4,8



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém3 994,23 Kč/1kg
595,14 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml34 993,27 Kč/1l
5 248,99 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
SVR Topialyse, Olejek do mycia przeciwświądowy, zapas, 1 l604,77 Kč/1l
604,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Bioderma - Pigmentbio Cenný krém na tělo pro citlivé oblasti s rozjasňujícím účinkem 75 ml625,15 Kč/1kg
625,15 Kč
Prodejce: apohealth

Mustela Stelatopia Čistící olej pro klidnou koupel, extra velký objem 500ml
813,56 Kč/1l
406,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Tabaibaloe Aloe Vera krém na obličej a tělo 300ml
526,67 Kč/1l
158,00 Kč
Prodejce: Pryor-Distribution

Cerave Intenzivní hydratační krém 340 g
1 417,91 Kč/1kg
482,09 Kč
Prodejce: apohealth

CeraVe Intensive Moisturising Lotion pro velmi suchou a svědivou pokožku, 236 ml krém
1 701,23 Kč/1l
401,49 Kč
Prodejce: apohealth

Hydratační krém CETAPHIL
2 882,59 Kč/1l
245,02 Kč
Prodejce: apohealth

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml
57 996,67 Kč/1l
4 748,63 Kč
-1 268,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 479,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BunkerBV

Cremobaza 50% Mocznika Krem półtłusty do skóry, 30 g
2 093 571,37 Kč/1kg
225,82 Kč
-79,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
146,55 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Farmona Nivelazione Naturalny krem do stóp z woskiem pszczelim, 75ml
2 009,87 Kč/1l
150,74 Kč
Prodejce: MANADA

Isdin Zmiękczający krem do ciała dla skóry atopowej, 200ml
3 900,20 Kč/1l
780,04 Kč
Prodejce: somnia24

Frudia Pianka myjąca do twarzy Blueberry Hydrating, 145 ml
238,60 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Jozka Balsam do skóry suchej i wiotkiej, 200ml
2 068,20 Kč/1l
413,64 Kč
Prodejce: MANADA

Ziajka Maść pośladkowa przeciw odparzeniom od urodzenia, 50 ml
104,46 Kč
Prodejce: MANADA

