4,8



Na základě 33 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
KOTARBAU® Plastová lopata na sníh 40 x 50 cm Lopata na sníh s hliníkovou ergonomickou rukojetí 144 cm Červená lopata na sníh Zařízení na odklízení sněhu Lopata na sníh Lopaty na sníh Naběračka na sníh1 217,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

Další informace o reklamě
KOTARBAU® Hrablo na sníh Hrablo na sníh 48 cm s dřevěnou násadou Zesílený plastový štít s kovovým kováním s ergonomickou rukojetí Černá 128 cm328,37 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Další informace o reklamě
Lopata, Plastová Lopata Na Sníh, Pro Děti 3398118,00 Kč
Prodejce: MATFEL

Fiskars Solid™ Hrablo Na Sníh 1052526
883,00 Kč
Prodejce: VISO

KAXL Lopata na sníh ALPE 50 teleskopická násada ILT50TSC
679,83 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Sněhová lopata FISKARS FS 143001
2 405,10 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Hrablo PH MO 55x38cm,ergo prohnutí,s thermo rukojetí,-32C S NÁSAD.
583,05 Kč
Prodejce: VISO

Univerzální zahradní lopata pro zemní práce 41 cm
189,00 Kč
Prodejce: HobyNaradi

Prosperplast Shrnovač sněhu se šnekem SNOW MOVER - černý
1 127,94 Kč
Prodejce: PAFEN

Fiskars Shrnovač Na Sníh Lehký 143060
1 420,68 Kč
Prodejce: VISO

Lopata na sníh Univerzální lopata na sníh Alu Premium - ALUMAX ERGO
1 427,94 Kč
Prodejce: PAFEN

vidaXL Lopata na sníh s kolečky
1 956,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Fiskars SnowXpert 1062828 sniego kastuvas, oranžinis
1 343,09 Kč
-35,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 307,36 Kč
Prodejce: VISO

Shrnovač sněhu FESTA 50x34cm rozložený 60008
346,17 Kč
Prodejce: MCProfi

Hrablo na sníh COSTWAY, 122 cm dlouhé hrablo na sníh s 40,5 cm širokou čepelí, D-rukojeť, hliníková násada, odstraňovač sněhu pro velké množství sněhu Černá barva
704,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

ONDIS24 Sněhový pěch s kolečky
1 381,60 Kč
-248,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 132,99 Kč
Prodejce: Eoshop

