5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell Color Výživný balzám pro barvené vlasy, 1000ml / - Vyživující balzám pro intenzivní péči o barvené vlasy, 1000ml. Pro zachování barvy a lesku, s certifikovanými složkami.720,93 Kč/1l
720,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Keune Care Tinta Color Conditioner 250 ml2 311,00 Kč/1l
577,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Wella Elements Renewing Conditioner 1000 ml1 061,40 Kč/1l
1 061,40 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella Professionals Kondicionér pro barvené vlasy, 1000 ml
457,06 Kč/1kg
502,77 Kč
Prodejce: Tersorte

Wella SP Spray Colour Save dvoufázový kondicionér
1 972,39 Kč/1kg
453,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Wella Professionals System Professional Color Save, Ženy, Profesionální kondicionér, Barevné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující, Vyhlazující, 1000 ml
719,09 Kč/1l
719,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

SP Color Save kondicionér pro ženy 1000 - Wella Professionals
476,43 Kč/1l
476,43 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals System Professional Color Save Conditioner, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující, Vyhlazující, 200 ml
2 855,55 Kč/1l
571,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Poškozené vlasy Wella SP - regenerační kondicionér
2 220,05 Kč/1l
444,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Wella SP Smoothen Conditioner 200 ml
2 470,55 Kč/1l
494,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kondicionér na barvené vlasy Color Save (Conditioner), 1000 ml
1 578,48 Kč/1l
1 578,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella SP Repair kondicionér 200 ml
1 159,15 Kč/1l
262,90 Kč
-31,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
231,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella SP Hydrate Conditioner 200 ml
1 345,00 Kč/1l
269,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella SP Hydrate Conditioner 1000 ml
1 148,39 Kč/1l
1 148,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Ultimate Smooth Conditioner 200 ml
2 345,00 Kč/1l
469,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Obnovující kondicionér SP Repair (Conditioner), 200 ml
2 834,50 Kč/1l
566,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Aveda Color Control Conditioner 200 ml
3 531,45 Kč/1l
706,29 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Lakme Teknia Hair Care Color Care Conditioner 1000 ml
719,00 Kč/1l
747,00 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
719,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Wella | Kondicionér na vlasy SP Color Save - 200 ml - ochrana barvy - lesk a hebkost
Chraňte své barevné odstíny s nádechem lesku a hebkosti!
Technologie ochrany barvy
- Kondicionér Wella SP Color Save využívá inovativní technologii 3D Color Protect, která byla speciálně vyvinuta pro zachování lesku a intenzity barvy vašich barvených vlasů. Při každém použití je barva vašich vlasů chráněna před vyblednutím a ztrátou zářivých tónů. Obsažené UV filtry zajišťují, že škodlivé sluneční paprsky nemohou vaše vlasy poškodit, zatímco výtažek z olivových listů poskytuje další živiny pro posílení struktury vlasů.
Hladkost a péče
- Díky vysoce kvalitnímu složení kondicionér Wella SP Color Save nejenže zajistí, že vaše vlasy zůstanou barevně syté, ale také jim dodá nádherně znatelnou hebkost. Kondicionér dodává vlasům dlouhotrvající lesk, který je okamžitě viditelný. Ucítíte jemnou texturu, která usnadňuje rozčesávání vlasů a omezuje jejich krepatění, což má za následek upravený a zářivý vzhled.
Snadná aplikace pro dosažení nejlepších výsledků
- Použití kondicionéru Wella SP Colour Save nemůže být jednodušší. Po umytí vlasů vhodným šamponem naneste kondicionér hojně na vlhké vlasy, nechte jej několik minut působit a poté jej důkladně opláchněte. Tato jednoduchá aplikace usnadňuje začlenění výhod kondicionéru do rutiny péče o vlasy a poskytuje okamžité výsledky, které můžete vidět a cítit.
Výhody výrobku:
- Ochrana barvy: chrání barvené vlasy před vyblednutím a změnou barvy.
- Lesk: Dodává vlasům dlouhotrvající zářivý lesk.
- Hladkost: Dodává vlasům znatelnou hebkost a poddajnost.
- Snadné použití: Lze snadno začlenit do rutinní péče o vlasy.
- UV ochrana: Obsahuje UV filtry, které chrání vlasy před škodlivým slunečním zářením.
Nejlepší výhody používání výrobku
- Wella SP Color Save Conditioner je ideálním společníkem pro každého, kdo miluje barvené vlasy. Nejenže chrání intenzitu barvy a zajišťuje její živý lesk, ale také vlasy vyživuje a činí je poddajnými a snadno rozčesatelnými. Díky jednoduchému použití se rychle stane nepostradatelnou součástí vaší péče o vlasy. Vyzkoušejte kombinaci péče, ochrany a lesku a užívejte si výhod, které tento vysoce kvalitní kondicionér nabízí!
Brilantní krém na ochranu barvy Uhlazení barvených vlasů s kondicionérem Wella SP Color Save. Denní expresní krém uhlazuje a vyživuje vlasové vlákno. Fibrachromový komplex aktivně chrání barevný lesk vlasů. Každodenní používání zabraňuje blednutí a posunu barvy a udržuje svěžest barvených vlasů.
Vlastnosti kondicionéru Wella SP Colour Save Conditioner
- Kondicionér pro ochranu barvy s technologií 3D Protect
- Dodává barveným vlasům znatelnou poddajnost
- Chrání před blednutím a posunem barvy
