5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty
Nejprodávanější




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5





3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
















5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2







5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1

Další informace o reklamě
CB12 Ústní voda, 500 ml roztok840,49 Kč/1kg
479,92 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
GUM 6863127, 120 ml, 1 kusů2 549,92 Kč/1l
305,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
CB12 spray Ústní sprej, 15 ml roztoku5 561,25 Kč/1kg
177,96 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
CB12 Roztok na výplach úst, 250 ml1 009,10 Kč/1kg
301,72 Kč
Prodejce: apohealth

Rilastil Vidermin 3 roztok 200 ml
719,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Oddent První zuby Mundgel 20 ml
744,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Letifem Pediatric Intimgel 250 ml
594,00 Kč
Prodejce: somnia24

Halita Spray 15 ml
7 565,33 Kč/1l
113,48 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

mirafluor CHX 0,06%, 100 ml roztoku
895,35 Kč/1kg
167,43 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

CURASEPT EcoBio 300 ml
432 949,98 Kč/1l
432,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Ústní voda Aftex 150 ml
730,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Oroben Ústní voda 150 ml
2 245,80 Kč/1l
336,87 Kč
Prodejce: apohealth

Oraldine antiseptický oplach 400 ml
1 604,22 Kč/1l
641,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Ústní voda Oxytreat Halitosis 500 ml
1 929,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Ústní voda LACERFRESH, 1000 ml
651,06 Kč/1l
651,06 Kč
Prodejce: somnia24

Angelika ve spreji 20 ml
5 002,50 Kč/1l
500,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Dentosept Fast, spray, 30 ml
3 740,67 Kč/1l
117,35 Kč
-5,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
112,22 Kč
Prodejce: Katomix

Remineralizující ústní voda 500 ml
295,76 Kč/1l
147,88 Kč
Prodejce: MANADA

NeyParadent lipozomové ústní kapky
8 169,87 Kč/1kg
1 274,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

RETTERSPITZ ústní voda a kloktadlo, 140 ml roztok
2 216,14 Kč/1l
310,26 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kloktadlo Sonnen 500 ml - prezentace: tekuté - předmět: zubní pasty, ústní vody, výplachové roztoky
Tento výrobek zaujme svou kvalitou a snadným použitím a díky vybraným složkám, které jsou přizpůsobeny vašemu zdraví a péči, představuje ideální doplněk vaší rutiny. Pro bezpečné a účinné použití se řiďte příbalovým letákem nebo pokyny pro aplikaci uvedenými na obalu.
Tento výrobek zaujme svou kvalitou a snadným použitím a díky vybraným složkám, které jsou přizpůsobeny vašemu zdraví a péči, představuje ideální doplněk vaší rutiny. Pro bezpečné a účinné použití se řiďte příbalovým letákem nebo pokyny pro aplikaci uvedenými na obalu.
- Hmotnost
- 555 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Voda, pitný líh, vysoce kvalitní bylinný extrakt z krvavce, heřmánku, topolu, kořene lékořice, líh 15 % obj.
- Výrobce
- SONNENMOOR Verwertungs- und Vertriebs GmbH
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 900821000018709008210000187
- Číslo produktu
- 9411
- Hmotnost
- 555 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Voda, pitný líh, vysoce kvalitní bylinný extrakt z krvavce, heřmánku, topolu, kořene lékořice, líh 15 % obj.
- Výrobce
- SONNENMOOR Verwertungs- und Vertriebs GmbH
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 900821000018709008210000187
- Číslo produktu
- 9411
K tomu se hodí také

Listerine Fresh Mint 1000ml
74,12 Kč/1l
444,74 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Schnaeppchen-Schuppen

CB12 Ústní voda, 500 ml roztok
840,49 Kč/1kg
479,92 Kč
Prodejce: apohealth

ultraDEX ústní voda, 500 ml roztok
739,01 Kč/1kg
432,32 Kč
Prodejce: apohealth

Bílý úsměv po bělení 1Spr
412,33 Kč
Prodejce: Jasado

CB12 ochrana ústní vody proti zápachu z úst po dobu 12 hodin, 250 ml roztok
1 029,76 Kč/1kg
301,72 Kč
Prodejce: apohealth

Curasept ADS 220 Ústní voda - 200 ml Intenzivní ochrana 0,20% Chx
3 077,95 Kč/1l
646,54 Kč
-30,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
615,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Corega Adhesive Cream Triple Action Denture Care 70 g
905,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

BIONIQ Repair Tooth Milk ústní voda 400ml PZN 17206639
179,21 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Ústní voda Complete Care 400 ml
421,42 Kč/1l
168,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

SUNSTAR GUM Paroex ústní voda 0,12% CHX, 300 ml
581,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Hydrogelová ústní voda Gengigel 150 ml
3 130,00 Kč/1l
469,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Eludril, ústní voda, proti zubnímu povlaku, 500 ml
815,10 Kč/1l
407,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Marvis Mouthwash Płyn do płukania jamy ustnej Spearmint, 120ml
1 955 166,64 Kč/1kg
351,93 Kč
Prodejce: MANADA

