4,4



Na základě 5 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Růžový pleťový olej - 125 ml3 527,12 Kč/1l
440,89 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Röwo Sport-Gel 100ml tuba2 814,60 Kč/1l
281,46 Kč
Prodejce: Shoproither

Další informace o reklamě
Masážní olej Jasmine (Massage Oil) 100 ml3 390,00 Kč/1l
339,00 Kč
Prodejce: SEXSHOP_CZ

Další informace o reklamě
Avocado-Öl - 125ml2 760,38 Kč/1kg
358,85 Kč
Prodejce: apohealth

Kneippův masážní olej You & I
1 044 650,03 Kč/1kg
208,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sportovní masážní olej Arnika, malé balení 10 ml | WELEDA
12 648,91 Kč/1kg
116,37 Kč
Prodejce: apohealth

Sport Lavit zahřívací olej Sportovní olej active 1000 ml
812,95 Kč/1l
812,95 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Bolusso Black Massage Oil Warmer - ohřívač masážního oleje 30 až 65 stupňů - Guasha - masážní přístroj - obsahuje 2 dávkovače a masážní nástroj
6 033,96 Kč/1l
1 508,49 Kč
Prodejce: ShopToppers

Ice Sport Tonic 250 ml
521,84 Kč/1kg
300,13 Kč
-13,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
286,49 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Masážní olej SCHUPP, neutrální, 10 l (bez parfémového oleje)
296,16 Kč/1l
2 961,58 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke

Kneipp 98117, Olej, Vyživující, Posilující, Univerzální, 100 ml, Mandlový olej, Láhev
1 905,10 Kč/1l
190,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sportovní gel Hot 75 ml
125,34 Kč/1kg
223,86 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Včelí jed masážní gel 600 ml
298,33 Kč/1kg
179,00 Kč
Prodejce: Rosaimpex

Farmona - Masážní Olej na Obličej a Tělo - Expert Massage Aroma Oil - 500ml
358,20 Kč/1l
194,94 Kč
-15,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
179,10 Kč
Prodejce: Premium-Beauty

Koňský balzám SWISS chladivý 250 ml + 50 ml
805,07 Kč/1l
241,52 Kč
Prodejce: MBORetail

Holzhacker Franzbranntwein s arnikou a mentolem, 500 ml
892,64 Kč/1l
446,32 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

WUNDmed® 18-002 Pferdebalsam 250,0 ml
763,68 Kč/1l
190,92 Kč
Prodejce: M_plus_L

Physiorelax Sport-Massagecreme
4 587,08 Kč/1l
1 146,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Bionoble Organický arganový olej 100 ml
19 249,10 Kč/1l
1 924,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kneippův masážní olej You & I 100 ml
247,73 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Zahřívací olej Lavit Sport
Podrobnosti o produktu:
- Připravte se! Nutnost pro každého sportovce před fyzickou zátěží
- Aktivně pomáhá při zahřátí
- Zachovává svalové teplo ve vlhkých a chladných podmínkách
- dermatest® velmi dobrý
- Použití: Naneste a jemně vmasírujte
- Nevhodné pro děti do 12 let
- Individuální pocit tepla se liší
- Nepoužívejte pod zavřenými dveřmi
- Obsah: 250 ml
Popis:
- Vyvinuto pro sportovce k zahřátí a regeneraci svalů
- Rychle se vstřebává, příjemná vůně pro použití před nebo po tréninku
- Podporuje regeneraci a prevenci zranění u sportovců všech úrovní
- Hloubková masáž pro snížení svalového napětí a podporu krevního oběhu
Sport Lavit Zahřívací olej Sport Oil Active 250 ml. Nepostradatelný při tréninku a soutěžích. 250 ml, pro použití v přípravné a zahřívací fázi. Zachovává svalové teplo a chrání před vlhkostí a chladem.
Sport Lavit Zahřívací tělový olej 250 ml - Téma: Ostatní
Sport Lavit Sport Oil Active 250 ml | Balení (250 ml)
- Hmotnost
- 616 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- PARAFFINUM LIQUIDUM ISOPROPYLPALMITÁT BLOKOVÝ KOPOLYMER STYREN-ETHYLEN/PROPYLEN POLYSORBÁT 20 CETEARYL ISONONANOÁT VANILLYL-BUTYL-ÉTER PARFUM EXTRAKT Z PLODŮ CAPSICUM FRUTESCENS BISABOLOL OLEJ ZE SEMEN SLUNEČNICE ROČNÍ (HELIANTHUS ANNUUS) HEXYL CINNAMAL AMYL CINNAMAL
- Výrobce
- SCHWEIZER-EFFAX
- Počet kusů
- 250
- Kód EAN
- 410246077232204102460772322
- Číslo produktu
- 561945
- Hmotnost
- 616 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- PARAFFINUM LIQUIDUM ISOPROPYLPALMITÁT BLOKOVÝ KOPOLYMER STYREN-ETHYLEN/PROPYLEN POLYSORBÁT 20 CETEARYL ISONONANOÁT VANILLYL-BUTYL-ÉTER PARFUM EXTRAKT Z PLODŮ CAPSICUM FRUTESCENS BISABOLOL OLEJ ZE SEMEN SLUNEČNICE ROČNÍ (HELIANTHUS ANNUUS) HEXYL CINNAMAL AMYL CINNAMAL
- Výrobce
- SCHWEIZER-EFFAX
- Počet kusů
- 250
- Kód EAN
- 410246077232204102460772322
- Číslo produktu
- 561945
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Kneippův masážní olej You & I
1 044 650,03 Kč/1kg
208,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sport Lavit zahřívací olej Sportovní olej active 1000 ml
812,95 Kč/1l
812,95 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Ice Sport Tonic 250 ml
521,84 Kč/1kg
300,13 Kč
-13,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
286,49 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Habys Sofia Lehký masážní stůl Mobilní masážní stůl Kosmetický stůl 2 zóny Přenosné masážní lůžko výškově nastavitelné včetně opěrky hlavy a područek 213 cm
1 983,00 Kč
Prodejce: HABYS

JBL Tune 510BT, Bezdrátový, Hovory/hudba, 20 - 20000 Hz, 160 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
1 177,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

heimtexland ® záclony záclony sablé bílé transparentní volán páska záclona typ96 výška 225 cm 300cm f. Decobr. 100-130cm
347,63 Kč/1m
1 042,89 Kč
Prodejce: Heimtexland

Podpůrný polštář Emma Classic 80x40 cm
1 897,96 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
Použité
18 446,08 Kč
Prodejce: better-used

Habys ohřívač lahví s olejem, ohřívač masážního oleje, ohřívač krémového mléka, pro salonní SPA masáže, jedna láhev
4 148,00 Kč/1l
1 080,00 Kč
-43,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 037,00 Kč
Prodejce: HABYS

Sportovní masážní olej Arnika, malé balení 10 ml | WELEDA
12 648,91 Kč/1kg
116,37 Kč
Prodejce: apohealth

Olej WD-40 Classic 100 ml sprej
900,00 Kč/1l
90,00 Kč
Prodejce: SABTRADE

Digitální koupelnová váha GRUNDIG, černá
384,49 Kč
Prodejce: Dionizos

Ochranná fólie na soukromí pro iPhone 15 skleněná obrazovka proti špionáži skleněná fólie 2 kusy
225,20 Kč
Prodejce: CoolGadget

Dálkový ovladač pro televizor Sharp Aquos s tlačítkem 3D Dálkový ovladač k uchopeníLC-49CFG6241E | LC-49CFG6242E | LC-49CFG6352E .atd
494,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
3 788,99 Kč
-889,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

Sportovní sprchový gel Ice Fit 250 ml
340,75 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

LED Hexa světelné panely Bluetooth RGBIC hudební synchronizace šestiúhelník nástěnné světlo ovládání aplikací pro párty osvětlení her DIY dekorace, sada 6 kusů
1 105,37 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: lapamax

160 x 230 cm koberec s vysokým vlasem obývací pokoj kožešinový koberec z umělé kožešiny chlupatý neklouzavý šedý
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Kneipp 98117, Olej, Vyživující, Posilující, Univerzální, 100 ml, Mandlový olej, Láhev
1 905,10 Kč/1l
190,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavit Sport Lavit Sport Gel Ice
2 984,80 Kč/1l
223,86 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Nintendo 10002207 Nintendo Switch Neon-Rot / Neon-Blau (neues Modell 2019)
8 092,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

JW Multigrilovací sada "OSLO" 2341
5 969,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

heimtexland ® 2 kusy termo zatemňovací závěsy ochrana proti slunci izolace proti chladu zatemňovací závěsy řasící páska závěs typ139 stříbrná VxŠ 245 x 135 cm
727,53 Kč
Prodejce: Heimtexland

Grspl01Sw
4 486,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Náhradní masážní olej PURE RELAX 5000 ml
254,20 Kč/1l
1 271,00 Kč
Prodejce: HABYS

Tablet 10,1palcový Android 10 3G mobilní telefon Tablety s 64 GB paměti Slot pro SIM kartu 8MP fotoaparát WiFi Bluetooth GPS Quad Core HD IPS dotykový
1 791,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Čalouněná postel Verona 200233, rám postele s LED osvětlením a lamelovým roštem, 120 x 200 cm
4 482,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Goleto

Kuchyňská baterie Homelody se 2 typy proudů, kuchyňská baterie výsuvná, dřezová baterie, nerezová kuchyňská baterie se sprchou, směšovací baterie
1 169,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Dětské kolo Volare Sportivo - chlapecké - 24 palců - černozelené
5 502,70 Kč
-564,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 938,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%20% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
20%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
velmi dobře podporuje zahřívací fázi, velmi dobrá
doporučuje se zejména před intervalovým tréninkem, svaly jsou řádně prokrveny, což se také velmi rychle projeví,
Ohodnoceno dne 15. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super!!
Skvělé!
Ohodnoceno dne 9. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lavit už pro mě není to, co býval!
Ne
Ohodnoceno dne 27. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

CRYSTALLOVE 3D masážní přístroj na lifting obličeje s citronovým jantarem
4 138,23 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Joydiv. Soft tampony Mini balení po 50 kusech
802,72 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
4 013,60 Kč/1kg

Esenciální olej z rozmarýnu, přírodní, 0,5 litru



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
1 305,87 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
2 611,74 Kč/1l

Kelo-Cote UV silikonový gel SPF 30 na ošetření jizev, 6 g gelu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
528,77 Kč
Prodejce: apohealth
40 674,61 Kč/1kg

KTC 100% hořčičný olej pro vnější použití 250ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
Použité
84,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
84 990,00 Kč/1kg

Masážní olej LOOVARA SIMPLY TOUCH 150 ml pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA OH RRRANGE 150 ml s pomerančovou vůní pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA LEMON LUSH 150 ml s citrusovou vůní pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA COCO AFFAIR 150 ml s kokosovou vůní pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
347,69 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 317,93 Kč/1l

Masážní olej LOOVARA ALOVEA 150 ml s aloe vera a panthenolem pro příjemné masáže – prémiový erotický masážní olej
346,62 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
2 310,80 Kč/1l

POWER UP sada 3x15ml - Hydratace, výživa a expresní obnova
700,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
15 577,55 Kč/1l

Přírodní ametystová krystalová geoda 3,53 liber Léčivé kameny Meditace Fengshui
10 230,72 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
6 390,21 Kč/1kg

Incia Babyolie (110 ml)
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin
5 636,36 Kč/1l

Softto+Plus LoveOil Wild, 120 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
479,25 Kč
Prodejce: mk-tronic
3 993,75 Kč/1l

Carroten intenzivní olej na opalování SPF 0 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
434,62 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
2 897,47 Kč/1l

The Ordinary Přírodní hydratační faktory + beta glukan
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
26 633,33 Kč/1l

MAX Vibe Gel - prémiový přírodní masážní gel pro muže (50 ml)
898,80 Kč
Prodejce: AltaShop
898 799,96 Kč/1l

Love Potion Máscara Capilar Óleo de Coco - Maska s Kokosovým Olejem (250g)
560,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 243,96 Kč/1l

WARMup Caramel 150 ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
267,39 Kč
Prodejce: HaJa_GmbH
1,78 Kč/1kg

Přírodní Aromaterapeutický Masážní Olej, 100ml
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 813,80 Kč/1l