5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Aromatum mentolové krystaly do sauny a koupele 100 g5 341,20 Kč/1l
534,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Další informace o reklamě
Bilovit Emuzle do sauny Máta peprná 250ml780,76 Kč/1l
195,19 Kč
Prodejce: medpak_shop

Další informace o reklamě
Bilovit Emuzle do sauny Levandule 250ml780,76 Kč/1l
195,19 Kč
Prodejce: medpak_shop

Další informace o reklamě
Harvia vůně do sauny 400ml - Vůně: Mátová1 363,30 Kč/1l
545,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Saunový nálev eukalyptus mentol 250 ml
692,04 Kč/1l
173,01 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Sauny s radostí – sada 4x50 ml | BERGLAND
2 691,25 Kč/1l
538,25 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Vůně do sauny od společnosti Rento 400ml - Vůně: Vůně: arktické bobule
495,00 Kč/1kg
198,00 Kč
Prodejce: Chlorito

Esence pro sauny, Grapefruit, 1000 ml
798,55 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke

Arowell - Eucalyptus Sauna Infusion Sauna Fragrance Infusion Concentrate - 150 ml.
2,84 Kč/1l
426,03 Kč
Prodejce: Benza-nl

Esence pro sauny, Ledová máta, 1000 ml
798,24 Kč/1l
798,24 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke

Holzhacker, aroma do sauny, mandarinka-pomaranč, 60 ml
5 637,50 Kč/1l
338,25 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Arowell - Pomerančový koncentrát pro saunu - 100 ml.
3 043,10 Kč/1l
304,31 Kč
Prodejce: Benza-nl

Infuze do sauny Kneipp Sauna-Aufguss Lebens-Freude, citron, 100 ml
487,88 Kč/1kg
243,94 Kč
Prodejce: apohealth

Holzhacker Sauna vonný olej máta 75 ml
4 710,27 Kč/1l
353,27 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Arowell - Oriental Sauna Infusion Sauna Fragrance Infusion Concentrate - 100 ml.
3 043,10 Kč/1l
304,31 Kč
Prodejce: Benza-nl

Holzhacker Sauna Aufgussoel Citron 60 ml
5 637,50 Kč/1l
338,25 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich

Saunová esence Eukalyptus 200 ml
1 209,53 Kč/1kg
252,33 Kč
-20,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
232,23 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Arowell - Skořicová infuze do sauny Koncentrát saunové vůně - 100 ml.
3 043,10 Kč/1l
304,31 Kč
Prodejce: Benza-nl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dopřejte si citrusový, povzbuzující zážitek ze saunování s naší saunovou infuzí Dresdner Essenz EISLIMONE. Povzbuzující ovocná vůně se směsí esenciálních olejů z máty, limetky a pomerančového oleje má příjemně povznášející účinek a umožní vám zapomenout na starosti všedního dne. Využijte očistného a prokrvujícího účinku pravidelného saunování a posilte svou obranyschopnost. Lahvička z 30 % recyklovaného materiálu (bez uzávěru). Lahvička z monomateriálu (PET) (bez uzávěru). PET je vysoce recyklovatelný Poznámka: Naše složení pravidelně přizpůsobujeme novým vědeckým poznatkům. To může vést k úpravě deklarace složek. Přesné složení najdete vždy v seznamu složek na obalu. **Obrázek se může lišit. Zasílání pouze do Německa.
UFI: GX0D-01SW-J00U-DWNT Složení: Alkohol denaturovaný, voda, pomerančový olej, limetkový olej, citral, mátový olej Vlastnosti: Kategorie: svěží Typ výrobku: sauna Pro: ženy, muže, unisex Roční období: celoročně, podzim, zima Vůně: vitalizující Vůně: zelená, citrusová Přírodní složky: limetkový olej, mátový olej, pomerančový olej Esenciální oleje: limetkový olej, mátový olej, pomerančový olej Kvalita: bez barviv, bez mikroplastů dle složení, veganské
DE Sauna Infusion Ice Lime 250 ml - Téma: Esenciální oleje, tinktury, Franzbranntwein
DE Sauna Infusion Ice Lime 250 ml - Téma: Esenciální oleje, tinktury, Franzbranntwein
- Hmotnost
- 250 g
- Objem
- 0.25 l
- Kód EAN
- 4017512155377
- Číslo produktu
- 17446852
- Výrobce
- Li-iL GmbH Arzneimittel Arzneibäder
- Hmotnost
- 250 g
- Objem
- 0.25 l
- Kód EAN
- 4017512155377
- Číslo produktu
- 17446852
- Výrobce
- Li-iL GmbH Arzneimittel Arzneibäder
Nebezpečí
K tomu se hodí také

Saunový nálev eukalyptus mentol 250 ml
692,04 Kč/1l
173,01 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Sauny s radostí – sada 4x50 ml | BERGLAND
2 691,25 Kč/1l
538,25 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

MalTec masážní přístroj na krk, záda, celé tělo, masážní přístroj, shiatsu, masážní pás, zahřívání a vibrace, úleva od bolesti, masážní přístroj na krk a svaly
719,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

HOME DELUXE Venkovní sudová sauna LAHTI - M včetně 3,6 kW topidla a příslušenství, ideální pro 2 osoby, ze smrkového dřeva
69 023,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Home-Deluxe-GmbH

XMaster akumulátorová řetězová pila 6" palců, 2x 21V 1500 mAh dobíjecí mini řetězová pila s baterií, elektrická pila na řezání kartáčů, ochranné brýle
655,23 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: XMaster

Bazooka Přenosný reproduktor Bluetooth Boombox 30W (20W+5Wx2) IPX4 Odolný proti stříkající vodě/Radio/microSD/Aux-In/USB/Osvětlení/Port pro mikrofon
1 146,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Bar Dedicated - Sada koktejlových šejkrů - 16dílná - Černá koktejlová sada - S anglickou knihou receptů
1 249,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Destaca

Projektor hvězdné oblohy Planetárium, lampa s projektorem galaxie na strop ložnice, LED projektor hvězdné oblohy pro děti, dárek pro dospělé
891,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

Turistický stan pro 2-4 osoby. Montana 23481
825,00 Kč
Prodejce: Dareknaklik

BRUBAKER Sada 6 esenciálních olejů Aromaterapeutické oleje 6 x 10 ml přírodní - levandule růže rozmarýn heřmánek citron cedr - vonný olej do difuzéru zvlhčovače masážní aromaterapie péče o tělo
5 416,50 Kč/1l
324,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05lJednorázové
2 374,68 Kč/1l
593,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Ortopedická matrace ze studené pěny se 7 zónami | 140x200 H2 & H3 - optimální zážitek ze spánku díky vynikajícímu rozložení tlaku
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Vůně do sauny od společnosti Rento 400ml - Vůně: Vůně: arktické bobule
495,00 Kč/1kg
198,00 Kč
Prodejce: Chlorito

Zvlhčovač vzduchu s aromaterapií Ruhhy 22739
711,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, šedá barva
9 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Notebook/tablet Ninkear N16 Pro (2026) - 16" displej s rozlišením 2,5K, procesor Intel Core i7-12700H, Wi-Fi 6, 16 GB RAM, 1 TB SSD, operační systém Windows 11, 2-v-1 chladicí systém
18 465,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

COSTWAY Motokára s nastavitelným sedadlem a ruční brzdou, do 30 kg, 3-6 let Zelená
1 835,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

VIST KIT RGB R7 5700G 32GB RX VEGA SSD 1TB WIFI Win 11 LCD 24"
25 266,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vist

Samsung Galaxy A05s, 17 cm (6.7"), 4 GB, 64 GB, 50 MP, Android 13, Černá
6 186,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Ergonomická sedmizónová matrace ze studené pěny | 80 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
1 222,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Modulární pohovka, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vpravo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, šedá barva
9 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Elektrické polohovatelné TV křeslo COMHOMA s masážní funkcí, LED světly, dálkovým ovládáním, úložnou taškou, 2 držáky na nápoje.
9 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER

Shiatsu masážní přístroj na krk a ramena
970,48 Kč
Prodejce: LineUp24

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
4 064,30 Kč/1l
406,43 Kč
Prodejce: Glamperfeu

nabbi Plastový květináč DPSP350 34,9 cm - šedý kámen
475,00 Kč
-29,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
446,00 Kč
Prodejce: PENTA

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Bergamot, Černý rybíz, Růžový pepř, Karamel, Oud, Pivoňka
5 907,30 Kč/1l
590,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

BRUBAKER 4 páry ponožek z alpaky s alpakovou vlnou - zimní sada ponožek pro muže a ženy, šedá, béžová a hnědá, 39-42
624,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Digitální koupelnová váha GRUNDIG, černá
384,49 Kč
Prodejce: Dionizos

29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
578,42 Kč/1m²
149,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: TVSHOP

AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi černá
2 184,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Aromatum mentolové krystaly do sauny a koupele 100 g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
534,12 Kč
Prodejce: CSVK
5 341,20 Kč/1l

Difuzér vůně 300-600m3 160ml Difuzér esenciálních olejů pro hotelové lobby Sauna SPA
1 758,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 701,84 Kč/1kg

Bilovit Emuzle do sauny Máta peprná 250ml
195,19 Kč
Prodejce: medpak_shop
780,76 Kč/1l

Bilovit Emuzle do sauny Levandule 250ml
195,19 Kč
Prodejce: medpak_shop
780,76 Kč/1l

Bilovit Emuzle do sauny Bergamot 250ml
195,19 Kč
Prodejce: medpak_shop
780,76 Kč/1l

Bilovit Emuzle do sauny Borovice 250ml
195,19 Kč
Prodejce: medpak_shop
780,76 Kč/1l

Sauna-Set
1 099,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Mátový hydrosol, 1 kg
808,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
808,99 Kč/1kg

Extrakt Dampfsauna Zitrone+Rosmarin 150Ml
650,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
4 339,93 Kč/1l

Výtažky Pro Parní Lázně (Levandule)
650,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Černá Mořská Sůl S Esenciálními Oleji Z Borovice
508,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 454,26 Kč/1l

Vůně do sauny od společnosti Rento 400ml - Vůně: Eukalyptus



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
440,64 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 101,60 Kč/1kg

Harvia vůně do sauny 400ml - Vůně: Mátová
545,32 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 363,30 Kč/1l