- Kondicionér pro barvené vlasy
- Vhodný pro všechny typy barvení
- Okamžité uhlazení a péče o vlasy
- Snadnější rozčesávání a ochrana barvy
PoužitíWella SP Colour Save Conditioner Vmasírujte do vlhkých vlasů. Pečlivě opláchněte.
Wella SP System Professional
Kondicionér Colour Save 200ml
Kondicionér pro ochranu barvy s 3D technologií pro barvené vlasy
- Poskytuje dlouhotrvající zářivost barvy
- Dodává barveným vlasům znatelnou poddajnost
- Chrání před vyblednutím a posunem barvy
Použití: Aplikujte na barvené vlasy:
- Aplikujte na vlhké vlasy ihned po umytí
- Pečlivě opláchněte
(Snášenlivost s pokožkou dermatologicky testována)
Aqua/Water/Eau, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glutamic Acid, Parfum/Fragrance, Panthenol, Benzyl Alcohol, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Octocrylene, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Methylparaben, Propylparaben, Cera Alba/Beeswax/Cire d'abeille, EDTA, Kyselina citronová, Chlorid sodný, Linalool, Hexyl Cinnamal, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Citronellol, Polyquaternium-7, Sodium Benzoate, BHT
Kondicionér Color Save od Wella System Professional
Technologie 3D Protect s výtažkem z olivových listů a dalšími UV filtry uzamyká barevné pigmenty uvnitř vlasů. Chrání vlasy před UV zářením a blednutím, takže se zachovává zářivost barvy. Dodává barveným vlasům znatelnou pružnost.
Použití:
Aplikujte na vlhké vlasy ihned po umytí. Důkladně opláchněte.
Ochranný kondicionér pro barvené vlasy
Ochranný kondicionér. Indikace: Všechny typy barvených vlasů. Vlastnosti: Wella Color Save Conditioner je kondicionér pro dlouhodobou ochranu barvených vlasů. Tento unikátní kondicionér disponuje 3D technologií ochrany barvy, která zaručuje maximální efekt Vaší barvy, zamezuje jejímu vymývání tím, že uzamyká barevné pigmenty uvnitř vlasu, zaceluje povrch vlasového vlákna, dodává barvě intenzitu. Výsledek: Navrací vlasům svěže zdravý vzhled a lesk. Usnadňuje rozčesávání a následnou úpravu. Aplikace: Aplikujte na vlhké vlasy, napěňte, poté spláchněte vodou.
System Professional by Wella, Color Save, Hair Conditioner, For Colour Protection, 200 ml
Wella SP Colour Save Conditioner. Kondicionér na ochranu barvy s 3D technologií. Zajišťuje dlouhotrvající zářivost barvy. Dodává barveným vlasům znatelnou hebkost. Chrání před vyblednutím a změnou barvy. Vmasírujte do vlhkých vlasů a důkladně opláchněte.
- Kondicionér na ochranu barvy s technologií 3D Protect - Ochrana proti blednutí a změně barvy - Dodává barveným vlasům znatelnou pružnost - Okamžité uhlazení a péče o vlasy - Color Save zachovává intenzitu barvy barvených vlasů Aplikace Aplikujte na vlhké vlasy ihned po umytí a důkladně opláchněte.
[b]Wella SP Color Save 200 ml Kondicionér Ochrana barvy pro barvené vlasy[/b][br][br]SP Color Save od společnosti Wella je kondicionér pro ochranu barvy s 3D technologií pro barvené vlasy.[br][br][br][b]Informace:[/b][br][br]- Dodává dlouhotrvající zářivost barvy[br][br]- Dodává barveným vlasům znatelnou hebkost[br][br]- Chrání před vyblednutím a posunem barvy[br][br][b][b]Použití:[b][/b][br][br]- Aplikujte přímo do vlhkých vlasů po umytí a důkladně opláchněte[br]
Wella SP - Kondicionér Color Save
Wella SP - Kondicionér Color Save pro barvené vlasy 8316 DEUTSCHLAND Karton @ 1 Stueck x 200 ml
- Rozměry
- 20 cm x 20 cm x 20 cm
- Model
- SP Color Save
- Hmotnost
- 240 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, STEARYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, BEHENAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, GLUTAMIC ACID, PARFUM/FRAGRANCE, PANTHENOL, BENZYL ALCOHOL, BIS-AMINOPROPYL DIMETHICONE, OCTOCRYLENE, PHENOXYETHANOL, PROPYLENE GLYCOL, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, CEERA ALBA/BEESWAX/CIRE D'ABEILLE, EDTA, CITRIC ACID, SODIUM CHLORIDE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, OLEA EUROPAEA (OLIVE) LEAF EXTRACT, CITRONELLOL, POLYQUATERNIUM-7, SODIUM BENZOATE, BHT.
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 4064666097435
- Číslo produktu
- 8316
- Rozměry
- 20 cm x 20 cm x 20 cm
- Model
- SP Color Save
- Hmotnost
- 240 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, STEARYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, BEHENAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, GLUTAMIC ACID, PARFUM/FRAGRANCE, PANTHENOL, BENZYL ALCOHOL, BIS-AMINOPROPYL DIMETHICONE, OCTOCRYLENE, PHENOXYETHANOL, PROPYLENE GLYCOL, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, CEERA ALBA/BEESWAX/CIRE D'ABEILLE, EDTA, CITRIC ACID, SODIUM CHLORIDE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, OLEA EUROPAEA (OLIVE) LEAF EXTRACT, CITRONELLOL, POLYQUATERNIUM-7, SODIUM BENZOATE, BHT.
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 4064666097435
- Číslo produktu
- 8316
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Wella Professionals SP Color Save Shampoo šampon pro barvené vlasy 1000 ml
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella SP Color Save Shampoo 250 ml
677,76 Kč/1l
181,93 Kč
-12,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
169,44 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals System Professional Color Save Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Obarvené vlasy, Ochara barvy
1 606,16 Kč/1l
401,54 Kč
Prodejce: somnia24

