4,4



Na základě 8 hodnocení
Nejprodávanější
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sopro Rapidur M5 SchnellEstrichMörtel 25kg641,72 Kč/1kg
16 043,09 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
BAUMIT Quellmörtel QM 120 25kg Verguss- & Füllmörtel545,22 Kč/1kg
13 630,39 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
SAKRET Steinverguss ZPF Anthrazit 25kg50,70 Kč/1kg
1 267,56 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
TOPOLIT Bitumenfix Reparaturasphalt Kaltasphalt 25 kg Körnung 0-3 mm47,66 Kč/1kg
1 191,51 Kč
Prodejce: bauschnell

3M ESPE Cavit™ W dočasná zubní výplň / zubní cement (bílý) (10 x 7g tuba)
1 538,09 Kč
Prodejce: Jasado

Forma Na Dlažbu Kamenné Cesty Betonová Kočičí Hlava 45 X 45 Cm
320,76 Kč/1kg
416,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HomeMarkt24

Kutlu 10505400
28 887,65 Kč/1kg
491,09 Kč
Prodejce: Kutlu24

EuroGrout 04 Quellvergußmörtel 25kg 0-4mm
19,42 Kč/1kg
485,43 Kč
Prodejce: bauschnell

Spenner Trasszementmörtel 25kg
7,74 Kč/1kg
193,53 Kč
Prodejce: bauschnell

ARDEX A 35 Schnellzement 25kg
58,47 Kč/1kg
1 461,81 Kč
Prodejce: bauschnell

Statický mixér 50
72,20 Kč
-27%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
51,99 Kč
Prodejce: PAKOGROUP

SAKRET Bettungsmörtel-Bindemittel BM-B 25 kg
16,54 Kč/1kg
413,42 Kč
Prodejce: bauschnell

Spenner Zementmörtel 25kg
6,71 Kč/1kg
167,73 Kč
Prodejce: bauschnell

Sopro Racofix 8700 Schnellmontagemörtel 15kg
45,37 Kč/1kg
680,49 Kč
Prodejce: bauschnell

Čistič malty, 1 litr
146,00 Kč/1kg
146,00 Kč
Prodejce: Teshop

A Forged Tool 14010320
204,22 Kč/1kg
204,22 Kč
Prodejce: PolisElectro

FloorWITT Estrichzement 25kg
7,74 Kč/1kg
193,48 Kč
Prodejce: bauschnell

Změkčovač vody - doplňovací balení 1 kg | SONETT
280,90 Kč/1kg
280,90 Kč
Prodejce: Emerosa
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- vysoce kvalitní lékařská pomoc
- pro udržení zubní náhrady
- Kapsle pro cílenou aplikaci
- Zdravotnický prostředek z lékárny
- Výrobce: Výrobce: Megadent Deflogrip Gerhard Reeg GmbH, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 3149926
- Hmotnost
- 0.022 kg
- Složení
- vysoce kvalitní lékařská pomoc
- Kód EAN
- 503196600912205031966009122
- Číslo produktu
- 03149926
- Výrobce
- Megadent Deflogrip Gerhard Reeg GmbH
- Hmotnost
- 0.022 kg
- Složení
- vysoce kvalitní lékařská pomoc
- Kód EAN
- 503196600912205031966009122
- Číslo produktu
- 03149926
- Výrobce
- Megadent Deflogrip Gerhard Reeg GmbH
K tomu se hodí také

SassyGoods® vlasy - Clip-In prodlužovací prameny - Sada 4 prodlužovacích pramenů - Hnědé blond vlasy - Vlnitá prodlužovací prameny - 50 cm
639,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SassyGoods

Rychlovarná konvice Lehmann o objemu 1,7 litru s regulací teploty 45-100 ?C, nerezová konvice s funkcí udržování teploty a dotykovým panelem, matná černá barva
600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

LOVELY SMILE WHITE-STRIPS Pásky na bělení zubů s No-Slip technologií Profesionální bělení pro bílé zuby Bělení zubů od Ray of Smile® (28 Strips)
13 547,80 Kč/1kg
677,39 Kč
Prodejce: LovelySmile

Sada na čištění zubů, odstraňovač zubního kamene, odstraňování skvrn pro domácí péči o zuby, s 5 nastavitelnými režimy a 4 čisticími hlavicemi
799,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Miamia

PARODONT DENTAL GUM CARE GEL, 10 ml gel
12 075,00 Kč/1kg
241,50 Kč
Prodejce: apohealth

Lionelo Bianka 3v1 kočárek, transportér do auta, autosedačka, skládací, cestovní systém opěrka zad nastavitelná 360o kolečka čalounění, stříška XXL-béžová
7 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

Větrák MEDION E11 TF s dálkovým ovládáním (3 rychlosti, tichý režim pro spánek, příkon 45 W, horizontální oscilace 60°, časovač, MD12067) bílý
3 560,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

12ks ruských trysek na zdobení dortů +1 profesionální sáček na zdobení dortů 20cm sada 27ks
129,46 Kč
-2,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
126,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Bluetooth FM vysílač 2x USB nabíječka Quick Charge 3.0, bezdrátové autorádio, handsfree sada, adaptér do zapalovače cigaret s displejem 2x USB5V Retoo
388,99 Kč
Prodejce: Retoo

Doplňovací sada Uniquesmile
16 440,40 Kč/1l
1 864,28 Kč
-220,24 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 644,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Dětská krabička na svačinu Paw Patrol se 3 přihrádkami a skvělým designem
181,80 Kč
Prodejce: Designo_Magia

Dentální péče Sada 5 zubních čisticích skenerů Premium Dentální sonda Zrcadlo do úst Skener z nerezové oceli
283,49 Kč
-154,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,00 Kč
Prodejce: VerkaufsExpress

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

SCHÜTTE vanová baterie ATHOS PLUS, vanová baterie, vodovodní baterie koupelna chrom
1 187,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Sony Interactive Entertainment DualSense v3, Gamepad, PlayStation 5, Tlačítko Zpět, Tlačítko Smazat paměť, Tlačítko Menu, Tlačítko Nastavení, Tlačítko..., Analogový/digitální, RGB, Kabelový a bezdrátový
2 006,73 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

DMS® elektrická vyhřívaná přikrývka XXL / šedá / automatické vypínání / 160W / 180x130cm
1 143,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Sendvičovač Steinborg XXL | nepřilnavý povrch | 1200 W | Cool-Touch | nepřilnavý povrch
727,65 Kč
Prodejce: Enstore

Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Topchances Dětské chytré hodinky hudebním přehrávačem, SOS hrami, kamerou, kalkulačkou, budíkem, a hlasovým chatem pro chlapce a dívky, černé
909,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Hangtong-DE

Žehlička CLEANmaxx na košile a halenky v bílé/stříbrné barvě - 1800 wattů
1 946,87 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Lambertz čokoládový perník s hořkou čokoládovou polevou 500g
241,92 Kč/1kg
120,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lionelo Thermup Go ohřívač kojeneckých lahví, přenosný multifunkční sterilizátor pro kojenecké lahve, ohřívač dětské stravy a ohřívač, šedý
599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

Karetní hra UNO v pultovém displeji
214,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%13% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
13%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Při správné aplikaci super věc.
V balení jsou tři kapsle a v každé je dle mého názoru zbytečně moc lepidla na přilepení jedné korunky, takže já jsem jednu dávku rozdělil na třikrát a naředil jen malinkatou kapkou vody a korunka zatím drží pátý den.
Ohodnoceno dne 12. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
spokojenost
Zatím kvalita perfektní, uvidím, zda fixace vydrží 28 dní
Ohodnoceno dne 28. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Včas dodáno, spokojený
Na fixací korunky!
Ohodnoceno dne 2. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání a dostatečně informace kde se balíček nachází.
Je to super.
Ohodnoceno dne 27. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
zubařský cement a přilepení protézy 3 zuby
Bohužel,nedrží,hned protézka spadla.Vyhozené peníze.
Ohodnoceno dne 2. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější




Doprava zdarma
Doprava zdarma

Doprava zdarma








PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Anthrazit



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 023,85 Kč
Prodejce: bauschnell
80,95 Kč/1kg

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Beige



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 023,85 Kč
Prodejce: bauschnell
80,95 Kč/1kg

ARDEX X 7 G Plus Flexmörtel Fliesenkleber 25 kg Sack



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
24 268,96 Kč
Prodejce: bauschnell
970,76 Kč/1kg

Fischer 12x vysoce výkonná malta FIS V Plus 360 S / DMS HWK G - 560029
7 958,18 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
735,51 Kč/1kg

Sopro Rapidur M5 SchnellEstrichMörtel 25kg
16 043,09 Kč
Prodejce: bauschnell
641,72 Kč/1kg

POSH asfalt za studena 500 kg asfaltové hmoty 0-8 mm, 20 x 25 kg
13 999,00 Kč
Prodejce: Posh
28,00 Kč/1kg

tubag Trass-Fugenmörtel TFP 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
630,51 Kč
Prodejce: bauschnell
25,22 Kč/1kg

POSH Asfalt za studena 250 kg Asfaltová hmota 0-8 mm, 10 x 25 kg
7 055,54 Kč
-555,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 499,99 Kč
Prodejce: Posh
26,00 Kč/1kg

Botament RD 2 Reaktivabdichtung 20kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 414,36 Kč
Prodejce: bauschnell
170,72 Kč/1kg

Izopress Easy – ruční maltařská pumpa, lis na maltu, maltařská pumpa, stříkačka na maltu
3 383,10 Kč
Prodejce: MasterBau
3 383,10 Kč/1kg

Tradiční Mexický Molcajete (kompaktní / malá velikost) 3 kg
4 577,76 Kč
Prodejce: LaProve
1 525,92 Kč/1kg

Romex ROMPOX® D1 Pflasterfugenmörtel 2K Basalt 25kg
2 579,99 Kč
Prodejce: bauschnell
103,20 Kč/1kg

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Anthrazit 25kg



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(9)Počet hodnocení: 9
2 432,64 Kč
Prodejce: bauschnell
97,31 Kč/1kg

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Steingrau 25kg



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 433,24 Kč
Prodejce: bauschnell
97,33 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 19 Basalt 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 335,90 Kč
Prodejce: bauschnell
467,18 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 47 Anthrazit 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 335,90 Kč
Prodejce: bauschnell
467,18 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 22 Sandgrau 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 336,57 Kč
Prodejce: bauschnell
467,31 Kč/1kg

tubag Pflasterfugenmörtel PFF Sand 25kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 194,51 Kč
Prodejce: bauschnell
87,78 Kč/1kg

tubag Pflasterfugenmörtel PFF Basalt 25kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 194,51 Kč
Prodejce: bauschnell
87,78 Kč/1kg