Mustela Vyivujc krm 40ml
6 851,25 Kč/1l
274,05 Kč
Prodejce: VISO

Dr. Hauschka Migdałowy kojący krem do ciała, 145ml
2 856 250,07 Kč/1kg
457,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Holika Holika Ujędrniająco-łagodzący krem, 50ml
5 891 900,15 Kč/1kg
589,19 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Veet Men Krem do depilacji pod prysznic, skóra wrażliwa, 150ml
1 475,20 Kč/1l
221,28 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Krém s hutnou texturou hydratuje pokožku a pomáhá obnovit ochrannou kožní bariéru těla i obličeje. Rychle se vstřebává a je vhodný pro dospělé i děti.
Složení
AQUA / WATER, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETYL ALCOHOL, CETEARETH-20, PETROLATUM, DIMETHICONE, PHENOXYETHANOL, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, POTASSIUM PHOSPHATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM LAUROYL LACTYLATE, DISODIUM EDTA, DIPOTASSIUM PHOSPHATE, CERAMIDE NP, CERAMIDE AP, PHYTOSPHINGOSINE, CHOLESTEROL, XANTHAN GUM, CARBOMER, SODIUM HYALURONATE, TOCOPHEROL, CERAMIDE EOP (F.I.L. D213768/1).
Mléko CeraVe ve spolupráci s dermatology účinně hydratuje a pomáhá obnovit kožní bariéru. Bohatá, nemastná textura se třemi základními ceramidy a kyselinou hyaluronovou působí po celý den od prvního použití. Na obličej i tělo.
Klíčové složky:
Obohaceno o kyselinu hyaluronovou a 3 esenciální ceramidy.
Formule založená na patentované technologii MVE, která zajišťuje postupné uvolňování hydratačních složek po dobu 24 hodin.
Klíčové výhody: Výrazně zlepšuje hydrataci pokožky, která je pro ni typická:
- Rychle se vstřebává
- Bohaté krémové složení
- Dlouhotrvající hydratační účinek
- Neucpává póry
.- Pomáhá chránit přirozenou kožní bariéru
Bez vůně, hypoalergenní
Jak používat: Nanášejte na obličej a tělo tak často, jak potřebujete.
Hydratační krém PZN: 17572901 Pro povinné informace o tomto produktu klikněte na + a uvidíte více. CeraVe Hydratační krém pro bohatou péči o suchou až velmi suchou pokožku obličeje a těla CeraVe Hydratační krém je určen pro suchou až velmi suchou pokožku a pro každodenní použití Kyselina hyaluronová, tři esenciální ceramidy, glycerin a vitamin E hydratují pokožku a posilují přirozenou ochrannou bariéru pokožky se sklonem k neurodermatitidě, citlivé dětské pokožce a pro alergiky. Jemné složení je nekomedogenní, rychle se vstřebává do pokožky a zanechává ji hebkou? Nelepí. Bohatý hydratační krém pro celou rodinu CeraVe Hydratační krém na obličej a tělo hydratuje pokožku, zabraňuje jejímu vysoušení a posiluje ochrannou bariéru pokožky. CeraVe hydratační krém pro suchou až velmi suchou pleť Přípravek má patentované uvolňování účinných látek MVE, které dodává účinné látky po celý den. Díky kyselině hyaluronové a třem esenciálním ceramidům je pleť nepřetržitě hydratována a je posilována přirozená ochranná bariéra pleti? Zanechává pleť příjemně hebkou. Hydratační krém CeraVe je bez parfemace a je vhodný i pro osoby trpící neurodermatitidou a alergiemi. Použití Pro suchou až velmi suchou pokožku nanášejte CeraVe Moisturiser na obličej a tělo velkoryse a podle potřeby jemně vmasírujte. Díky svému jemnému, nemastnému složení je tento hydratační ošetřující krém vhodný pro každodenní použití. Je vhodný pro dospělé i pro citlivou dětskou pokožku, alergiky a pokožku se sklonem k neurodermitidě. Při aplikaci se vyhněte oblasti očí. Ideální pro suchou pleť po použití čisticích produktů CeraVe, jako je například CeraVe Hydratační čisticí pleťová voda. Bezpečnostní informace jsou určeny pouze pro vnější použití. Výrobce: LOreal Deutschland GmbHSloženíVoda/voda?Glycerin? Cetylalkohol Kaprylové/kapricové triglyceridy Cetylalkohol CETEARETH-20 Vazelína? Polydimethylsiloxan? Fenoxyethanol, behenylmethyl sulfát, fosforečnan draselný, ethylhexylglycerin, lauroyllaktylát sodný, EDTA disodná, fosforečnan draselný, ceramid NP, ceramid AP, fytosfingosin, cholesterol. Xanthanová guma? Karbomer? Hyaluronát sodný Tokoferol? Ceramid EOP
Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky se řadí pod pleťové krémy a byl vytvořen speciálně pro ženy. Toto balení obsahuje vámi vybraného produktu. Péče o pleť je zase o krok jednodušší!
CeraVe Nawilżający balsam dla skóry suchej i bardzo suchej z pompką, 454g
Pro suchou až velmi suchou pleť CeraVe hydratační krém s pumpičkou
Cerave Hydratační krém s pumpičkou 454 g - Téma: Péče o pleť, tělo
Cerave Hydratační mléko 454g
- Hmotnost
- 0.5 g
- Objem
- 1 ml
- Složení
- CeraVe Nawilżający balsam dla skóry suchej i bardzo suchej z pompką, 454g
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 3606000551954
- Číslo produktu
- MB301200
- Hmotnost
- 0.5 g
- Objem
- 1 ml
- Složení
- CeraVe Nawilżający balsam dla skóry suchej i bardzo suchej z pompką, 454g
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 3606000551954
- Číslo produktu
- MB301200
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Cerave, Hydratační mycí krém, 236 ml
1 236,61 Kč/1l
291,84 Kč
Prodejce: apohealth

CeraVe hydratační krém - pro suchou až velmi suchou pokožku obličeje a těla
4 780,00 Kč/1l
478,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe - SA Smoothing Cleanser (normal and dry skin) 236ml
382,00 Kč/1kg
382,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 40ml
9 000,00 Kč/1l
360,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe Odbudowujący Krem pod oczy, 14 ml
29 857,14 Kč/1l
418,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Cerave Nawilżająca Emulsja do mycia 473ml
890,06 Kč/1l
421,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Cerave Oczyszczający żel do mycia 473ml
983,09 Kč/1l
465,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml
492,00 Kč/1kg
492,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe - Čisticí pěnivý gel pro normální až mastnou pleť (pěnivý čisticí gel) 1000ml
691,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hydratační krém pro suchou až velmi suchou pokožku (Moisturising Cream), 454 g - náhradní náplň
392 749,98 Kč/1l
392,75 Kč
Prodejce: apohealth