Hrablo PH MO 50,5x38,5cm ergonomické ROZLOŽENÉ
509,62 Kč
Prodejce: VISO

Schneeschieber Holz 50cm Stiel/Stahlkante
17 066,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Gardena Classicline Hrablo Na Sníh 17550-30
1 468,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Hrablo Prosperplast SNOWER 55 ALUTUBE červené
605,94 Kč
Prodejce: PAFEN
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Posunovač sněhu Fiskars řady X
Špičkové nářadí na odklízení sněhu řady X-Series™ kombinuje nejlepší technologie a ergonomii s maximální odolností.
Nářadí nabízí nejlepší výběr ve své třídě, pracnost a zlepšuje pocit ze samotné činnosti. Odhrnovač sněhu řady X je ideální pro odklízení sněhu na chodníku a před vchodovými dveřmi. Hrablo má širokou čepel ze zesíleného polypropylenu se zesíleným ostřím, které vydrží 3krát déle než běžné nářadí. Velká násada ve tvaru písmene D s protiskluzovým povrchem SoftGrip™ je vhodná pro použití v zimních rukavicích, izoluje od chladu a struktura povrchu zajišťuje lepší úchop a lepší ovládání hrabla. Hrábě Fiskars řady X lze používat i při extrémně nízkých teplotách, jsou odolné až do -30 °C.
Výhody hrabla na sníh Fiskars X-series:
Odolnost - zesílená hrana lopaty vydrží 3x déle a snadno proniká do zhutnělého sněhu.
Pevné a odolné materiály, které odolávají teplotám až do -30 °C, e Finsku. Lehkost - lehké hliníkové násady, polymerové čepele Dokonalý design - pokročilý nový design čepelí z materiálu s nízkým třením povrchu, který zlepšuje klouzání po sněhu.
Texturovaný protiskluzový povrch rukojetí izoluje od chladu a pohodlně se drží. Ergonomie - velké rukojeti vhodné pro zimní rukavice udržují zápěstí v pohodlné poloze.
Technické údaje lopaty na sníh Fiskars řady X:
- Materiál: hliník / plast
- Barva: černá / oranžová
- Hmotnost: 1,58 kg
- Rozměry: 53 x 9 x 153,5 cm
Sněhový pluh řady X™ (1057178)
Vlastnosti: Sněhová radlice je vybavena systémem pro odklízení sněhu:
- Široká hlava ideální pro odhrnování sněhu a břečky z příjezdových cest, chodníků, teras, cest a dalších míst
- Lehká, eloxovaná hliníková hřídel se snadno používá a je odolná
- Patentovaná kovová čepel má 3× delší životnost a snadno se zařezává do uježděného sněhu
- Texturovaná rukojeť ve tvaru písmene D s technologií SoftGrip™ zajišťuje lepší ovládání, menší únavu rukou a dodatečnou izolaci proti chladu
Technické údaje:
- Konstrukce: rukojeť
- Materiál čepele: hliník (Al)
- Materiál rukojeti: Hliník (Al)
- Konstrukce rukojeti: Tvar rukojeti: D
- Hmotnost: 1 570 g
Upozornění: Dekorace nejsou součástí dodávky. Technické údaje:
- Provedení: rukojeť
- Materiál čepele: Hliník (Al)
- Materiál rukojeti: Hliník (Al)
- Provedení rukojeti: Tvar rukojeti: D
- Hmotnost: 1 570 g
Upozornění: Dekorace nejsou součástí dodávky. Technické údaje:
- Provedení: rukojeť
- Materiál čepele: Hliník (Al)
- Materiál rukojeti: Hliník (Al)
- Provedení rukojeti: Tvar rukojeti: D
- Hmotnost: 1 570 g
Upozornění: Dekorace nejsou součástí dodávky. Technické údaje:
- Provedení: rukojeť
- Materiál čepele: Hliník (Al)
- Materiál rukojeti: Hliník (Al)
- Provedení rukojeti: Tvar rukojeti: D
- Hmotnost: 1 570 g
Upozornění: Dekorace nejsou součástí dodávky. Technické údaje:
- Provedení: rukojeť
- Materiál čepele: Hliník (Al)
- Materiál rukojeti: Hliník (Al)
- Provedení rukojeti: Tvar rukojeti: D
- Hmotnost: 1 570 g
Upozornění: Dekorace nejsou součástí dodávky. Technické údaje:
- Upozornění
- :
- Provedení: Rukojeť
- Materiál čepele: Hliník (Al)
- Materiál rukojeti: Hliník (Al)
- Provedení rukojeti: Tvar rukojeti: D
- Hmotnost: 1 570 g
Upozornění: Dekorace nejsou součástí dodávky.
Fiskars 1057178. Typ výrobku: Fiskars: Materiál: Hrablo na sníh, Materiál: Hrablo na sníh: Barva výrobku: černá, oranžová. Délka čepele: 54,3 cm, Hmotnost: 1,57 kg, Délka: 1530 mm
| Zakřivený sněhový pluh Fiskars® řady X™ je ideální pro jednoduché a efektivní odstraňování sněhu a sněhové břečky z velkých ploch, jako jsou příjezdové cesty, chodníky, vozovky, cesty a další. Vlastnosti:
Šířka: 53,2 cm Délka: 153 cm Hmotnost: 1,56 kg Typ výrobce: 1057178 |
Zakřivený sněhový pluh Fiskars® řady X™ je ideální pro odklízení sněhu a sněhové břečky z velkých ploch, jako jsou příjezdové cesty, chodníky a cesty. Díky široké hlavě a zakřivené násadě umožňuje ergonomickou pracovní polohu a zátěž zad při odhrnování.
