilo.
Ohodnoceno dne 17. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 274,12 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 370,60 Kč/1l

Molton Brown Milch Tělové mléko Molton Brown Orange & Bergamot 300 ml
740,38 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 467,93 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
407,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
814,00 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 744,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 263,33 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
646,12 Kč
Prodejce: apohealth
6 461,20 Kč/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
1 169 139,94 Kč/1l

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

Zpevňující noční krém Dreamy Overnight Toning Whip 100 ml
413,62 Kč
Prodejce: NIKCORP
4 136,20 Kč/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

Incia Ochranné tělové mléko (100 ml)
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin

ARTRO LUX - Kosmetický krém na svaly a klouby, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.
1 216,71 Kč
Prodejce: AltaShop
24 334,20 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 500g - Čisté a přírodní - Intenzivně vyživující a hypoalergenní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
1 340,16 Kč/1l

Nair | Krém na odstranění chloupků - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 708,12 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 041,54 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 805,13 Kč/1l

IDC Institute Aloe Vera Zklidňující a Hydratační Gel - 270ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
481,44 Kč/1l