Kokosová ústní voda 180 ml
1 489,56 Kč/1l
268,12 Kč
Prodejce: taleoo

Thun 1794 Krteček s pastelkami, hrnek
372,50 Kč/1kg
149,00 Kč
Prodejce: PorcelanovySvet

Meridol ústní voda Parodont Expert, denní péče, balení 400 ml
280,24 Kč
Prodejce: apohealth

CB12 jemná mátová/mentolová ústní voda, 250 ml roztok
301,72 Kč
Prodejce: apohealth

Pastilky pro ústní hygienu Nupure Probadent, 90 kapslí
1 077,11 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Ústní sprej Anaftin s ochranným účinkem, 15ml
15 779,33 Kč/1l
414,51 Kč
-177,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
236,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Antiseptická ústní voda s Chlorhexidinem, 500 ml
485,78 Kč/1l
242,89 Kč
Prodejce: apohealth

GUM Hydral, 50 ml, 1 kusů
6 252,80 Kč/1l
312,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Vademecum Med, koncentrát ústní vody, 75 ml
2 349 500,06 Kč/1kg
187,96 Kč
Prodejce: apohealth

Odol-med 3 Ústní voda 500 ml - Péče o Ústa a Zuby jedním Dávkováním
582,56 Kč/1l
291,28 Kč
Prodejce: M_plus_L

Perio aid ústní voda 500ml
979,10 Kč/1l
489,55 Kč
Prodejce: somnia24

Ústní voda Perio Aid 500ml
958,78 Kč/1l
479,39 Kč
Prodejce: somnia24

Příslušenství pro ústní hygienu, kompatibilní s Waterpik WP-100, WP-300, WP-660 a WP-900, náhradní sada pro zubní kartáček Ultra-Water, balení po 1 rukojeti/hadičce
10 205,50 Kč/1kg
408,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sayloo

Sada na klystýr 2L klystýrový sáček Dlouhá hadička Opakovaně použitelné koncovky Řízený průtok vody pro klystýry na čištění tlustého střeva pro detoxikaci střev
1 716,20 Kč/1kg
717,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft

Angelika ve spreji 20 ml
5 002,50 Kč/1l
500,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

OraCoat XyliMelts lepicí tablety jemná máta proti suchosti v ústech, 40 tablet
376,17 Kč
Prodejce: apohealth

Elmex Opti-Schmelz Professional zubní výplach, 400 ml krém
596,21 Kč/1kg
289,76 Kč
Prodejce: apohealth
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Voda na kloktání
Sonnennoor je vždycky skvělé!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

CB12 jemná mátová/mentolová ústní voda, 250 ml roztok
301,72 Kč
Prodejce: apohealth

CB12 Ústní voda, 500 ml roztok



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
479,92 Kč
Prodejce: apohealth
840,49 Kč/1kg

GUM 6863127, 120 ml, 1 kusů
305,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 549,92 Kč/1l

Biomed Natural Whitening přírodní jemná bělící ústní voda (500ml), 104498
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
325,98 Kč/1l

Biomed Gum Health přírodní ústní voda s multiminerálním aktivním komplexem (500ml), 104497
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
325,98 Kč/1l

GUM AftaCLEAR, Sprej, 15 ml, Sprej
279,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Ústní voda Biorepair - 500 ml - S MicroRepair - Proti zubnímu kazu a citlivým zubům - Mátová příchuť
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
441,98 Kč/1l

CB12 spray Ústní sprej, 15 ml roztoku



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
177,96 Kč
Prodejce: apohealth
5 561,25 Kč/1kg

Ústní voda - Kompletní péče, bez fluoridu, 400 ml | LAVERA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
488,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 222,30 Kč/1l

Ústní voda Lacer bez alkoholu
670,61 Kč
Prodejce: VogueVista

Ústní Prostředek Lacalut Flora 300 ml
413,60 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 378,67 Kč/1l

CB12 Roztok na výplach úst, 250 ml
301,72 Kč
Prodejce: apohealth
1 009,10 Kč/1kg

Listerine, Cool Mint, ústní voda, 500 ml
281,92 Kč
Prodejce: Serica
281 919,99 Kč/1l

Bílý úsměv po bělení 1Spr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
412,33 Kč
Prodejce: Jasado

Záchranný box na zuby Miradent SOS box na zuby
779,20 Kč
Prodejce: apohealth
7 792,00 Kč/1l

Kloktadlo Sun 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,64 Kč
-34,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
542,67 Kč
Prodejce: apohealth
977,78 Kč/1kg

Colgate Total ústní voda 500 ml
393,80 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Jemný ústní výplach pro citlivé dásně 300 ml
318,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 063,30 Kč/1l

20 kusů ústní vody, přenosná, jemná mátová vůně, osvěžuje dech, péče o ústní dutinu, čištění zubů, ústní voda
518,30 Kč
Prodejce: Ladenza
2 073,20 Kč/1kg

Dentální nit 340 balení mezizubních tyčinek ve tvaru Y modrozelená barva
1 097,13 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion