FunCakes Směs pro čokoládový piškotový dort 1 kg

172,00 Kč

172,00 Kč / 1kg

plus 79,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

st 30. září – pá 2. října
Podobné produkty
MIESZANKA DO WYPIEKU CIASTA KRUCHEGO BEZGLUTENOWA 200 g - CELIKO
Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 101129
2 554,90 Kč/1kg
510,98 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Delecta Velký plech čokoládového těsta 670 g
Delecta Velký plech čokoládového těsta 670 g
625 352,94 Kč/1kg
425,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Směs na pečení bez lepku 200 g - CELIKO
Směs na pečení bez lepku 200 g - CELIKO
2 433,15 Kč/1kg
486,63 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Květinová směs na pečení 200 g - CELIKO
Květinová směs na pečení 200 g - CELIKO
1 475,60 Kč/1kg
295,12 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Směs na piškotový dort Deluxe 1kg
Směs na piškotový dort Deluxe 1kg
165,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 27
165,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Směs na pečení pro dort Red Velvet 1kg
FunCakes Směs na pečení pro dort Red Velvet 1kg
247,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
247,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Hotová směs FunCakes pro Enchanted Cream® 4kg
Hotová směs FunCakes pro Enchanted Cream® 4kg
573,80 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 34
2 295,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro FunCakes Směs pro švýcarský bezový máslový krém
FunCakes Směs pro švýcarský bezový máslový krém
282,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
113,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Dr. Oetker dortový krém jahodový krém s kousky jahod 70g
Dr. Oetker dortový krém jahodový krém s kousky jahod 70g
592,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Směs bezlepková na makronky 300g
Směs bezlepková na makronky 300g
466 666,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
140,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Oetker čokoládové sušenky 500g
Oetker čokoládové sušenky 500g
246,44 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
123,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Bild Zoom
Dr. Oetker Schoko Wolke směs na piškotový dort 455g
288,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
132,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro FunCakes Směs na pečení cupcakes 1 kg
FunCakes Směs na pečení cupcakes 1 kg
134,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
134,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Směs na pečení - Můj čokoládový dort 400g
Směs na pečení - Můj čokoládový dort 400g
306,35 Kč/1kg
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
122,54 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Ruf Einhorn Cup Cakes
Ruf Einhorn Cup Cakes
263,05 Kč/1kg
110,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Směs na lahodné donuty 500g
Směs na lahodné donuty 500g
208,00 Kč/1kg
104,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes F10150, Poleva na jídlo, Zákusek, Dortová, 500 g, 424 kcal, 1778 kJ
FunCakes F10150, Poleva na jídlo, Zákusek, Dortová, 500 g, 424 kcal, 1778 kJ
264,00 Kč/1kg
132,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Dortová směs - Smetanový sýr 385g
Dortová směs - Smetanový sýr 385g
487,40 Kč/1kg
187,65 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Směs na brownies 1kg
Směs na brownies 1kg
200,00 Kč/1kg
200,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro KuchenMeister piškotový základ na různé dorty 300g
KuchenMeister piškotový základ na různé dorty 300g
75,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Směs FunCakes pro přípravu piškotového dortu snadno vytvoří nejlepší základ pro váš čokoládový dort. S touto snadno připravitelnou směsí na pečení můžete dělat nadýchané, vysoké a dokonce i čokoládové piškoty cukrářské kvality. Upečete krásně plochý a chutný čokoládový dort, který pak můžete libovolně ozdobit. Příprava: Troubu předehřejte na 180 ° C (horkovzdušná trouba 160 ° C). Ingredience musí mít pokojovou teplotu. Směs, vejce a vodu dejte do mísy. Míchejte vysokou rychlostí po dobu 7-8 minut. Poté míchejte při nízké rychlosti další 2-3 minuty. Těsto nalijte do máslem vymazaného pekáče (1/2 až 2/3 plného). Vložte dort do trouby a během pečení neotvírejte dvířka! Dort je hotový, když je na dotek pružný. Dort vyjměte z formy ihned po upečení a nechte vychladnout na dortové mřížce.

Složení:
cukr, pšeničná mouka, pšeničný škrob, kakaový prášek (odstředěný), emulgátor: E472b (palmový, řepkový), E477 (palmový), ječný slad, glukózový sirup (), kypřící látka: E500, E450, sušené mléko (odstředěné) , cukr (karamelizovaný), zahušťovadlo: E415



Smíchejte je pro lahodný vzdušný piškotový základ s čokoládovou příchutí.

Příprava: Ujistěte se, že všechny ingredience mají pokojovou teplotu. Předehřejte troubu na 180 °C (konvektomat na 160 °C). Smíchejte směs s vejci a vodou a míchejte při vysokých otáčkách 7-8 minut. Poté mixujte další 2-3 minuty při nízkých otáčkách. Těsto nalijte do vymazané formy (naplněné do 1/2 až 2/3) a koláč upečte v předehřáté troubě. Během pečení troubu neotvírejte! Koláč je hotový, když je na dotek pružný. Ihned po upečení vyjměte koláč z formy a nechte ho vychladnout na mřížce.

Ingredience: 1: Složení: cukr, pšeničná mouka, pšeničný škrob, nízkotučný kakaový prášek (5 %), emulgátor: E472b (palmový, řepkový), E477 (palmový), ječný slad, glukózový sirup (sušený), kypřící látky: E500, E450, sušené odstředěné mléko, přepálený cukr, zahušťovadlo: E415. Alergeny viz tučně vyznačené složky. Může obsahovat stopy: Lepek, vejce, sóju a lupinu. Tento výrobek Halal.

Obsah 1 kilo.potravinářská společnost

: FunCakesCakeSupplies
Casablancaweg 20
Amsterdam, 1047 HP,
Nizozemsko
tel:+31 (0) 85 007 58 88
E-mail: [email protected]

Seznam přísad
Složení: cukr, PŠENIČNÁ mouka, kakaový prášek (libový) 5 %, PŠENIČNÝ škrob, E472b estery mono- a diglyceridů mastných kyselin kyseliny mléčné (palmové), E477 estery mastných kyselin kyseliny propylenglykolové (palmové), ječný slad, sušený glukózový sirup, uhličitany sodné E500, difosforečnany E450, MAGERMILKOVÝ PRÁŠEK, přepálený cukr, zahušťovadlo: xantanová guma E415
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota 1584 kJ / 379 kcal | Tuky 2,9 g, z toho nasycené 2,5 g | Sacharidy 83,0 g, z toho cukr 47,0 g | Bílkoviny 4,5 g | Sůl 1,0 g
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
NewCakes BV, Casablancaweg 20, 1047 HP Amsterdam, Die Niederlande
Prodejní název
Směs na pečení
Výrobce
FunCakes
Počet kusů
1
Číslo produktu
F10535
Kód EAN
8720143514029

Seznam přísad
Složení: cukr, PŠENIČNÁ mouka, kakaový prášek (libový) 5 %, PŠENIČNÝ škrob, E472b estery mono- a diglyceridů mastných kyselin kyseliny mléčné (palmové), E477 estery mastných kyselin kyseliny propylenglykolové (palmové), ječný slad, sušený glukózový sirup, uhličitany sodné E500, difosforečnany E450, MAGERMILKOVÝ PRÁŠEK, přepálený cukr, zahušťovadlo: xantanová guma E415
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota 1584 kJ / 379 kcal | Tuky 2,9 g, z toho nasycené 2,5 g | Sacharidy 83,0 g, z toho cukr 47,0 g | Bílkoviny 4,5 g | Sůl 1,0 g
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
NewCakes BV, Casablancaweg 20, 1047 HP Amsterdam, Die Niederlande
Prodejní název
Směs na pečení
Výrobce
FunCakes
Počet kusů
1
Číslo produktu
F10535
Kód EAN
8720143514029
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Směs na piškotový dort Deluxe 1kg
Směs na piškotový dort Deluxe 1kg
165,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 27
165,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Mix für Enchanted Cream® 900 g
FunCakes Mix für Enchanted Cream® 900 g
284,44 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 34
256,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Mix für Enchanted Cream® 450 g
FunCakes Mix für Enchanted Cream® 450 g
2 501,56 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 34
1 125,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
Potahovací a modelovací hmota Fun Cakes, černá, 250 g
168,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
84,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Mix für Enchanted Cream® Choco 450g
FunCakes Mix für Enchanted Cream® Choco 450g
380,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 34
171,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Směs na pečení pro dort Red Velvet 1kg
FunCakes Směs na pečení pro dort Red Velvet 1kg
247,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
247,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Belissia  Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro Hotová směs FunCakes pro Enchanted Cream® 4kg
Hotová směs FunCakes pro Enchanted Cream® 4kg
573,80 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 34
2 295,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro FunCakes Směs pro švýcarský bezový máslový krém
FunCakes Směs pro švýcarský bezový máslový krém
282,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
113,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Dr. Oetker dortový krém jahodový krém s kousky jahod 70g
Dr. Oetker dortový krém jahodový krém s kousky jahod 70g
592,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Snadno rozpustná poleva v peckách 1kg bílá
Snadno rozpustná poleva v peckách 1kg bílá
340,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
340,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Royal Icing 900 g
Royal Icing 900 g
281,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 18
253,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Směs bezlepková na makronky 300g
Směs bezlepková na makronky 300g
466 666,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
140,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 315,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
243,15 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
FunCakes Modelovací hmota bílá 250g
488,00 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
122,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro FunCakes Deco Melts Black/Schwarz 250g
FunCakes Deco Melts Black/Schwarz 250g
404,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
101,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Hermia Concept, BNMPOLYAS24-51217, úložné boxy, sada úložných boxů (24 kusů), antracit, plast, 10 x 10 x 24,5 cm
Hermia Concept, BNMPOLYAS24-51217, úložné boxy, sada úložných boxů (24 kusů), antracit, plast, 10 x 10 x 24,5 cm
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 110
999,00 Kč
Prodejce: decoaltaa
Obrázek produktu pro Modrá poleva v peckách Fun Cakes Deco Melts, 250 g
Modrá poleva v peckách Fun Cakes Deco Melts, 250 g
296,67 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
89,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Gelová barva hnědá 20g
Gelová barva hnědá 20g
14 196,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
283,92 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Potahovací hmota jarní zelená 250g
Potahovací hmota jarní zelená 250g
372,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 46
95,00 Kč
-2,00 Kč
93,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g
Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g
721,55 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 41
288,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
A package of FunCakes Sugar Paste in Teddy Bear Brown color, with images of decorated cupcakes and a cake.
Potahovací hmota medvědí hnědá 250g
360,00 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 41
90,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Dortová poleva růžová PICK.125 g
Dortová poleva růžová PICK.125 g
2 542,32 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 19
317,79 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Gelatine Fix rychlá a snadná příprava 30g
Dr. Oetker Gelatine Fix rychlá a snadná příprava 30g
1 713,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
51,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Rainbow Dust ProGel, Gel, Žlutá, Umělé potravinářské barvivo, Mandlová pasta, Těsto na dort, Cukrová pasta, 25 g, Tuba
Rainbow Dust ProGel, Gel, Žlutá, Umělé potravinářské barvivo, Mandlová pasta, Těsto na dort, Cukrová pasta, 25 g, Tuba
3 628,57 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 14
127,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Belissia potravinářské barvivo černé 10 ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. těsto. polevy a všechny ostatní potraviny
Belissia potravinářské barvivo černé 10 ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. těsto. polevy a všechny ostatní potraviny
10 646,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
106,46 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro FunCakes Isomalt 250g
FunCakes Isomalt 250g
656,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
164,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Sada elektrických zubních kartáčků na cesty se svorkou, nástěnným držákem, 3 kusy, vhodná na cesty
Sada elektrických zubních kartáčků na cesty se svorkou, nástěnným držákem, 3 kusy, vhodná na cesty
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 47
909,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro FunCakes Deco Melts - červené 250g
FunCakes Deco Melts - červené 250g
528,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 101
132,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Hodnocení zákazníků

Na základě 6 hodnocení
Ohodnoceno dne 31. ledna 2022 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Nejlepší těsto
Ohodnoceno dne 31. května 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Rychle
Ohodnoceno dne 4. března 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. listopadu 2024 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. února 2024 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. srpna 2025 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.
RUF 2526447008 RUF Waffel-Mix Backmischung 1,0 kg, 1 St.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
200,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
200,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez příchuti
Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez příchuti
364,93 Kč
Prodejce: PolleoSport
729,86 Kč/1kg
MIESZANKA DO WYPIEKU CIASTA KRUCHEGO BEZGLUTENOWA 200 g - CELIKO
Celiko Bezlepková moučná směs na křehké těsto (200g), 101129
510,98 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zmrzlina Gulab Jamun
Zmrzlina Gulab Jamun
179,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
358,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Květinová směs na pečení 200 g - CELIKO
Květinová směs na pečení 200 g - CELIKO
295,12 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 475,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Aurora Rustic Country Bread Směs na pečení žitného lučního chleba 500g
Aurora Rustic Country Bread Směs na pečení žitného lučního chleba 500g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 13
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Diamantová vaječná směs na palačinky jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 250g
Diamantová vaječná směs na palačinky jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 250g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
39,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Professional Veganské balení čokoládové pěny 1000g
Dr. Oetker Professional Veganské balení čokoládové pěny 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
781,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Diamond heart waffles jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 500g
Diamond heart waffles jemná směs na pečení rafinovaná a jednoduchá 500g
44,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
88,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Celozrnná špaldová mouka Aurora pro zdravý celozrnný chléb 1000g
Celozrnná špaldová mouka Aurora pro zdravý celozrnný chléb 1000g
93,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
93,36 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg  4x 7,0 g, 4 St.
Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
44,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 593,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Müllers Mühle rýžová mouka na vaření pečení a rafinaci 500g
Müllers Mühle rýžová mouka na vaření pečení a rafinaci 500g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
56,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)
Dr. Oetker Bavorský krém 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)
755,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
755,59 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g
Dr. Oetker Mandlový pudink 2500g
741,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mouka na špecle Aurora, 1 kg
Mouka na špecle Aurora, 1 kg
67,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
67,72 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Gebrüder Leimer kostky chleba knedlíky chléb na vaření sáček 750g
Gebrüder Leimer kostky chleba knedlíky chléb na vaření sáček 750g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
141,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Zemědělská kůra Aurora
Zemědělská kůra Aurora
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 4
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Směs na pečení Lindt Lava Cake 240g
Směs na pečení Lindt Lava Cake 240g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
266,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 108,38 Kč/1kg
Obrázek produktu pro KuchenMeister Muffin Double Choc vegan s jemnou čokoládou 75g
KuchenMeister Muffin Double Choc vegan s jemnou čokoládou 75g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
27,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
364,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ruf Mini Americaner, 290g
Ruf Mini Americaner, 290g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
71,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
247,48 Kč/1kg