368g LEE KUM KEE Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka

189,21 Kč

514,16 Kč / 1l

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 9. – st 14. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
1 742,11 Kč/1kg
461,66 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro Yildriz – Sambal – omáčka Original – 535 ml
Yildriz – Sambal – omáčka Original – 535 ml
1 033,96 Kč/1kg
553,17 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro Yildriz Turecká česneková pálivá omáčka 265g – Pikantní, pálivá česneková omáčka
Yildriz Turecká česneková pálivá omáčka 265g – Pikantní, pálivá česneková omáčka
1 742,11 Kč/1kg
461,66 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
125,31 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 002,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro [ 2x 368g ] LEE KUM KEE Hot Bean Sauce (Toban Djan) Chilli omáčka z fazolí
[ 2x 368g ] LEE KUM KEE Hot Bean Sauce (Toban Djan) Chilli omáčka z fazolí
408,12 Kč/1l
157,12 Kč
-6,93 Kč
150,19 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro 500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
584,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Černé fazole česneková omáčka asijská kuchyně Obsah 368g
Černé fazole česneková omáčka asijská kuchyně Obsah 368g
364,86 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
134,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro [ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku
[ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku
663,72 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
244,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour
Obrázek produktu pro Sladkokyselá omáčka 240g od Lee Kum Kee Sladkokyselá omáčka Asia Sauce Sweet & Sour
Sladkokyselá omáčka 240g od Lee Kum Kee Sladkokyselá omáčka Asia Sauce Sweet & Sour
822,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
197,28 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour
Obrázek produktu pro Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
600,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Ostrý omáčka 907 g – Lee Kum Kee
Ostrý omáčka 907 g – Lee Kum Kee
354,79 Kč/1l
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
301,35 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
180,81 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
325,49 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
276,67 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
536,51 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
536,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Listy mořské řasy Yaki Nori pražené sušené na sushi Takaokaya 25g
Listy mořské řasy Yaki Nori pražené sušené na sushi Takaokaya 25g
7 129,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
178,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kohout sladká chilli omáčka na kuřecí maso a maso ovocně pikantní 650ml
Kohout sladká chilli omáčka na kuřecí maso a maso ovocně pikantní 650ml
91,97 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 15
120,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro LEE KUM KEE Základ pro pikantní sichuanský hot pot 70 g | Směs koření pro hot pot | Základ pro nudlové pokrmy
LEE KUM KEE Základ pro pikantní sichuanský hot pot 70 g | Směs koření pro hot pot | Základ pro nudlové pokrmy
1 037,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Kořenící pasta Asian Home Gourmet pro asijské sečuánské smažení 50g
Kořenící pasta Asian Home Gourmet pro asijské sečuánské smažení 50g
1 217,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro [ 500 g / 422 ml ] OTAFUKU omáčka na yakisoba / japonská omáčka na smažené nudle
[ 500 g / 422 ml ] OTAFUKU omáčka na yakisoba / japonská omáčka na smažené nudle
692,88 Kč/1kg
346,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Chilli česneková omáčka 368g
CHILLI ČESNEKOVÁ OMÁČKA

Složení: 1: Složení: solené chilli papričky 59 %, voda, cukr, rýžový ocet, sušený česnek 5 %, modifikovaný kukuřičný škrob, okyselující látka: E260.

Před použitím dobře promíchejte. Po otevření skladujte na chladném místě.

Obsah: 368 g

Původ: Čína

Distribuce: Lee Kum Kee (Europe) Ltd, Kingsfordweg 151, 1043 GR Amsterdam, Nizozemsko.

Durchschnittsliche Nährwertangaben pro 100g / Průměrné výživové hodnoty na 100g:
Kalorická hodnota / Energetická hodnota 361 kJ / 86 kcal.
Tuk 0,9 g.
z toho nasycené mastné kyseliny /
z toho nasycené mastné kyseliny 0,2g.
Kohlenhydráty / Sacharidy 13g.
davon Zucker / z toho cukr 13g.
Eiweiß / Bílkoviny 2,7g.
Salz / Sůl 10,8g.
Objem
0.368 l
Seznam přísad
Viz popis
Deklarovaná nutriční hodnota
viz popis
Alergeny
Žádné
Hmotnost
368 g
Potravinářský podnik
Lee Kum Kee
Prodejní název
Koření
Výrobce
LKK
Číslo produktu
8230
Kód EAN
78895770025
078895770025
0078895770025

Objem
0.368 l
Seznam přísad
Viz popis
Deklarovaná nutriční hodnota
viz popis
Alergeny
Žádné
Hmotnost
368 g
Potravinářský podnik
Lee Kum Kee
Prodejní název
Koření
Výrobce
LKK
Číslo produktu
8230
Kód EAN
78895770025
078895770025
0078895770025
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Černé fazole česneková omáčka asijská kuchyně Obsah 368g
Černé fazole česneková omáčka asijská kuchyně Obsah 368g
364,86 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
134,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro [ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku
[ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku
663,72 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
244,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour
Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Sladkokyselá omáčka 240g od Lee Kum Kee Sladkokyselá omáčka Asia Sauce Sweet & Sour
Sladkokyselá omáčka 240g od Lee Kum Kee Sladkokyselá omáčka Asia Sauce Sweet & Sour
822,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
197,28 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour
Obrázek produktu pro Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
59,93 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 43
313,75 Kč
-14,09 Kč
299,66 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro CANDeal 8 párů 304 nerezových hůlek pro opakované použití
CANDeal 8 párů 304 nerezových hůlek pro opakované použití
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
620,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CANDeal
Obrázek produktu pro Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
217,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
114,20 Kč
-5,21 Kč
108,99 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Lobo Bot Xa Xiu Char Siu marináda na maso 100g
Lobo Bot Xa Xiu Char Siu marináda na maso 100g
631,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
63,13 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro [ 2x 368g ] LEE KUM KEE Hot Bean Sauce (Toban Djan) Chilli omáčka z fazolí
[ 2x 368g ] LEE KUM KEE Hot Bean Sauce (Toban Djan) Chilli omáčka z fazolí
408,12 Kč/1l
157,12 Kč
-6,93 Kč
150,19 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro 500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
584,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
LAO GAN MA Křupavé chilli v oleji 210g | Křupavé chilli v oleji | Chilli v oleji se smaženou cibulkou
504,71 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 49
105,99 Kč
Prodejce: UJiaAsienmarkt
Obrázek produktu pro LEE KUM KEE Char Siu omáčka 397 g | Čínská barbecue omáčka Marináda | Grilovací marináda BBQ
LEE KUM KEE Char Siu omáčka 397 g | Čínská barbecue omáčka Marináda | Grilovací marináda BBQ
570,58 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
226,52 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
301,35 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
180,81 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro IndoMie Mi Goreng Instant Noodles (10x 80g) - Stir Fry Instant Brat-Noodle (instantní nudle)
IndoMie Mi Goreng Instant Noodles (10x 80g) - Stir Fry Instant Brat-Noodle (instantní nudle)
235,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 36
21,15 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
600,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Crushed Chillies 100g
Crushed Chillies 100g
573,00 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
57,30 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Panda ústřicová omáčka 510g
Lee Kum Kee Panda ústřicová omáčka 510g
406,63 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
207,38 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro 226g LEE KUM KEE Omáčka z černých fazolí Omáčka z černých fazolí Omáčka z černých fazolí
226g LEE KUM KEE Omáčka z černých fazolí Omáčka z černých fazolí Omáčka z černých fazolí
825,40 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
186,54 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro LEE KUM KEE Omáčka z černého pepře 350g | Omáčka z černého pepře | Omáčka z černého pepře
LEE KUM KEE Omáčka z černého pepře 350g | Omáčka z černého pepře | Omáčka z černého pepře
562,06 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
196,72 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro THAI PRIDE Pad Thai omáčka 295ml | smažené nudle Thajská speciální omáčka | jemná
THAI PRIDE Pad Thai omáčka 295ml | smažené nudle Thajská speciální omáčka | jemná
291,53 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
86,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Nong Shim instantní nudle Shin Ramyun pikantní (5 x 120 g)
Nong Shim instantní nudle Shin Ramyun pikantní (5 x 120 g)
626,27 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 6
375,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kikkoman Teriyaki s praženými sezamovými semínky 250ml
Kikkoman Teriyaki s praženými sezamovými semínky 250ml
871,56 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
217,89 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Oh Aik Guan sezamový olej z pražených sezamových semínek Sezamový olej 650ml
Oh Aik Guan sezamový olej z pražených sezamových semínek Sezamový olej 650ml
465,57 Kč/1l
302,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Miyako - Sanuki Udon Japonské vařené nudle - 200g
Miyako - Sanuki Udon Japonské vařené nudle - 200g
145,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
29,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ostrý omáčka 907 g – Lee Kum Kee
Ostrý omáčka 907 g – Lee Kum Kee
354,79 Kč/1l
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kokosové mléko Aroy-D 1 litr do kari a dezertů
Kokosové mléko Aroy-D 1 litr do kari a dezertůJednorázové
150,10 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
150,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
524,32 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
194,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Hot instantní nudle s pikantní kuřecí příchutí
Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Hot instantní nudle s pikantní kuřecí příchutí
2 505,79 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
350,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
461,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
461,66 Kč
Doprava zdarma10% od 2 ks
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml
CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
680,59 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 002,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
125,31 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L
Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
885,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
110,68 Kč/1l
Obrázek produktu pro Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g
Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
368,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
587,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sweet Soy Sauce
Sweet Soy Sauce
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
242,41 Kč/1l
Obrázek produktu pro Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
163,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
163,38 Kč/1l
Bild Zoom
Nadler Remoulade krémová jemná pikantní klasická lahodná 875 ml
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
147,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,71 Kč/1l
Obrázek produktu pro Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
159,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
227,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 127,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pataks Vindaloo, 283 g
Pataks Vindaloo, 283 g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g
Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
315,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
701,58 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
613,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 2x Kadayif těstové nitky pražené – andělské vlasy připravené k použití – těstoviny – Kadaifi Kataifi pro Dubai Chocolate (2x200 g)
2x Kadayif těstové nitky pražené – andělské vlasy připravené k použití – těstoviny – Kadaifi Kataifi pro Dubai Chocolate (2x200 g)
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
613,10 Kč
-381,99 Kč
231,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 155,55 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Vandevi, žlutý prášek, 50 g
Vandevi, žlutý prášek, 50 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,89 Kč
Prodejce: CasteloStore
28 890,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kari pasta Korma, 290 g
Kari pasta Korma, 290 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
359,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pasta Tikka Masala, 283 g
Pasta Tikka Masala, 283 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Marináda Tandoori, 310 g
Marináda Tandoori, 310 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
111,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
357,98 Kč/1kg