5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g7 849,80 Kč/1kg
392,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g441,35 Kč/1kg
101,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Wawel Advocat mléčná čokoláda 39 g10 041,75 Kč/1kg
401,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Baton Twix Xtra 75 g5 346,00 Kč/1kg
400,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Čokoládová tyčinka Cadbury Wunderbar s karamelovým krémem a arašídy 1s
626,94 Kč/1kg
30,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
268,42 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er
766,05 Kč/1kg
16,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
1 284,09 Kč/1kg
282,50 Kč
Prodejce: somnia24

Smíšené minibalení, 1 balení (1 x 1,425 kg)
459,49 Kč/1kg
654,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Knoppers, Mléčná čokoláda, 200 g, Oříšková, 2157 kJ, 517 kcal, 29,7 g
1 897,55 Kč/1kg
379,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Milka Nussini, Mléčná čokoláda, 157 g, Čokoláda, 227 kJ, 546 kcal, 33 g
663,24 Kč/1kg
104,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 70101392 Mini sušenkové kuličky
1 229,19 Kč/1kg
634,26 Kč
Prodejce: somnia24

kinder 2218 kinder Schokoriegel 18 St.
952,01 Kč/1kg
359,86 Kč
Prodejce: somnia24

KitKat Sckokoriegel Mini 12560777 167g 400St
530,73 Kč/1kg
3 545,30 Kč
Prodejce: somnia24

Baton Knoppers Kokosowy 3 x 40 g
638,00 Kč/1kg
76,56 Kč
Prodejce: Katomix

Nimm2 Śmiejżelki Owocowe 100 g
409,60 Kč/1kg
61,86 Kč
-33%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
40,96 Kč
Prodejce: Katomix

Wawel Czekolada gorzka 64% z żeń-szeniem 20 g
1 833,00 Kč/1kg
69,06 Kč
-46%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
36,66 Kč
Prodejce: Megasam24PL

M&M's Čokoládové dražé s ořechy 45 g
1 642,00 Kč/1kg
82,10 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Maltesers Teasers (24 x 35 g)
Maltesers Teaser je čokoládová tyčinka z lahodné mléčné čokolády s lehkou a křupavou náplní.
Maltesers Teaser je čokoládová tyčinka z lahodné mléčné čokolády s lehkou a křupavou náplní.
- Seznam přísad
- Zucker, Kakaobutter, Magermilchpulver, Kakaomasse, Molkenpermeat (Milch), Glukosesirup, Palmfett, Gerstenmalzextrakt, Milchfett, Emulgator (Sojalecithin), Weizenmehl, Backtriebmittel (E341, E500), Kaliumcarbonate, Weizengluten, Süßmolkenpulver (Milch), Salz. Vollmilchschokolade enthält mindestens 14% Milchfeststoffe und mindestens 25% Kakaofeststoffe. Vollmilchschokolade enthält neben Kakaobutter auch pflanzliche Fette.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- pro 100gEnergie2222kJ / 531kcalFett30gGesättigtes Fett18gKohlenhydrát57gZucker53gEiweiß 7,7gSalz0,4g
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Konsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen or Postfach 10 78 40, 28078 Bremen, Germany
- Prodejní název
- Maltesers Teasers
- Výrobce
- Počet kusů
- 25
- Kód EAN
- 5000159462136
- Seznam přísad
- Zucker, Kakaobutter, Magermilchpulver, Kakaomasse, Molkenpermeat (Milch), Glukosesirup, Palmfett, Gerstenmalzextrakt, Milchfett, Emulgator (Sojalecithin), Weizenmehl, Backtriebmittel (E341, E500), Kaliumcarbonate, Weizengluten, Süßmolkenpulver (Milch), Salz. Vollmilchschokolade enthält mindestens 14% Milchfeststoffe und mindestens 25% Kakaofeststoffe. Vollmilchschokolade enthält neben Kakaobutter auch pflanzliche Fette.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- pro 100gEnergie2222kJ / 531kcalFett30gGesättigtes Fett18gKohlenhydrát57gZucker53gEiweiß 7,7gSalz0,4g
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Konsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen or Postfach 10 78 40, 28078 Bremen, Germany
- Prodejní název
- Maltesers Teasers
- Výrobce
- Počet kusů
- 25
- Kód EAN
- 5000159462136
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Cadbury Curly Wurly Squirlies
631,91 Kč/1kg
69,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Philips 32PHS6009/12, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
10 373,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: NovaMBSmart

