4,9



Na základě 11 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Intim Salbe Nr. 279 198,67 Kč/1l
689,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Tolpa Dermo Intima Regenerační mléko pro intimní hygienu podporující mikrobiom, 195 ml1 871,33 Kč/1l
364,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Isdin Germisdin péče o tělo s dávkovačem 500ml952,10 Kč/1l
476,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Deumavan Intimate Wash Lotion Neutral for Him and Her, 200 ml Lotion1 972,50 Kč/1l
394,50 Kč
Prodejce: apohealth

Vagisan Intimn myc mlko 200 ml
2 090,75 Kč/1l
418,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vionell Intimate Care mast Účinná péče o intimní oblast 15ml
14 475,33 Kč/1l
217,13 Kč
Prodejce: apohealth

Gynofit vaginln gel, 6 jednodvkovch balen
93 374,00 Kč/1l
466,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Deumavan krém pro intimní hygienu 50 ml
6 802,40 Kč/1l
340,12 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

SAGELLA poligyn Waschlotion, 100 ml Lotion
1 914,38 Kč/1kg
262,27 Kč
Prodejce: apohealth

SAGELLA poligyn Waschlotion, 500 ml Lotion
939,48 Kč/1kg
636,03 Kč
Prodejce: apohealth

Gynofit Vaginální hydratační gel 12X5 ml
107 054,00 Kč/1l
535,27 Kč
Prodejce: apohealth

Intimní krém Cumlaude Lubripiu 30ml
20 646,67 Kč/1l
619,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lactacyd Femina 200 ml
343,25 Kč/1kg
414,00 Kč
-345,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
68,65 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Dermomed, Płyn do higieny intymnej, calendula, 250 ml
239,84 Kč/1l
59,96 Kč
Prodejce: LAVONIO

DELIGYN INTIMATE HYGIENE gel během menopauzy 100 ml
2 945,90 Kč/1l
294,59 Kč
Prodejce: somnia24

Lactacyd Pharma Sensitiv 250ml
1 839,96 Kč/1l
459,99 Kč
Prodejce: somnia24

Venus, Żel do higieny intymnej, 500 ml
586,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lactacyd Pharma Soothing 250ml
1 859,28 Kč/1l
464,82 Kč
Prodejce: somnia24

Saugella You Fresh Intimseife 200 ml
682,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- vysoce kvalitní lékařská péče o pleť
- pro vaginální suchost
- Krém pro použití v pochvě
- Lékařský výrobek z lékárny
- Výrobce: Výrobce: Dr. August Wolff GmbH & Co. KG Arzneimittel, Německo (originální výrobek z Německa)
- PZN: 6786786
Vagisan vlhký krém s aplikátorem 50 g - prezentace: krém - předmět: ostatní gyn přípravky
- Hmotnost
- 0.05 kg
- Složení
- vysoce kvalitní lékařská péče o pleť
- Výrobce
- Dr. August Wolff GmbH & Co.KG Arzneimittel
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 404888219230304048882192303
- Číslo produktu
- 06786786
- Hmotnost
- 0.05 kg
- Složení
- vysoce kvalitní lékařská péče o pleť
- Výrobce
- Dr. August Wolff GmbH & Co.KG Arzneimittel
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 404888219230304048882192303
- Číslo produktu
- 06786786
K tomu se hodí také

Blaupunkt CR5WH, Hodiny, FM, PLL, Černá, Bílá, AA, 1,5 V, 50 Hz
551,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Relaxdays nerezová lžíce na zmrzlinu s tlačítkem, na zmrzlinu, ovoce, sušenkové těsto, velké kuličky ∅ 53 mm, lžíce na zmrzlinu, stříbrná
464,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Stolní lampa LED s dotykovým stmívačem Stolní lampa 3 úrovně jasu Stolní lampa Kancelářská lampa Úrovně jasu Noční čtecí lampa Bílá Retoo
118,49 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Retoo

Vagisan hydratační krém na vaginální suchost, 25 g krému
12 540,00 Kč/1kg
313,50 Kč
Prodejce: apohealth

Kneipp - Mast hard skin on the feet 50 ml 50ml
5 236,40 Kč/1l
261,82 Kč
Prodejce: VISO

Vánoční stromeček a ozdoby na stromeček (26ks), Plstěný Vánoční stromek pro děti, Vánoční dekorace (114 cm) - FELTPINETREE
249,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Sada balkonového a zahradního nábytku Allibert Rosario včetně sedáků, barva grafitová
4 390,00 Kč
Prodejce: VESPAGARDEN

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
135,06 Kč/1kg
45,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Vyvětvovací pila Řetězová pila 750W Vyvětvovací pila 56750 Prořezávač větví Vyvětvovací pila Pila Řetězová pila
2 443,87 Kč
Prodejce: Tiptopmaker

Ayurdent® - Čistič jazyka potažený stříbrem | MAHARISHI AYURVEDA
535,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

HI Solární LED zahradní světla Flamingo 3 ks.
199,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Tradior

Výsuvná odpadní souprava Bächlein s přepadem pro umyvadlo a umyvadlovou desku - chrom
1 359,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Čerstvý sýr mozzarella di bufala 125 g
77,96 Kč/1kg
121,78 Kč
-43,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
77,96 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Einhell 4511489, Baterie, Lithium-ion (Li-ion), 4 Ah, 18 V, Einhell, Černá, Červená
1 784,48 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: everybuy_at

LED vánoční silueta do okna XXL - motiv: hvězda
415,38 Kč
Prodejce: Special-trends

Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Červená, Suchý, Cyklónový, Holá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
2 360,35 Kč
Prodejce: Elektrochram

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Ergonomická matracová podložka 180x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 869,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Luvia Sada štětců na líčení Golden Queen 15 kabuki štětců na líčení vč. Makeup Tools - profesionální sada kosmetických štětců na líčení Essentials
2 673,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Aknederm tinktura citlivý roztok proti nečistotám pleti, 50 ml roztok
4 084,10 Kč/1l
408,41 Kč
Prodejce: apohealth

EUBOS SENSITIVE Lotion Dermo Protectiv Nachf.Btl.
1 484,55 Kč/1l
593,82 Kč
Prodejce: apohealth

Univerzální Prášek na Praní - Extra Silná Formule, 6 kg
52 016,67 Kč/1kg
417,39 Kč
-105,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
312,10 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Aknederm Lotion F proti kožním skvrnám, 30 ml lotion
15 078,67 Kč/1l
452,36 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

SodaStream DUO, Černá, Nerezová ocel, 155 mm, 280 mm, 440 mm, 365 mm, 190 mm
7 757,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Make-up základ True Match 2DW od L'Oreal Paris, Teplý Zlatý Mandl, 30ml
8 430,00 Kč/1l
252,90 Kč
Prodejce: Visage

Dermacol Satin Make-up Base, Univerzální pleť, 30 ml, Pumpovacíc lahvička, Zmatňující, Vyhlazující, Matný, Průhledná
14 086,00 Kč/1l
422,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
91% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
91%9% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
9%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Doporučuji
Doporučuji účinný lék; škoda, že byl stažen z polských lékáren.
Ohodnoceno dne 25. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vagisan lotion
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 9. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Ok
Dobrý produkt
Ohodnoceno dne 9. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma

Probiotika pro ženy pro vaginální bakteriální flóru, také v případě kandidózy. Vysoká dávka vaginálních probiotik: Lactobacillus Reuteri, Rhamnosus gg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
409,58 Kč
Prodejce: LAGA_PHARMA
2 047,90 Kč/1kg

Intim Salbe Nr. 27
689,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 198,67 Kč/1l

Intimní mycí pěna 250ml
661,08 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 644,32 Kč/1l

Grovi Gel – gel pro mužskou výkonnost a sebevědomí – 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
925,11 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
18 502,20 Kč/1kg

BIG SIZE GEL – Gel pro sebevědomí a výkonnost – 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
925,11 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
18 502,20 Kč/1kg

VIVADER – Vysoce kvalitní intimní lubrikační gel pro pohodlí a hebkost – 50 ml
925,11 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
18 502,20 Kč/1kg

Intimní mycí gel Cranberry 250ml
605,96 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 423,84 Kč/1l

Intimní mycí gel 250ml
555,88 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 223,52 Kč/1l

Intimate - Krém na holení 100ml
553,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 533,60 Kč/1l

Intimní mycí gel pro muže 250ml
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 043,92 Kč/1l

Lula Hygienické ubrousky s heřmánkem, balení 20 ks
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 043,92 Kč/1kg

Intimní - mast 30ml
500,16 Kč
Prodejce: SuperMerchant
16 672,00 Kč/1l

Intimní deodorant ve spreji 50ml
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 245,80 Kč/1l

GREEN PHARMACY Kamille Intimní hygienický gel 370 ml
398,31 Kč
Prodejce: SuperMerchant
948,36 Kč/1kg

Ziaja Intima, płyn do higieny intymnej z kwasem askorbinowym, 500ml - Długi termin ważności!
394,88 Kč
Prodejce: SuperMerchant
789,76 Kč/1l

Lactacyd Plus gynekologická tekutina pro intimní hygienu 200ml
392,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 961,60 Kč/1l

BAŚKA Gel pro intimní hygienu – Aloe vera 400 ml
392,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
934,10 Kč/1kg

SAGELLA hydramed antibakteriální intimní mycí krém, 500 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
682,63 Kč
Prodejce: apohealth
1 223,35 Kč/1kg

Cleanic Měkké ubrousky pro intimní hygienu, 20 ks
363,84 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 638,40 Kč/1kg

Tolpa Dermo Intima Regenerační mléko pro intimní hygienu podporující mikrobiom, 195 ml
364,91 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 871,33 Kč/1l