FunCakes Směs na pečení cupcakes 1 kg

134,00 Kč

134,00 Kč / 1kg

plus 79,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 3. – st 7. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Mousse Lebkuchen 1 kg
Dr. Oetker Mousse Lebkuchen 1 kg
778,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
778,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
MIESZANKA DO WYPIEKU CIASTA KRUCHEGO BEZGLUTENOWA 200 g - CELIKO
Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 101129
2 554,90 Kč/1kg
510,98 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Směs na pečení bez lepku 200 g - CELIKO
Směs na pečení bez lepku 200 g - CELIKO
2 433,15 Kč/1kg
486,63 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Dr. Oetker - Směs na pečení mini muffinů - 270g
Dr. Oetker - Směs na pečení mini muffinů - 270g
450,19 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
121,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Směs na piškotový dort Deluxe 1kg
Směs na piškotový dort Deluxe 1kg
165,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 27
165,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Ruf Einhorn Cup Cakes
Ruf Einhorn Cup Cakes
263,05 Kč/1kg
110,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Směs bezlepková na makronky 300g
Směs bezlepková na makronky 300g
466 666,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
140,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Směs pro švýcarský bezový máslový krém
FunCakes Směs pro švýcarský bezový máslový krém
282,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
113,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Mix für Enchanted Cream® 450 g
FunCakes Mix für Enchanted Cream® 450 g
2 501,56 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 35
1 125,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro FunCakes Směs na pečení pro dort Red Velvet 1kg
FunCakes Směs na pečení pro dort Red Velvet 1kg
247,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
247,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Oetker čokoládové sušenky 500g
Oetker čokoládové sušenky 500g
246,44 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
123,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro FunCakes Směs pro čokoládový piškotový dort 1 kg
FunCakes Směs pro čokoládový piškotový dort 1 kg
172,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
172,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Muffiny čokoládové Extra vlhké s čokoládovými kousky 335g
Dr. Oetker Muffiny čokoládové Extra vlhké s čokoládovými kousky 335g
357,50 Kč/1kg
121,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dr. Oetker dortový krém jahodový krém s kousky jahod 70g
Dr. Oetker dortový krém jahodový krém s kousky jahod 70g
592,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Citronové muffiny Nová receptura extra vlhké a nadýchané 415g
Dr. Oetker Citronové muffiny Nová receptura extra vlhké a nadýchané 415g
273,59 Kč/1kg
139,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Muffiny Dr. Oetker 360g
Muffiny Dr. Oetker 360g
365,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
135,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro FunCakes F10150, Poleva na jídlo, Zákusek, Dortová, 500 g, 424 kcal, 1778 kJ
FunCakes F10150, Poleva na jídlo, Zákusek, Dortová, 500 g, 424 kcal, 1778 kJ
264,00 Kč/1kg
132,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Směs na lahodné donuty 500g
Směs na lahodné donuty 500g
208,00 Kč/1kg
104,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Dr.Oetker 5206160002 Dr.Oetker Classic Muffins Backmischung 380,0 g
Dr.Oetker 5206160002 Dr.Oetker Classic Muffins Backmischung 380,0 g
775,45 Kč/1kg
294,67 Kč
Prodejce: somnia24
Bild Zoom
Dr. Oetker Schoko Wolke směs na piškotový dort 455g
288,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
132,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Směs FunCakes Mix na Cupcakes vám tak snadno vytvoří ty dokonale rovnoměrné, ploché a vlhké košíčky, které všichni hledáte. Díky jejich zlatohnědé barvě a vanilkové chuti je budete chtít hned sníst. Košíčky jsou ideální pro zdobení fondánem, marcipánem nebo víry a rozetami z krémového krému. Použijte tuto směs na pečení k přípravě mini cupcakes, dortů, bochníku nebo kulatého dortu. A přidejte ochucovací pasty FunCakes nebo barvy FunColours, které se budou lišit podle chutí a barev. Příprava: Troubu předehřejte na 180 ° C (horkovzdušná trouba 160 ° C). Ingredience musí mít pokojovou teplotu. Na 20-24 košíčků: 500 g směsi, 250 g (smetany) másla a 5 vajec (250 g). Ingredience míchejte při nízké rychlosti 4 minuty na hladké těsto. Plech na muffiny vyložte papírovými košíčky, pomocí naběračky na zmrzlinu napůl naplňte košíčky těstíčkem. Košíčky pečte v troubě cca. 18-20 minut. Chystáte se na mini cupcakes? S 500 g Mix na Cupcakes můžete připravit cca 40-48 mini cupcakes. Cupcakes pečte cca 12-15 minut.

Složení:
cukr, pšeničná mouka, kypřící látka: E450, E500, emulgátor: E472b (palmový, řepkový), E477 (palmový), glukózový sirup (sušený), sušené mléko (odstředěné), konzervant: E202, zahušťovadlo: E415, aroma ( mléko), barva: E160b

Skladování a použití
Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.
Seznam přísad
Cukr, pšeničná mouka, kypřící látky: E450, E500, emulgátor: E472b (palmový, řepkový), E477 (palmový), glukózové sirupy (sušené), sušené odstředěné mléko, konzervant: E202, zahušťovadlo: E415, aroma (mléčné), barvivo: E160b.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota 1570 kJ / 375 kcal | Tuky 1,2 g, z toho nasycené 0,7 g | Sacharidy 84,5 g, z toho cukr 51,4 g | Bílkoviny 5,1 g | Sůl 0,9 g
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
NewCakes, Casablancaweg 20, 1047 HP Amsterdam, Netherlands
Prodejní název
Funcakes Směs pro cupcakes, Backmischung für Cupcakes
Výrobce
FunCakes
Číslo produktu
55540
Kód EAN
8720143514036

Skladování a použití
Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.
Seznam přísad
Cukr, pšeničná mouka, kypřící látky: E450, E500, emulgátor: E472b (palmový, řepkový), E477 (palmový), glukózové sirupy (sušené), sušené odstředěné mléko, konzervant: E202, zahušťovadlo: E415, aroma (mléčné), barvivo: E160b.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota 1570 kJ / 375 kcal | Tuky 1,2 g, z toho nasycené 0,7 g | Sacharidy 84,5 g, z toho cukr 51,4 g | Bílkoviny 5,1 g | Sůl 0,9 g
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
NewCakes, Casablancaweg 20, 1047 HP Amsterdam, Netherlands
Prodejní název
Funcakes Směs pro cupcakes, Backmischung für Cupcakes
Výrobce
FunCakes
Číslo produktu
55540
Kód EAN
8720143514036
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Směs na piškotový dort Deluxe 1kg
Směs na piškotový dort Deluxe 1kg
165,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 27
165,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Mix für Enchanted Cream® Choco 450g
FunCakes Mix für Enchanted Cream® Choco 450g
380,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 35
171,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Mix für Enchanted Cream® 900 g
FunCakes Mix für Enchanted Cream® 900 g
284,44 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 35
256,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Mix für Enchanted Cream® 450 g
FunCakes Mix für Enchanted Cream® 450 g
2 501,56 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 35
1 125,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro FunCakes Směs pro švýcarský bezový máslový krém
FunCakes Směs pro švýcarský bezový máslový krém
282,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
113,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Směs bezlepková na makronky 300g
Směs bezlepková na makronky 300g
466 666,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
140,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Směs pro čokoládový piškotový dort 1 kg
FunCakes Směs pro čokoládový piškotový dort 1 kg
172,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
172,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Oetker čokoládové sušenky 500g
Oetker čokoládové sušenky 500g
246,44 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
123,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Royal Icing 900 g
Royal Icing 900 g
281,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 18
253,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 55
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Snadno rozpustná poleva v peckách 1kg bílá
Snadno rozpustná poleva v peckách 1kg bílá
340,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
340,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Belissia  Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 491
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro FunCakes Deco Melts Black/Schwarz 250g
FunCakes Deco Melts Black/Schwarz 250g
404,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
101,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 491
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro Dr. Oetker dortový krém jahodový krém s kousky jahod 70g
Dr. Oetker dortový krém jahodový krém s kousky jahod 70g
592,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro FunCakes F10140, Poleva na jídlo, Zákusek, Dortová, 404 kcal, 1693 kJ, 1,5 g
FunCakes F10140, Poleva na jídlo, Zákusek, Dortová, 404 kcal, 1693 kJ, 1,5 g
3,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 18
167,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Pickerd stříbrné perly měkký dekor drobit vnější křupavé uvnitř měkké 100g
Pickerd stříbrné perly měkký dekor drobit vnější křupavé uvnitř měkké 100g
710,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
71,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
Barevné potahovací hmoty 5x100g černá,červená,modrá,zelená,žlutá
45,60 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
228,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
Pickerd Silver Magic Sada 3 ozdobných posypů se třpytkami 89g
1 804,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
126,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro FunCakes Rolovaný fondán Pastel Blue 250 g
FunCakes Rolovaný fondán Pastel Blue 250 g
360,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 42
90,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Bartscher 173060, Nepřilnavý sprej, Vícebarevný, 65 mm, 65 mm, 240 mm, 370 g
Bartscher 173060, Nepřilnavý sprej, Vícebarevný, 65 mm, 65 mm, 240 mm, 370 g
1 713,80 Kč
Prodejce: Gastrojoker
Obrázek produktu pro Hotová směs FunCakes pro Enchanted Cream® 4kg
Hotová směs FunCakes pro Enchanted Cream® 4kg
573,80 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 35
2 295,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Ruf Einhorn Cup Cakes
Ruf Einhorn Cup Cakes
263,05 Kč/1kg
110,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 2198
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore
Obrázek produktu pro FunCakes Směs na pečení pro dort Red Velvet 1kg
FunCakes Směs na pečení pro dort Red Velvet 1kg
247,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
247,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Muffiny čokoládové Extra vlhké s čokoládovými kousky 335g
Dr. Oetker Muffiny čokoládové Extra vlhké s čokoládovými kousky 335g
357,50 Kč/1kg
121,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Citronové muffiny Nová receptura extra vlhké a nadýchané 415g
Dr. Oetker Citronové muffiny Nová receptura extra vlhké a nadýchané 415g
273,59 Kč/1kg
139,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro FunCakes Deco Melts - růžová 250g
FunCakes Deco Melts - růžová 250g
408,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
102,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Dortová poleva růžová PICK.125 g
Dortová poleva růžová PICK.125 g
2 542,32 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 19
317,79 Kč
Prodejce: Store-Germany

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 23. května 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.
RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
200,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
200,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez příchuti
Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez příchuti
366,64 Kč
Prodejce: PolleoSport
733,28 Kč/1kg
MIESZANKA DO WYPIEKU CIASTA KRUCHEGO BEZGLUTENOWA 200 g - CELIKO
Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 101129
510,98 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zmrzlina Gulab Jamun
Zmrzlina Gulab Jamun
179,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
358,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Aurora Rustic Country Bread Směs na pečení žitného lučního chleba 500g
Aurora Rustic Country Bread Směs na pečení žitného lučního chleba 500g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 13
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Diamantová vaječná směs na palačinky jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 250g
Diamantová vaječná směs na palačinky jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 250g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
39,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Professional Veganské balení čokoládové pěny 1000g
Dr. Oetker Professional Veganské balení čokoládové pěny 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)
Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)
755,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
755,59 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g
Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g
741,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg  4x 7,0 g, 4 St.
Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
44,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 593,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Müllers Mühle rýžová mouka na vaření pečení a rafinaci 500g
Müllers Mühle rýžová mouka na vaření pečení a rafinaci 500g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
56,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Diamond heart waffles jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 500g
Diamond heart waffles jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 500g
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
88,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Celozrnná špaldová mouka Aurora pro zdravý celozrnný chléb 1000g
Celozrnná špaldová mouka Aurora pro zdravý celozrnný chléb 1000g
93,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
93,36 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dr. Oetker krtčí dort, balení po 4 kusech (4 x 435 g)
Dr. Oetker krtčí dort, balení po 4 kusech (4 x 435 g)
637,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Zemědělská kůra Aurora
Zemědělská kůra Aurora
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 4
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Gebrüder Leimer kostky chleba knedlíky chléb na vaření sáček 750g
Gebrüder Leimer kostky chleba knedlíky chléb na vaření sáček 750g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
141,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mouka na špecle Aurora, 1 kg
Mouka na špecle Aurora, 1 kg
67,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
67,72 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Směs na pečení Lindt Lava Cake 240g
Směs na pečení Lindt Lava Cake 240g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
266,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 108,38 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Květinová směs na pečení 200 g - CELIKO
Květinová směs na pečení 200 g - CELIKO
292,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
1 464,65 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ruf směsi na pečení Eggnog dort
Ruf směsi na pečení Eggnog dort
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
83,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,29 Kč/1kg