Objem:

0.397 l

[ 397 g ] LEE KUM KEE Bezlepková omáčka Hoisin / Hoi Sin / LKK Hoisin omáčka bez lepku

238,02 Kč

599,55 Kč / 1l

plus 487,66 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 9. – po 12. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
1 742,11 Kč/1kg
461,66 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro Yildriz – Sambal – omáčka Original – 535 ml
Yildriz – Sambal – omáčka Original – 535 ml
1 033,96 Kč/1kg
553,17 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro Yildriz Turecká česneková pálivá omáčka 265g – Pikantní, pálivá česneková omáčka
Yildriz Turecká česneková pálivá omáčka 265g – Pikantní, pálivá česneková omáčka
1 742,11 Kč/1kg
461,66 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
165,11 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
165,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
584,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Flying Goose hoisin omáčka s kořeněnou a sladkou příchutí 455ml
Flying Goose hoisin omáčka s kořeněnou a sladkou příchutí 455ml
301,36 Kč/1l
137,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
536,51 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
536,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
301,35 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
180,81 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro 500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro [ 2x 368g ] LEE KUM KEE Hot Bean Sauce (Toban Djan) Chilli omáčka z fazolí
[ 2x 368g ] LEE KUM KEE Hot Bean Sauce (Toban Djan) Chilli omáčka z fazolí
408,37 Kč/1l
150,28 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro [ 500ml ] Megachef PREMIUM rybí omáčka [ bez lepku ] a bez glutamátu / Rybí omáčka
[ 500ml ] Megachef PREMIUM rybí omáčka [ bez lepku ] a bez glutamátu / Rybí omáčka
360,82 Kč/1l
180,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro 368g LEE KUM KEE Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka
368g LEE KUM KEE Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka
514,16 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
189,21 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Rybí omáčka 700ml - Chobotnice
Rybí omáčka 700ml - Chobotnice
171,31 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
119,92 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Sladkokyselá omáčka 240g od Lee Kum Kee Sladkokyselá omáčka Asia Sauce Sweet & Sour
Sladkokyselá omáčka 240g od Lee Kum Kee Sladkokyselá omáčka Asia Sauce Sweet & Sour
822,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
197,28 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour
Obrázek produktu pro Černé fazole česneková omáčka asijská kuchyně Obsah 368g
Černé fazole česneková omáčka asijská kuchyně Obsah 368g
364,86 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
134,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Panda ústřicová omáčka 510g
Lee Kum Kee Panda ústřicová omáčka 510g
406,63 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
207,38 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kikkoman sójová omáčka bez lepku a vhodná pro vegany 1000ml
Kikkoman sójová omáčka bez lepku a vhodná pro vegany 1000ml
0,38 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
380,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Megachef sójová omáčka bez lepku 500 ml | bez glutamátu | sójová omáčka
Megachef sójová omáčka bez lepku 500 ml | bez glutamátu | sójová omáčka
380,00 Kč/1l
190,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Megachef OYSTER SAUCE 600g, bezlepková, ústřicová omáčka - 45% ústřic
Megachef OYSTER SAUCE 600g, bezlepková, ústřicová omáčka - 45% ústřic
464,90 Kč/1kg
278,94 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Ústřicová omáčka HEALTHY BOY BRAND 700ml | Ústřicová omáčka
Ústřicová omáčka HEALTHY BOY BRAND 700ml | Ústřicová omáčka
869,99 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
608,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Lee Kum Kee bezlepková omáčka Hoisin 397 g
BEZLEPKOVÁ HOISINOVÁ OMÁČKA

Vhodné pro veganskou stravu.

  • bez přidaných látkových posilovačů chuti
  • bez přidaných konzervačních látek
  • bez přidaných barviv
  • Vhodné pro vegetariány a vegany

Omáčka Hoisin vyrobená ze sladkých brambor, sójových bobů a sezamové pasty.