Díky patentované zesílené kovové čepeli se sněhový pluh bez námahy prořezává uježděným sněhem a nabízí výjimečnou odolnost. Robustní hliníkový rám zajišťuje stabilitu a strukturované rukojeti poskytují bezpečný úchop a pohodlí při práci.
Velká úhlová rukojeť ve tvaru písmene D s technologií SoftGrip™ umožňuje bezpečnou práci i v zimních rukavicích. Vaše zápěstí zůstávají v pohodlné poloze, což jejich namáhání.
Tato vysoce kvalitní sněhová radlice je vyrobena v Polsku a je speciálně navržena do extrémních povětrnostních podmínek. Zesílená polymerová lopata odolává teplotám až -30 ºC.
Tato inovativní sněhová radlice má navíc nový design z materiálu s nízkým třením. Díky tomu sníh snadněji sklouzne a vy můžete pracovat efektivněji.
Součástí balení je příslušenství:
- - nejsou k dispozici žádné informace -
Tato lopata z řady X je ideální pro rychlý přesun velkých mas sněhu. Rukojeť ve tvaru písmene D je ergonomicky tvarovaná a nabízí dostatek prostoru pro ovládání lopaty i v rukavicích. Polymerová čepel lopaty je odolná proti chladu a robustní a díky materiálu zajišťuje snadné sklouzávání sněhu z lopaty. Zesílená kovová hrana zajišťuje zvýšenou odolnost a zabraňuje poškození.
- Ergonomická velká rukojeť ve tvaru písmene D
- Lehká hliníková rukojeť
- Zesílená kovová hrana
- Trvanlivá a odolná proti chladu
- Ideální pro odklízení sněhu
Materiál: polymer, kov, hliník
Barva: černá
Řada: řada X
Číslo výrobku výrobce: 1057178
NW-FISKARS Odstrkovadlo sněhu (šířka čepele 532 mm výška čepele 385 mm / délka rukojeti 1145 mm) - 1057178
Odstrkovadlo na sníh (šířka čepele 532 mm výška čepele 385 mm / délka rukojeti 1145 mm) - 1057178 od výrobce NW-FISKARS, z kategorie: Odstrkovadla na sníh, s číslem výrobku: 1057178 a EAN: 6411501410276patentovaná kovová čepel vydrží 3× déle a snadno se prořezává uježděným sněhem - rukojeť ve tvaru písmene D s technologií SoftGrip nabízí lepší ovládání, menší únavu rukou a dodatečnou izolaci proti chladu - lehká eloxovaná hliníková násada se snadno používá a je odolná Další technické informace: - Výška štítu: 385 mm
Lehký shrnovač je ideální pro odklízení sněhu z chodníků a kolem domovních dveří. Má širokou čepel z vyztuženého polypropylenu pro snadné tlačení velkého množství sněhu. Nastavitelná teleskopická násada v rozmezí 143 - 163 cm pootočením oranžového zámku zaručuje optimální ergonomii uživatele. Násada je vyrobena z tvrzeného hliníku. Velká rukojeť ve tvaru D je dimenzována pro práci v zimních rukavicích, izoluje proti chladu a textura na povrchu umožňuje lepší držení a ovládání hrabla. Komfortní plastový potah násady v místě úchopu chrání ruku před chladem a v ruce neklouže. Zesílená hrana čepele vydrží 3x déle oproti běžnému nářadí. Vydrží až do -30 °C.
Hrablo na sníh FISKARS X-series šířka 53 cm
patentovaná kovová čepel vydrží 3x déle a snadno prořízne uježděný sníh rukojeť ve tvaru písmene D s technologií SoftGrip™ nabízí lepší ovládání, menší únavu rukou a dodatečnou izolaci proti chladu lehká eloxovaná hliníková násada se snadno používá a je odolná další technické vlastnosti: výška čepele: 385 mm
Hrablo na sníh řady X
Sněhová fréza řady X™ (1057178) - Široká hlava, ideální pro odhrnování sněhu a břečky z příjezdových cest, chodníků, teras, cest a dalších míst - Lehká eloxovaná hliníková hřídel se snadno používá a je odolná - Patentovaná kovová čepel vydrží 3× déle a snadno se zařízne do uježděného sněhu - Texturovaná rukojeť ve tvaru písmene D s technologií SoftGrip™ zajišťuje lepší ovládání, menší únavu rukou a dodatečnou izolaci proti chladu Výrobce: Fiskars Germany GmbH, Kölner Straße 10, 65760 Eschborn, DE, +498000051810, [email protected] Poznámka: Není skladem, nákup probíhá v krátkém čase. pouze v PU! Zboží je vyloučeno z vrácení!
- Hmotnost
- 1.58 kg
- Materiál
- Kov
- Kód EAN
- 6411501410276
- Číslo produktu
- 1057178
- Výrobce
- Hmotnost
- 1.58 kg
- Materiál
- Kov
- Kód EAN
- 6411501410276
- Číslo produktu
- 1057178
- Výrobce
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Hrablo PH MO 55x38cm,ergo prohnutí,s thermo rukojetí,-32C S NÁSAD.
583,05 Kč
Prodejce: VISO

Aga Posypová sůl 25 kg – rozmrazovací sůl 0–5 mm proti ledu a náledí
13,16 Kč/1kg
329,00 Kč
Prodejce: Aga24

Fiskars X-Series™ Hrablo Na Sníh 1057186
1 742,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Regály AREBOS pro vysoké zatížení 180x90x40 cm | 875 kg | 5 polic z MDF | pozinkovaný zásuvný systém
970,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

esco Streusalz 09450621 12,5kg
36,44 Kč/1kg
455,51 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Posypová sůl 25 kg
14,61 Kč/1kg
365,20 Kč
Prodejce: Chlorito

Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palců kolo pro dívky muže a ženy 21 rychlostí (6 rychlostí pro 20 palců) Holland městské kolo
7 550,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Fiskars Solid™ Hrablo Na Sníh 1052526
883,00 Kč
Prodejce: VISO

KAXL Lopata na sníh ALPE 50 teleskopická násada ILT50TSC
679,83 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Teleskopické hrablo na sníh X-series
1 406,81 Kč
Prodejce: VISO

Tefal Duetto+ G732S3, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Titanová, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 250 °C
1 725,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Zahradní kolečko 21062, trakař, do 210 kg s pneumatikami - včetně rukavic, 100 l
1 513,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Mobilní klimatizace 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilní klimatizace 4v1 s WiFi/App monoblokové chlazení - dálkové ovládání, 24h časovač, odvlhčovač vzduchu
14 975,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: EveMotionGmbH

FCH altán pop-up vodotěsný skládací altán se 4 bočními stěnami zahradní altán na terasu kempování festival, zahradní stan UV ochrana 50+, 2 x 2 m, šedý
1 799,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

tillvex altán 3x3m antracitový voděodolný | pop-up skládací altán výškově nastavitelný | zahradní stan UV ochrana 50+ | párty stan s taškou na zahradu
2 288,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Kovová vánoční hvězda 52 cm svítící - 800 LED - Zahradní dekorace svítící hvězda v bílé barvě pro venkovní použití
1 170,62 Kč
Prodejce: Special-trends

Media-Tech MT5108, RF bezdrátový, Tlačítka, Černá
500,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

V1 Trade role bublinkové fólie 10m - obalový materiál bublinkové fólie šíře 40cm - role bublinkové fólie
43,50 Kč/1m
435,00 Kč
Prodejce: Amzteam-pro

Fiskars Ostřič Nožů A Seker Xsharp™ 120740
390,37 Kč
-21,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Prodejce: Landema

Amazon Fire TV Stick 2021, Full HD, 1920 x 1080 px, 720p, 1080p, GE8300, 1,7 GHz, 60 fps
1 699,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

6 sklenic na koktejly, objem 480 ml, vhodné pro drinky typu "hurikán", koktejly a dlouhé nápoje
486,23 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH

Pánské Plavky Fit Bazénové Boxerky Hladké Moraj Xl
290,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HaColo

Hrábě na sekání Gardena 3392 šířka 35 cm
894,50 Kč
Prodejce: Landema

vidaXL Lopata na sníh s kolečky
1 956,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Fackelmann 60140
201,75 Kč
Prodejce: M_plus_L

Krups XN1101, Kapslový kávovar, 0,6 l, Kávová kapsle, 1310 W, Černá, Bílá
2 779,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Dvoudílný set seker JR34 - sekera a štípačka
742,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Fleau Kids 3D pero - 75 metrů - 15 barev - PLA náplně 1,75 mm - startovací balíček - řemeslná sada - 3D tiskárna
495,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Fleaugoods

JOYROOM JR-ZS259, Mobilní telefon/smartphone, Aktivní držák, Auto, Černá
173,17 Kč
Prodejce: MANADA
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
85% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
85%12% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
12%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%3% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
3%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Když sněží
Působí solidním a šikovným dojmem, více se dozvíme, až budeme odklízet sníh.
Ohodnoceno dne 23. prosince 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sněhový pluh Fiska
Článek o jelenovi je skvělý. Super výrobek, dobře padne do ruky a je lehký.
Ohodnoceno dne 11. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru!
Právě napadaný nebo těžký sníh se velmi snadno tlačí!
Ohodnoceno dne 31. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobré služby zákaznického servisu
Velmi spokojen, dnes jsem ho poprvé vyzkoušel.
Ohodnoceno dne 1. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Robustní
Robustní lopata na sníh, která dokonale odvede svou práci.
Ohodnoceno dne 1. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše proběhlo v pořádku s dodávkou
Hrablo na sníh je velmi kvalitní
Ohodnoceno dne 2. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kvalitně zabalené
Vše v pořádku, bezpečně zabaleno a rychlé dodání
Ohodnoceno dne 4. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
super kvalita
Lehký, robustní a výškově nastavitelný, vydrží dlouho.prwis je přiměřený.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Univerzální sněhová radlice pro vysokozdvižný vozík oranžová otočná 200 x 40 cm
21 898,48 Kč
Prodejce: SRM-Design

