Počet kusů:

250

Hmotnost:

250 g

Potahovací hmota jarní zelená 250g

95,00 Kč

93,00 Kč-2%

372,00 Kč / 1kg

plus 79,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

st 30. září – pá 2. října
Zbývající čas na objednání:
3h 07m 18s
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Modelovací hmota červená 250 g
Modelovací hmota červená 250 g
4 169,60 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
1 042,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Cukrová posypka Maczek MODRÁ 50 g
Cukrová posypka Maczek MODRÁ 50 g
462,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Günthart roll fondant black
Günthart roll fondant black
98,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lískovo-oříšková poleva 150g
Lískovo-oříšková poleva 150g
449,40 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 11
67,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
45,60 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
228,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
488,00 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
122,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rollfondant Baby Blue 250g
FunCakes Rollfondant Baby Blue 250g
332,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 41
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
A package of FunCakes Sugar Paste in Teddy Bear Brown color, with images of decorated cupcakes and a cake.
Potahovací hmota medvědí hnědá 250g
360,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
90,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Fondán růžový pastelově růžový 250g
FunCakes Fondán růžový pastelově růžový 250g
388,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
106,00 Kč
-9,00 Kč
97,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Denim Blue 430g
FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Denim Blue 430g
572,09 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 46
246,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Bílý fondánový potah připravený k použití 450 g
Dr. Oetker Bílý fondánový potah připravený k použití 450 g
318,14 Kč/1kg
159,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dr. Oetker bílý fondánový dekor, 100 g
Dr. Oetker bílý fondánový dekor, 100 g
620,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
62,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Velvet Vanilka 1 kg v sáčku (Potahovací a modelovací hmota na dorty)
Velvet Vanilka 1 kg v sáčku (Potahovací a modelovací hmota na dorty)
259,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
259,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Dortová poleva růžová PICK.125 g
Dortová poleva růžová PICK.125 g
2 542,32 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 19
317,79 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Potahoavcí hmota s příchutí marshmallow 250g
Potahoavcí hmota s příchutí marshmallow 250g
332,00 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes F28115, Zelená, Obdélníková taška, 250 g
FunCakes F28115, Zelená, Obdélníková taška, 250 g
484,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 10
121,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Jedlý papír prasátko Pepa a jednorožec 20cm
Jedlý papír prasátko Pepa a jednorožec 20cm
1 740,74 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 36
94,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Royal Icing 900 g
Royal Icing 900 g
281,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 18
253,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Mandlová cukrová pasta Multipack 5 x 100 g
FunCakes Mandlová cukrová pasta Multipack 5 x 100 g
418,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 10
209,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Rolovaný fondán FunCakes Spring Greenmá krásnou zelenou barvu a nyní má lepší vlastnosti při válení a hladší povrch. Díky tomu se s fondánem ještě lépe pracuje. Fondán je velmi pružný a po zpracování se stává pevným. Fondán má nádhernou vanilkovou chuť. Rolovaný fondán FunCakes je k dispozici v mnoha krásných barvách.

Jarní zelený válcovaný fondán je ideální na potahování dortu a vykrajování tvarů. Před použitím ho dobře prohněťte a vyválejte na tenké vrstvě moučkového cukru. Válcovaný fondán můžete také použít k modelování nebo k vytváření různých tvarů a vzorů. Hodí se také k barvení potravinářskými barvami. Pro dosažení nejlepších výsledků nechte fondán po barvení hodinu odpočívat (zakrytý). Před dalším zpracováním rozválený fondán znovu prohněťte. Na potažení kulatého dortu o průměru 20 cm budete potřebovat přibližně 500 g fondánu.

  • Rolovaný fondán FunCakes s lahodnou vanilkovou příchutí, který je díky své jemné struktuře velmi pružný a snadno se používá. Fondán je měkký a po zpracování zcela ztuhne.
  • Díky svému saténovému povrchu je válcovaný fondán FunCakes ideální k potahování dortu. Pokud chcete z fondánu vykrajovat tvary, získáte úhledné výřezy.
  • Válcovaný fondán je vhodný také k vytváření dekorací. Můžete z něj snadno modelovat nebo vytvářet různé tvary a vzory.
  • Obsah: 250 gramů.

