5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratační krém 3x75ml5 879,69 Kč/1l
1 322,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
BB Cream bb krém SPF15 pro ženy 40 - Natural - Thalgo56 733,25 Kč/1kg
2 269,33 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
SkinCeuticals Phyto A+ – Osvěžující pleťová péče2 951 879,86 Kč/1l
2 951,88 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
ANUA Heartleaf 70% intenzivní zklidňující krém 50 ml11 660,00 Kč/1l
599,99 Kč
-16,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
583,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Ziaja Nagietek Krem do Twarzy Bez Perfum 50 ml
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Ziaja Masło Kakaowe Krem do Twarzy 50 ml
1 335,20 Kč/1l
66,76 Kč
Prodejce: MANADA

Ziaja Olivový Krém s Přírodními Složkami 50 ml
1 335,20 Kč/1l
66,76 Kč
Prodejce: MANADA

Pleťový krém s vitamínem E 100 ml
1 026,60 Kč/1l
102,66 Kč
Prodejce: MANADA

Krémy pro Pleť Ziaja s Maslovým Olejem, Jemná Formule, 50ml
1 845,20 Kč/1l
92,26 Kč
Prodejce: MANADA

Krém s UV Filtry pro Hydratační a Ochrannou Péči, 50ml
1 756,20 Kč/1l
87,81 Kč
Prodejce: MANADA

CETAPHIL hydratační denní krém na obličej 88ml
16 167,29 Kč/1l
776,03 Kč
Prodejce: somnia24

Bio Goat's Milk krém na obličej 45 ml
700,00 Kč/1l
35,00 Kč
Prodejce: Rosaimpex

Energizující denní pleťový krém SPF 15 VitaCeric (Revitalizing & Moisturizing Day Cream) 50 ml
29 552,80 Kč/1l
1 477,64 Kč
Prodejce: MANADA

Torriden Soothing Cream – zklidňující hydratační krém – 100 ml
2 900,25 Kč/1kg
580,05 Kč
Prodejce: somnia24

Argan denní hydratační krém na obličej 100 ml
790,00 Kč/1l
79,00 Kč
Prodejce: Rosaimpex

Aloe Vera hydratační denní krém 100 ml
690,00 Kč/1l
69,00 Kč
Prodejce: Rosaimpex

Ahava Osmoter Concetrate vyhlazující krém
17 373,60 Kč/1l
868,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP

Gallinee, Microbiome Skincare, Moisturizing, Daily, Cream, For Face, 40 ml
22 512,50 Kč/1l
900,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nečekejte, objednejte si ještě dnes a dopřejte své pokožce intenzivní hydrataci! Pocítíte rozdíl a budete se těšit z krásné a zdravé pleti!
Krém pro suchou pleť se sklonem k tvorbě vrásek Aktivní složení s intenzivním hydratačním účinkem na suchou a nepružnou pleť. Hydratuje- Intenzivně a trvale hydratuje epidermis a hlubší vrstvy pokožky.- Doplňuje přirozené živiny.- Stimulací přirozených obnovovacích procesů epidermis viditelně vyhlazuje jemné vrásky.- Zabraňuje fotostárnutí a účinně zklidňuje podráždění. Prevence vrásek, komplex složek z kozího mléka - bohatý na proteiny, organické kyseliny, lipidy, sacharidy a vitaminy A a D. Stimulací syntézy kolagenu a elastinu aktivuje obnovu pleti. Zvyšuje její pružnost, zabraňuje ochabování, vyhlazuje vrásky a oddaluje proces stárnutí. Chrání před škodlivými účinky volných radikálů. Vyživuje a dokonale hydratuje pokožku. vitamín A - vyhlazuje vrásky, obnovuje pružnost pokožky a zesvětluje její zabarvení. vitamín E - známý jako "vitamín mládí" Neutralizuje volné radikály zodpovědné za proces stárnutí pleti, oddaluje tvorbu vrásek. provitamin B5 (D-panthenol) - v pleti se přeměňuje na vitamin B5. Intenzivně hydratuje a účinně zklidňuje podráždění. fotostabilní UV filtry - poskytují ochranu před slunečním zářením.
Ziaja Kozie Mleko Krem 1 nawilżający do twarzy cera sucha skłonna do zmarszczek, 50 ml
ZIAJA_Zozie Mleko hydratační krém na obličej 1 pro suchou pleť se sklonem k tvorbě vrásek 50ml
Ziaja Kozí mléko 50ml denní krém
- Model
- ZIAJA Ziegenmilch Linie
- Hmotnost
- 0.1 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- Ziaja Kozie Mleko Krem 1 nawilżający do twarzy cera sucha skłonna do zmarszczek, 50 ml
- Výrobce
- PADU
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 5901887003151
- Model
- ZIAJA Ziegenmilch Linie
- Hmotnost
- 0.1 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- Ziaja Kozie Mleko Krem 1 nawilżający do twarzy cera sucha skłonna do zmarszczek, 50 ml
- Výrobce
- PADU
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 5901887003151
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Kozí mléčný krém Ziaja - Intenzivní Hydratace a Vyhlazení, 50 ml
1 640,80 Kč/1l
102,32 Kč
-20,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
82,04 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Regály AREBOS pro vysoké zatížení 180x90x40 cm | 875 kg | 5 polic z MDF | pozinkovaný zásuvný systém
970,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Ziaja Goat's Milk Body Lotion 400 ml
328,00 Kč/1l
131,20 Kč
Prodejce: MANADA

Krém s UV Filtry pro Hydratační a Ochrannou Péči, 50ml
1 756,20 Kč/1l
87,81 Kč
Prodejce: MANADA

Ziaja Denní krém na obličej s kozím mlékem 50ml
4 800,00 Kč/1l
240,00 Kč
Prodejce: LifeMeansBeauty

Ziaja Leche De Cabra Crema Facial De Noche 50ml
3 140,60 Kč/1l
208,25 Kč
-51,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
157,03 Kč
Prodejce: VISO

Ziaja Kozie Mleko Zestaw świąteczny Mydło 500 ml + Mleczko 400 ml + Krem 50 ml + Krem do rąk 50 ml
420 263,64 Kč/1kg
462,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Nintendo 10002207 Nintendo Switch Neon-Rot / Neon-Blau (neues Modell 2019)
7 991,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Ziaja Żel do nóg kasztanowy, 100 ml
1 380,70 Kč/1l
138,07 Kč
Prodejce: MANADA

Dřevěné sáňky Dětské sáňky s tažným lanem 90x32 cm sáňky z bukového dřeva
1 225,56 Kč
Prodejce: Eoshop

Ziaja Olivový Krém s Přírodními Složkami 50 ml
1 335,20 Kč/1l
66,76 Kč
Prodejce: MANADA

Ziaja Nagietek Krem do Twarzy Bez Perfum 50 ml
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Ziaja Masło Kakaowe Krem do Twarzy 50 ml
1 335,20 Kč/1l
66,76 Kč
Prodejce: MANADA

160 x 230 cm koberec s vysokým vlasem obývací pokoj kožešinový koberec z umělé kožešiny chlupatý neklouzavý šedý
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
6 315,90 Kč/1l
631,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

Ziaja Kozí Mléko Ultralehký Anti-Age Krém s SPF15 50ml
2 789,40 Kč/1l
139,47 Kč
Prodejce: MANADA

Samsung Galaxy S22 SM-S901B, 15,5 cm (6,1"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 12, černý
12 542,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Černá, Titanová
Zrepasovaný
17 682,33 Kč
Prodejce: NESATEC

Rohová rozkládací sedačka LABUS - černá, pravý roh
24 297,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mirjan24_SKCZ

heimtexland ® Eyelet Scarf Neprůhledná, ale průsvitná záclona Dekorativní šátek Uni Eyelet Curtain Type117 White
315,12 Kč
Prodejce: Heimtexland

