5,0



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Monin sirup z granátového jablka 0,7 litruJednorázové1 075,54 Kč/1l
752,88 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Darbo jahodovo-limetkový ovocný sirup k míchání se sodou 500mlJednorázové531,74 Kč/1l
265,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Darbo ovocný sirup z granátového jablka k míchání se sodou 500mlJednorázové478,04 Kč/1l
239,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Darbo Sirup z černého rybízu Koncentrovaná šťáva z černého rybízu 500mlJednorázové382,58 Kč/1l
191,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 9001432018138, 500 ml, 51 kcal, 13 g, 13 gJednorázové
478,04 Kč/1l
239,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Naturrein broskvový a maracujový sirup k míchání se sodou 500mlJednorázové
361,64 Kč/1l
180,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Sirup, Sicilská citronová, s redukovaným obsahem cukru, kyselá, 500 mlJednorázové
452,14 Kč/1l
226,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, základ pro limonádu, koncentrát s ovocnou chutí, 1000 mlJednorázové
249,92 Kč/1l
249,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Sirup z černého bezu Koncentrovaná šťáva z černého bezu 500 mlJednorázové
347,88 Kč/1l
173,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo ovocný sirup s malinovou příchutí a vysokým obsahem ovoce 500mlJednorázové
672,54 Kč/1l
336,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

YO SYRUP ovocný sirup malina 700mlJednorázové
201,54 Kč/1l
141,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin profesionální sirup s příchutí Orange Spritz 700mlVratné
487,62 Kč/1kg
663,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Darbo sirup z květu bezu, s redukovaným obsahem cukru, jemná květinová chuť, 500 mlJednorázové
454,64 Kč/1l
227,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Johns Natural Cordial Lime Juice Sirup Flasche mit 0,7 litruJednorázové
138,31 Kč/1l
96,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí limetky, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 mlJednorázové
186,14 Kč/1l
186,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Teisseire Nápojový sirup citron/citron 0% - 600ml (1 balení)Jednorázové
625,40 Kč/1kg
630,80 Kč
-193,02 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
437,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,52 Kč/1l
266,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 3052911606724, 250 ml, 332 kcal, 80,3 g, 0,012 g, 80,3 g, 0,03 gJednorázové
479,04 Kč/1l
119,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Jahodový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, vynikající, 1000 mlJednorázové
264,80 Kč/1l
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sirup Darbo, sicilské citrony, na mísení se sodou, 500 ml
Přehled produktu
Sirup Darbo, sicilské citrony, 500 ml, dodává nápojům a různým receptům svěží citronovou chuť. Tento ovocný sirup je vhodný k mísení se sodou a lze jej individuálně dávkovat podle požadované intenzity chuti. Díky své citronové vůni se tento citronový sirup hodí k chlazené minerální vodě, koktejlům a dalším nápojům. Může být také použit v sladkých pokrmech. Sirup Darbo, sicilské citrony, nabízí tak ovocný doplněk do zásob nápojů a pro kreativní využití v kuchyni. Láhev obsahuje 500 ml sirupu.
Klíčové vlastnosti
Sirup Darbo, citronový, se vyznačuje svou svěží a citronovou chutí. Odrůda sicilských citronů je obzvláště vhodná pro nápoje, kde je požadována výrazná citrusová chuť.
Sirup lze míchat se sodou a lze jej individuálně dávkovat. Tímto způsobem lze intenzitu citronové chuti přizpůsobit osobní chuti.
Kromě vody a sody je tento ovocný sirup vhodný i pro různé koktejly a nápoje. Jeho citronová chuť doplňuje jak jednoduché osvěžující nápoje, tak i recepty s dalšími ingrediencemi.
Pro sladké pokrmy lze použít i sirup s citronovou chutí. 500 ml láhev nabízí dostatečné množství pro různé účely.
Tipy pro použití
Pro osvěžující nápoj s citronovým sirupem a sodou přidejte malé množství sirupu do sklenice a dolijte vychlazenou sodou. Ledové kostky a čerstvé plátky citronu se k citronové chuti skvěle hodí.
Citronový sirup Darbo Siciliana lze také použít k přípravě koktejlů. Tento ovocný sirup lze také použít v sladkých pokrmech, pokud chcete přidat svěží citronovou chuť.
Často kladené otázky
Jak se používá citronový sirup Darbo Siciliana?
Sirup lze míchat se sodou nebo jinými nápoji a je také vhodný pro koktejly a sladké pokrmy.
Jak chutná citronový sirup Darbo?
Má svěží, citronovou chuť.
Lze tento sirup míchat se sodou?
Ano, tento sirup je vhodný k míchání se sodou.
Je citronový sirup vhodný pro koktejly?
Ano, sirup Darbo lze použít jako ovocovou přísadu do různých koktejlů a míchaných nápojů.
Kolik obsahuje lahvička?
Jedna lahvička obsahuje 500 ml citronového sirupu Darbo Siciliana.
Dornau 18
6135 Stans
Rakousko / Austria
Složení:
cukr, 48 % citronové šťávy z koncentrátu citronové šťávy*,
přírodní citronové aroma*, přírodní aroma, barvivo
koncentrát (ze světlice barvířské a citronu). *Vyrobeno z
sicilských citronů.
Výživové údaje:
Výživové hodnoty (na 100 g)
Kalorická hodnota v KJ 164,00
Kalorická hodnota v KCAL 39,00
Sacharidy v gramech 9,60
Sacharidy včetně cukru 9,60 Cukr 9,60
Právní název: Citronový sirup
Distributor: A. Darbo AG
6135 Stans/Tyrol, Rakousko
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- Cukr, 48 % citronové šťávy z koncentrátu citronové šťávy*, přírodní citronové aroma*, přírodní aroma, koncentráty barviv (ze světlice barvířské a citronu). *Vyrobeno ze sicilských citronů.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 164 KJ /39 kcal Tuky 0g Nasycené mastné kyseliny 0g Sacharidy 9,6g, z toho cukr 9,6g Bílkoviny 0g Sůl 0g
- Alergeny
- Žádné
- Potravinářský podnik
- Adolf Darbo AktiengesellschaftDornau 18 6135 Stans Österreich / Austria
- Prodejní název
- Citronový sirup
- Výrobce
- ADOLF DARBO AG
- Číslo produktu
- 835640
- Kód EAN
- 9001432047596
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- Cukr, 48 % citronové šťávy z koncentrátu citronové šťávy*, přírodní citronové aroma*, přírodní aroma, koncentráty barviv (ze světlice barvířské a citronu). *Vyrobeno ze sicilských citronů.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 164 KJ /39 kcal Tuky 0g Nasycené mastné kyseliny 0g Sacharidy 9,6g, z toho cukr 9,6g Bílkoviny 0g Sůl 0g
- Alergeny
- Žádné
- Potravinářský podnik
- Adolf Darbo AktiengesellschaftDornau 18 6135 Stans Österreich / Austria
- Prodejní název
- Citronový sirup
- Výrobce
- ADOLF DARBO AG
- Číslo produktu
- 835640
- Kód EAN
- 9001432047596
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

