5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml713,93 Kč/1l
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Maria Nila Szampon do włosów suchych i zniszczonych, 1000ml1 011 349,95 Kč/1kg
1 213,62 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo 250 ml1 988,00 Kč/1l
497,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico K-Pak Reconstructing Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 300 ml
1 155,57 Kč/1l
346,67 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Joico K-PAK Color Therapy Color-Protecting Shampoo 1000 ml
924,00 Kč/1l
924,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico Moisture Recovery Shampoo vyživující šampon pro suché vlasy 1000 ml
636 674,97 Kč/1kg
764,01 Kč
Prodejce: Tersorte

Joico Defy Damage Protective Shampoo 300 ml
1 226,67 Kč/1l
368,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico Blonde Life Brightening Shampoo vyživující šampon pro blond vlasy 1000 ml
1 863,49 Kč/1l
1 863,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Joico Hydra Splash Hydrating Shampoo 300 ml
1 063,33 Kč/1l
344,55 Kč
-25,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
319,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hydratační šampon pro suché vlasy Moisture Recovery (Shampoo For Dry Hair), 300 ml
1 503,33 Kč/1l
451,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico Style & Finish Weekend Hair Dry Shampoo suchý šampon pro rychle se mastící vlasy 255 ml
372,45 Kč/1l
1 303,05 Kč
-835,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
467,42 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Joico Color Balance Blue Shampoo šampon 300 ml
2 116,90 Kč/1l
635,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Joico Defy Damage Protective Shampoo 1000 ml
797,21 Kč/1l
797,21 Kč
Prodejce: Tersorte

Joico Youth Lock Shampoo 300 ml
1 430,00 Kč/1l
429,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico JoiFull Volumizing Shampoo posilující šampon pro jemné vlasy bez objemu 300 ml
921,63 Kč/1kg
322,57 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Hloubkově čisticí šampon No.4C (Bond Maintenance Clarifying Shampoo), 250 ml
11 780,20 Kč/1kg
604,19 Kč
-15,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
589,01 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Joico Blonde Life Violet Shampoo 1000 ml
686,00 Kč/1l
913,71 Kč
-227,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
686,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Swiss-o-Par Tiefenreinigung Shampoo
255,08 Kč/1l
63,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Protein + Gold Quinqa Professional Shampoo 500 ml
1 278,00 Kč/1l
639,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Obnovující šampon, který jemně čistí poškozené vlasy a obnovuje jejich zdraví. Okamžitě zlepšuje pružnost, pevnost a lesk vlasů. Při použití s K-PAK Repair Conditioner se síla vlasů zdvojnásobuje.
Šampon K-Pak myje vlasy a obnovuje jejich strukturu. S Quadramine Complex™, Hair Protection System™ a Bio-Advanced Peptide Complex™, pH 4,5-5,5.
*Upozornění: pumpičku je nutné za samostatně.
Pro poškozené, oslabené vlasy.
Obnovuje strukturu vlasů. Vlasy jsou viditelně silnější a zdravější. Lesklé.
Použití: Vložte do vlasů a nechte je vyčesat: Aplikujte na vlhké vlasy. Vmasírujte. Opláchněte. V případě potřeby opakujte.
JOICO Haircare K-Pak Rekonstruující šampon 1 000 ml
Rekonstrukční šampon K Pak byl vyvinut speciálně pro poškozené vlasy. Šampon je obohacen o keratin a výtažek z plodů guajavy. Tato složka
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Joico z kolekce K-Pak byly vytvořeny pro hrubé vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
Joico K-Pak Szampon odbudowujący do włosów, 1000ml
- Hmotnost
- 1 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Joico K-Pak Szampon odbudowujący do włosów, 1000ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 744695175770744695175770074469517577
- Číslo produktu
- JC-74469517577
- Hmotnost
- 1 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Joico K-Pak Szampon odbudowujący do włosów, 1000ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 744695175770744695175770074469517577
- Číslo produktu
- JC-74469517577
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Joico K-Pak Hydrator Intense Treatment vyživující kondicionér pro suché vlasy 1000 ml
1 789,76 Kč/1kg
1 958,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Joico K-Pak Intenzivní Rekonstrukce Vlasů, 1000ml
862,88 Kč/1l
862,88 Kč
Prodejce: Tersorte