Evropský respirátor třídy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusů - / univerzální M-L
175,00 Kč
Prodejce: Surtep

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Wella SP Spray Colour Save dvoufázový kondicionér
1 972,39 Kč/1kg
453,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Wella Professionals Kondicionér pro barvené vlasy, 1000 ml
457,06 Kč/1kg
502,77 Kč
Prodejce: Tersorte

Wella SP Color Save Mask 400 ml
1 067,50 Kč/1l
427,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

SP Color Save kondicionér pro ženy 1000 - Wella Professionals
476,43 Kč/1l
476,43 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals System Professional Hydrate 400ml, 400 ml, Unisex, Suché vlasy, Normální vlasy, Hydratační, Hydratující, Ochana, Změkčující, Glycerin, Citrus
1 850,82 Kč/1l
740,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals System Professional Color Save Conditioner, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující, Vyhlazující, 200 ml
2 855,55 Kč/1l
571,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella SP Color Save Mask 200 ml
3 106,55 Kč/1l
621,31 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Jemné vlasy, Výživa, Ochana
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Suché vlasy, Fixační, Všechny barvy
2 071,03 Kč/1l
621,31 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Wella Professionals System Professional Color Save, Ženy, Profesionální kondicionér, Barevné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující, Vyhlazující, 1000 ml
719,09 Kč/1l
719,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals INVIGO Color Brilliance Coarse, Ženy, Profesionální kondicionér, Barevné vlasy, Silné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující, 1000 ml
493,71 Kč/1l
792,71 Kč
-299,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
493,71 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Poškozené vlasy Wella SP - regenerační kondicionér
2 220,05 Kč/1l
444,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixir 100 ml
3 288,30 Kč/1l
328,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

SP Repair šampon pro ženy 1000 - Wella Professionals
426,28 Kč/1l
426,28 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixir 100 ml
2 458,80 Kč/1l
262,56 Kč
-16,68 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
245,88 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella EIMI Extra Volume, Pěnové tužidlo na vlasy, Ženy, 300 ml, Všechny vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
1 659,97 Kč/1l
497,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

SP Repair kondicionér pro ženy 1000 - Wella Professionals
433,12 Kč/1kg
476,43 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals SP Luxe Oil Conditioning Creme kondicionér pro poškozené vlasy 1000 ml
451,35 Kč/1l
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals EIMI Nutricurls Boost Bounce pěnové tužidlo pro vlnité a kudrnaté vlasy 300 ml
4 610,33 Kč/1l
1 383,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella SP Repair kondicionér 200 ml
1 159,15 Kč/1l
262,90 Kč
-31,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
231,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella EIMI Dynamic Fix 45 Second Crafting Spray 500 ml
420,40 Kč/1l
210,20 Kč
Prodejce: MANADA
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 289,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 159,72 Kč/1l

Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,05 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 143,50 Kč/1l

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
839,93 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 934,65 Kč/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
8 399,30 Kč/1l

Milk_Shake Silver Shine Conditioner 1000 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
804,30 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
804,30 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(17)Počet hodnocení: 17
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
877,24 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
692,93 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pro jemné vlasy bez objemu 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
629,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
629,93 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

Macadamia Nourishing Leave-In 300ml, Krém na vlasy, Ženy, Nepoddajné vlasy, 300 ml, Proti kudrnacení, Vyživující, Lesklý, Změkčující, Pumpovacíc lahvička



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 037,92 Kč
Prodejce: VogueVista
3 459,73 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l