3,8



Na základě 11 hodnocení
Příchuť:
LimetkaPodobné produkty

Další informace o reklamě
Sirup pro SodaStream Citrus Mix 440ml, 1 kusJednorázové179,55 Kč/1l
79,00 Kč
Prodejce: Planeo

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorázové
501,46 Kč/1kg
251,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 14 kcal, 57 kJJednorázové
574,02 Kč/1l
252,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Broskev, 1 kusů, Plastová láhev, Ovocný čajJednorázové
287,92 Kč/1kg
143,96 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 7UP, 7 Up, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 10 kcal, 44 kJJednorázové
542,34 Kč/1l
238,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 10 kcal, 44 kJJednorázové
361,68 Kč/1l
159,14 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Pepsi Max Limetkov bez cukru, 440 ml, 3 kusyJednorázové
354,39 Kč/1l
467,80 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 7UP, Citrón, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 2 kcal, 0,5 kJJednorázové
434,02 Kč/1l
190,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 12 kcal, 52 kJJednorázové
548,09 Kč/1l
241,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 3 kJJednorázové
488,18 Kč/1l
214,80 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Mountain Dew, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 12 kcal, 52 kJ, 2,9 gJednorázové
768,75 Kč/1l
338,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

SodaStream 1924216490, Sirup pro výrobník sody, Citrus, 440 mlJednorázové
614,09 Kč/1l
270,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream 1924220490, Sirup pro výrobník sody, Černá, Zlato, Pomeranč, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
1 895,36 Kč/1l
833,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

SodaStream 1924223490, Sirup pro výrobník sody, Modrá, Hnědá, Zelená, Bílá, Žlutá, Broskev, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

Sodastream Sada 5 sirupů 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMaxJednorázové
1 436,93 Kč/1l
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Pepsi + Pepsi Max + Pepsi Max Limetkov? , 440 ml, 3 kusyJednorázové
354,39 Kč/1l
467,80 Kč
Prodejce: esiteo

Sirup Sodastream Pepsi Max bez cukru, 440 ml, 3 kusyJednorázové
383,14 Kč/1l
505,75 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1524211490, Sirup pro výrobník sody, Cherry, 440 mlJednorázové
419,18 Kč/1l
184,44 Kč
Prodejce: esiteo

Syrop do SodaStream Schwip Schwap zero, Pepsi MaxJednorázové
416,59 Kč/1l
366,60 Kč
Prodejce: esiteo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SODASTREAM PEPSI MAX LIME SYROP KONCENTRÁT 440 ml
Soda stream saturační koncentrát vám umožní vyrobit až 9 l limetkového nápoje Pepsi MAX. Sirup lze použít i k rozpuštění ve vodě, což zaručí nefalšovanou chuť Pepsi MAX.
Obsah sirupu: OBSAH: 440 ML
Jak používat?
3 jednoduché kroky
- Napěňte čerstvou studenou vodu do přístroje SodaStream.
- Nakloňte láhev SodaStream pod mírným úhlem a do probublané vody přidejte několik kapek sirupu.
- Jemně lahví zatřepejte, aby se příchuť dobře promíchala, a ...osvěžte se bublinkami!
Koncentrovaný nápoj s limetkovou příchutí Pepsi MAX. Nápoj se sníženým obsahem energie. Obsahuje cukr a sladidla
Ingredients: Voda, barvivo (E150d), aromata (včetně kofeinu), kyseliny (kyselina fosforečná, kyselina citronová), regulátory kyselosti (citronany sodné, citronany draselné), sladidla (acesulfam K, sukralóza, aspartam), stabilizátory (arabská guma, isobutyrát sacharózy), konzervační látka (benzoan sodný), protipěnidlo (polydimethylsiloxan) *obsahuje fenylalanin
Výživová hodnota (ředěno podle návodu)
- Energetická hodnota
ve 100 ml - 2 kJ /0,4 kcal, ve 250 ml1 - 5 kJ /1 kcal, (% na 250 ml **) - (<1 %)
- Tuk
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
Z toho nasycené mastné kyseliny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Sacharidy
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- z toho cukry
ve 100 ml - 0 g, ve 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0 %)
- Bílkoviny
ve 100 ml - 0 g, v 250 ml1 - 0 g
- Sůl
ve 100 ml - 0,02 g, v 250 ml1 - 0,05 g, (% na 250 ml **) - (<1 %)
**Referenční hodnota příjmu pro průměrnou dospělou osobu (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porce. Obsahuje přibližně 35 porcí
Návod k přípravě: Naplňte víčko koncentrátu po vnitřní středovou čáru, nalijte do 250 ml sklenice a doplňte perlivou vodou.
Nejlepší konzumace před: viz víčko nebo spodní část balení.
- Typ produktu:
- Sirup pro výrobník sody
- Barva:
- Vícebarevný
- Příchuť:
- Limetka
- Objem:
- 440 ml
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
sodastream
Nápojový sirup
Pepsi Max Limetkový sirup 440 ml
Nejdříve šumivé nápoje, pak přidejte sirup.
Příprava: 1. Připravte si láhev s perlivou vodou. 2. Dávkovací uzávěr naplňte sirupem až po nejnižší vnitřní odměrku.
3. Držte láhev pod úhlem a pomalu přilévejte sirup. 4. Láhev uzavřete a jemně ji zavíčkujte. Hotovo!
smíchejte 1 díl sirupu + 19 dílů perlivé vody. Obsah: 440 ml nápojového sirupu, vystačí na 9 litrů hotového nápoje.
Skladování: Před použitím protřepejte. Po otevření skladujte na suchém místě při pokojové teplotě.
SodaStream Pepsi Max Limetkový nápojový sirup bez cukru (láhev 0,44 l)
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě. Před použitím protřepejte.
- Příchuť
- Limetka
- Objem
- 0.44 l
- Seznam přísad
- Informace najdete v popisu.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Informace najdete v popisu.
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- Sodastream
- Výrobce
- Číslo produktu
- 1924212770
- Kód EAN
- 8719128117812
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě. Před použitím protřepejte.
- Příchuť
- Limetka
- Objem
- 0.44 l
- Seznam přísad
- Informace najdete v popisu.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Informace najdete v popisu.
- Hmotnost
- 250 g
- Potravinářský podnik
- Sodastream
- Prodejní název
- Sodastream
- Výrobce
- Číslo produktu
- 1924212770
- Kód EAN
- 8719128117812
Bezpečnostní pokyny
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

SodaStream Lipton Ice Tea Peach Syrup, 440 ml, Broskev, 1 kusů, Plastová láhev, Ovocný čajJednorázové
287,92 Kč/1kg
143,96 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream Terra, Černá, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
2 074,35 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1100065490, Sytící láhev + náplň, Vícebarevný, Sklo, Plast, Nerezová ocel, 60 l, 1 kusů, CE, FCC
2 061,77 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 3 kJJednorázové
488,18 Kč/1l
214,80 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1132120410, Náplň, Modrá, Růžová, 60 l, SodaStream DUO, Krabice
771,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 12 kcal, 52 kJJednorázové
548,09 Kč/1l
241,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Nápojový sirup Tri Top s citronem a limetkou 600 mlJednorázové
207,65 Kč/1l
124,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream 2270303, 440 ml, CitrónJednorázové
502,68 Kč/1l
221,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorázové
501,46 Kč/1kg
251,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream 7UP, 7 Up, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 10 kcal, 44 kJJednorázové
542,34 Kč/1l
238,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream 7UP, Citrón, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 2 kcal, 0,5 kJJednorázové
434,02 Kč/1l
190,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream Mountain Dew, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,01 gJednorázové
488,18 Kč/1l
214,80 Kč
Prodejce: esiteo

Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
1 901,31 Kč
Prodejce: somnia24

SodaStream Pepsi, Pepsi, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 14 kcal, 57 kJJednorázové
574,02 Kč/1l
252,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Pepsi bez cukru s příchutí třešní 440 mlJednorázové
346,00 Kč/1kg
178,26 Kč
-5,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
173,00 Kč
Prodejce: Alky

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 10 kcal, 44 kJJednorázové
361,68 Kč/1l
159,14 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1924223490, Sirup pro výrobník sody, Modrá, Hnědá, Zelená, Bílá, Žlutá, Broskev, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
424,93 Kč/1l
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

SodaStream 1741260410, Lahev na sycení CO2, Černá, Průhledná, 1 l, 2 kusů, 170 mm, 85 mm
483,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream 1924216490, Sirup pro výrobník sody, Citrus, 440 mlJednorázové
614,09 Kč/1l
270,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

SodaStream 1047200490, Lahev na sycení CO2, Průhledná, 0,6 l, 2 kusů, CE, 205 mm
406,79 Kč
-9,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
397,00 Kč
Prodejce: Alky

SodaStream SODASTREAM DUO TITAN UMSTEIGER SodaStream Duo Titan Umsteigerset ohne CO2 Zylinder
5 029,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

SodaStream Mountain Dew, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 12 kcal, 52 kJ, 2,9 gJednorázové
768,75 Kč/1l
338,25 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Morelenet

SodaStream DUO, Černá, Nerezová ocel, 155 mm, 280 mm, 440 mm, 191 mm, 366 mm
2 881,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

SodaStream 1524210410, Sirup pro výrobník sody, Černá, Zelená, Šedá, Růžová, Purpurová, Červená, 440 ml, 1 kusůJednorázové
621,43 Kč/1l
273,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Sodastream Sada 5 sirupů 7UP, Mirinda, Pepsi, SchwipSchwap, PepsiMaxJednorázové
1 436,93 Kč/1l
632,25 Kč
Prodejce: esiteo

Sada 6 sklenic na džus Stölzle Lausitz Weinland
548,41 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Capri Sun Sirup Multifruit, 600 ml, Ovocný mix, Sugar, fructose syrup, water, apple juice* (9,3%), orange juice* (8,5%), acidifier citric acid,..., 32 kcal, 137 kJ, 7,9 gJednorázové
231,59 Kč/1l
101,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream My Only, Denní používání, 500 ml, Modrá, 220 mm, 8,5 cm
782,40 Kč/1l
391,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
55% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
55%18% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
18%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%9% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
9%18% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
18%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Prostě vynikající
Ohodnoceno dne 20. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Produkt jsem již znal. Rychlé dodání, takže vše je v pořádku.
Ohodnoceno dne 2. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dodávka nahoře, ale bez náznaku zkrácené doby trvanlivosti
Dodávka byla v pořádku, ale 1 hvězdička se odečítá za omezenou dobu trvanlivosti do konce prosince. Ale zboží bylo sníženo.
Ohodnoceno dne 20. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Velmi chutné děkuji
Ohodnoceno dne 2. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pepsi cherry
V Pepsi bohužel není cítit třešeň.
Ohodnoceno dne 20. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Klamavá reklama
V žádném případě!!! Dali jste tam fotku tří lahviček za 15 eur, já jsem naivně myslel, že jsem zaplatil za tři lahvičky, jak je na fotce, ale přišla mi jen jedna!!! Gratuluji
Ohodnoceno dne 4. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ne podle objednávky.
Neobjednané zboží, francouzská verze, ne ta na obrázku. Také jsem měla dojem, že objednávám 6 kusů, nikoliv láhev za téměř 25 EUR.
Ohodnoceno dne 17. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Monin Mojito, sirup s příchutí máty, přírodní aroma máty, čerstvá a jemná chuť, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
267,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
267,16 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml +125 lžičkových brček 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(79)Počet hodnocení: 79
508,75 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
339,17 Kč/1l