5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
207 ml Brut - After Shave Splash On1 507,20 Kč/1l
311,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Versace Pour Homme AS 100 ml M9 130,00 Kč/1l
913,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Dior Sauvage Żel do golenia, 125 ml11 320,32 Kč/1l
1 415,04 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Hugo Boss Boss Bottled AS 50 ml M11 320,00 Kč/1l
566,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

JOOP! Homme, Balzám po holení, Normální pokožka, 75 ml, Vyživující, Zklidňující, Allantoin, 36 měsíc/ů
6 708,27 Kč/1l
503,12 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Brut Classic AS 100 ml M
1 900,00 Kč/1l
190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

REUZEL AfterShave 100 ml
2 350,00 Kč/1l
235,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tabac Original AS 100 ml M
4 023,70 Kč/1l
402,37 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Baldessarini Baldessarini AS 75 ml M
11 207,87 Kč/1l
840,59 Kč
Prodejce: somnia24

Baldessarini Signature AS 90 ml M
7 749,22 Kč/1l
756,00 Kč
-58,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
697,43 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Pitralon Original AS 100 ml M
1 395,50 Kč/1l
139,55 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Baldessarini After Shave Lotion 75ml
6 355 439,70 Kč/1kg
996,40 Kč
-201,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
794,43 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Tabac Original AS 100 ml M
2 800,00 Kč/1l
280,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Revillon Pour Homme After Shave 58 ° 60 ml
19 845,83 Kč/1l
1 224,12 Kč
-33,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 190,75 Kč
Prodejce: Rareparfum

Frater Angelus Aftershave - Kanclerski - 100 ml
9 248,20 Kč/1l
924,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tabac Original AS 100 ml M
3 383,90 Kč/1l
338,39 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Pitralon Pitralon AS 160 ml M
3 025,00 Kč/1l
484,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Playboy Aftershave 125 ml
7 581,92 Kč/1l
947,74 Kč
Prodejce: Rareparfum

Tabac Original, Voda po holení, 75 ml
4 724,80 Kč/1l
354,36 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Tabac Original AS 150 ml M
3 049,07 Kč/1l
457,36 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pánská parfémovaná voda po holení
bergamot,citron,limetka
tymián,jasmín,růže,pepř
mech,cedr,pačuli
Classic After Shave - Voda po holení pro muže 100ml
Hattric Classic je ikonická toaletní voda pro muže, která se poprvé objevila na trhu v roce 1963 a od té doby si udržuje své pevné místo mezi klasickými pánskými vůněmi. Tato německá značka vsadila na elegantní jednoduchost, která zůstává nadčasová i po více než půlstoletí. Hattric Classic je jako ke kořenům pánské elegance – decentní, mužná a spolehlivá.Vůně se otevírá svěžími citrusovými tóny, které dodávají energii a optimismus. Záhy se přidávají bylinné akcenty tymiánu, které spolu s jemnou růží, opojným jasmínem a dotekem černého pepře vytvářejí harmonické srdce kompozice. Celkový dojem je klasický, ale přitom nepostrádá šmrnc a jemný kontrast mezi svěžestí a kořeněnou hřejivostí.Závěr vůně je umírněný a elegantní, což z ní činí ideální volbu pro každodenní použití – do práce, na schůzky nebo jen tak pro vlastní potěšení. Hattric Classic je esencí tradiční pánské vůně, která si získává nové generace svou upřímností a nadčasovým charakterem. Pokud hledáte osvědčenou klasiku, která nikdy nezklame, tahle vůně je správnou volbou.
Hattric - Classic After Shave - Aftershave for men 200ml Cosmetics. For men.
- Model
- Classic
- Hmotnost
- 509 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, LINALOOL, ALLANTOIN, PANTHENOL, LIMONENE, CITRAL, CITRONELLOL, GERANIOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, EUGENOL, BENZYL ALCOHOL, COUMARIN.
- Výrobce
- Hattric Classic
- Kód EAN
- 8717524074760
- Model
- Classic
- Hmotnost
- 509 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, LINALOOL, ALLANTOIN, PANTHENOL, LIMONENE, CITRAL, CITRONELLOL, GERANIOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, EUGENOL, BENZYL ALCOHOL, COUMARIN.
- Výrobce
- Hattric Classic
- Kód EAN
- 8717524074760
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Hattric Classic Classic AS 100 ml M
2 040,00 Kč/1l
204,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hattric - Classic Deodorant - Deodorant for men 150ml
871,80 Kč/1l
130,77 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Unisex sedlo Selle Royal Respiro Relaxed 5132DETB091L4
2 445,25 Kč
Prodejce: Lohmeier

La Rive Cabana For Men Woda po goleniu, 100ml
1 679 933,25 Kč/1kg
251,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Meteostanice s barevný LCD Teplota Vlhkost Bezdrátová meteostanice Meteorologická stanice s barevným displejem Bezdrátová meteostanice Retoo
962,99 Kč
-193,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
769,69 Kč
Prodejce: Retoo

Brut Classic AS 100 ml M
1 900,00 Kč/1l
190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Classic přípravek před holením pro muže 200 - Hattric
1 270,00 Kč/1l
254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

JOOP! Homme, Balzám po holení, Normální pokožka, 75 ml, Vyživující, Zklidňující, Allantoin, 36 měsíc/ů
6 708,27 Kč/1l
503,12 Kč
Prodejce: PerfumTraders

LED solární osvětlení se senzorem Solární lampa Solární světlo s detektorem pohybu Solární reflektor Reflektor s pohybovým čidlem IP65 108 LED Retoo
298,99 Kč
-107,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,69 Kč
Prodejce: Retoo

Gorenje FN4172CW Mraznička, objem: 194 litrů, otočný závěs dveří, bílá barva
11 388,60 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Elektrochram

Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic EDT 150 ml M
4 320,00 Kč/1l
648,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Klarstein výrobník kostek ledu, drcený a kuličkový led, 1,8 l, 15 kg/24 h
8 240,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Klarstein

Dior Sauvage Parfém 60 ml M
42 166,67 Kč/1l
2 530,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Polar voda po holení pro muže 100 - Pitralon
1 445,30 Kč/1l
144,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

TolleTour Kurník 3x2x2m Slepičárna Malý kurník Volný výběh pro zvířata Malý výběh pro zvířata Voliéra Volný výběh pro slepice Klec pro drůbež Pozinkovaný ocelový rám se střechou
5 347,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Tian Hu Shan Matcha zelený čaj mletý, práškový (80g), 57844
1 514,75 Kč/1kg
126,81 Kč
-5,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,18 Kč
Prodejce: Katomix

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
80 738,50 Kč/1l
8 073,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Scheppach Prachový sáček (sada 5 ks) pro NTS 16
236,42 Kč
Prodejce: Elektrochram

FRAIX Getränkepulver 6er Mixed je 5 SorteJednorázové
243,05 Kč/1kg
729,15 Kč
Prodejce: Euroshare

Digitální parkovací automat Cartrend
394,82 Kč
Prodejce: eu-bay_de

WMF 0790346991, Univerzální pánev, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 250 °C
1 175,59 Kč
Prodejce: Di-Life

NISHMAN Balzám po holení a toaletní voda 400 ml - 01 City Senior Black
405,62 Kč/1l
162,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Zahradní kolečko 21062, trakař, do 210 kg s pneumatikami - včetně rukavic, 100 l
1 513,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Přenosné digitální rádio Retekess V115, dobíjecí AM/FM/SW rádio, baterie 1000 mAh 48H, 100 předvoleb stanic, ideální pro rodinu, venku a na zahradu
804,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Retevis_Official_Shop

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

HP ENVY Inspire 7220e Bezdr. př. All-in-One Barva Tiskárna, Instant Ink; Kopírka, skener, Termotiskárna, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, A4, Přímý tisk, Béžová
6 807,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Electronicx YTX14-BS motocyklová baterie GEL 12 V 14 Ah – bezúdržbová, vysoce výkonná baterie pro motocykly a čtyřkolky ▶ Prémiová bezúdržbová baterie 12 V Doprava v rámci Německa
1 092,85 Kč
Prodejce: Electronicx

Goodride GAN car-tyres All Season Elite Z-401 ( 16 )
2 560,16 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Třída palivové účinnosti produktu je C.

Gardena 18009-20, 30 m, Šedá, Oranžová, Pouze hadice, PVC, 22 bar, 1,3 cm
55,10 Kč/1m
1 653,12 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Hattric Classic voda po holení
Objem 0,2 l
Snadné objednání, rychlé dodání a snadná platba. Cena je odpovídající a kvalita také.
Ohodnoceno dne 6. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,2 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dior Sauvage, Voda po holení, Univerzální pleť, 100 ml, Osvěžující, Zklidňující, Láhev, #16456 ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (FRAGRANCE) - LIMONENE - LINALOOL - BUTYL...



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 534,00 Kč
-32,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 502,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
15 020,00 Kč/1l

Brut | Voda po holení 147 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 435,31 Kč/1l

207 ml Brut - After Shave Splash On



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
311,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 507,20 Kč/1l

Versace Pour Homme AS 100 ml M



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
913,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
9 130,00 Kč/1l

Kanclerska kolínská voda po holení - Francesco di Assisi - 100 ml - Kanclerski
924,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 248,20 Kč/1l

Frater Angelus Aftershave - Kanclerski - 100 ml
924,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 248,20 Kč/1l

Frater Rufin Aftershave - Kanclerski - 100 ml
924,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 248,20 Kč/1l

Paco Rabanne Pour Homme AS 100 ml M



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(35)Počet hodnocení: 35
637,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
6 370,00 Kč/1l

Aramis Aramis for Men voda po holení 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 886,49 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 288,30 Kč/1kg

Hugo Boss, Boss Bottled, Hydrating, After-Shave Lotion, 100 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(135)Počet hodnocení: 135
719,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
7 190,00 Kč/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Balsam po goleniu, 125 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 610,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders
8 944 444,31 Kč/1kg

Hugo Boss Boss Bottled AS 50 ml M



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(135)Počet hodnocení: 135
566,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
11 320,00 Kč/1l

Dior Homme Balzám po holení, 100ml --> Dior Homme Holicí Balzám, Vyživující Péče po holení 100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 586,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
15 869,80 Kč/1l

Hermes Terre D'Hermes Woda po goleniu, 100ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(24)Počet hodnocení: 24
1 292,11 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 460 550,16 Kč/1kg

Giorgio Armani Balzám po holení Giorgio Armani Acqua di Gio 100ml



2,3Průměrné hodnocení: 2,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 293,66 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 975,62 Kč/1kg

Pitralon Pitralon AS 160 ml M



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
484,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
3 025,00 Kč/1l

Acqua di Parma Colonia, Balzám po holení, Univerzální, 100 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(18)Počet hodnocení: 18
1 223,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 230,00 Kč/1l

Wars, Klasická voda po holení, 90 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
394,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 386,22 Kč/1l

Chladič po holení WARS s osvěžujícím účinkem, 90ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
394,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 386,22 Kč/1l