4,7



Na základě 13 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Zupa grochowa błyskawiczna Amino 65g5 663,71 Kč/1kg
396,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G408,55 Kč/1l
265,56 Kč
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
Hrnec na hrachovou polévku143,63 Kč/1kg
603,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Nissin Soba Classic, Instantní nudlová polévka, 109 g, Soba, 5 min, 193 kcal, 810 kJ39,55 Kč/1kg
38,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nong Shim Shin Ramyun ramen nudle, pikantní 120g
706,58 Kč/1kg
84,79 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kuřecí instantní nudle Indomie 350g – Rychlé, lahodné kuřecí nudle
501,14 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Instant nudlová polévka s příchutí kimchi 120 g
565,27 Kč/1kg
84,79 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Nong Shim Capagetti korejské klasické instantní nudle 140g
704,29 Kč/1kg
98,60 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Instantní ramenová polévka Shin Ramyun 68 g – Nong Shim
896,36 Kč/1kg
98,60 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Cham Pong Ramyun 124g instantní polévka z mořských plodů - Nongshim
387,10 Kč/1kg
48,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Hello Pho polévka rýžové nudle s hovězí příchutí 70g
1 054,71 Kč/1kg
85,88 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
73,83 Kč
Prodejce: LAVONIO

Instantní polévka ramen Shin Ramyun 114g - Nong Shim
493,33 Kč/1kg
74,00 Kč
Prodejce: YUMZA

NONGSHIM Shin Ramyun JAYFAI Tom Yum 123g | Instantní nudle pikantní | Gourmet Spicy
431,30 Kč/1kg
53,05 Kč
Prodejce: LAVONIO

Samyang rýžové koláčky s příchutí pikantního kuřete Buldak, Topokki 185 g - 8801073910270
948,11 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Instantní polévka Red shin ramyun 120g - Nongshim
338,46 Kč/1kg
44,00 Kč
Prodejce: YUMZA

NONGSHIM Kimchi Ramyeon 120g 5-pack
665,43 Kč/1kg
399,26 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Nissin Demae Ramen, Instantní nudlová polévka, 100 g, 100 g, Hovězí, CE, Plastová taška
24,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mama Bezlepková instantní polévka s rýžovými nudlemi s příchutí dušeného hovězího masa (55g), 102152
462,00 Kč/1l
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nissin CUP NOODLES Ginger Chicken, Instantní nudlová polévka, 63 g, Kuřecí maso, 5 min, 81 kcal, 338 kJ
1 818,89 Kč/1kg
114,59 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Acecook Polévka se skleněnými nudlemi s příchutí kuřete 57 g
681,75 Kč/1kg
38,86 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Instantní vegetariánská polévka Soon Veggie Ramyun 112 g – Nongshim je ideální pro milovníky vegetariánské kuchyně, kteří ocení praktická, rychlá a chutná řešení. Tato vynikající instantní polévka byla vyvinuta renomovanou značkou Nongshim, která je známá svou vysokou kvalitou a autentickou chutí. Nyní si můžete vychutnat bohatou rostlinnou chuť během pouhých několika minut! Originální asijský produkt. Žádná z „čínských“ polévek v našem sortimentu není vyráběna v Polsku.
Tato vegetariánská instantní polévka má hmotnost 112 g, a je proto vhodná jak jako sytý oběd, tak jako chutná svačina mezi jídly. Můžete si tak vychutnat lahodné jídlo bez kompromisů, aniž byste museli dlouho stát v kuchyni. Vše, co potřebujete, je šálek vroucí vody a chvilku trpělivosti!
Soon Veggie Ramyun je nejen chutná, ale také zdravá volba pro všechny vegetariány. Tato instantní polévka obsahuje pečlivě vybranou směs zeleniny z mrkve, cibule, póru, zelí a mnoha dalších surovin. Díky tomu nabízí nejen lahodnou chuť, ale také cenné vitamíny a minerály, které jsou důležité pro vaše zdraví.
Nečekejte déle a pořiďte si ještě dnes vegetariánskou instantní polévku Soon Veggie Ramyun 112 g – Nongshim! Objevte bohatou chuť rostlinných ingrediencí, které vašemu jídlu dodají zcela novou dimenzi. Objednejte si ji hned teď a vychutnejte si pohodlí a autentickou chuť orientální kuchyně, ať jste kdekoli!
- Seznam přísad
- Viz popis
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Alergeny
- Obsahuje: Pšenici a výrobky z níObiloviny obsahující lepek, konkrétně ječmen, a výrobky z nichMůže obsahovat: korýše a výrobky z nichMůže obsahovat: vejce a výrobky z nichMůže obsahovat: ryby a výrobky z nichMůže obsahovat: arašídy a výrobky z nichSójové boby a výrobky z nichMůže obsahovat stopy mlékaMůže obsahovat: hořčici a výrobky z níMůže obsahovat: sezamová semínka a výrobky z nichMůže obsahovat: měkkýše a produkty z nich
- Hmotnost
- 110 g
- Potravinářský podnik
- Nongshim
- Prodejní název
- Soon Veggie Ramyun 112 g vegetariánská polévka – Nongshim
- Výrobce
- NONGSHIM
- Číslo produktu
- 7695
- Kód EAN
- 8801043022705
- Seznam přísad
- Viz popis
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Obsahuje seznam složek
- Alergeny
- Obsahuje: Pšenici a výrobky z níObiloviny obsahující lepek, konkrétně ječmen, a výrobky z nichMůže obsahovat: korýše a výrobky z nichMůže obsahovat: vejce a výrobky z nichMůže obsahovat: ryby a výrobky z nichMůže obsahovat: arašídy a výrobky z nichSójové boby a výrobky z nichMůže obsahovat stopy mlékaMůže obsahovat: hořčici a výrobky z níMůže obsahovat: sezamová semínka a výrobky z nichMůže obsahovat: měkkýše a produkty z nich
- Hmotnost
- 110 g
- Potravinářský podnik
- Nongshim
- Prodejní název
- Soon Veggie Ramyun 112 g vegetariánská polévka – Nongshim
- Výrobce
- NONGSHIM
- Číslo produktu
- 7695
- Kód EAN
- 8801043022705
K tomu se hodí také

Nong Shim instantní nudle Shin Ramyun pikantní (5 x 120 g)
626,27 Kč/1kg
375,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Nong Shim Shin Ramyun ramen nudle, pikantní 120g
706,58 Kč/1kg
84,79 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Yum Yum Instantní krevety Tom Yum 10er Pack (10 x 100g) Asia Nudelsuppe
666,20 Kč/1kg
66,62 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Vifon Pho Bo instantní rýžové nudle s příchutí hovězího masa 60 g
755,00 Kč/1kg
45,30 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Hot instantní nudle s pikantní kuřecí příchutí
2 505,79 Kč/1kg
350,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Kuřecí instantní nudle Indomie 350g – Rychlé, lahodné kuřecí nudle
501,14 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Nongshim Nuguri Ramyeon 5-pack
589,25 Kč/1kg
73,77 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
70,71 Kč
Prodejce: Katomix

NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack
176,70 Kč/1kg
494,76 Kč
Prodejce: Heartforcards

Os Bubble Instantní mléčný nápoj Bubble Tea s hnědým cukrem 240g
1 081,63 Kč/1kg
259,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Oh Aik Guan sezamový olej z pražených sezamových semínek Sezamový olej 650ml
465,57 Kč/1l
302,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Exquisit EHE 156-2.1 UBZ-Set, Keramický, 4 zóna/zón, Sklokeramický, Černá, Dotyk, 59 cm
11 540,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: _Haushaltsparadies_

Držák masky "Comfort" černý
97,53 Kč
Prodejce: elasto

SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Vymačkávací láhev, CE, 12 kcal, 52 kJJednorázové
548,09 Kč/1l
241,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

YumYum Instantní asijská nudlová polévka v sáčku se zeleninovou příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

TARO Barbecue Fish Snack 52g | Seafood Snack BBQ příchuť | pikantní rybí snack
1 831,35 Kč/1kg
102,87 Kč
-7,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
95,23 Kč
Prodejce: LAVONIO
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nong Shim Capagetti korejské klasické instantní nudle 140g
704,29 Kč/1kg
98,60 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

IndoMie Mi Goreng Instant Noodles (10x 80g) - Stir Fry Instant Brat-Noodle (instantní nudle)
235,00 Kč/1kg
21,15 Kč
Prodejce: LAVONIO

FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
1 853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Hovory/hudba, 46 g, Sluchátka s mikrofonem, Bílá
Zrepasovaný
3 509,66 Kč
Prodejce: JANADO

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Instant nudlová polévka s příchutí kimchi 120 g
565,27 Kč/1kg
84,79 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

SamYang Buldak Original Hot Chicken Flavour Instant Ramen 140g
350,00 Kč/1kg
49,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Yum Yum instantní nudle červené kari s kachnou 60g - hotové jídlo (1 balení)
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rýžová tyčinka - Nudle jako - Jalda
183,23 Kč/1kg
124,42 Kč
-3,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
120,93 Kč
Prodejce: Katomix

Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
217,98 Kč/1kg
114,20 Kč
-5,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
108,99 Kč
Prodejce: Katomix

MAMA instantní nudle s krevetami příchuť Tom-Yum 60g
383,33 Kč/1kg
23,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
92% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
92%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%8% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
8%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nejlepší ramen
Velmi chutný ramen. V současné době nejlepší.
Ohodnoceno dne 19. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Pro nás jedna z nejlepších instantních polévek.
Ohodnoceno dne 30. května 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jednoduše super chutné
Nejlepší zeleninové rámečky, jaké existují!
Ohodnoceno dne 10. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše je v pořádku. Děkuji.
Velmi dobré obezřetné.
Ohodnoceno dne 6. ledna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 31. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Amino Instantní gulášová polévka s vepřovým masem a paprikou 59 g x 6 kusů



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
395,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 591,00 Kč/1kg

Knorr Bulion z Kury 18 kostek 10 g
447,83 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 487,94 Kč/1kg

Zupa grochowa błyskawiczna Amino 65g
396,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 663,71 Kč/1kg

Instantová rajčatová polévka Amino 61 g
395,46 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 591,00 Kč/1kg

Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
265,56 Kč
Prodejce: Heartforcards
408,55 Kč/1l

Gulášová polévka Menzi připravená k podávání



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
946,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
225,28 Kč/1kg

Drůbeží koncentrát CHEF je vhodný do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
613,14 Kč/1kg

CHEF Houby tekutý koncentrát do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
729,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
590,62 Kč/1kg

Menzi kotlíková gulášová polévka s hovězím masem typická maďarská 4200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
708,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,64 Kč/1kg

Koncentrát hovězího vývaru CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
613,14 Kč/1kg

Hrnec na hrachovou polévku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
603,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,63 Kč/1kg

Menzi bramborová polévka s masovými kuličkami a brambory 4200 g
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
154,21 Kč/1kg

Jemyjemy Okurkový koláč s vepřovým masem 450 G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
424,22 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
942,71 Kč/1kg

Zimmermann Originální švábská polévka Maultaschen 400ml plechovka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
107,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
233,89 Kč/1kg

Zimmermann polévka se slaninovými knedlíčky připravená ke konzumaci masový vývar 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
96,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
210,85 Kč/1kg

Vermicelli Suppe



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
81,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
204,90 Kč/1l

Nissin Demae Ramen, Instantní nudlová polévka, 100 g, 100 g, Hovězí, CE, Plastová taška



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
24,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nissin Soba Classic, Instantní nudlová polévka, 109 g, Soba, 5 min, 193 kcal, 810 kJ



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
38,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
39,55 Kč/1kg

Nissin Soba Chili, Instantní nudlová polévka, 111 g, Čili olej, 5 min, 194 kcal, 812 kJ



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
32,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
32,58 Kč/1kg

Kuřecí polévkové pasty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
220,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
552,27 Kč/1kg