4,4



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Maska na vlasy s rozmarýnem Aliver - 60 g2 576,18 Kč/1kg
283,38 Kč
Prodejce: Aliver

Další informace o reklamě
Lakme Teknia Deep Care Treatment 1000 ml1 063,00 Kč/1l
1 063,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
ENVIE KERATIN Haarmaske - 1000ml1 070,89 Kč/1l
1 070,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Olaplex 4-in-1 Moisture Mask 370 ml2 778,38 Kč/1l
1 096,00 Kč
-68,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 028,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Repair Nourishing Mask 250 ml
1 568,00 Kč/1l
392,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakmé K.Therapy Active Fortifying Mask posilující maska pro poškozené vlasy 250 ml
1 180,00 Kč/1l
295,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakme Teknia White Silver Mask 1000 ml
813,69 Kč/1l
813,69 Kč
Prodejce: Tersorte

Lakmé Aura '03 Hyaluronic Mask posilující maska pro oslabené vlasy 1000 ml
1 733,00 Kč/1l
2 673,50 Kč
-940,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 733,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Fanola Nourishing Restructuring Mask 1500 ml
223,33 Kč/1l
335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia White Silver Mask 250 ml
1 744,00 Kč/1l
436,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakmé Teknia Color Refresh Saffron Copper Mask vyživující maska s barevnými pigmenty pro oživení měděných odstínů 250 ml
1 155,57 Kč/1kg
346,67 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Farmavita Arganová regenerační maska pro vlasy, 250 ml
900,40 Kč/1l
225,10 Kč
Prodejce: MANADA

Nacomi Maska do włosów 7 olejków, 100 ml
4 321,20 Kč/1l
432,12 Kč
Prodejce: MANADA

Revitalizační vlasová maska (Revitalizing Hair Mask) 200 ml
2 875,00 Kč/1l
575,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

KERASILK Specialists Strenghtening Mask 500 ml
1 936,00 Kč/1l
968,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

KERASILK Specialists Smoothing Mask 500 ml
2 888,64 Kč/1l
1 444,32 Kč
Prodejce: VISO

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Syoss Keratin Intensive Hair Mask 400 ml
751,87 Kč/1l
300,75 Kč
Prodejce: Tersorte

Olaplex Weightless Nourishing Mask 200 ml
2 310,00 Kč/1l
462,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lakmé Teknia Argan Oil Treatment je intenzivní péče pro poškozené vlasy. Složení je obohaceno o arganový olej, přírodní složku známou pro své regenerační vlastnosti. Ošetření proniká hluboko do vlasového vlákna, intenzivně vyživuje a obnovuje vlasy a zanechává je hedvábné a zdravé.
Klíčové vlastnosti- Obohaceno o arganový olej pro intenzivní péči a obnovu vlasů
- Proniká hluboko do vlasového vlákna pro optimální výsledky
- Zanechává vlasy hedvábně jemné a zdravě vypadající
Naneste malé množství Lakmé Teknia Argan Oil Treatment na čisté, vlhké vlasy a rovnoměrně rozetřete do délek a konečků. Nechte kúru působit 3-5 minut a poté ji důkladně opláchněte.
Kombinace s dalšími produktyPro dosažení nejlepších výsledků lze Lakmé Teknia Argan Oil Treatment kombinovat s dalšími produkty ze stejné řady, jako je šampon s arganovým olejem a kondicionér s arganovým olejem.
Veganský a bez krutostiLakmé Teknia Argan Oil Treatment je veganský a bez krutosti, takže si můžete užívat zdravé a lesklé vlasy s čistým svědomím.
Hairfair.co.ukNa Hairfair.co.uk vždy najdete všechny své vlasové produkty a otázky. Náš můžete e-mailem na adrese [email protected] a telefonicky na čísle +31(0)13-2340999. Jsme vám k dispozici od pondělí do čtvrtka od 9 do 16 hodin. naši domovskou stránku, kde najdete celou naši nabídku.
Lakme K.Therapy Bio Argan Hydrating Mask 250 ml je hydratační vlasová maska určená pro suché, dehydratované a poškozené vlasy, které potřebují intenzivní péči a regeneraci. Tato maska z řady K.Therapy Bio Argan využívá bohatství arganového oleje, známého pro své výživné a ochranné vlastnosti. Je ideální volbou pro navrácení měkkosti, lesku a vitality bez zatížení vlasového vlákna. Vlastnosti Hloubkově hydratuje a regeneruje suché a poškozené vlasyObsahuje arganový olej bohatý na antioxidantyZlepšuje pružnost a ovladatelnost vlasůJemné složeníKlíčové benefity Navrací vlasům přirozený lesk a hebkostZabraňuje vysušování a ztrátě hydrataceUsnadňuje rozčesávání a stylingChrání vlasy před vnějšími agresoryVhodná pro každodenní domácí péčiPoužití Aplikujte na umyté, lehce vysušené vlasyRozetřete do délek a konečků, vyhněte se kořínkůmNechte působit 5–10 minut podle potřeby vlasůDůkladně opláchněte teplou vodouDoporučeno používat 1–2× týdně nebo dle potřeby
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Lakmé z kolekce K.Therapy byly vytvořeny pro normální vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.
- Model
- K.Therapy Bio Argan
- Hmotnost
- 335 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- AQUA (WATER), CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, QUATERNIUM-87, CETEARETH-33, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, BEESWAX (CERA ALBA), GLYCERIN, BIS-CETEARYL AMODIMETHICONE, CETEARETH-7, CETEARETH-25, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, BENZYL ALCOHOL, LECITHIN, ISOHEXADECANE, ETHYLHEXYL COCOATE, CERAMIDE 3, GLYCOLIC ACID, PHENOXYETHANOL, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, D&C ORANGE N° 4 (CI 15510), FRAGRANCE (PARFUM), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, COUMARIN, LINALOOL, LIMONENE.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8429421430050
- Model
- K.Therapy Bio Argan
- Hmotnost
- 335 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- AQUA (WATER), CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, QUATERNIUM-87, CETEARETH-33, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, BEESWAX (CERA ALBA), GLYCERIN, BIS-CETEARYL AMODIMETHICONE, CETEARETH-7, CETEARETH-25, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, BENZYL ALCOHOL, LECITHIN, ISOHEXADECANE, ETHYLHEXYL COCOATE, CERAMIDE 3, GLYCOLIC ACID, PHENOXYETHANOL, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, D&C ORANGE N° 4 (CI 15510), FRAGRANCE (PARFUM), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, COUMARIN, LINALOOL, LIMONENE.
- Výrobce
- Kód EAN
- 8429421430050
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Lakme K.Therapy Bio Argan Shampoo 300 ml
1 173,33 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Bio Argan Oil 125 ml
4 320,00 Kč/1l
540,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakmé Lak-2 Instant Hair Conditioner bezoplachový kondicionér pro hebkost a lesk vlasů 300 ml
941,27 Kč/1l
282,38 Kč
Prodejce: Tersorte

Lakmé K.Therapy Active Fortifying Mask posilující maska pro poškozené vlasy 250 ml
1 180,00 Kč/1l
295,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakmé - Teknia Deep Care Drops - Vlasové tonikum 100ml
260,93 Kč/1kg
269,44 Kč
-8,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
260,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lakme Teknia Deep Care Shampoo 1000 ml
556,00 Kč/1l
556,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Victorinox Swiss Army Classic Red Edition EDT 100 ml UNISEX
6 480,00 Kč/1l
648,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Bio Argan Shampoo 1000 ml
671,00 Kč/1l
671,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Bio Argan Hydrating Mask 1000 ml
1 036,64 Kč/1l
1 036,64 Kč
Prodejce: Tersorte

Lakme K.Therapy Repair Nourishing Mask 250 ml
1 568,00 Kč/1l
392,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakmé - Lak-2 Instant Hair Conditioner - Bezoplachový kondicionér pro hebkost a lesk vlasů 100ml
1 282,90 Kč/1l
158,90 Kč
-30,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
128,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme Teknia Frizz Control Conditioner 300 ml
1 470,00 Kč/1l
441,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Argan Oil Shampoo 1000 ml
575,00 Kč/1l
575,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakme Teknia Argan Oil Shampoo 300 ml
1 206,67 Kč/1l
362,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Deep Care Conditioner 1000 ml
628,58 Kč/1l
628,58 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme K.Therapy Peeling Shampoo For Oily Hair 300 ml
970,00 Kč/1l
291,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Color Stay Shampoo 300 ml
1 166,67 Kč/1l
350,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Deep Care Shampoo 300 ml
1 173,33 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakmé K.Therapy Repair Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
491,52 Kč/1l
491,52 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme Teknia Deep Care Conditioner 300 ml
960,00 Kč/1l
288,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakmé K.Therapy Repair Conditioning Fluid vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml
1 041,33 Kč/1l
312,40 Kč
Prodejce: MANADA

Lakme Teknia White Silver Shampoo 300 ml
1 086,67 Kč/1l
326,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Color Refresh Shampoo (Saffron Cooper) 300 ml
1 103,33 Kč/1l
331,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Kuracja ochronna do włosów farbowanych, 250ml
1 968,00 Kč/1l
492,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme K.Therapy Repair Shampoo 300ml
865,27 Kč/1l
259,58 Kč
Prodejce: MANADA

Lakme Teknia Body Maker balzám 300 ml
1 410,00 Kč/1l
423,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakme Teknia Full Defense Shampoo 1000 ml
552,00 Kč/1l
552,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakmé Teknia Organic Balance Shampoo vyživující šampon pro každodenní použití 1000 ml
588,41 Kč/1l
588,41 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme Teknia Organic Balance Shampoo 300 ml
1 156,67 Kč/1l
347,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Umělá vánoční stromek ALIGHTUP, výška 150 cm, s 350 větvičkami z PVC, zelený, včetně stojanu
899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%22% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
22%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 l
Ohodnoceno dne 2. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 l
Ohodnoceno dne 8. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 l
Ohodnoceno dne 23. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 l
Ohodnoceno dne 29. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 l
Ohodnoceno dne 14. srpna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 l
Ohodnoceno dne 26. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 l
Ohodnoceno dne 10. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Coccola, maska na vlasy pro kudrnaté vlasy s obsahem keratinu a kokosového oleje, proti krepatění, 200 ml
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Ochranná hydratační maska s avokádovým olejem, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
542,38 Kč
-107,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 350,00 Kč/1l

Maska na vlasy pro dodání objemu, vhodná pro jemné a řídké vlasy, značka Numero Z, s výtažkem z acai, objem 1000 ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
870,00 Kč/1kg

Collistar After-Sun Intensive Restructuring, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Hydratující, Vyživující, Oprava, Změkčující, Tuba, AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, MYRISTYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL,...
541,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 610,20 Kč/1l

Numèro Colour Protection 300ML
434,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 340,00 Kč/1l

Aliver vlasová maska s batanovým olejem - 60 g
300,00 Kč
Prodejce: Aliver
5 000,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(57)Počet hodnocení: 57
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Guerlain Orchidée Impériale The Mask, Liftingová maska, Ženy, Univerzální pleť, Proti vráskám, Pružnost, Zpevňující, Hydratační, Prosvětlující, Revitalizační, Krémová, Dávkovač
6 055,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
80 738,00 Kč/1l

Christophe Robin Regenerating Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 250 ml
1 423,40 Kč
Prodejce: Serica
5 693,60 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Macadamia Deep Repair Masque 470ml, 470 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 800,67 Kč
Prodejce: VogueVista
3 831,21 Kč/1l

La Mer Intenzivní revitalizační maska



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 642,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
42 203,18 Kč/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
577,85 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 155,70 Kč/1kg

Hyaluronová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 063,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 127,98 Kč/1l

Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE
215,22 Kč/1l

Arkemusa maska na vlasy ve spreji - 150 ml - Keratin - Regenerace - UV ochrana - Hydratace
223,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
1 491,47 Kč/1l

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 386,20 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 357,86 Kč/1l

L'Oreal Professionnel Intenzivní Vlasový Balzám Absolut Repair 250 ml.
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 547,72 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,86 Kč/1l