CeraVe Facial Moisturising Cream SPF 50 52 ml
8 480,77 Kč/1l
441,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CeraVe - Hydration Cream for Dry to Very Dry Skin (Moisturising Cream) 340ml
367,63 Kč/1kg
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

CeraVe Serum odbudowujące z retinolem, 30 ml
9 102 000,23 Kč/1kg
455,10 Kč
Prodejce: apohealth

La Roche-Posay - Anthelios UVMUNE 400 Invisible Fluid SPF50+ - Opalovací fluid s vysokou UV ochranou 50ml
9 908,60 Kč/1l
495,43 Kč
Prodejce: VISO

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

Axis-Y Korekční sérum proti tmavým skvrnám rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
8 768,60 Kč/1l
438,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BBCreamShopEU

CeraVe - (Hydratační čisticí přípravek) Čisticí emulze (Hydratační čisticí přípravek) 88 ml 1000ml
682,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry skłonnej do trądziku, 400 ml
451,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Beauty of Joseon 8809782555508, Opalovací krém, Obličej a tělo, Tuba, Hydratující, Vyživující, Univerzální pleť, 50 ml
7 580,00 Kč/1l
379,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

CeraVe Nawilżający Krem do twarzy, 52 ml
9 729,62 Kč/1l
505,94 Kč
Prodejce: somnia24

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
9 180,00 Kč/1l
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating 236ml
1 338,98 Kč/1l
316,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

La Roche-Posay Retinol B3 Skoncentowane serum przeciwzmarszczkowe, 30 ml
19 200 000,49 Kč/1kg
960,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Regenerační krém na ruce (Reparative Hand Cream), 100 ml
243 319,99 Kč/1l
243,32 Kč
Prodejce: apohealth

Přikrývka 200 x 200 cm – celoroční přikrývka Prošívaná přikrývka prodyšná – přikrývka pratelná – vhodná pro alergiky – německá značková kvalita
1 119,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
4 651,10 Kč/1l
465,11 Kč
Prodejce: somnia24

Moisturizing tělový krém pro ženy 50 - CeraVe
210 569,99 Kč/1l
210,57 Kč
Prodejce: apohealth

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Velmi dobré zboží Super
Ohodnoceno dne 4. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Cetaphil | Hydratační krém - 48 g - bez vůně - intenzivní hydratace - citlivá pleť
714,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
14 895,62 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 500 ml, balení po 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
3 081,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 162,00 Kč/1l

Steplex Forte krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 103,33 Kč/1l

Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
445,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
890,00 Kč/1l

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Facial Care Set pro smíšenou/mastnou pleť bez očního krému
3 736,22 Kč
Prodejce: lithuaniashop
13 018,19 Kč/1kg

OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
595,14 Kč
Prodejce: apohealth
3 994,23 Kč/1kg

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 789,95 Kč/1l

Celerit bělící krém na pigmentové skvrny, 25 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
344,20 Kč
Prodejce: apohealth
9 057,90 Kč/1kg

Krém Seno+ pro zpevnění a zvětšení objemu 200 ml - Zpevňující krém pro zvýšení objemu, s obsahem kolagenu a bambuckého másla, hydratuje a redukuje strie
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Vaseline | Hydratační mast - 368 g - Kakaové máslo - Hojivé želé - Péče o pleť
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
706,49 Kč/1l

Hydratační krém Pond's pro suchou pleť 111 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
23 635,45 Kč/1l

Suchá pleť Hydratační krém na obličej Pond's 184 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 766,25 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
4 359,52 Kč/1kg

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
5 248,99 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 993,27 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 200 ml, balení po 2 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 399,00 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 371,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 855,00 Kč/1l

Farmona Olejový krém na masáž těla a poprsí 500 ml
266,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
533,98 Kč/1l

Mustela Hydra Bébé, 300 ml, Hypoalergenní, Dermatologicky testováno, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 143,10 Kč/1l

Estee Lauder DayWear Matte antioxidační pleťový krém Oil-Control Anti-Oxidant Moisture Gel Crème 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,40 Kč
Prodejce: Parfumart
11 684,00 Kč/1kg

MARY KAY Hydratační hydratační krém pro normální suchou pleť 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
674,52 Kč
Prodejce: lithuaniashop
7 935,53 Kč/1kg