4,8



Na základě 18 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Relaxdays 10030041488,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Další informace o reklamě
Relaxdays tlaková rozprašovačka 3 l, nastavitelná mosazná tryska, voda a herbicid, zahradní rozprašovač, oranžová/černá561,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Další informace o reklamě
Ruční Postřikovací, Láhev S Rozprašovačem Atomizérem Na Rostliny, Postřikovač Pro Zahradu Domácnost 2 Kusy Červená.227,00 Kč
Prodejce: EDANTI

Další informace o reklamě
Relaxdays 10025705136,78 Kč/1l
683,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Relaxdays Rozprašovač na rostliny, sada 3 ks, nastavitelná tryska, 1 litr, se stupnicí, plast, rozprašovač na květiny, bílo-zelený
561,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Relaxdays 10034196
537,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Relaxdays 10034198
586,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Postřikovač na rostliny 0,4 l – různé tvary
120,35 Kč
Prodejce: Modadeti

Rozprašovač EDEN světle zelený 900ml
203,96 Kč
Prodejce: VISO

Rozprašovací láhev s rozprašovačem pro zavlažování průhledná 1000 ml
38,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Postřikovač na rostliny čirý/stříbrný
145,00 Kč
Prodejce: Gardners

50ks 100ml prázdných lahviček s rozprašovačem, čirá kosmetická lahvička s jemnou mlhou na cesty
783,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Relaxdays – sada 2 rozprašovačů, 1 litr, tryska pro jemnou mlhu a silný proud, stupnice, s možností doplnění, plast, rozprašovač, šedá/černá
537,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Postřikovací láhev zahradní postřikovač 1 litr - Dezinfekční postřikovač - 1 litr
97,00 Kč
Prodejce: Eoshop

v rozprašovači 0,5 l různé barvy #1
571,48 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Kwazar WTM.0030 Mercury Super PRO 360° - Rozprašovač s objemem 0,5 l, černý / černý
382,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

2x 500 ml láhev s rozprašovačem, plastová, čirá
241,26 Kč
Prodejce: Oputec

Bradas AS0075
44,00 Kč
Prodejce: VESPAGARDEN

12 ks rozprašovačů na rostliny, nastavitelná tryska, ruční rozprašovač o objemu 1 litr, se stupnicí, plast, rozprašovač na květiny, bílo-modrý
976,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

láhev s rozprašovací hlavicí | ČISTIČ KONTEJNERŮ ROZPRAŠOVAČ | 1 litr
45,41 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vodní postřikovač používáme v mnoha situacích, ať už při aplikaci čisticího prostředku nebo při postřiku pokojových rostlin. S touto sadou 3 lahví s rozprašovačem na rostliny získáte praktické plastové rozprašovače pro každý účel. Univerzální lahve s rozprašovačem lze naplnit vodou, octovým čističem nebo nízkoviskózními prostředky pro péči o rostliny. Plastovou rozprašovací hlavici můžete nastavit otáčením trysky: Od "zavřené" přes "mlhovou" až po "tryskovou". Každý z postřikovačů na rostliny pojme přibližně 500 ml kapaliny.
Podrobný popis postřikovače
- Rozměry V x Š x H: cca 20 x 9 x 11 cm každý z nich
- Objem: cca 500 ml každý
- Hmotnost: cca 60 g každý
- Materiál: plast (PP a PE)
- Barva: bílá, šedá, zelená
Sada plnitelných lahví s rozprašovačem na vodu
- Láhev s rozprašovačem z bílého plastu v sadě 3 kusů
- Nastavitelná tryska se dvěma režimy stříkání
- ruční rozprašovač o objemu 500 ml se stupnicí v ml
- Ideální postřikovač na květiny pro pěstování a péči o rostliny
- Vhodný jako úklidový doplněk, např. pro mytí oken
- Užitečný zvlhčovač prádla při žehlení
Rozsah dodávky
- 3x lahvička s rozprašovačem
- Dekorativní předměty nejsou součástí dodávky
- Rozměry
- 11 x 9 x 20 cm
- Výška
- 20 cm
- Šířka
- 9 cm
- Délka
- 11 cm
- Hmotnost
- 0.19 kg
- Objem
- 500 ml
- Doporučený věk
- od 0 let
- Materiál
- Plast
- Barva
- Bílá
- Počet kusů
- 3
- Obsah balení
- 3x lahvička s rozprašovačem
- Kód EAN
- 4052025356200
- Číslo produktu
- 10035620_0
- Výrobce
- Rozměry
- 11 x 9 x 20 cm
- Výška
- 20 cm
- Šířka
- 9 cm
- Délka
- 11 cm
- Hmotnost
- 0.19 kg
- Objem
- 500 ml
- Doporučený věk
- od 0 let
- Materiál
- Plast
- Barva
- Bílá
- Počet kusů
- 3
- Obsah balení
- 3x lahvička s rozprašovačem
- Kód EAN
- 4052025356200
- Číslo produktu
- 10035620_0
- Výrobce
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Noční parafínové svítilny s nadprůměrnou dobou hoření 50 kusů
183,82 Kč/1kg
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

INF Odstraňovač ušního mazu s 16 silikonovými hlavicemi a šroubovací funkcí
5 160,00 Kč/1kg
129,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

LUMILED solární pohádková světla venkovní 30x LED 10,6 M solární pohádková světla venkovní světelná koule IP44 teplá bílá 3000K blikající velikonoční žárovky solární řetěz
2 145,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Externí powerbanka 15000mAh s 3 porty USB pro mobilní telefony, tablety, BT sluchátka Černá/bílá
364,21 Kč
Prodejce: Multimedia-Dreams

BIOVITA Univerzální zemina pro všechny pokojové rostliny se 4týdenním hnojivem 20L Optimální zemina pro zdravý a bujný růst vašich rostlin
17,92 Kč/1l
358,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Canon 5438C004, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Value pack
785,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Sprchová sada s hlavicí Sada sprchových hlavic Sprchova hlavice úsporná sprchová hlavice Ruční sprcha Sprchová hlavice Sprchová hlavice Retoo
210,99 Kč
Prodejce: Retoo

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

ASKSA Cosy Socks Zimní ponožky Pánské teplé nadýchané tlusté domácí ponožky 38-44, šedé
687,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ASKSA

KOTARBAU® Petrolej pro olejové lampy 500ml Olej pro zahradní hořáky Bezbarvý
192,82 Kč/1l
96,41 Kč
Prodejce: KOTARBAU

BRUBAKER Korálek s přáním pro nejlepší matku na světě - náhrdelník se stříbrným přívěskem srdce + mušle s pravou perlou jako dárková sada šperků pro maminku ke Dni matek
249,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 2)
219,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Growbox rostlina lampa plné spektrum, propagátor vnitřní skleník stmívatelný časovač, množení sada 4 množení hrnce vnitřní klíčení
685,86 Kč
-95,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
590,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

Relaxdays Rozprašovač na rostliny, sada 3 ks, nastavitelná tryska, 1 litr, se stupnicí, plast, rozprašovač na květiny, bílo-zelený
561,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Heitmann odstraňovač vodního kamene, 350 g (VÝROBEK Z NĚMECKA)
771,43 Kč/1l
270,00 Kč
Prodejce: THAR

Kiano Slim TV Travel Televizor 24" palců | LED HD TV | Nabíječka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Černá
2 599,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: 7way

Kuketo | Fly Ball XL - Žlutý citron - Na ovocné mušky, houbové svilušky, mšice - účinné, ekologické řešení
97,49 Kč
Prodejce: Kuketo

nabbi Podstavec pod slunečník MPOR 10 l - antracit
220,41 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Ultron 229887, Antistresová hračka Fidget spinner, Plast, Černá, Metalická
157,91 Kč
Prodejce: M_plus_L

BEURER Ohřívač nohou FW 20 Cosy 100W béžový
1 558,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Bezdrátový strojek na psí srst Strihacie strojčeky pre psov Zastřihovač srsti domácích zvířat Zastřihovač srsti pro ovce Psi Kočky Hair Clipper Retoo
801,59 Kč
Prodejce: Retoo

Třírozměrný sisalový kočičí škrábací míč Odolný proti opotřebení Dráp kočky Škrabací deska z masivního dřeva Kočka Climber Self Hey Cat Toy
559,81 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: StarCommerce

Creative Home Olšy Dřevěný Chlebník | 38 x 28,5 x 17,5 cm | Ideální Chlebník na Chléb, Rohlíky a Koláče | Chlebník s Víkem na Rohlíky | Přírodní Chlebník | Nádoba na Chléb do Každé Kuchyně
859,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CreativeBrandsEU

Swirl M 40, Oranžová, Bílá, Miele S 2 - S 2000... 2999, Miele S 400i - S 456i, S 600 - S 658 series, Krabice, 166 mm, 234 mm, 74 mm
234,57 Kč
Prodejce: M_plus_L

10 x knoflíková baterie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 průmyslové zboží
866,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

50x věšák na oblečení s otočnými háčky a protiskluzovými prohlubněmi, 40 cm PAFEN černý
708,74 Kč
Prodejce: PAFEN

Philips 2200 series Plně automatické kávovary řady 2200 EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
7 130,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Würth 2K řezací nůž 18 mm včetně 3 odlamovacích čepelí, extrémně ostrý, černý 071566295 Nůž na koberce Univerzální nůž Nůž na papír
640,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
3 láhve za malou cenu
Máte 3 láhve za malou cenu. Praktické a máte láhev po ruce na několika místech. Rozprašovací hlavice jsou nastavitelné.
Ohodnoceno dne 2. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Funguje skvěle
Byl trochu skeptický kvůli nízké ceně za 3 kusy. Ale vše je v pořádku. Funguje jako jednička.
Ohodnoceno dne 8. srpna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá kvalita
Poměr cena/výkon je správný. Velmi rychlé dodání.
Ohodnoceno dne 14. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
S radostí znovu
Znovu s radostí
Ohodnoceno dne 12. března 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahvička s rozprašovačem
Velmi klidný
Ohodnoceno dne 11. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 2. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Čtyřkolový postřikovač ATV Postřikovač hnojiv 100L
11 245,84 Kč
Prodejce: MonsterShop

Keramický stolní doplněk na máslo
841,03 Kč
-53,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
787,30 Kč
Prodejce: Ladenza

60L postřikovač přívěsný 12V postřikovač rostlin



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
8 650,58 Kč
Prodejce: MonsterShop

Ruční Postřikovací, Láhev S Rozprašovačem Atomizérem Na Rostliny, Postřikovač Pro Zahradu Domácnost 2 Kusy Červená.
227,00 Kč
Prodejce: EDANTI

Čtyřkolový postřikovač ATV Postřikovač hnojiv 60L
8 650,58 Kč
Prodejce: MonsterShop

Aku postřikovač Procraft AS-12



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(14)Počet hodnocení: 14
899,00 Kč
Prodejce: Procraft

Aku postřikovač Procraft AS-10



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(14)Počet hodnocení: 14
832,00 Kč
Prodejce: Procraft

Aku postřikovač Procraft AS-16



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(14)Počet hodnocení: 14
999,00 Kč
Prodejce: Procraft

3x Arendo láhev na vodu s bublinkami 1l, 1000 ml, nerezová ocel/PET, náhradní láhev, vodní kámen, max. objem bublinek 900 ml, příslušenství k bublinkám, pro bublinkovače Arendo



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 233,95 Kč
Prodejce: Ganz-Einfach

Aku postřikovač Procraft AS2-5
1 099,00 Kč
Prodejce: Procraft

Relaxdays 10030041



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(18)Počet hodnocení: 18
488,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

Relaxdays 10030040



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(18)Počet hodnocení: 18
513,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

Relaxdays tlaková rozprašovačka 3 l, nastavitelná mosazná tryska, voda a herbicid, zahradní rozprašovač, oranžová/černá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
561,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

Relaxdays tlaková rozprašovačka 2 litry, nastavitelná mosazná tryska, na vodu a herbicidy, zahradní rozprašovač, bílá/zelená



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
537,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

Relaxdays tlaková rozprašovačka 2 litry, nastavitelná mosazná tryska, voda a herbicid, zahradní rozprašovač, bílá/černá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
537,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

Relaxdays postřikovač 2 litry, nastavitelná tryska, na vodu a herbicidy, láhev s pumpičkou a přetlakovým ventilem, zelená/černá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
586,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

Orion cestovní lahvička s rozprašovačem kosmetická lahvička 15 ml, kterou si můžete vzít s sebou při cestování letadlem, vyrobená z plastu
29,00 Kč
Prodejce: Vilde

Relaxdays Tlakový postřikovač 10 l s nastavitelnou tryskou Příslušenství pro zavlažování s měřítkem



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(16)Počet hodnocení: 16
830,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

Relaxdays 10030039



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(18)Počet hodnocení: 18
513,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

Rozprašovač Relaxdays, 5 l, zavlažování a ochrana rostlin, nastavitelná tryska, stupnice, ruční postřikovač, bílo-šedý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(16)Počet hodnocení: 16
732,90 Kč
Prodejce: Relaxdays