5,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Krüger Family Stracciatella Cappuccino, 5er Pack (5 x 500 g Beutel)744,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Krüger Family Cappuccino Caramel- 450g138,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Krüger Family Type Čokoláda Cappuccino 450g140,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Nescafe 3v1 Stix Creamy Latte 10er nápojový prášek v tyčinkách 150g467 199,98 Kč/1kg
70,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KRÜGER FAMILY Káva 3v1 10028042 Classic
403,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Krüger, Karamelové křehké cappuccino, s jemnou karamelovou příchutí 500g
905,04 Kč/1kg
452,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Jacobs Kaffee Espresso 25ST45g
2 160,89 Kč/1kg
97,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Classic instantní rozpustná káva v balení 10 x 2g
2 506,50 Kč/1kg
50,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

2v1 rozpustná káva se smetanou 10 x 14g, Massimo
1 650,79 Kč/1l
231,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Jacobs káva instantní nápoj 2 v 1 Classic 10x12,4g balení 124g
662,90 Kč/1kg
82,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KRÜGER FAMILY Eiskaffee 10027830 Schoko 500g
577,22 Kč/1kg
288,61 Kč
Prodejce: somnia24

Krüger Family White Cappuccino 6-pack (6x 500 g sáčků) + usy blok
298,28 Kč/1kg
1 076,78 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Krüger Family Cappuccino Classico (500g Beutel) + usy Block
505,63 Kč/1kg
319,22 Kč
-61,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
257,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Instantní káva Nescafe Classic 150 g
1 697,63 Kč/1kg
271,62 Kč
Prodejce: Katomix

Kawa rozpuszczalna Tchibo Family 100 g
1 516 600,04 Kč/1kg
160,17 Kč
-8,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
151,66 Kč
Prodejce: Katomix

Krüger Family Eiskaffee Classic (275g dávka) + usy Block
763,42 Kč/1kg
293,08 Kč
-56,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
236,66 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Krüger Family Cappuccino Stracciatella (500g Beutel)
297,78 Kč/1kg
148,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KRÜGER Family Cappuccino Karamelizované pistácie (1x500 g)
654,54 Kč/1kg
346,42 Kč
-19,15 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
327,27 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Instantní káva Nescafé 3v1 Hazelnut 95 g
1 780,60 Kč/1kg
178,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Krüger Family 2 v 1 140g - Cappuccino - Výrobce: KRÜGER GmbH & Co. KG Senefelderstr. 44, 51469 Bergisch Gladbach 1 balení
Ideální pro znalce pikantní, neslazené chuti kávy. Směs zrnkové kávy a smetany KRÜGER Family 2 v 1 se jednoduše připravuje s horkou vodou. Deset praktických tyčinek na jedno použití je ideální pro rychlý a nekomplikovaný požitek z kávy v práci, na univerzitě, doma nebo na dovolené.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup, kokosový tuk, MLÉČNÝ permeát, rozpustná zrnková káva (10 %), LAKTÓZA, stabilizátor polyfosforečnany, jedlá sůl, MLÉČNÁ bílkovina, stabilizátor fosforečnany draselné, protispékavá látka fosforečnany vápenaté, emulgátor mono- a diglyceridy mastných kyselin, emulgátor estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou diacetylvinnou
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1828 kj Energie kcal 435 kcal Tuky 13GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 12GRM Sacharidy 75GRM Sacharidy, z toho cukr 22GRM Bílkoviny 2GRM Sůl 1,2GRM
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 140 g
- Potravinářský podnik
- KRÜGER GmbH & Co. KGSenefelderstr. 44, 51469 Bergisch Gladbach
- Prodejní název
- Nápoj v prášku s rozpustnými kávovými zrny.
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 10028041
- Kód EAN
- 4052700093437
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup, kokosový tuk, MLÉČNÝ permeát, rozpustná zrnková káva (10 %), LAKTÓZA, stabilizátor polyfosforečnany, jedlá sůl, MLÉČNÁ bílkovina, stabilizátor fosforečnany draselné, protispékavá látka fosforečnany vápenaté, emulgátor mono- a diglyceridy mastných kyselin, emulgátor estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou diacetylvinnou
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1828 kj Energie kcal 435 kcal Tuky 13GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 12GRM Sacharidy 75GRM Sacharidy, z toho cukr 22GRM Bílkoviny 2GRM Sůl 1,2GRM
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 140 g
- Potravinářský podnik
- KRÜGER GmbH & Co. KGSenefelderstr. 44, 51469 Bergisch Gladbach
- Prodejní název
- Nápoj v prášku s rozpustnými kávovými zrny.
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 10028041
- Kód EAN
- 4052700093437
K tomu se hodí také

Jacobs Kaffee Espresso 25ST45g
2 160,89 Kč/1kg
97,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Classic instantní rozpustná káva v kelímku 10x2g 5 balení
315,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KRÜGER FAMILY Káva 3v1 10028621 Karamel 10ks
2 386,33 Kč/1kg
403,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

KRÜGER FAMILY Káva 3v1 10028622 Čokoláda 10ks
2 240,50 Kč/1kg
403,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Nescafkawa 2W1 Creamer 10X8G
938,88 Kč/1kg
75,11 Kč
Prodejce: LAVONIO

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Maxwell House Classic, instantní káva, instantní káva, instantní káva, Jar, 6 x 200 g
4 645,62 Kč/1kg
5 574,75 Kč
Prodejce: Store-Germany

WUNDmed® 02-134 WUNDmed® Wärmepflaster Nacken 02-134 weiß 9,5 x 30,0 cm, 1 St.
1 819,68 Kč/1m
172,87 Kč
Prodejce: M_plus_L

