4,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Apivita Dandruff, Szampon przeciwłupieżowy na łupież suchy, 250 ml
5%sleva
Poukaz je aktivovaný
Pouze do 30. září
Poukaz je aktivovanýPouze do 30. září
Slevu poskytuje Pharmacygreek
Slevu poskytuje Pharmacygreek
244,53 Kč
919 285,69 Kč / 1kg
plus 115,00 Kč za dopravu
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml636,93 Kč/1l
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml3 941,00 Kč/1l
985,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Bioblas Phytokeratin Šampon na suché/namáhané vlasy proti vypadávání vlasů 1000ml376,31 Kč/1l
376,31 Kč
Prodejce: mk-tronic

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Apivita Men's Tonic Shampoo posilující šampon proti vypadávání vlasů 500 ml
1 120,92 Kč/1l
746,00 Kč
-185,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
560,46 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Apivita Dry Dandruff Shampoo posilující šampon proti lupům 500 ml
1 226,88 Kč/1kg
834,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Apivita Keratin Repair Szampon odżywczo-regenerujący, 250 ml
1 167 857,11 Kč/1kg
327,00 Kč
Prodejce: Tersorte

Apivita Color Seal Ochrona Koloru, Szampon do mycia włosów, 250 ml
931 892,83 Kč/1kg
260,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Phyto Nourishment Nourishing Conditioner vyživující kondicionér pro suché a poškozené vlasy 175 ml
2 461,62 Kč/1kg
516,94 Kč
Prodejce: somnia24

Posilující a revitalizační šampon Forticea (Strengthening Revitalizing Shampoo), 50 ml
4 349,00 Kč/1l
217,45 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Joico K-Pak Reconstructing Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 300 ml
1 155,57 Kč/1l
346,67 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Davines NaturalTech™ Rebalancing Shampoo 250 ml
6 947,84 Kč/1l
1 736,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Framesi Morphosis Densifying Shampoo 250ml
2 096,00 Kč/1l
524,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Hydratační šampon proti suchým lupům Kelual Squanorm (Moisturizing Treatment Shampoo), 400 ml
1 037,25 Kč/1l
414,90 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Farmavita Tricogen Oczyszczający szampon, 250ml
1 121,52 Kč/1l
280,38 Kč
Prodejce: MANADA

Kerasilk Zkrocující šampon 75 ml
3 546,67 Kč/1l
266,00 Kč
Prodejce: Anteros

Davines NaturalTech™ Renewing Shampoo 100 ml
4 190,00 Kč/1l
419,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Ziaja Szampon redukcja łupieżu do włosów z łupieżem, 400ml
348,00 Kč/1l
139,20 Kč
Prodejce: MANADA

Kerastase, Szampon wzmacniający do włosów osłabionych, 1000ml
2 300,50 Kč/1l
2 300,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Chcete vylepšit svůj vzhled a zvýraznit svou krásu? Pak vám šampon Apivita Celer & Propolis pomůže dosáhnout vašich cílů! Využijte výhod a předností produktů Apivita a dalších kadeřnických doplňků od 100% originálních značek.
- Složení:
- Kaprylový/kapricový triglycerid
- Coco-glukosid
- Kyselina dehydrooctová
- Vůně (parfém)
- Glyceryl oleát
- Guar hydroxypropyltrimonium chlorid
- Hydrolyzovaný pšeničný protein
- Laurylglukosid
- Limonen
- Linalool
- Panthenol
- Fenoxyethanol
- Glycerin
- Kyselina benzoová
- Alkohol
- Hydrolyzovaný pšeničný škrob
- Peg-4 řepkový edamid
- Cocamidopropyl betain
- Kyselina citronová
- Pirokton olamin
- Propandiol
- Propolisový extrakt
- Kyselina salicylová
- Hydroxid sodný
- Laurethsulfát sodný
- Fytát sodný
- Voda (Aqua)
- Alfa-glukan oligosacharid
- Extrakt ze semen celeru (Apium graveolens)
- Arginin
- Butylenglykol
- Objem: 250 ml
- Pohlaví: Unisex
- Typ: Šampon
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Šampony značky Apivita z kolekce byly vytvořeny pro suché vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 250 ml.
Apivita Dandruff, Szampon przeciwłupieżowy na łupież suchy, 250 ml
Nádherný,
Apivita Šampon proti suchým lupům s bílou vrbou a propolisem 250ml
- Hmotnost
- 0.28 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Apivita Dandruff, Szampon przeciwłupieżowy na łupież suchy, 250 ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 5201279080419
- Hmotnost
- 0.28 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Apivita Dandruff, Szampon przeciwłupieżowy na łupież suchy, 250 ml
- Výrobce
- Kód EAN
- 5201279080419
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Apivita Men's Tonic Shampoo posilující šampon proti vypadávání vlasů 500 ml
1 120,92 Kč/1l
746,00 Kč
-185,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
560,46 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Apivita Dandruff, Szampon przeciwłupieżowy na łupież tłusty, 250 ml
1 027 678,54 Kč/1kg
287,75 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Apivita Keratin Repair Szampon odżywczo-regenerujący, 250 ml
1 167 857,11 Kč/1kg
327,00 Kč
Prodejce: Tersorte

Apivita Dry Dandruff Shampoo posilující šampon proti lupům 500 ml
1 226,88 Kč/1kg
834,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Apivita Color Seal Ochrona Koloru, Szampon do mycia włosów, 250 ml
931 892,83 Kč/1kg
260,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Apivita Sensitive, Jemný čisticí šampon pro citlivou pokožku hlavy, 250 ml
948 799,95 Kč/1kg
284,64 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Apivita Frequent Use, Delikatny szampon do codziennego mycia włosów, 250 ml
836 699,96 Kč/1kg
324,36 Kč
-73,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
251,01 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Apivita Hydration Moisturizing Shampoo vyživující šampon s hydratačním účinkem 250 ml
1 091,52 Kč/1l
359,73 Kč
-86,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
272,88 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Lesklý, Změkčující, Posilující, Arganový olej
11 990,00 Kč/1l
1 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Professionals Krystaliczna maska dodająca włosom objętości, 500ml
1 921,40 Kč/1l
960,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Apivita Tonic, Wzmacniający szampon przeciw wypadaniu włosów dla kobiet, 250 ml
1 092 966,61 Kč/1kg
327,89 Kč
Prodejce: PolisElectro

Proraso Refreshing Professional After Shave Lotion 400 ml
1 249,37 Kč/1l
499,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Wella Invigo Color Brilliance Conditioner With Lime Caviar (Coarse Coloured Hair) 200 ml
1 381,55 Kč/1l
276,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Invigo Color Brilliance Conditioner With Lime Caviar (Coarse Coloured Hair) 1000 ml
632,72 Kč/1l
632,72 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Apivita Keratin Repair Nourish & Repair Conditioner vyživující kondicionér pro velmi suché a poškozené vlasy 150 ml
2 056,27 Kč/1l
308,44 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Apivita Tonic Men's Tonic Shampoo 250 ml
939,84 Kč/1l
300,76 Kč
-65,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
234,96 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Wella Professionals SP Hydrate Mask maska pro suché vlasy 400 ml
1 222,50 Kč/1l
489,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Apivita Shine, Rewitalizujący szampon dodający włosom blasku, 250 ml
1 295 866,61 Kč/1kg
388,76 Kč
Prodejce: somnia24

Invigo maska na vlasy Nutri-Enrich Deep Nourishing pro ženy 150 - Wella Professionals
11 569,33 Kč/1l
1 941,65 Kč
-206,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 735,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Apivita Color Seal Ochrona Koloru, Odżywka do włosów, 150 ml
1 416 944,42 Kč/1kg
255,05 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

OMNA | Sada lihových fixů - 168 kusů - Oboustranné - Profesionální kreslení - Ergonomický design
677,35 Kč
Prodejce: OMNA

Apivita Pure Jasmine sprchový gel Shower Gel with Essential Oils 500 ml
726,47 Kč/1kg
494,00 Kč
Prodejce: somnia24

Apivita Refreshing Fig sprchový gel Shower Gel with Essential Oils 250 ml
621,30 Kč/1kg
186,39 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Wella Invigo, 300 ml, Šampon, Profesionální, Ženy, Barevné vlasy, Všechny barvy
863,33 Kč/1l
259,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Šampon pro hrubé barvené vlasy Invigo Color Brilliance (Color Protection Shampoo), 500 ml
1 232,00 Kč/1l
616,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Goldwell Dualsenses Rich Repair obnovující šampon 250 ml
1 007,72 Kč/1l
251,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Apivita Color Seal Ochrona Koloru, Maska do włosów, 200 ml
1 388 409,08 Kč/1kg
305,45 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Beauty of Joseon 8809782555508, Opalovací krém, Obličej a tělo, Tuba, Hydratující, Vyživující, Univerzální pleť, 50 ml
7 580,00 Kč/1l
379,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

Hydratační kondicionér Redken All Soft, 250 ml
2 647,67 Kč/1l
794,30 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
469,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 348,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 196,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
3 989,77 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
350,81 Kč
Prodejce: apohealth
1 754,05 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
909,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
606,62 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
930,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
620,62 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
334,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 339,92 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
727,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
727,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
735,07 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 940,28 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance šampon 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
643,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
643,93 Kč/1l