5,0



Na základě 1 hodnocení
Prestige Prémiová směs pro papoušky bez ořechů - 15 kg
1 257,74 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 011,99 Kč-245,75Kč
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
ZIVELA 25kg krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež s obilím Krmivo s obilím | Krmivo pro drůbež, kuřata, husy, kachny Bez GMO, 100% přírodní | Obilná směs 25 kg745,13 Kč
-51,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
693,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Další informace o reklamě
Leimüller Krmivo pro kachny – zrní 25 kg35,75 Kč/1kg
893,79 Kč
Prodejce: Agrarzone

Další informace o reklamě
Vitapol VITALINE - Směs ořechů pro všechny papoušky 200g294,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Křupavé jablko pro všechny papoušky 100g265,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Prestige Loro Parque African Parrot Mix - 15 kg
70,00 Kč/1kg
1 049,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

Prestige Loro Parque Ara Parrot Mix - 15 kg
65,80 Kč/1kg
986,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

VL Prestige Parrots pro velké papoušky 3kg
129,85 Kč/1kg
393,20 Kč
Prodejce: VISO

Nutrin Nature Papoušek 750g
198,26 Kč
Prodejce: VISO

Prémiové krmivo pro papoušky - směs pro papoušky makaky a kakadu 1kg
294,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Prestige Loro Parque African Parakeet Mix - 20 kg
1 049,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

VL Prestige Premium pro andulky 800g
210,00 Kč/1kg
168,00 Kč
Prodejce: STREFA

Budulínci Prestige Premium - 20 kg
2 138,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Prestige Perruches - 20 kg
48,10 Kč/1kg
1 015,82 Kč
-53,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
961,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Zpět Zoo Nature - Směs ořechů pro papoušky 200g
1 229,95 Kč/1kg
245,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

VERSELE LAGA Prestige Premium Kanáři - Krmivo pro kanáry - 800 g
201,06 Kč/1kg
160,85 Kč
Prodejce: VISO

Avicentra slunečnice černá 1kg
86,40 Kč
Prodejce: VISO

Prestige Papageien Fruit Mega - 15 kg
61,76 Kč/1kg
1 257,74 Kč
-207,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 049,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

NutriBird Gold Crumble Exoten - 4 kg
862,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Wagner's KAKADU - Směs pro KaKaDu 1kg
369,99 Kč/1kg
369,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Prestige Snack Wildsamen - 125 g
79,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Versele-Laga Prestige Premium Loro Parque Papoušci bez ořechů 1 kg
Versele-Laga Prestige Premium Loro Parque Parrots Without Nuts 1 kg je kompletní kompletní krmivo pro papoušky s VAM zrny bez ořechů. Toto velmi kompletní a chutné krmivo pro Vašeho papouška je složeno špičkovými evropskými chovateli! Krmivo je složeno z nejrůznějších semen a je obohaceno o VAM granule, které obsahují vitamíny, aminokyseliny a minerální látky. Pro optimální kondici a opeření! Přidaný Florastimul zajišťuje optimální funkci střev a trávení. Upozornění: jedná se o speciální variantu, která neobsahuje ořechy!
- Kompletní směs semen pro papoušky
- Vyvinuto ve spolupráci s předními evropskými chovateli
- Se zrny VAM, a proto bohatá na všechny potřebné vitamíny, aminokyseliny a minerály
- Florastimul pro optimální funkci střev
Složení: slunečnicová semínka pruhovaná 17 %, kardia 14 %, neloupaná rýže 10 %, oves setý 9 %, pohanka 9 %, maxi V.A.Mpelety 8%, bílá slunečnicová semena 6,5%, kanárská semena 5%, dari 3%, žluté proso 3%, zelený hrách 2%, loupaný oves 2%, ústřicové skořápky 2%, červené proso 2%, plata kukuřice 2%, dýňová semena 2%, pufovaná kukuřice 1%, šípky 1%, pšenice pufovaná 1%, červené chilli papričky 0,5%
Analytické složky: obsah bílkovin 13 %, obsah tuku 15 %, hrubá vláknina 14,5 %, hrubý popel 6 %, vápník 0,9 %, fosfor 0,4 %, lysin 0,45 %, methionin 0,30 %, threonin 0,40 %
Přídatné látky: vitamín A 8800 IU, vitamín D3 1600 IU, vitamín E 20 mg, vitamín K 1 mg, vitamín B1 1,30 mg, vitamín B2 5 mg, vitamín B3 7 mg, vitamín B6 2 mg, vitamín B12 0,02 mg, vitamín PP 26 mg, kyselina listová 0,50 mg, biotin 0,04 mg, cholin 350 mg, 3b103 (železo) 20 mg, 3b202 (jód) 1,5 mg, 3b405 (měď) 7 mg, 3b502 (mangan) 48 mg, 3b603 (zinek) 45 mg, E8 (selen) 0,2 mg konzervanty, antioxidanty barviva.
Návod k použití: Podávejte volně, pravidelně měňte. Vždy zajistěte čerstvou pitnou vodu.
Obsah: 1 kg
Versele-Laga Prestige Premium Loro Parque Parrots bez ořechů 15kg je kompletní krmivo pro papoušky s VAM granulemi bez ořechů. Toto velmi kompletní a chutné krmivo pro Vašeho papouška je sestaveno špičkovými evropskými chovateli! Krmivo se skládá z široké škály semen a je obohaceno o VAM granule, vitamíny, aminokyseliny a minerály. Pro optimální kondici a peří! Přidaný Florastimul zajišťuje optimální funkci střev a trávení. Poznámka: Jedná se o speciální variantu, která neobsahuje ořechy!
- Kompletní směs semen pro papoušky
- Vyvinuto ve spolupráci se špičkovými evropskými chovateli
- Se zrny VAM, a proto bohatá na všechny potřebné vitamíny, aminokyseliny a minerály
- Florastimul pro optimální funkci střev
Složení:slunečnicová semena pruhovaná 16; 5%; kardy 12%; neloupaná rýže 10%; pohanka 9%; oves pěchovaný 9%; Maxi V.A.M. Granule 8%; bílá slunečnicová semena 5; 5%; kanárská semena 5%; konopné semínko 4%; dari 3%; žluté proso 3%; červené proso 2%; malá kukuřice 2%; zelený hrášek 2%; ústřicové skořápky 2%; loupaný oves 2%; dýňová semínka 1; 5%; kukuřice parcorn 1%; pšenice parcorn 1%; rosebottel 1%; červená paprika 0; 5%
Analytické složky:bílkoviny 14 %; obsah tuku 14; 60 %; surovina 16 %; hrubá osa 5; 50 %; vápník 0; 93 %; fosfor 0; 36 %; lysin 0; 47 %; methionin 0; 33 %; threonin 0; 41 %
Přídatné látky:Vitamin A 8800 IU; Vitamin D3 1600 IU; Vitamin E 20 mg; Vitamin K 1 mg; Vitamin B1 1; 30 mg; Vitamin B2 5 mg; Vitamin B3 7 mg; Vitamin B6 2 mg; Vitamin B12 0; 02 mg; Vitamin S. 26 mg; kyselina listová 0; 50 mg; biotin 0; 04 mg; cholin 350 mg; 3B103 (železo) 20 mg; 3B202 (jód) 1; 5 mg; 3B405 (měď) 7 mg; 3B502 (mangan) 48 mg; 3B603 (zinek) 45 mg; E8 (selen) 0; 2 mg konzervant; antioxidační barvivo.
Návod k použití: k nabídce; Pravidelně měnit. Vždy zajistěte čerstvou pitnou vodu.
Obsah: 15 kg
Prestige Prémiová směs pro papoušky bez ořechů 15kg
Směs semen s extrudovanými VAM granulemi
- , vyvinutá ve spolupráci se špičkovými chovateli
- Zajišťuje optimální střevní flóru a kondici
- Se všemi důležitými vitamíny a minerály
Směs slunečnicových semínek zdobená kokosem a chilli papričkami, bez ořechů a arašídů, obohacená o extrudované VAM pelety a ústřicové skořápky.
Versele-Laga Prestige Premium Papoušci bez ořechů
- Hmotnost
- 15000 g
- Obsah vlhkosti
- 12%
- Druh krmiva
- Krmná směs
- Počet kusů
- 10
- Kód EAN
- 5410340219157
- Číslo produktu
- 421915
- Výrobce
- Versele-Laga NV
- Schvalovací číslo
- FEED/2023/12345
- Hmotnost
- 15000 g
- Obsah vlhkosti
- 12%
- Druh krmiva
- Krmná směs
- Počet kusů
- 10
- Kód EAN
- 5410340219157
- Číslo produktu
- 421915
- Výrobce
- Versele-Laga NV
- Schvalovací číslo
- FEED/2023/12345
K tomu se hodí také

Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller

FISCHER 85898 FISCHER řetězový zámek na kolo, délka: 900 mm, černý
688,60 Kč
-173,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
515,55 Kč
Prodejce: TR8

Prestige Loro Parque African Parrot Mix - 15 kg
70,00 Kč/1kg
1 049,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

Versele-Laga 5410340219133, Semínka, 2 kg, Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B2, Vitamín B3, Vitamín B6, Vitamín D3,...
213,24 Kč/1kg
426,47 Kč
Prodejce: VISO

VL Prestige Parrots pro velké papoušky 3kg
129,85 Kč/1kg
393,20 Kč
Prodejce: VISO

Prestige Loro Parque Ara Parrot Mix - 15 kg
65,80 Kč/1kg
986,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Prestige Loro Parque African Parakeet Mix - 20 kg
1 049,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

Nutrin Nature Papoušek 750g
198,26 Kč
Prodejce: VISO

Prestige Perroquets - 15 kg
65,80 Kč/1kg
986,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

ZIVELA 25kg krmivo pro kuřata Krmivo pro drůbež s obilím Krmivo s obilím | Krmivo pro drůbež, kuřata, husy, kachny Bez GMO, 100% přírodní | Obilná směs 25 kg
745,13 Kč
-51,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
693,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

Versele-Laga P15 Tropical, Krmná směs (granule), 1 kg, Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B2, Vitamín B6, Vitamín C, Vitamín D3, Vitamín E
419,04 Kč/1kg
419,04 Kč
Prodejce: VISO

Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

SONGMICS Klec pro malá zvířata, venkovní výběh s podlahovými panely, 143 x 73 x 46 cm, bílá
623,00 Kč
Prodejce: Jurhan

8" mini řetězová pila s baterií, 8000mAh 1200W bateriová pila, pro prořezávání, řemesla a kutilské projekty
1 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LUMIDRA

Versele-Laga Loro Parque směs pro australské papoušky 1 kg
201,20 Kč/1kg
201,20 Kč
Prodejce: VISO

Aga Podlahový ventilátor 30 cm Šedý
1 399,00 Kč
Prodejce: Aga24

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Prémiové krmivo pro papoušky - směs pro papoušky makaky a kakadu 1kg
294,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Belini kuchyňská linka kuchyňský blok Alice - kuchyňský nábytek 240 cm kuchyňská linka na míru plně vybavená bez elektrických spotřebičů s nástěnnými a spodními skříňkami, bez pracovní desky, matná bílá
20 582,10 Kč
Prodejce: Belini

Pawhut PawHut - domek pro plazy s kabelovou zásuvkou - D40-022
3 672,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Adventní kalendář 2025
1 552,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: md-premium-e-commerce

Deli Nature Birdelicious Serengeti 2kg - pokarm dla papugi Żako i Senegalka Deli Nature
181,47 Kč/1kg
362,94 Kč
Prodejce: VISO

Elektrický šicí stroj Přenosný mini šicí stroj 2 rychlosti Mini a cestovní šicí stroj Šicí stroj Double Thread Foot Pedal Retoo
405,99 Kč
Prodejce: Retoo

Můj úplně první adventní kalendář
727,29 Kč
Prodejce: M_plus_L

HOME DELUXE - volně stojící vana FAMA Bílá vana Designová vana s nožičkami
20 958,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH

Zolux Bird cage Neo Jili H80 Black
2 500,00 Kč
Prodejce: velmontask

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
898,76 Kč
Prodejce: somnia24

Küchenprofi 0801531200, Ruční strojek na výrobu těstovin, Fettuccine, Lasagne, Ravioli, Rigatoni, Špagety, Taglierini, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 200 mm, 200 mm
4 862,21 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Repti Planet 007-60585, Chameleon, Denní gekon, Leaf-tailed gecko, Python, Tokay gecko, Tree boa, Tree frog, Želva, Černá, Čelní, 1200 mm, 450 mm, 320 mm
5 607,00 Kč
-961,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 646,00 Kč
Prodejce: Eoshop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 10Hmotnost 15 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(134)Počet hodnocení: 134
842,04 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop
34,30 Kč/1kg

Krmivo pro andulky 25kg
1 214,48 Kč
Prodejce: boni-shop

20 kg krmivo pro volně žijící ptáky s moučnými červy bez skořápek
1 645,00 Kč
Prodejce: boni-shop
82,25 Kč/1kg

Tukové krmivo 10 kg, krmivo pro ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
609,64 Kč
Prodejce: boni-shop
60,96 Kč/1kg

Černá slunečnicová semena 20 kg, krmivo pro ptáky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 295,17 Kč
Prodejce: boni-shop
51,81 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 200 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
1 002,16 Kč
Prodejce: boni-shop
55,68 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramů bez síťky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 273,76 Kč
Prodejce: boni-shop
62,13 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková premium s hmyzem 100 x cca 90 gramů se síťkou



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
658,86 Kč
Prodejce: boni-shop
73,21 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop
60,71 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramů bez síťky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
964,85 Kč
Prodejce: boni-shop
107,21 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramů se síťkou



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 041,16 Kč
Prodejce: boni-shop
115,68 Kč/1kg

Krmivo pro volně žijící ptáky 10 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(134)Počet hodnocení: 134
476,69 Kč
-16,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
459,99 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro volně žijící ptáky 20 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(134)Počet hodnocení: 134
699,99 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro volně žijící ptáky 15 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(134)Počet hodnocení: 134
579,99 Kč
Prodejce: Posh

GiDeli krmivo pro slepice 15 kg – kompletní krmivo pro nosnice pro optimální snášku



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
549,99 Kč
Prodejce: Posh

Leimüller Krmivo pro volně žijící ptáky – celoroční 25 kg (bez slupek) – krmivo pro volně žijící ptáky bez slupek, celoroční krmivo, sypané krmivo
1 535,70 Kč
Prodejce: Agrarzone
61,43 Kč/1kg

Leimüller Krmivo pro volně žijící ptáky – celoroční 25 kg (Deluxe) s hmyzem – rakouské krmivo pro volně žijící ptáky, celoroční krmivo, sypané krmivo
1 449,54 Kč
Prodejce: Agrarzone
57,98 Kč/1kg

Zeqeey Závěsný držák semen divokých ptáků Slunečnicové srdce Nádoba na arašídy
1 365,61 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Gecko Nutrition Banana Papaya – krmivo: gekon korunovaný, Felsum 100 g
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant