5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
GUM AftaCLEAR, Sprej, 15 ml, Sprej279,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
CB12 Ústní voda, 250 ml roztok1 006,35 Kč/1kg
300,90 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
CURASEPT EcoBio 300 ml424 499,98 Kč/1l
424,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Oralactin orální probiotický prášek 30 g6 119,39 Kč/1kg
403,88 Kč
Prodejce: apohealth

CHLORHEXIDIN sprej 40 ml
11 565,50 Kč/1l
462,62 Kč
Prodejce: somnia24

Oraldine antiseptický oplach 400 ml
1 601,87 Kč/1l
640,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Kamillan ústní sprej 30 ml
4 640,33 Kč/1l
139,21 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Halita Spray 15 ml
7 565,33 Kč/1l
113,48 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Oroben Ústní voda 150 ml
2 239,73 Kč/1l
335,96 Kč
Prodejce: apohealth

Ústní voda Aftex 150 ml
729,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Gurgelwasser Sonnen 250 ml
1 233,15 Kč/1kg
415,57 Kč
Prodejce: apohealth

Dentosept Fast, spray, 30 ml
3 738,67 Kč/1l
117,35 Kč
-5,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
112,16 Kč
Prodejce: Katomix

Manuka Mundspray 20 ml
13 316,50 Kč/1l
266,33 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Oddent První zuby Mundgel 20 ml
743,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Paromit Q10 sprej 30 ml
42 611,33 Kč/1l
1 278,34 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Parogencyl Control Mundwasser 500 ml
620,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Pouze jedna kapka Mundspray, 15 ml SPR
1 722,59 Kč/1kg
93,02 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

paroguard CHX 0,20%, 200 ml LOE
719,04 Kč/1kg
240,16 Kč
Prodejce: apohealth

Ústní voda Halita 500 ml
880,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Gengigel ve spreji 20 ml - Téma: Různé
- Hmotnost
- 0.04 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- viz štítek
- Výrobce
- Gengigel
- Počet kusů
- 20
- Kód EAN
- 8033087660159
- Číslo produktu
- 16652650
- Hmotnost
- 0.04 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- viz štítek
- Výrobce
- Gengigel
- Počet kusů
- 20
- Kód EAN
- 8033087660159
- Číslo produktu
- 16652650
K tomu se hodí také

Olvy vysavač s funkcí praní PRO – parní čistič čalouněného nábytku a koberců včetně příslušenství, čistič koberců, vysavač na mokré čištění pro pohovky, matrace, auta a koberce
3 999,98 Kč/1l
1 999,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Olvy

64GB MP3 přehrávač Bluetooth 5.0 s reproduktorem ▏Přehrávání videa ▏FM rádio ▏Diktafon ▏Čtečka knih ▏Angličtina Němčina ▏Klipové provedení ▏MP3 přehrávač
986,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick

Nástěnný konvektor AEG WKL 3005 pro cca 36 m², elektrické topení 3 kW, LCD, týdenní časovač, detekce otevřeného okna, 236537
6 424,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 621,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi černá
2 184,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
3 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Peřina 135x200 cm celoroční peřina 2. volba - teplá deka na spaní
268,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Židle do jídelny Albatros se sametovým potahem sada 6 židlí MODENA, šedá - stylový vintage design, elegantní čalouněná židle k jídelnímu stolu - židle do kuchyně nebo jídelny s vysokou nosností
4 075,99 Kč
-480,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 595,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Albatros-Shop

Krups Mini Me KP123, Kapslový kávovar, 0,8 l, Kávová kapsle, 1500 W, Černá, Nerezová ocel
1 896,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

SONGMICS Domácí kancelářská židle, otočná židle, kancelářská židle, šedá
1 918,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 80 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
2 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
2 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Chytré hodinky Smart Watch 45mm náramkové s dotykovým displejem Sportovní pásmo Fitness náramek Černé hodinky Dárkové volání Android iOS Retoo
570,99 Kč
-53,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
517,89 Kč
Prodejce: Retoo

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

KlarsteinJet Set, sušička prádla, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, bílá
8 192,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Klarstein

Ergonomická matracová podložka 180x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
1 869,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Pavilon Wiltec 3 x 3 m v modré barvě s UV ochranou 50+, zahradní pavilon s odnímatelnými bočnicemi, párty stan s okny např. pro terasu a festivaly
1 478,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

SodaStream 1047200490, Lahev na sycení CO2, Průhledná, 0,6 l, 2 kusů, CE, 205 mm
406,79 Kč
-9,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
397,00 Kč
Prodejce: Alky

ProfiCook PC-FR 1287 H, Horkovzdušná fritéza, 8 l, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Černá, Nerezová ocel
2 533,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Amazon Fire TV Stick 2021, Full HD, 1920 x 1080 px, 720p, 1080p, GE8300, 1,7 GHz, 60 fps
1 699,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

FLEXISPOT Elektrické křeslo s funkcí odpočinku a polohováním, nastavitelné křeslo pro sledování televize (105°–155°), s nastavitelnou opěrkou zad a podnožkou (světle šedá)
4 699,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: ErgonomicHome

SoBuy Koupelnová skříňka Vysoká skříňka Koupelnová skříňka úzká se 3 otevřenými přihrádkami a 2 košíky Koupelnová polička úzká 30 cm široká 30x30x144cm FRG126-W
1 777,00 Kč
-442,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 334,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sobuy

Waterdrop Vodní filtrační vložka, náhradní pro Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1 , kompatibilní s konvicí Brita® SÜD(12)
669,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WaterdropDirect

Koupelnová skříňka: matná bílá/lesklá bílá, 30 cm x 174 cm x 30 cm
4 042,00 Kč
Prodejce: 3xEliving

Sendez 6 sklenic na latte macchiato 300 ml s rukojetí a 6 lžiček z nerezové oceli Sklenice na kávu Sklenice na čaj
399,99 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH

Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Černá
4 372,23 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: Dragtek-com
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

ultraDEX ústní voda, 500 ml roztok



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
431,15 Kč
Prodejce: apohealth
737,01 Kč/1kg

CB12 jemná mátová/mentolová ústní voda, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth

CB12 Ústní voda, 500 ml roztok



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
478,62 Kč
Prodejce: apohealth
838,21 Kč/1kg

Biomed Natural Whitening přírodní jemná bělící ústní voda (500ml), 104498
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
325,98 Kč/1l

Biomed Gum Health přírodní ústní voda s multiminerálním aktivním komplexem (500ml), 104497
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
325,98 Kč/1l

GUM 6863127, 120 ml, 1 kusů
305,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 549,92 Kč/1l

GUM AftaCLEAR, Sprej, 15 ml, Sprej
279,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Ústní voda Biorepair - 500 ml - S MicroRepair - Proti zubnímu kazu a citlivým zubům - Mátová příchuť
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
441,98 Kč/1l

CB12 ochrana ústní vody proti zápachu z úst po dobu 12 hodin, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth
1 026,96 Kč/1kg

CB12 Ústní voda, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth
1 006,35 Kč/1kg

Ústní voda - Kompletní péče, bez fluoridu, 400 ml | LAVERA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
488,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 222,30 Kč/1l

Ústní voda Lacer bez alkoholu
670,61 Kč
Prodejce: VogueVista

Listerine, Cool Mint, ústní voda, 500 ml
281,92 Kč
Prodejce: Serica
281 919,99 Kč/1l

Bílý úsměv po bělení 1Spr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
412,33 Kč
Prodejce: Jasado

Colgate Total ústní voda 500 ml
393,80 Kč
Prodejce: SuperMerchant

20 kusů ústní vody, přenosná, jemná mátová vůně, osvěžuje dech, péče o ústní dutinu, čištění zubů, ústní voda
518,30 Kč
Prodejce: Ladenza
2 073,20 Kč/1kg

Kloktadlo Sun 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,64 Kč
-34,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
542,67 Kč
Prodejce: apohealth
977,78 Kč/1kg

Jemný ústní výplach pro citlivé dásně 300 ml
318,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 063,30 Kč/1l

Dentální nit 340 balení mezizubních tyčinek ve tvaru Y modrozelená barva
1 097,13 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Čistič jazyka měděný 2 kusy pro svěží dech a lepší ústní hygienu
1 106,22 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion