1,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)1 052,24 Kč/1kg
724,99 Kč
Prodejce: Heartforcards

Další informace o reklamě
Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g7 849,80 Kč/1kg
392,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g441,35 Kč/1kg
101,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Wawel Advocat mléčná čokoláda 39 g10 041,75 Kč/1kg
401,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

KitKat Chunky Peanut Butter křupavá oplatka s mléčnou čokoládou 42g
596,90 Kč/1kg
25,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KitKat 12556997 KitKat Chunky white Schokoriegel 24x 40,0 g
636,34 Kč/1kg
610,89 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,65 Kč/1kg
614,63 Kč
Prodejce: somnia24

Nestle Crunch, Bílá čokoláda, 100 g, 2223 kJ, 532 kcal, 29,6 g, 19,2 g
1 167,70 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

KitKat Chunky White tyčinka 40 g
28 444,44 Kč/1kg
63,52 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
40,96 Kč
Prodejce: Katomix

KitKat Chunky bílá čokoláda multipack 4x40g
1 329,44 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lion White Čokoládová tyčinka 30 x 60 g – Křupavá bílá čokoládová tyčinka
873,52 Kč/1kg
1 572,33 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
865,38 Kč/1kg
1 183,84 Kč
Prodejce: somnia24

M&M'S Pinda mléčná čokoláda 125g - křupavé arašídy v mléčné čokoládě
976,80 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Verkade Chocowafel Caramel 119g – Křupavá vafle s karamelem a čokoládou
1 339,58 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

STORCK Knoppers, Mléčná čokoláda, 200 g, Oříšková, 2301 kJ, 551 kcal, 33,2 g
1 291,85 Kč/1kg
258,37 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK Knoppers, Mléčná čokoláda, 200 g, Oříšková, 2157 kJ, 517 kcal, 29,7 g
1 897,55 Kč/1kg
379,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

S - Křupavá čokoláda s hořkou čokoládou, 375 g | ANTERSDORFER
207,87 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Knoppers Big Pack 375g
766,51 Kč/1kg
287,44 Kč
Prodejce: somnia24

Manner 445100008 Manner Wiener Gruß sušenky 400,0 g
284,47 Kč/1kg
113,79 Kč
Prodejce: LAVONIO

Maltesers Teasers (24 x 35 g)
879,44 Kč/1kg
879,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
KitKat Chunky White křupavé oplatky s bílou čokoládou 24x40g
Křupavé oplatkové tyčinky KitKat Chunky White s bílou čokoládou (40 g) jsou lahodnou variantou oblíbených KitKat Chunky. Kombinuje klasický křupavý oplatkový střed s velkou vrstvou bílé čokolády. Bílá čokoláda dodává tyčince obzvláště krémovou a sladkou chuť, která dokonale ladí s křupavou strukturou oplatek.
Kombinace silné vrstvy bílé čokolády a křupavých oplatek dělá z této tyčinky výjimečnou pochoutku pro každého, kdo miluje bílou čokoládu!
Multipack 24x40 g - pouze v balení po 24 kusech
Nestlé Deutschland AGLyoner Strasse 23
60523 Frankfurt nad Mohanem (D)[email protected]
Složení: PŠENIČNÁ MOUKA, kakaové máslo*, rostlinné tuky (palmový, bambucký), MÁSELNÝ OLEJ, PŠENIČNÁ bílkovina, nízkotučné kakao*, emulgátor lecitiny, kakaová hmota*, kypřící látka uhličitany sodné, přírodní aroma. Může obsahovat: ARAŠÍDY, OŘECHY (CH: LÍSKOVÉ OŘECHY). *Certifikováno Rainforest Alliance.
Výživové údaje na 100 ml/g 1 porce Kalorická hodnota v kj 2194 kJ 878 kJ Kalorická hodnota v kcal 525 kcal 210 kcal Tuky 27,9 g 11,2 g, z toho nasycené mastné kyseliny 16 g 6,4 g Sacharidy 59,5 g 23,8 g, z toho cukr 47,8 g 19,1 g Vláknina 0,9 g 0,5 g Bílkoviny 8,2 g 3,3 g Sůl 0,27 g 0,11 g
Kit Kat - Chunky White - 40g
Kit Kat Chunky White je bílá verze oblíbené oplatkové sušenky... bílá mléčná čokoláda pokrývá křupavou tyčinku. Na cesty, ke kávě nebo jen tak pro sdílení s přáteli či rodinou... ideální svačinka.
Skladujte na chladném a suchém místě a chraňte před slunečním zářením.
Složení
Cukr, PŠENIČNÁ MOUKA, PŠENIČNÁ mouka, kakaové máslo, rostlinné tuky (palmový, bambucký), kakaová hmota, emulgátor (lecitiny), odtučněné MLÉKO, MÁSELNÝ OLEJ, kypřící látka (uhličitany sodné), přírodní aroma.
Může obsahovat: Může obsahovat: arašídy a ořechy.
Výrobce:
Nestlé Österreich GmbH, Wiedner Gürtel 9, A-1100 Vídeň
Výživové hodnoty
| Průměrné výživové hodnoty | na 100 g | |||
| Energetická hodnota | kJ / kcal | 2256 / 540 | ||
| Tuk | g | 30,2 | ||
| z toho nasycené mastné kyseliny | g | 17,3 | ||
| Sacharidy | g | 58,6 | ||
| z toho cukr | g | '46,8 | ||
| Bílkoviny | g | '7,7 | ||
| Sůl | g | 0,18 | ||
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, PŠENIČNÁ mouka, palmový tuk, kakaová hmota, emulgátor slunečnicové lecitiny, odtučněné sušené mléko, máslový olej, přírodní vanilkové aroma, plnotučný mléčný výrobek, sůl, kypřící látka hydrogenuhličitan sodný. Může obsahovat stopy arašídů a ořechů.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 2 184 kJ/521,98 kcal Sacharidy: 60,4 g, z toho cukr: 49,6 g Vláknina: 0,7 g Bílkoviny: 8,3 g Tuky: 27,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 17,9 g Sůl: 0,1 g
- Hmotnost
- 40 g
- Potravinářský podnik
- Nestlé Deutschland AGLyoner Strasse 23 60523 Frankfurt am Main (D)
- Prodejní název
- Křupavé oplatky (34,3 %) v bílé čokoládě (65,7 %)
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 867731
- Kód EAN
- 7613037251678
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, PŠENIČNÁ mouka, palmový tuk, kakaová hmota, emulgátor slunečnicové lecitiny, odtučněné sušené mléko, máslový olej, přírodní vanilkové aroma, plnotučný mléčný výrobek, sůl, kypřící látka hydrogenuhličitan sodný. Může obsahovat stopy arašídů a ořechů.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 2 184 kJ/521,98 kcal Sacharidy: 60,4 g, z toho cukr: 49,6 g Vláknina: 0,7 g Bílkoviny: 8,3 g Tuky: 27,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 17,9 g Sůl: 0,1 g
- Hmotnost
- 40 g
- Potravinářský podnik
- Nestlé Deutschland AGLyoner Strasse 23 60523 Frankfurt am Main (D)
- Prodejní název
- Křupavé oplatky (34,3 %) v bílé čokoládě (65,7 %)
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 867731
- Kód EAN
- 7613037251678
Dodatečné informace
Stažené soubory a informace
Bezpečnostní list (PDF)
K tomu se hodí také

KitKat Chunky Peanut Butter křupavá oplatka s mléčnou čokoládou 42g
596,90 Kč/1kg
25,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,65 Kč/1kg
614,63 Kč
Prodejce: somnia24

KitKat 12556997 KitKat Chunky white Schokoriegel 24x 40,0 g
636,34 Kč/1kg
610,89 Kč
Prodejce: somnia24

KitKat Schokoriegel Chunky 12565429 40g 24St.
823,40 Kč/1kg
790,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Snickers 5000159461122, Mléčná čokoláda, 50 g, Arašídový oříšek, Karamel, Čokoláda, 50 g, 1 kusů, 2020 kJ
1 511,00 Kč/1kg
75,55 Kč
Prodejce: VISO

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
1 284,86 Kč/1kg
282,67 Kč
Prodejce: somnia24

Mars Minis mléčná čokoláda se smetanou a karamelem 2800g
400,11 Kč/1kg
1 120,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jednoduchá tyčinka Bounty plněná mléčnou čokoládou se šťavnatou bílou kokosovou dužinou (57g tyčinka)
682,60 Kč/1kg
35,55 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
34,13 Kč
Prodejce: Katomix

Nestlé Lion Bílá čokoláda, 24 balení (24 x 42g)
471,70 Kč/1kg
475,47 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Duplo Chocnut s lískovými oříšky pro svačinky mezi svačinami 130g
606,92 Kč/1kg
78,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
2 369,33 Kč/1kg
426,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Nuts® 1257940006 Nuts® Schokoriegel 24 St.
596,90 Kč/1kg
25,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TWIX 462206 TWIX Minis Schokoriegel 150 Riegel
543,67 Kč/1kg
1 631,02 Kč
Prodejce: somnia24

Nestlé KitKat ChunKy
923,00 Kč/1kg
36,92 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

SNICKERS 463350 SNICKERS Schokoriegel 5 St./250,0 g
1 093,84 Kč/1kg
273,46 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK Knoppers, 200 g, Mléčná čokoláda, 8 kusů, 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
411,00 Kč/1kg
82,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TWIX Classic, Mléčná čokoláda, 50 g, Sušenka, Čokoláda, 25 g, sugar, glucose syrup, wheat flour (17%), palm fat, skimmed MILK powder , cocoa butter, cocoa mass,..., 2065 kJ
1 511,00 Kč/1kg
75,55 Kč
Prodejce: VISO

Nappo lískooříšková pufovaná rýže s nugátem a hořkou čokoládou 40g
540,75 Kč/1kg
21,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Nussini, Mléčná čokoláda, 157 g, Čokoláda, 227 kJ, 546 kcal, 33 g
663,24 Kč/1kg
104,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 5000159452977, 400 g, e322, e322i, 469 kcal, 11,667%, 0,18 g
573,92 Kč/1kg
229,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mléčná čokoládová tyčinka Mars plněná cukrovým krémem a karamelem 51g
1 481,37 Kč/1kg
75,55 Kč
Prodejce: VISO

Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg
957,45 Kč/1kg
45,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Ferrero 120985005 Čokoládová tyčinka Bueno 30 kusů x 43 g
615,67 Kč/1kg
794,22 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Čokoládová tyčinka Cadbury Wunderbar s karamelovým krémem a arašídy 1s
626,94 Kč/1kg
30,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kulki kakaowe o smaku pomarańczowym 65 g
4 420,57 Kč/1kg
309,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

PRITOM L8 Kids Tablet, pro děti 2-12 let, 8palcový HD IPS displej Android 10, čtyřjádrový procesor, 2GB RAM 32GB ROM, modré dětské ochranné pouzdro
1 791,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

The Art of Chocolate - Espresso sušenky 40g
775,50 Kč/1kg
31,02 Kč
Prodejce: taleoo

Open Food 4008400441023, 20,7 g, 100 g, e322, e500, e500ii, e503, e503ii, 2471 kJ, 593 kcal, 45,1 g
887,67 Kč/1kg
91,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Tutto Mare ovocné a pikantní balení podmořského světa 175g
152,40 Kč/1kg
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%100% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
100%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
724,99 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 052,24 Kč/1kg

Twix Minis, 1 balení 150 tyčinek (1 x 3 kg)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 410,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
470,11 Kč/1kg

Sonko Rýžovo-kukuřičné oplatky v mléčné čokoládě 65 g (4 ks)
483,63 Kč
-56,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
426,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 096,29 Kč/1kg

Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
392,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 849,80 Kč/1kg

Wawel Miniczekolada Toffi 41g - mleczna, karmelowe nadzienie
401,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
10 041,75 Kč/1kg

Wawel Advocat mléčná čokoláda 39 g
401,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
10 041,75 Kč/1kg

Mars Minis mléčná čokoláda se smetanou a karamelem 2800g
1 120,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
400,11 Kč/1kg

GUTE KALORIEN Mini-Cashewriegel a la Himbeertarte (6x17g) KUBARA
340,77 Kč
Prodejce: superbrandshop
3 340,88 Kč/1kg

Švýcarská kolekce prémiových pralinek 143g
349,90 Kč
Prodejce: Lindt
2 446,85 Kč/1kg

Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(10)Počet hodnocení: 10
16,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
766,05 Kč/1kg

Stojan na portafiltr na kávu Profesionální stojan na portafiltr na kávu z nerezové oceli pro tamper na kávu
869,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Duplo White Limited Edition Thekendisplay mit 40 Riegeln 728g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
478,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
656,68 Kč/1kg

TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
101,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
441,35 Kč/1kg

Kinder Country 16er Limited Edition mit Cerealien und Schokolade 376g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
178,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
475,88 Kč/1kg

kinder Cards Family 10x2 jednotlivě balené oplatkové speciality 256g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
158,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
619,26 Kč/1kg

Yogurette Buttermilk Lemon Limitovaná edice 8 letních tyčinek 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
59,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
533,30 Kč/1kg

Kinder bueno 12 tyčinek zabalených v oplatce s náplní ekonomické balení 258g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
148,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
576,36 Kč/1kg

Duplo Chocnut s lískovými oříšky pro svačinky mezi svačinami 130g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
78,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
606,92 Kč/1kg

Kinder Cards oplatkové speciality s tenkým oplatkovým krémem 128g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
84,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
663,75 Kč/1kg

FERRERO 603902000 Čokoláda Giotto - 9x 3 kusy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
115,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
993,97 Kč/1kg