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Merax čalouněná postel 180x200 cm s roštem a úložným prostorem, hydraulická postel s boxspringy, sametová postel s boxspringy, funkční postel ve tvaru ucha, šedá barva
9 275,99 Kč
-627,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 648,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Čokoládová tyčinka Cadbury Wunderbar s karamelovým krémem a arašídy 1s
626,94 Kč/1kg
30,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er
766,05 Kč/1kg
16,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
2 369,33 Kč/1kg
426,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
495,35 Kč
Prodejce: somnia24

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
1 901,31 Kč
Prodejce: somnia24

Ergonomická matracová podložka – podložka z studené pěny – matracová podložka 90 × 200
1 519,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

BRUBAKER Sada 101 kusů vánočních koulí s vrcholem stromu Krémově bílé ozdoby na vánoční stromek
779,74 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Tony's Chocolonely - Čokoláda Tony Chocolonely Milk Bar 180gr | kus 180 gramů
1 270,56 Kč/1kg
228,70 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Riegelein tuhá mléčná čokoláda Santas 813g
707,14 Kč/1kg
574,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové lusky, 8 lusků na 8 porcí, 112 g
1 659,50 Kč/1kg
267,18 Kč
Prodejce: somnia24

Yum Yum instantní nudle vegetariánské 30 x 60g
714,56 Kč/1kg
1 286,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

Slunečnicový olej Bartek 1 litr na smažení
114,11 Kč/1l
114,11 Kč
Prodejce: Katomix

Nugátová tyčinka Lindt Noble s čerstvě praženými lískovými oříšky 50g
1 398,00 Kč/1kg
69,90 Kč
Prodejce: Lindt

Ručníky pro hosty, sada 10 ks, bavlna, 30x50 cm, bílé
1 557,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Lambertz čokoládový perník s hořkou čokoládovou polevou 500g
241,92 Kč/1kg
120,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

m&ms Crispy plněné křupavou rýží v cukrové misce 36g
655,56 Kč/1kg
23,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Storck Toffifee Velikonoční zajíček s karamelem a ořechy 3x15 kusů 125g
503,31 Kč/1kg
188,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trumpf Aero air čokoládové mléko 100g
489,10 Kč/1kg
48,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

IndoMie Mi Goreng Instant Noodles (10x 80g) - Stir Fry Instant Brat-Noodle (instantní nudle)
235,00 Kč/1kg
21,15 Kč
Prodejce: LAVONIO

LED vánoční světelná řetězec, vícebarevná - 40 LED diod / 6 metrů - barevné dekorativní osvětlení pro venkovní použití s časovačem
337,25 Kč
Prodejce: Special-trends

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
673,92 Kč/1kg
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
268,42 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. srpna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Velkoobchod PL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 90x39g
7 127,39 Kč
-1 067,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 059,46 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 726,34 Kč/1kg

3x mix miniatur (Snickers, Twix, Bounty, Mars) 3x3,0 kg (3x296 ks)
6 329,62 Kč
Prodejce: AllYouNeed
703,29 Kč/1kg

Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretan(30x75g tyčinek)
1 809,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed
723,96 Kč/1kg

Velkoobchod PL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 30x39g
1 954,26 Kč
-292,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 661,45 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 420,04 Kč/1kg

Scholoriegel 37 g 36 ks
813,38 Kč
Prodejce: AllYouNeed
610,65 Kč/1kg

Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusů x 50 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 842,68 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 151,67 Kč/1kg

Twix Minis, 1 balení 150 tyčinek (1 x 3 kg)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 410,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
470,11 Kč/1kg

MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
724,99 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 052,24 Kč/1kg

Sonko Rýžovo-kukuřičné oplatky v mléčné čokoládě 65 g (4 ks)
483,63 Kč
-56,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
426,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 096,29 Kč/1kg

Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
392,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 849,80 Kč/1kg

Wawel Miniczekolada Toffi 41g - mleczna, karmelowe nadzienie
401,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
10 041,75 Kč/1kg

Wawel Advocat mléčná čokoláda 39 g
401,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
10 041,75 Kč/1kg

Švýcarská kolekce prémiových pralinek 143g
349,90 Kč
Prodejce: Lindt
2 446,85 Kč/1kg

GUTE KALORIEN Mini-Cashewriegel a la Himbeertarte (6x17g) KUBARA
340,77 Kč
Prodejce: superbrandshop
3 340,88 Kč/1kg

Mars Minis mléčná čokoláda se smetanou a karamelem 2800g
1 120,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
400,11 Kč/1kg

TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
101,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
441,35 Kč/1kg