Joico K-Pak Reconstructing Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 300 ml
1 155,57 Kč/1l
346,67 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Joico K-PAK Reconstructing Conditioner 250 ml
1 580,00 Kč/1l
395,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico K-PAK Color Therapy Color-Protecting Shampoo 1000 ml
924,00 Kč/1l
924,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico Moisture Recovery Treatment Balm vyživující balzám pro suché vlasy 500 ml
1 577,46 Kč/1l
788,73 Kč
Prodejce: Tersorte

Joico Moisture Recovery Shampoo vyživující šampon pro suché vlasy 1000 ml
636 674,97 Kč/1kg
764,01 Kč
Prodejce: Tersorte

Joico Defy Damage Protective Conditioner 1000 ml
825,00 Kč/1l
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hydratační krém pro suché vlasy HydraSplash (Replenishing Leave-In) 100 ml
3 790,00 Kč/1l
468,09 Kč
-89,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
379,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico Moisture Recovery Moisturizing Conditioner 1000 ml
825,00 Kč/1l
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico K-Pak Color Therapy Color-Protecting Conditioner vyživující kondicionér pro barvené a melírované vlasy 1000 ml
879,60 Kč/1l
879,60 Kč
Prodejce: Tersorte

Joico Defy Damage Protective Masque 50 ml
4 680,00 Kč/1l
234,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Rekonstrukční maska pro barvené poškozené vlasy K-Pak Color Therapy Luster Lock (Instant Shine & Repair Treatment) 500 ml
2 006,86 Kč/1l
1 003,43 Kč
Prodejce: Tersorte

Joico Blonde Life Brightening Shampoo vyživující šampon pro blond vlasy 1000 ml
1 863,49 Kč/1l
1 863,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Joico Moisture Recovery Treatment Balm vyživující maska pro hrubé a suché vlasy 250 ml
1 464,93 Kč/1kg
418,97 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico Blonde Life Brightening Conditioner 1000 ml
715,00 Kč/1l
715,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico K-PAK Color Therapy Color-Protecting Conditioner 250 ml
1 560,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico Maske Joico K-Pak Professional Reconstructor 1000ml
2 879,00 Kč/1l
2 879,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Joico K-Pak Color Therapy Luster Olejek do włosów farbowanych, 63ml
9 256,03 Kč/1l
583,13 Kč
Prodejce: somnia24

Joico Blonde Life Violet Shampoo 1000 ml
686,00 Kč/1l
913,71 Kč
-227,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
686,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico K-PAK Color Therapy Color-Protecting Shampoo 300 ml
1 226,67 Kč/1l
368,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hydratační šampon pro suché vlasy Moisture Recovery (Shampoo For Dry Hair), 300 ml
1 503,33 Kč/1l
451,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakmé - Teknia Deep Care Drops - Vlasové tonikum 100ml
260,93 Kč/1kg
269,44 Kč
-8,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
260,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Joico Youth Lock Shampoo 300 ml
1 430,00 Kč/1l
429,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico JoiFull Volumizing Shampoo 1000 ml
747,54 Kč/1l
747,54 Kč
Prodejce: Tersorte

Matrace s taštičkovými pružinami 140 x 200 cm – H3, 7 zón komfortu, výška 21 cm, ergonomická a prodyšná
3 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
419,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 399,77 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,89 Kč
Prodejce: apohealth
2 354,45 Kč/1l

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
258,27 Kč
Prodejce: apohealth
2 582,70 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 154,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
577,47 Kč/1l

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
342,73 Kč
Prodejce: apohealth
1 713,65 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
351,76 Kč
Prodejce: apohealth
1 758,80 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

Metal Detox šampon Professional Shampoo pro ženy 1500 - L'Oréal Professionnel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
709,29 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
601,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
601,93 Kč/1l

Sleek Line Szampon do włosów blond, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
189,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
172 472,73 Kč/1kg