Jacobs káva instantní nápoj 2 v 1 Classic 10x12,4g balení 124g
662,90 Kč/1kg
82,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Chai Latte bílá čokoláda pistácie 10x25g balení 250g
362,80 Kč/1kg
90,70 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note
297,78 Kč/1kg
148,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs káva instantní nápoj cappuccino typ vanilka balení 360g
415,89 Kč/1kg
149,72 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

KRÜGER YOU Chai Latte 10029021 Vanilka-skořice 10ks
1 176,08 Kč/1kg
294,02 Kč
Prodejce: somnia24

Nescafe 3v1 Stix Creamy Latte 10er nápojový prášek v tyčinkách 150g
467 199,98 Kč/1kg
70,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Classic instantní rozpustná káva v balení 10 x 2g
2 506,50 Kč/1kg
50,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fleau Beauty kulma – PRO edice – Multistyler – Vysoušeč vlasů – Kulmofén – Stylingový kartáč – Fénový kartáč – 6 v 1 set – Bílá
2 150,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fleaugoods

Krüger, Karamelové křehké cappuccino, s jemnou karamelovou příchutí 500g
905,04 Kč/1kg
452,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Přikrývka 200x220 zimní přikrývka přikrývka přikrývka na spaní na zimu podzimní přikrývka pro alergiky hypoalergenní mikrovlákno královská velikost 200 x 220 bílá
580,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Apple iPhone 15 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 256 GB, 48 MP, iOS 17, Titanová
Zrepasovaný
20 564,03 Kč
Prodejce: NESATEC

Roborock QV 35A Robotický vysavač s funkcí vytírání a zvedacím mopem, 8 000 Pa sací výkon (Upgrade z modelu Qrevo/Qrevo Plus), Protizamotávací kartáč
14 328,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Hovory/hudba, 46 g, Sluchátka s mikrofonem, Bílá
Zrepasovaný
3 509,66 Kč
Prodejce: JANADO

Ergonomická matracová podložka 180x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 869,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Merax čalouněná postel 180x200 cm s roštem a úložným prostorem, hydraulická postel s boxspringy, sametová postel s boxspringy, funkční postel ve tvaru ucha, šedá barva
9 275,99 Kč
-627,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 648,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

KRÜGER FAMILY Káva 3v1 10028042 Classic
403,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Krüger Family Cappuccino Classic 500g
297,78 Kč/1kg
148,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family Cappuccino Caramel- 450g
138,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Family Cappuccino White | 500 g sáček
893,48 Kč/1kg
446,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Krüger Family Cream Caramel Cappuccino 500g
299,16 Kč/1kg
149,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Instantní káva Nescafe Classic 50 x 2 g
2 197,67 Kč/1kg
329,65 Kč
Prodejce: Katomix
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Příchuť kávy xaramello
Hmotnost 0,169 kg
Vynikající produkt Doporučuji
Ohodnoceno dne 27. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré.
Hmotnost 0,14 kg
Chutná velmi dobře.
Ohodnoceno dne 15. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,18 kg
Ohodnoceno dne 15. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,169 kg
Ohodnoceno dne 23. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,14 kg
Ohodnoceno dne 3. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,169 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a pikantní (balení 3 ks)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
4 713,63 Kč
-706,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 007,34 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 335,78 Kč/1kg

Segafredo Intermezzo Espresso zrnková káva 1 kg - silná a kořeněná (balení 2 ks)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
3 567,96 Kč
-534,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 033,46 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 516,73 Kč/1kg

Mahmood Coffee 2 v 1 instantní káva v tyčinkách 48 x 10 g – bezcukrová rozpustná káva



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
626,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Blendea SUPERCOFFEE 300 g
769,00 Kč
Prodejce: Blendea
2 197,14 Kč/1kg

Mahmood Coffee 3 v 1 instantní káva Original, káva s kávovou smetanou a cukrem, 48 tyčinek x 18 g
626,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusů, Sklenice



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
454,07 Kč
Prodejce: Serica
2 270,35 Kč/1kg

Mahmood Coffee – instantní turecká káva s mlékem a cukrem, 12 sáčků po 25 g
455,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva s mlékem, bez cukru, 12 tyčinek x 19 g
455,50 Kč
Prodejce: Exporgin

Krüger Family Cappuccino White-Vanille nápojový prášek, balení po 12 kusech (12 x 500 g sáček)
1 798,78 Kč
-386,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 412,01 Kč
Prodejce: AllYouNeed
235,34 Kč/1kg

Mahmood Coffee Instant turecká káva bez cukru, 12 tyčinek x 6 g
430,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Mahmood Coffee Instant turecká káva, středně slazená, 12 tyčinek x 8 g
430,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Blendea Slimming coffee Vaječný likér 100 g
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
1 860,00 Kč/1kg

Blendea Slimming coffee Sladká mandle 100 g
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
1 860,00 Kč/1kg

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou příchutí 500g 5-pack



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe frappe ledová káva osvěžující kávová směs 275g 8 balení



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
882,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 210,07 Kč/1kg

Krüger Chai Latte Classic India mléčný čaj v prášku plechovka 4 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
595,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafé ledová káva typu frappé 275g - Nápojový prášek s instantní kávou (balení po 8 kusech)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 204,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
547,61 Kč/1kg

2v1 rozpustná káva se smetanou 10 x 14g, Massimo



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(34)Počet hodnocení: 34
231,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 650,79 Kč/1l

Krüger Family Cappuccino Stracciatella (500g Beutel) + usy Block



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
281,08 Kč
-54,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
227,02 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 418,88 Kč/1kg

Krüger Family Cappuccino Double Choco (500g Beutel) + usy Block



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
278,41 Kč
-53,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
224,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
440,88 Kč/1kg