Darbo Naturrein broskvový a maracujový sirup k míchání se sodou 500mlJednorázové
361,64 Kč/1l
180,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 9001432018138, 500 ml, 51 kcal, 13 g, 13 gJednorázové
478,04 Kč/1l
239,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo ovocný sirup s malinovou příchutí a vysokým obsahem ovoce 500mlJednorázové
672,54 Kč/1l
336,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Swiffer 5410076291076, Modrá
406,95 Kč/1m²
329,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonasrath

Darbo Sirup, Sicilská citronová, s redukovaným obsahem cukru, kyselá, 500 mlJednorázové
452,14 Kč/1l
226,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Sirup z černého rybízu Koncentrovaná šťáva z černého rybízu 500mlJednorázové
382,58 Kč/1l
191,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo jahodovo-limetkový ovocný sirup k míchání se sodou 500mlJednorázové
531,74 Kč/1l
265,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Sirup z černého bezu Koncentrovaná šťáva z černého bezu 500 mlJednorázové
347,88 Kč/1l
173,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Monin profesionální sirup s příchutí Orange Spritz 700mlVratné
487,62 Kč/1kg
663,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Teisseire Fruit de la Passion sirup nealkoholický nápoj 600mlJednorázové
768,45 Kč/1l
461,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin, sirup s příchutí pomeranče, vhodný do koktejlů, přírodní aroma, 1000 mlJednorázové
278,85 Kč/1l
278,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,52 Kč/1l
266,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
291,43 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Elektrický napěňovač nápoje Tchibo, nepřilnavý povrch, teplá a studená mléčná pěna, pro latte macchiato, cappuccino a kakao, pouzdro z ušlechtilé oceli
1 292,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Pouzdro pro Apple iPhone 11 Protective Case Anti Shock Pouzdro na mobilní telefon Transparent Cover
200,00 Kč
Prodejce: CoolGadget

Darbo Garden Jahodový džem Pure Natural jemně ceděný 450g
343,24 Kč/1kg
154,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo sirup z květu bezu, s redukovaným obsahem cukru, jemná květinová chuť, 500 mlJednorázové
454,64 Kč/1l
227,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SONGMICS Zrcadlová skříňka na šperky s klíči, nápad na dárek, 3 police
5 162,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lumarko

JBL CHARGE 5, 1,91 cm (0.75"), 2 cm, 10,2 cm (4"), 9 cm, 30 W, 40 W
4 040,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

SAFLAX - Pravěký svět - sekvoje - Metasequoia glyptostroboides - 60 Semena - S pěstebním substrátem bez klíčků
4 376,67 Kč/1kg
131,30 Kč
Prodejce: SAFLAX

Hnědý cukr
7,48 Kč/1kg
74,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
268,42 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Monin bezinkový sirup květinová příchuť originální nápoj 700mlJednorázové
803,56 Kč/1l
562,49 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Šatní skříň s posuvnými dveřmi 150 cm bílá/bílá se zrcadlem - Vista 05
7 039,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Monin, základ pro limonádu, koncentrát s ovocnou chutí, 1000 mlJednorázové
249,92 Kč/1l
249,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

YO SYRUP ovocný sirup malina 700mlJednorázové
201,54 Kč/1l
141,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní 3 lahve dorazily dobře zabalené.
Objem 1,5 l
Dodání bylo velmi rychlé a byl jsem informován na každém kroku. 3 láhve dorazily dobře zabalené. Sirup je velmi chutný. DĚKUJI
Ohodnoceno dne 23. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chutná to opravdu skvěle
Objem 2,5 l
S kvalitou jsem velmi spokojená. Udělala jsem z toho limonádu.
Ohodnoceno dne 7. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Koupil bych si ho znovu
Objem 0,5 l
Sirup jsem použila na citronové tiramisu. Chuť je přesvědčivá.
Ohodnoceno dne 31. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Doručeno na jedničku!
Objem 1,5 l
Špičková kvalita.
Ohodnoceno dne 11. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 2,5 l
Ohodnoceno dne 16. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,5 l
Ohodnoceno dne 19. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1,5 l
Ohodnoceno dne 20. ledna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l