Univerzální sněhová radlice pro vysokozdvižný vozík Oranžová otočná 150 x 40 cm
17 031,88 Kč
Prodejce: SRM-Design

Sněhová radlice pro zahradní traktor, 120 x 40 cm, model Premium



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
7 535,00 Kč
Prodejce: EBH

Sněhová radlice pro zahradní traktor, 100 x 40 cm, model Premium



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
7 000,00 Kč
Prodejce: EBH

COSTWAY Střešní lopata na sníh s gumovým okrajem, rozsah nastavení 201-630 cm, hliníková škrabka na sníh, střešní škrabka na sníh Střešní škrabka na sníh pro solární systém a střechu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(67)Počet hodnocení: 67
1 248,99 Kč
Prodejce: FDSGmbH

KOTARBAU® Plastová lopata na sníh 40 x 50 cm Lopata na sníh s hliníkovou ergonomickou rukojetí 144 cm Červená lopata na sníh Zařízení na odklízení sněhu Lopata na sníh Lopaty na sníh Naběračka na sníh



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 217,57 Kč
Prodejce: KOTARBAU

COSTWAY Střešní lopata na sníh, rozsah nastavení 148-608 cm, hliníkový odklízeč sněhu, odklízeč sněhu s protiskluzovou rukojetí a plastovou čepelí, lopata na sníh, odklízeč sněhu pro solární systém a střechu



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(45)Počet hodnocení: 45
1 088,99 Kč
Prodejce: FDSGmbH

Elektrická sněhová fréza COSTWAY s LED diodami a motorem 15 A, pracovní šířka 50 cm, pracovní výška 25 cm, kabelová odklízecí stroj s otočným žlabem o 180° a dosah 9 m, červená



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
4 017,99 Kč
Prodejce: FDSGmbH

vidaXL Sněhová radlice pro čtyřkolky 150x38 cm černá
10 641,00 Kč
-433,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 208,00 Kč
Prodejce: vidaXL

SucceBuy hrablo na střechy s hliníkovou čepelí 432 mm, nastavitelný odhrnovač sněhu (125-542 cm) s kolečky a posuvnou lištou, ideální pro odstraňování sněhu a listí ze střech domů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 185,99 Kč
-52,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 133,99 Kč
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU

Sněhová radlice Sněhová radlice univerzální 5-cestná nastavitelná pro travní traktor 125x40 cm oranžová



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 127,41 Kč
Prodejce: SRM-Design

Sněhová radlice Sněhová radlice univerzální 5-cestná nastavitelná pro travní traktor 125x40 cm černá



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 127,41 Kč
Prodejce: SRM-Design

KOTARBAU® Hrablo na sníh Hrablo na sníh 50 cm s dřevěnou násadou Zesílený hliníkový štít s ergonomickou rukojetí 139 cm



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(33)Počet hodnocení: 33
898,62 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Profesionální plastová lopata se teleskopickou násadou
4 405,04 Kč
Prodejce: FLBcommerce

Sněhová radlice Sněhová radlice univerzální 5-cestně nastavitelná pro travní traktor 100x40 cm černá



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
3 641,69 Kč
Prodejce: SRM-Design

Sněhová radlice na zahradní traktor s adaptérem 100 cm



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
6 458,00 Kč
-216,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 242,00 Kč
Prodejce: vidaXL

vidaXL Lopata na sníh pro sněhové frézy 100 x 44 cm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5 602,00 Kč
-400,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 202,00 Kč
Prodejce: vidaXL

Hrablo na sníh Wiltec s kolečky 74 x 43 cm, ocelové hrablo na sníh, hrablo na sníh odolné proti korozi, sněhové čarodějnice na odklízení sněhu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 416,99 Kč
Prodejce: WilTec

KOTARBAU® Hrablo na sníh Hrablo na sníh 48 cm s dřevěnou násadou Zesílený plastový štít s kovovým kováním s ergonomickou rukojetí Černá 128 cm



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(33)Počet hodnocení: 33
328,37 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Ocelový regál 200 kg 5 úrovní 205x120x45 cm pozinkovaný
1 361,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant