4,7



Na základě 3 hodnocení
Hmotnost:
800 g- 800 g
- 2000 gZobrazit dostupné možnosti
Objem:
0.8 l- 0.8 l
- 2.5 lZobrazit dostupné možnosti
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vitapol VITALINE - okyselovač pro papoušky a exotické ptáky 50 ml346,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Vitapol VITALINE - Směs ořechů pro všechny papoušky 200g294,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Vitapol VITALINE - Jablko pro všechny papoušky 100g208,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Deli Nature Premium Andulky - směs pro andulky 1kg Deli Nature223,00 Kč/1l
557,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

VL Prestige Tropical Finches pro exoty 1kg
122,57 Kč/1kg
122,57 Kč
Prodejce: VISO

VL Prestige Tropical Finches pro exoty 4kg
101,36 Kč/1kg
405,43 Kč
Prodejce: VISO

VERSELE LAGA Prestige Premium Kanáři - Krmivo pro kanáry - 800 g
201,06 Kč/1kg
160,85 Kč
Prodejce: VISO
![Obrázek produktu pro Vitapol Premium Nymph 1kg [0222]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/902b34f193a3599aec808f7ff49cd20f.webp)
Vitapol Premium Nymph 1kg [0222]
134,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Prestige Papageien - 15 kg
65,80 Kč/1kg
986,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Deli Nature Birdelicious krmivo pro andulky - 4x2500g
180,00 Kč/1kg
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

NutriBird A21 - 800 g
523,05 Kč/1kg
418,44 Kč
Prodejce: VISO

VL Prestige Canary pro kanáry 4kg
107,73 Kč/1kg
433,83 Kč
Prodejce: Barazzoni-Shop

Budulínci Prestige Premium - 20 kg
2 138,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

NutriBird Ruční směs – 500 g
2 777,78 Kč/1kg
1 388,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Versele-Laga Loro Parque směs pro australské papoušky 1 kg
201,20 Kč/1kg
201,20 Kč
Prodejce: VISO

Beduco BIRDELICIOUS PYRRHULA - GIMPEL | 750g
1 213,47 Kč/1kg
910,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Prestige Prémiová směs pro papoušky bez ořechů - 15 kg
1 257,74 Kč
-245,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 011,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

Beduco BIRDELICIOUS PAPAGEIEN AMAZONIA | 750g
202,25 Kč/1kg
321,00 Kč
-169,31 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
151,69 Kč
Prodejce: VISO

Beduco Kanarien 800 g
210,50 Kč/1kg
168,40 Kč
Prodejce: VISO

VL Prestige Big Parakeet pro papoušky 4kg
108,00 Kč/1kg
431,99 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Směs semen s extrudovanými peletami VAM pro drobné exoty. Kompletní krmivo pro drobné exoty.
Obohacená směs semen: vitamíny, aminokyseliny a minerály = pro optimální stav.
Krmný návod: nasypejte do krmítka a nechte volně k dispozici.
Složení: proso prutnaté 32%, žluté proso 26%, kanárské semeno 14%, VAM pelety 8%, japonské proso 7%, proso prutnaté červené 4%, chia 2%, ústřice 2%, gurmánské sušenky 5%.
Jakostní znaky: hrubé proteiny 13%, hrubé oleje a tuky 5%, hrué popeloviny 6%, hrubá vláknina 6,5%, vápník 0,9%, fosfor 0,40%, lysin 0,3%, metionin 0,38%, treonin 0,4%, vitamín A 8800 m.j./ kg, vitamin D3 1600 m.j./ kg, vitamin E 20 mg / kg, železo 20 mg / kg, jód 1,5 mg / kg, měď 7 mg / kg, mangan 48 mg / kg, selen 0,15 mg / kg.
- Velikost: 800 g
- Váha: 0.8000
- Supplier: Plaček
Versele-Laga Prestige Premium Tropical Bird 800 g
Versele-Laga Prestige Premium Tropical Bird 800 g je kompletní krmivo pro tropické okrasné ptáky, jako jsou pěnkavy a astrilové; obohacená směs semen s vitamíny a minerály. Velmi kvalitní krmivo; sestaveno ve spolupráci se špičkovými evropskými chovateli! Krmivo se skládá z různých semen obohacených o zrna VAM. Zrna VAM obsahují všechny potřebné vitamíny, aminokyseliny a minerály, které váš pták potřebuje k udržení optimální kondice. Florastimul a ústřicové mušle zajišťují zdravou funkci střev a trávení. Pro zdravé ptáky s krásným peřím!
- - Krmivo pro tropické ptáky se semeny, jako jsou vrabci chechtaví a astrildi
- - Sestaveno ve spolupráci se špičkovými evropskými chovateli
- - směs semen obohacená o vitamíny; aminokyseliny a minerální látky v praktických zrnech
- - bez vajec
- - velký výběr semen
Směs:Žlutý panis 35 %; žluté proso 35 %; kanárská semena 15 %; V.A.M. granule 8 %; červený panis 4 %; ústřicové skořápky 2 %; chia 1 %
Analytické složky:Bílkoviny 13 %; Obsah tuku 5 %; Suroviny 7; 5 %; Surový popel 6 %; Vápník 0; 9 %; Fosfor 0; 40 %; Lyzin 0; 30 %; Metionin 0; 35 %; Treonin 0; 40 %
Přídatné látky:Vitamin A 8800 m.j.; Vitamin D3 1600 m.j.; Vitamin E 20 mg; 3B103 (železo) 20 mg; 3B202 (jód) 1; 5 mg; 3B405 (měď) 7 mg; 3B502 (mangan) 48 mg; 3B603 (zinek) 45 mg konzervanty; antioxidační barvivo.
Návod k použití: k nabídce; pravidelně měnit. Vždy zajistěte čerstvou pitnou vodu.
Obsah: 800 gr
Versele-Laga Prestige Premium Tropical Bird 800 gr
Versele-Laga Prestige Premium Tropical Bird 800 gr je plně kompletní krmivo pro tropické okrasné ptáky, jako jsou pěnkavy a astrilové, obohacené směsí semen s vitamíny a minerály. Velmi kvalitní krmivo, sestavené ve spolupráci se špičkovými evropskými chovateli! Krmivo se skládá z široké škály semen obohacených o pelety VAM. Pelety VAM obsahují všechny potřebné vitamíny, aminokyseliny a minerály, které váš pták potřebuje k udržení optimální kondice. Florastimul a ústřicové mušle zajišťují zdravou funkci střev a trávení. Pro zdravé ptáky s krásným peřím!
- Krmivo pro tropické ptáky živící se semeny, jako jsou pěnkavy a astrilové
- Složení s předními evropskými chovateli
- Směs semen obohacená o vitamíny, aminokyseliny a minerální látky v praktických peletách
- Bez vaječného krmiva
- Velký výběr semen
Složení: žluté panis 35%, žluté proso 35%, kanárské semínko 15%, pelety V.A.M. 8%, červené panis 4%, ústřicové skořápky 2%, chia 1%
Analytické složky: bílkoviny 13 %, obsah tuku 5 %, hrubá vláknina 7,5 %, hrubý popel 6 %, vápník 0,9 %, fosfor 0,40 %, lysin 0,30 %, methionin 0,35 %, threonin 0,40 %
Přídatné látky: vitamin A 8800 m.j., vitamin D3 1600 m.j., vitamin E 20 mg, 3b103 (železo) 20 mg, 3b202 (jód) 1,5 mg, 3b405 (měď) 7 mg, 3b502 (mangan) 48 mg, 3b603 (zinek) 45 mg konzervační látky, antioxidanty barviva.
Návod k použití: Podávejte volně, pravidelně měňte. Vždy zajistěte čerstvou pitnou vodu.
Obsah: 800 g
Prestige Premium Exotics 800g
Směs semen s extrudovanými zrny VAM
- , vyvinutá ve spolupráci se špičkovými šlechtiteli
- Zajišťuje optimální střevní flóru a kondici
- Se všemi důležitými vitamíny a minerály
Angereicherte Samenmischung mit extrudierten VAM Körnchen - Exoten
Versele-Laga Prestige Prem Tropical Birds
- Hmotnost
- 800 g
- Objem
- 0.8 l
- Obsah vlhkosti
- 10%
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Pták
- Doplňkové látky
- proso prutnaté 32%, žluté proso 26%, kanárské semeno 14%, VAM pelety 8%, japonské proso 7%, proso prutnaté červené 4%, chia 2%, ústřice 2%, gurmánské sušenky 5%.
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5410340215128
- Číslo produktu
- 421512
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- 1234
- Hmotnost
- 800 g
- Objem
- 0.8 l
- Obsah vlhkosti
- 10%
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Pták
- Doplňkové látky
- proso prutnaté 32%, žluté proso 26%, kanárské semeno 14%, VAM pelety 8%, japonské proso 7%, proso prutnaté červené 4%, chia 2%, ústřice 2%, gurmánské sušenky 5%.
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5410340215128
- Číslo produktu
- 421512
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- 1234
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

PawHut – ptačí klec pro andulky s odkládací plochou na tablet, krmítkem a kolečky
2 590,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AOSOM-DE

Sada 3 krmných rostlin pro domácí mazlícky - Callisia repens - životne duležité krmivo pro králíky, okrasné ptactvo, plazy, krecky a morcata
328,57 Kč
Prodejce: Exotenherz

VL Prestige Premium pro pěvce 800g
300,25 Kč/1kg
240,20 Kč
Prodejce: VISO

VL Prestige Premium pro andulky 2,5kg
135,50 Kč/1kg
446,58 Kč
-175,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
270,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

VL Prestige Tropical Finches pro exoty 4kg
101,36 Kč/1kg
405,43 Kč
Prodejce: VISO

131 cm vysoká voliéra
2 525,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Velká klec pro andulky, kanáry a papoušky s venkovním posezením a příslušenstvím
2 965,71 Kč
-89,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 875,75 Kč
Prodejce: kk-shopping

VL Prestige Tropical Finches pro exoty 1kg
122,57 Kč/1kg
122,57 Kč
Prodejce: VISO

TRIXIE 5876, Lesknice kanárská, Dřevo, Dřevo, Dřevo, 200 mm
207,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Originální Samsung USB-C Datový Kabel - 1.5m - Bílá KP31222
128,16 Kč/1m
192,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Klec pro ptáky 591471, ptačí klec s hračkami, s ptačími schody, 46 x 35,5 x 99 cm, černá
2 237,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Mucola ptačí voliéra šedá ptačí klec ptačí dům klec pro zvířata voliéra papoušek andulka vnitřní voliéra VoGelbauer klec pro papoušky
2 120,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

VL Prestige Premium pro andulky 800g
210,00 Kč/1kg
168,00 Kč
Prodejce: STREFA

Hnízdo pro ptáky proutěné Nobby 8 x 12 cm
79,80 Kč
Prodejce: VISO

Nintendo Wii - Konzole bílá včetně Wii Sports
Použité
2 425,00 Kč
Prodejce: Paju-Technik

Xiaomi BPLDS11DM, žaluziový ventilátor pro domácnost, bílý, chodba, stůl, 61 dB, 1440 m³/h, 120°
2 549,48 Kč
Prodejce: evomag

Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
1 901,31 Kč
Prodejce: somnia24

Denver DVH-7787MK3, Full HD, NTSC, PAL, 1920 x 1080 (HD 1080), 1080p, 4:3, 16:9, Dolby Digital
925,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

De’Longhi Dedica Arte EC9155.MB, Espresso kávovar, 2,5 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1400 W, Černá, Nerezová ocel
10 054,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

XTROBB 22149 Bezdrátový vysavač do auta 90 W
1 089,00 Kč
Prodejce: INTEREST

JR Farm Überstreu Nature-Feeling 500 g
580,41 Kč
-85,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
494,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

GTPLAYER herní židle Ergonomické herní křeslo Židle k psacímu stolu Závodní židle pro hráče PC s látkovým povrchem, péřový sedák s podnožkou černá
3 499,99 Kč
-500,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER

Vitakraft 4008239214270, Semínka, 3 kg, Alexander malý, 138 mm, 210 mm, 322 mm
275,10 Kč/1kg
825,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Antalis SYMBIO Copy - kancelářský papír A4, 80 g/m2, 500 listů
148,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Školní batoh Skate Galaxy
1 752,07 Kč
Prodejce: VISO

KuchenMeister citronový dort vlhký piškotový dort s citronem 400g
198,37 Kč/1kg
79,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Červená, Suchý, Cyklónový, Holá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
2 360,35 Kč
Prodejce: Elektrochram

Držák na sépiovou kost Nobby 1 ks
75,20 Kč
Prodejce: VISO

Tesla AeroStar T300 bezsáčkový podlahový vysávač - 600W, na suché čistění, na všechny druhy podlah, na koberce a tvrdé podlahy, 80dB, hepa/epa filtr
2 418,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Automatický inteligentní podavač krmiva pro drůbež, andulky a kanáry,
559,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vyvážená strava.
Počet kusů 1Hmotnost 2 kgObjem 2,5 l
Toto krmivo dávám svým andulkám už léta a jedí ho jenom ony, sice trochu zapáchá, ale to mi nevadí, hlavně že jim chutná, je sice dražší, ale to mi nevadí, protože je pro mě důležité, aby se měly dobře a byly zdravé.
Ohodnoceno dne 11. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 1Hmotnost 0,8 kgObjem 0,8 l
Ohodnoceno dne 6. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 1Hmotnost 2 kgObjem 2,5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Krmivo pro volně žijící ptáky 30 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(133)Počet hodnocení: 133
842,04 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop
34,30 Kč/1kg

Krmivo pro andulky 25kg
1 214,48 Kč
Prodejce: boni-shop

20 kg krmivo pro volně žijící ptáky s moučnými červy bez skořápek
1 645,00 Kč
Prodejce: boni-shop
82,25 Kč/1kg

Tukové krmivo 10 kg, krmivo pro ptáky



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(39)Počet hodnocení: 39
609,64 Kč
Prodejce: boni-shop
60,96 Kč/1kg

Černá slunečnicová semena 20 kg, krmivo pro ptáky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 295,17 Kč
Prodejce: boni-shop
51,81 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 200 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
1 002,16 Kč
Prodejce: boni-shop
55,68 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramů bez síťky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 273,76 Kč
Prodejce: boni-shop
62,13 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková premium s hmyzem 100 x cca 90 gramů se síťkou



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
658,86 Kč
Prodejce: boni-shop
73,21 Kč/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(65)Počet hodnocení: 65
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop
60,71 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramů bez síťky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
964,85 Kč
Prodejce: boni-shop
107,21 Kč/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramů se síťkou



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(19)Počet hodnocení: 19
1 041,16 Kč
Prodejce: boni-shop
115,68 Kč/1kg

Krmivo pro volně žijící ptáky 10 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(133)Počet hodnocení: 133
476,69 Kč
-16,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
459,99 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro volně žijící ptáky 20 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(133)Počet hodnocení: 133
699,99 Kč
Prodejce: Posh

Krmivo pro volně žijící ptáky 15 kg Krmivo pro ptáky Čtyři roční období Energeticky bohaté Přírodní GiDeli



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(133)Počet hodnocení: 133
579,99 Kč
Prodejce: Posh

GiDeli krmivo pro slepice 15 kg – kompletní krmivo pro nosnice pro optimální snášku



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
549,99 Kč
Prodejce: Posh

Leimüller Krmivo pro volně žijící ptáky – celoroční 25 kg (bez slupek) – krmivo pro volně žijící ptáky bez slupek, celoroční krmivo, sypané krmivo
1 535,70 Kč
Prodejce: Agrarzone
61,43 Kč/1kg

Leimüller Krmivo pro volně žijící ptáky – celoroční 25 kg (Deluxe) s hmyzem – rakouské krmivo pro volně žijící ptáky, celoroční krmivo, sypané krmivo
1 449,54 Kč
Prodejce: Agrarzone
57,98 Kč/1kg

Zeqeey Závěsný držák semen divokých ptáků Slunečnicové srdce Nádoba na arašídy
1 365,61 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Gecko Nutrition Banana Papaya – krmivo: gekon korunovaný, Felsum 100 g
730,07 Kč
Prodejce: SuperMerchant