Použití jarního zeleného rolovacího fondánu:

Příprava: Pro dosažení nejlepšího výsledku se doporučuje následující postup: Nechte válečkový fondán vychladnout na teplotu okolí. Rolovací fondán pevně hněťte, dokud nebude hladký a pružný. Pracovní plochu poprašte trochou moučkového cukru nebo pekařského škrobu a fondán rovnoměrně rozválejte válečkem (na tloušťku 2-3 mm). Vyválený fondán otočte o čtvrtinu, aby se nelepil. Jsou na okrajích po rozválení fondánu stále viditelné malé prasklinky? Znovu pevně prohněťte, dokud nebudou okraje po rozválení hladké. Pak je rozválený fondán připraven k použití.

Na úplné pokrytí kulatého dortu o průměru 24/26 cm budete potřebovat přibližně 500 g fondánu. Pokud chcete vytvořit například mašli jako ozdobu, můžete na 250 g fondánu přidat 1 vrchovatou lžičku prášku Tylo a případně trochu tekutiny. Před použitím fondán dobře prohněťte a poté ho rozválejte na tenkou vrstvu moučkového cukru, lépe ještě pekařského škrobu.

Skladování:

Skladujte fondán Funcakes na chladném a suchém místě při teplotě 15-20 °C. Po použití lze zbylý fondán skladovat ve vzduchotěsné nádobě.

Složení Funcakes fondánu:

Složení: 1: Složení: cukr, rostlinné tuky (palmojádrový, palmový), glukózový sirup, voda, zvlhčující látka: E422, emulgátor: E471, zahušťovadla: E415, E466, aroma, konzervant: E200, okyselující látka: E330, barviva: E161b, E133. Může obsahovat stopy: Mandlea ořechy. Tento výrobek neobsahuje lepek. Neobsahuje laktózu.

Rozsah dodávky:

  • 250 g válcovaného fondánu v zelené barvě (jarní zelená)


FunCakes potahový fondán Spring Green - zelená - 250g

FunCakespotahovýfondánje mimořádněflexibilní asnadno použitelnýdíky svéměkkéstruktuře.

Fondántvrdnepo použití, alenepraská. Barvajezelená.

Složení: cukr (79%), rostlinný tuk (palmový, palmový), glukózový sirup, voda, zvlhčovadlo: E422, emulgátor: E471, zahušťovadlo: E415, E466, přírodní aroma, konzervant: E200, kyselina: E330, barvivo: E102. , E133.

E102: může mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí.

Může obsahovat stopy: ořechů.

Seznam přísad
Složení: Cukr, rostlinné tuky (palmojádrový, palmový), glukózový sirup, voda, zvlhčovadlo: E422, emulgátor: E471, zahušťovadla: E415, E466, aroma, konzervant: E200, okyselovadlo: E330, barviva: E161b, E133. Může obsahovat stopy: Mandle a ořechy. Tento výrobek neobsahuje lepek. Neobsahuje laktózu.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota 1659 kJ / 397 kcal | Tuky 5,4 g, z toho nasycené 4,0 g | Sacharidy 86,4 g, z toho cukr 83,9 g | Bílkoviny 0 g | Sůl 0,1 g
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
NewCakes BV, Casablancaweg 20, 1047 HP Amsterdam, Die Niederlande
Prodejní název
Rollfondant
Výrobce
FunCakes
Počet kusů
250
Číslo produktu
F20115
Kód EAN
8720143514364

Seznam přísad
Složení: Cukr, rostlinné tuky (palmojádrový, palmový), glukózový sirup, voda, zvlhčovadlo: E422, emulgátor: E471, zahušťovadla: E415, E466, aroma, konzervant: E200, okyselovadlo: E330, barviva: E161b, E133. Může obsahovat stopy: Mandle a ořechy. Tento výrobek neobsahuje lepek. Neobsahuje laktózu.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota 1659 kJ / 397 kcal | Tuky 5,4 g, z toho nasycené 4,0 g | Sacharidy 86,4 g, z toho cukr 83,9 g | Bílkoviny 0 g | Sůl 0,1 g
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
NewCakes BV, Casablancaweg 20, 1047 HP Amsterdam, Die Niederlande
Prodejní název
Rollfondant
Výrobce
FunCakes
Počet kusů
250
Číslo produktu
F20115
Kód EAN
8720143514364
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Potahovací hmota kaštanově hnědá 250g
Potahovací hmota kaštanově hnědá 250g
344,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
86,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
A package of FunCakes Sugar Paste in Teddy Bear Brown color, with images of decorated cupcakes and a cake.
Potahovací hmota medvědí hnědá 250g
360,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
90,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Roll Fondant Stone Grey 250g
FunCakes Roll Fondant Stone Grey 250g
336,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rollfondant Mellow Yellow/Gelb 250g
FunCakes Rollfondant Mellow Yellow/Gelb 250g
368,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 41
92,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
45,60 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
228,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
488,00 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
122,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
4 471,80 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 41
1 117,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro FunCakes Roll Fondant Skin Colour Natural Beige 250g
FunCakes Roll Fondant Skin Colour Natural Beige 250g
336,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
98,00 Kč
-14,00 Kč
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rollfondant Baby Blue 250g
FunCakes Rollfondant Baby Blue 250g
332,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 41
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rollfondant Dark Blue 250g
FunCakes Rollfondant Dark Blue 250g
356,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
89,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Denim Blue 430g
FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Denim Blue 430g
572,09 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 46
246,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rolovaný fondán zelený 250g
FunCakes Rolovaný fondán zelený 250g
336,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Fondán růžový pastelově růžový 250g
FunCakes Fondán růžový pastelově růžový 250g
388,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
106,00 Kč
-9,00 Kč
97,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Belissia  Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro Jedlý fix černý
Jedlý fix černý
1 540,00 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 9
77,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rollfondant Sweet Pink 250 g
FunCakes Rollfondant Sweet Pink 250 g
348,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 41
87,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
1 804,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
126,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro FunCakes Fondán Mystic Turquoise / Türkisfarben 250g
FunCakes Fondán Mystic Turquoise / Türkisfarben 250g
332,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Bílý fondánový potah připravený k použití 450 g
Dr. Oetker Bílý fondánový potah připravený k použití 450 g
318,14 Kč/1kg
159,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Potahovací hmota slonová kost 250g
Potahovací hmota slonová kost 250g
332,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Jedlý papír Spiderman v akci 20cm
Jedlý papír Spiderman v akci 20cm
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 58
89,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Baby Blue (modrá) 430g
FunCakes Rolled Out Fondant Blanket Baby Blue (modrá) 430g
613,95 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 46
264,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Dortová poleva růžová PICK.125 g
Dortová poleva růžová PICK.125 g
2 542,32 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 19
317,79 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro FunCakes Rolovaný fondán Pastel Lilac 250 g
FunCakes Rolovaný fondán Pastel Lilac 250 g
336,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro Velvet Vanilka 1 kg v sáčku (Potahovací a modelovací hmota na dorty)
Velvet Vanilka 1 kg v sáčku (Potahovací a modelovací hmota na dorty)
259,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
259,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Potahovací hmota tmavě růžová 250g
Potahovací hmota tmavě růžová 250g
332,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
83,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Snadno rozpustná poleva v peckách 1kg bílá
Snadno rozpustná poleva v peckách 1kg bílá
340,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
340,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Rozválená fondánová deka Spring Green 430g
FunCakes Rozválená fondánová deka Spring Green 430g
583,72 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 46
251,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Hodnocení zákazníků

Na základě 46 hodnocení
Ohodnoceno dne 15. srpna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Rychlé doručení a kvalitní výrobek
Hmotnost 1 kg
Ohodnoceno dne 26. dubna 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Fondán
Hmotnost 0,25 kg
Ohodnoceno dne 23. května 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Vše super a hladce!
Hmotnost 1 kg
Ohodnoceno dne 16. února 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Intenzivní barvy
Hmotnost 0,25 kg
Ohodnoceno dne 10. března 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Super
Hmotnost 1 kg
Ohodnoceno dne 18. května 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Barva
Hmotnost 0,25 kg
Ohodnoceno dne 24. února 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Krásná barva
Hmotnost 0,25 kg
Ohodnoceno dne 24. února 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Velmi dobré
Hmotnost 1 kg
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Sušené okvětní lístky chrpy růžové 50g Jedlé květiny
Sušené okvětní lístky chrpy růžové 50g Jedlé květiny
214,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WINOSZARNIA
4 296,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Knorr Aromat universal
Knorr Aromat universal
4 784,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro 100 kusů jedlých dortových dekorací, různé velikosti, oplatkový papír, barevné dortové dekorace s krabičkou na svatbu, narozeniny, promoci
100 kusů jedlých dortových dekorací, různé velikosti, oplatkový papír, barevné dortové dekorace s krabičkou na svatbu, narozeniny, promoci
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
503,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CANDeal
1 676,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE
Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
437,94 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
4 379,40 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 14 x 200g
Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 14 x 200g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
849,08 Kč
Prodejce: Lemke
303,24 Kč/1kg
Obrázek produktu pro HORTENSIA oplatka bílá 18ks květina na zdobení dortů a zákusků
HORTENSIA oplatka bílá 18ks květina na zdobení dortů a zákusků
425,21 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Lemke marcipánová pasta Simply Pure 1 kg - jemný berlínský syrový marcipán bez alkoholu - 54% obsah mandlí - marcipánová syrová pasta na pečení
Lemke marcipánová pasta Simply Pure 1 kg - jemný berlínský syrový marcipán bez alkoholu - 54% obsah mandlí - marcipánová syrová pasta na pečení
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
388,49 Kč
Prodejce: Lemke
388,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 200g
Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 200g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
60,36 Kč
Prodejce: Lemke
301,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sušené okvětní lístky chrpy 50 g Jedlé květiny
Sušené okvětní lístky chrpy 50 g Jedlé květiny
245,52 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 910,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Modelovací hmota tmavě zelená 250 g
Modelovací hmota tmavě zelená 250 g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
335,81 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1,34 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sušené květy chrpy červené 50g Jedlé květy
Sušené květy chrpy červené 50g Jedlé květy
214,83 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 296,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Opłatek na tort ŚWINKA PEPPA postacie wz3
Opłatek na tort ŚWINKA PEPPA postacie wz3
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro POKEMON POKEMON postavičky vzor dortové oplatky1
POKEMON POKEMON postavičky vzor dortové oplatky1
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro CHEF tekutý kachní vývar, koncentrát do polévek a omáček 1000ml
CHEF tekutý kachní vývar, koncentrát do polévek a omáček 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
809,90 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sušené okvětní lístky chrpy bílé 50g Jedlé květiny
Sušené okvětní lístky chrpy bílé 50g Jedlé květiny
184,14 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
3 682,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro RUF tmavý oříškový nugát 125g x 8 balení
RUF tmavý oříškový nugát 125g x 8 balení
956,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Leimer strouhanka k vázání a zjemnění strouhanky 5000g balení po 2 kusech
Leimer strouhanka k vázání a zjemnění strouhanky 5000g balení po 2 kusech
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
768,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g 3 balení
Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g 3 balení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
744,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CHEF Vegan Beef Taste Liquid Concentrate Beef Flavour 1000ml
CHEF Vegan Beef Taste Liquid Concentrate Beef Flavour 1000ml
773,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,53 Kč/1l
Obrázek produktu pro Květ granátového jablka 10g LOVE NATURE
Květ granátového jablka 10g LOVE NATURE
71,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
3 086,96 Kč/1kg