Vhodná ke všem pokrmům připravovaným na pánvi a jako marináda na grilované pokrmy.

Složení: cukr, voda, sójová omáčka(voda, sójové boby, sůl, kukuřičný škrob), kukuřičný škrob, sůl, prášek ze sladkých brambor, rýžový ocet (voda, rýže, sůl), sezamová pasta, sušený česnek, solené chilli papričky (chilli papričky, sůl), koření.

Alergeny: sójové boby, sezamová pasta.

Po otevření uchovávejte v chladu.

Čistá hmotnost: 397 g

Původ: Čína

Distribuce: Lee Kum Kee (Europe) Ltd. Kingsfordweg 151, 1043 GR Amsterdam, Nizozemsko.

Průměrné nutriční hodnoty na 100 g / Average Nutritional Values per 100g:
Energetická hodnota / Energy 968 kJ / 228 kcal.
Tuk / Fat 0,7 g.
z toho nasycené mastné kyseliny /
z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g.
Sacharidy / Carbohydrates 53 g.
z toho cukry / of which sugar 47 g.
Bílkoviny / Protein 1,8 g.
Sůl / Salt 6,4 g.
Skladování a použití
Po otevření skladujte na chladném místě.
Objem
0.397 l
Seznam přísad
Viz popis
Deklarovaná nutriční hodnota
viz popis
Alergeny
Sójové boby a výrobky z nich
Sezamová semínka a výrobky z nich
Hmotnost
397 g
Potravinářský podnik
Lee Kum Kee
Prodejní název
Bezlepková omáčka hoisin
Výrobce
Lee Kum Kee
Číslo produktu
9623
Kód EAN
78895155877
0078895155877

Skladování a použití
Po otevření skladujte na chladném místě.
Objem
0.397 l
Seznam přísad
Viz popis
Deklarovaná nutriční hodnota
viz popis
Alergeny
Sójové boby a výrobky z nich
Sezamová semínka a výrobky z nich
Hmotnost
397 g
Potravinářský podnik
Lee Kum Kee
Prodejní název
Bezlepková omáčka hoisin
Výrobce
Lee Kum Kee
Číslo produktu
9623
Kód EAN
78895155877
0078895155877
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro [ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku
[ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku
663,72 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
244,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour
Obrázek produktu pro 368g LEE KUM KEE Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka
368g LEE KUM KEE Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka Chilli česneková omáčka
514,16 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
189,21 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
165,11 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
165,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro KKP Makaron ryżowy 5 mm 400 g
KKP Makaron ryżowy 5 mm 400 g
263,26 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 7
113,20 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Černé fazole česneková omáčka asijská kuchyně Obsah 368g
Černé fazole česneková omáčka asijská kuchyně Obsah 368g
364,86 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
134,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
536,51 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
536,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
584,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
748,77 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
97,34 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rýžová tyčinka - Nudle jako - Jalda
Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rýžová tyčinka - Nudle jako - Jalda
192,95 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 10
127,35 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Baumkuchen s mléčnou polevou 100g
Baumkuchen s mléčnou polevou 100g
1 220,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
122,05 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Seitz bezlepkové ozdoby do polévky ABC z kukuřičné mouky 250g
Seitz bezlepkové ozdoby do polévky ABC z kukuřičné mouky 250g
144,52 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
36,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro 500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
Bezlepkový rohlík Kaiser 150g
455,87 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
68,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bonomi Salviardi originální italské dámské prsty na čaj 400g
Bonomi Salviardi originální italské dámské prsty na čaj 400g
246,72 Kč/1kg
98,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Panda ústřicová omáčka 510g
Lee Kum Kee Panda ústřicová omáčka 510g
406,63 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
207,38 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Makaron ryżowy Farmer 3 mm 400 g bezglutenowy
Makaron ryżowy Farmer 3 mm 400 g bezglutenowy
134,77 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 7
53,91 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Bezlepkový citronový dort RUF
Bezlepkový citronový dort RUF
166,04 Kč/1kg
88,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro Gluténmentes Alaska Kakaós Ízű Krémmel Töltött Kukoricaostya 18G, 42387
Gluténmentes Alaska Kakaós Ízű Krémmel Töltött Kukoricaostya 18G, 42387
13 899,45 Kč/1kg
250,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
MIESZANKA NA SERNIKOBROWNIE BEZGLUTENOWA BIO 350 g - BAUCK HOF
Směs na pečení - Brownies Cheesecake 350g
275,60 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
96,46 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
301,35 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
180,81 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Barilla Penne Rigate Gluten Free bezlepkové těstoviny trubičky 400 g
Barilla Penne Rigate Gluten Free bezlepkové těstoviny trubičky 400 g
268,89 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
121,00 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mini máslové chlebíčky speculoos bez lepku a laktózy 150g
Mini máslové chlebíčky speculoos bez lepku a laktózy 150g
582,20 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
87,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Oh Aik Guan sezamový olej z pražených sezamových semínek Sezamový olej 650ml
Oh Aik Guan sezamový olej z pražených sezamových semínek Sezamový olej 650ml
465,57 Kč/1l
302,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro 226g LEE KUM KEE Omáčka z černých fazolí Omáčka z černých fazolí Omáčka z černých fazolí
226g LEE KUM KEE Omáčka z černých fazolí Omáčka z černých fazolí Omáčka z černých fazolí
825,40 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
186,54 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Wasa Crispbread bezlepkový a bezlaktózový Classic velký pečený 240g
Wasa Crispbread bezlepkový a bezlaktózový Classic velký pečený 240g
600,71 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
144,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro THAI PRIDE Pad Thai omáčka 295ml | smažené nudle Thajská speciální omáčka | jemná
THAI PRIDE Pad Thai omáčka 295ml | smažené nudle Thajská speciální omáčka | jemná
291,53 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
86,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro SEMPIO Gochujang Korejská chilli pasta VEGAN 250 g
SEMPIO Gochujang Korejská chilli pasta VEGAN 250 g
595,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Schär Pitas 150g
Schär Pitas 150g
121 989,99 Kč/1kg
189,09 Kč
-67,10 Kč
121,99 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Flying Goose hoisin omáčka s kořeněnou a sladkou příchutí 455ml
Flying Goose hoisin omáčka s kořeněnou a sladkou příchutí 455ml
301,36 Kč/1l
137,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hodnocení zákazníků

Na základě 3 hodnocení
Ohodnoceno dne 5. října 2024 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Perfektní!
Ohodnoceno dne 24. června 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. června 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
461,66 Kč
Doprava zdarma5% od 2 ks
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
461,66 Kč
Doprava zdarma5% od 2 ks
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml
CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
817,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
686,55 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 002,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
125,31 Kč/1l
Obrázek produktu pro Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g
Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
368,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L
Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
885,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
110,68 Kč/1l
Obrázek produktu pro Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g
Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
100,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
714,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
165,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
165,11 Kč/1l
Obrázek produktu pro Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
159,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
228,54 Kč/1l
Obrázek produktu pro Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
736,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
618,51 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sladká sójová omáčka
Sladká sójová omáčka
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
242,41 Kč/1l
Obrázek produktu pro Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g
Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
315,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
701,58 Kč/1kg
Bild Zoom
Nadler Remoulade krémová jemná pikantní klasická lahodná 875 ml
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
147,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,71 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kari pasta Korma, 290 g
Kari pasta Korma, 290 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
359,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 127,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pasta Tikka Masala, 283 g
Pasta Tikka Masala, 283 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pataks Vindaloo, 283 g
Pataks Vindaloo, 283 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Marináda Tandoori, 310 g
Marináda Tandoori, 310 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
111,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
357,98 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
587,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Vandevi, žlutý prášek, 50 g
Vandevi, žlutý prášek, 50 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,89 Kč
Prodejce: CasteloStore
28 890,00 Kč/1kg