Rohová rozkládací sedačka LABUS - šedá, levý roh
24 229,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mirjan24_SKCZ

SONGMICS (2 ks) Čalouněná židle, látka ve vzhledu kůže, kovové nohy
3 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Krémy pro Pleť Ziaja s Maslovým Olejem, Jemná Formule, 50ml
1 845,20 Kč/1l
92,26 Kč
Prodejce: MANADA

Bomann VS 2185, 133 l, N-ST, 40 dB, E, Bílá
11 015,32 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíTřída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: NovaMBSmart

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

3.09 Vánoční stromek - 90 cm - zelený
233,73 Kč/1kg
467,46 Kč
Prodejce: Special-trends

Rohová sedací souprava NELLI 2 - tmavá šedá / světlá šedá, pravý roh
30 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Veneti

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý krém
Jsem velmi spokojená a používám ji každý den i jako podklad pod make-up. Mohu ji jen doporučit. Zjemňuje pleť a vyhlazuje vrásky.
Ohodnoceno dne 28. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Inspira Microbiome Repair Pro Biotic Cream 50 ml – péče o bariéru pleti
1 401,96 Kč
Prodejce: mk-tronic
28 039,20 Kč/1l

Hydratační krém (Lait Creme Sensitive) 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
440,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 409,30 Kč/1l

Nair | Depilační krém - 57 G - hydratační - olej ze sladkých mandlí - odstraňovač chloupků



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
136,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 369,90 Kč/1l

La Roche-Posay Hyalu B5 Aquagel Żel ochronny do twarzy SPF30, 50 ml
856,58 Kč
Prodejce: apohealth
12 236 856,82 Kč/1kg

APLB Glutathione Niacinamide Ampoule Serum – sérum s 2 % niacinamidu, glutathionem a Centellou 40 ml
296,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
7 400,00 Kč/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratační krém 3x75ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(56)Počet hodnocení: 56
1 322,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 879,69 Kč/1l

OWAY Color Protection Hair Bath posilující šampon pro barvené vlasy 240 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 008,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 200,00 Kč/1l

V-LIFT Creme 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 627,44 Kč
Prodejce: PerfumTraders
132 548,80 Kč/1l

BB Cream bb krém SPF15 pro ženy 40 - Natural - Thalgo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
2 269,33 Kč
Prodejce: VogueVista
56 733,25 Kč/1kg

BB Cream bb krém SPF15 pro ženy 40 - Ivory - Thalgo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
2 092,82 Kč
Prodejce: VogueVista
52 320,50 Kč/1kg

Přírodní fluid pro rychlé opálení 150 ml, bronzový efekt, beta karoten a smilax, veganský - Negatan



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
588,00 Kč
-99,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
489,00 Kč
Prodejce: Netscroll
3 260,00 Kč/1l

Physiogel Daily Moisture Therapy velmi suchý Cr. 75 ml
430,12 Kč
Prodejce: apohealth
4 301,20 Kč/1l

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(181)Počet hodnocení: 181
387,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
25 800,00 Kč/1l

Eisenberg Face Refining Serum pielęgnacyjne do twarzy, 50ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 605,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
32 100,00 Kč/1l

La Mer Hydratační svěží krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 633,96 Kč
Prodejce: PerfumTraders
121 132,00 Kč/1l

Noxzema | Hydratační krém - Čisticí krém - Eukalyptus - 340g - Pleťový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
214,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
632,32 Kč/1l

Babor SeaCreation The Serum



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
3 571,35 Kč
-120,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 451,15 Kč
Prodejce: PerfumTraders
115 038,34 Kč/1l

Sinoz Pink Touch Korekční krém na obličej - SPF 50+ Minerální UV filtr



4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(8)Počet hodnocení: 8
630,00 Kč
Prodejce: Exporgin
12 600,00 Kč/1l

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 576,40 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 352,00 Kč/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskám na obličej



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(30)Počet hodnocení: 30
3 203,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 407,40 Kč/1l