Tablety Hydro Triple Pack, citronově žluté (balení po 3 ks) (renovované, stav A+)
680,56 Kč
plus 250,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Science in Sport GO Hydro šumivé tablety s příchutí ananasu, 160 kusů1 253,55 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Další informace o reklamě
SIS GO Hydro Tablet (8x20 tablet) Jahoda & limetka – Energie & výdrž – Elektrolyty388,38 Kč/1l
248,56 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Další informace o reklamě
TestoY - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 kusů23 777,78 Kč/1kg
1 712,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Další informace o reklamě
OstroVit | Carbo / Carbohydrate Complex Lemon298,23 Kč/1l
298,23 Kč
Prodejce: FIT1EU

Enervit Carbo Tablets, citron, 24 tablet
4 772 230,76 Kč/1kg
620,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

CARBODRINX, 1000 g, citron
387,99 Kč/1kg
387,99 Kč
Prodejce: VISO

Ostrovit Hydro Out diuretikum (90 kapslí) 5903246226898
2 238,95 Kč/1l
447,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

ISOSTAR tablety příchuť pomeranč
1 987,00 Kč/1kg
238,44 Kč
Prodejce: MarkeT4you

Trojité Cestovní Balení Hořčíku
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Elektrolyty - jahoda
1 663,33 Kč/1kg
499,00 Kč
Prodejce: MIKROGEN

Kolagen Beauty + Biotin 90 tablet
510,61 Kč
Prodejce: Emerosa

GymBeam – Citrulin malát, 250 g, citron-limetka
2 743,08 Kč/1l
685,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

RastoPump borůvka-limetka
2 000,00 Kč/1kg
750,00 Kč
Prodejce: MIKROGEN

GymBeam – Men‘s Essentials, 240 tablet
1 062,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wellion 1Shot, 15 g roztoku
4 561,58 Kč/1kg
86,67 Kč
Prodejce: apohealth

GymBeam Essentials VitaPack 30 balíčků
2 380,55 Kč/1kg
952,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Isotonic Iso Wave - 500 g, citron
475,22 Kč/1l
237,61 Kč
Prodejce: NutraBestBG

izotonický nápoj s citronem a mátou (500 g) 5903933904276
277,78 Kč
Prodejce: NutraBestBG

L-Glutamin Forte 1400 mg 120 tablet
637,16 Kč
Prodejce: Emerosa

Triple Magnesium
397,00 Kč
Prodejce: MIKROGEN
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Chtěli byste si dopřát domácí kosmetickou péči s kvalitními produkty? Pak si nenechte ujít Pille Hydro Triple Pack citronově žlutý (balení po 3 ks) (renovované A+)!
- Příchuť: citronově žlutá
- Formát: tablety
- Množství: 60 tablet
- A+ / Bezvadný: Produkty v bezvadném stavu, jejichž originální obal může být otevřený nebo nahrazen jiným obalem ve velmi dobrém stavu.
- A / Jako nové: Produkty v bezvadném, jako novém stavu, jejichž originální obal může být otevřený, mírně poškozený nebo nahrazen jiným.
- B / Velmi dobrý Produkty ve velmi dobrém stavu, s možnými mírnými estetickými vadami, které fungují bezchybně a jejichž originální obal může být otevřený nebo mírně poškozený.
- C / Dobrý Produkty v dobrém stavu, s možnými estetickými vadami, které fungují bezchybně a jejichž originální obal byl případně otevřen nebo je poškozen.
- D / V pořádku: Produkty v bezchybném stavu, s možnými estetickými vadami nebo případně chybějícím příslušenstvím, které fungují bezchybně a jejichž originální obal může být otevřený nebo poškozený.
Elektrolytové tablety k přípravě nízkokalorického nápoje. Praktické pro trénink, závody a horké počasí.
- Skladování a použití
- Přidejte 1 tabletu Hydro (4,2 g) do 500 ml vody. Nechte tabletu rozpustit. Nápoj spotřebujte do 24 hodin. Neužívejte více než 4 tablety denně.
- Alergeny
- Žádné
- Barva
- Žlutá
- Výrobce
- Big Buy Cooking
- Hmotnost
- 240 g
- Počet kusů
- 3
- Příchuť
- Citron
- Seznam přísad
- Potravinová kyselina (kyselina citronová), regulátor kyselosti (hydrogenuhličitan sodný), plnidlo (sorbitol), chlorid sodný, inulin, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, přírodní aromata, fosforečnan vápenatý, uhličitan hořečnatý, sladidlo (sukralóza), řepný prášek, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin-5-fosfát-sodný), vitamín B1 (tiaminmononitrát).
- Doporučená spotřeba
- Přidejte 1 tabletu Hydro (4,2 g) do 500 ml vody. Nechte tabletu rozpustit. Nápoj spotřebujte do 24 hodin. Neužívejte více než 4 tablety denně.
- Potravinářský podnik
- SIS (Science in Sport) Ltd | Ltd. Unit 8A, Frontier Park, Blackburn BB1 3AL UK
- Prodejní název
- GO Hydro šumivé tablety GO Hydro šumivé tablety – 300 mg elektrolytů – citronová příchuť – 3 x 20 tablet, 3 balení
- Obsah balení
- 60 tablet
- Kód EAN
- 5025324004188
- Skladování a použití
- Přidejte 1 tabletu Hydro (4,2 g) do 500 ml vody. Nechte tabletu rozpustit. Nápoj spotřebujte do 24 hodin. Neužívejte více než 4 tablety denně.
- Alergeny
- Žádné
- Barva
- Žlutá
- Výrobce
- Big Buy Cooking
- Hmotnost
- 240 g
- Počet kusů
- 3
- Příchuť
- Citron
- Seznam přísad
- Potravinová kyselina (kyselina citronová), regulátor kyselosti (hydrogenuhličitan sodný), plnidlo (sorbitol), chlorid sodný, inulin, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, přírodní aromata, fosforečnan vápenatý, uhličitan hořečnatý, sladidlo (sukralóza), řepný prášek, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin-5-fosfát-sodný), vitamín B1 (tiaminmononitrát).
- Doporučená spotřeba
- Přidejte 1 tabletu Hydro (4,2 g) do 500 ml vody. Nechte tabletu rozpustit. Nápoj spotřebujte do 24 hodin. Neužívejte více než 4 tablety denně.
- Potravinářský podnik
- SIS (Science in Sport) Ltd | Ltd. Unit 8A, Frontier Park, Blackburn BB1 3AL UK
- Prodejní název
- GO Hydro šumivé tablety GO Hydro šumivé tablety – 300 mg elektrolytů – citronová příchuť – 3 x 20 tablet, 3 balení
- Obsah balení
- 60 tablet
- Kód EAN
- 5025324004188
K tomu se hodí také

Swiss Point of Care Mission Cholesterolmetr 3 v 1 - Luxe Starterspack (CHOL - HDL - TRIG + LDL-Ratio) - 1 sada
4 450,43 Kč
-451,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Eurocare

Gamechanger | Beta Ecdysteron | AlphaBear | Zvýšení síly | 60 kapslí
101 583,33 Kč/1l
1 219,00 Kč
Prodejce: beLIVELY

Kevin Levrone Scatterbrain 270g
533,41 Kč
Prodejce: VISO

OK! Fat Burn Coffee 150g
389,66 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Swedish Collagen Deluxe Liquid - hydrolyzovan mosk kolagen s kyselinou hyaluronovou, vitamny a minerly, 500 ml
1 745,04 Kč/1l
872,52 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Triple Blend extra silný, 700 g
1 825,47 Kč/1l
1 277,83 Kč
Prodejce: VISO

(3 ks) WP Energy Sniff prášek 2 g – rychlý povzbuzující prostředek s kofeinem a taurinem – bez tabáku a veganský – energetický kick pro párty, hraní her a sport
725,00 Kč
Prodejce: GrowExpert

Open Food 3175681268111, 500 ml, 148 kcal, 35 g, 0,433 g, 28 g, 1,083 g
1 390,36 Kč/1l
695,18 Kč
Prodejce: VISO

Nápoj Isostar Hydrateamp; Perform 1500g - citron
468,21 Kč/1kg
702,32 Kč
Prodejce: VISO

RETA3 3x G-Formula – doplněk stravy s guarana, jablečným octem, inulinem, L-glutaminem, L-leucinem, zinkem a chromem
84 444,00 Kč/1l
1 266,66 Kč
Prodejce: WR-Products

Nutrex Anabol Hardcore 60 kapslí / Testosterónové stimulanty / Výživový doplněk s obsahem diosgeninu
14 891,93 Kč/1kg
1 310,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

BODYLAB L-citrulin malát - 500g
2 993,56 Kč/1kg
1 496,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Skull Labs ANGEL DUST 270g Orange Mango
2 535,07 Kč/1l
684,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Createston Classic+ - 3090g : Třešeň I Prášek + Kapsle I Po tréninku I Vše v jednom kompletní zásoba I Protein (syrovátkový izolát I Hydrolyzát syrovátky I Kolagen) I Aminokyseliny I Kreatin I Sacharidy I Rostlinné extrakty (Tribulus Terrestris I Pískavice řecké seno ) I Nabírání svalové hmoty I Zvyšování hmotnosti
1 085,20 Kč/1l
3 353,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Aktivační nápoj s pomerančovou chutí - Izotonický elektrolyticky nápoj s přídavkem vitamínů a minerálů pro hydrataci a regeneraci, 31,5g
24,40 Kč/1l
15,37 Kč
Prodejce: MANADA

Magický patron Kolumbijská energie Pinch
367,46 Kč
Prodejce: Pentagon-Sports-Fahrrad-BMX

Activlab Hot Sport Drink 1000 g, třešeň, izotonický nápoj v prášku, elektrolyty, vitamíny, L-karnitin, více než 80 porcí
182,25 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Hydro Pump HydroMax®
2 083,33 Kč/1kg
625,00 Kč
Prodejce: MIKROGEN

Dexter Jackson Signature Series | Black Series | Post Cycle Performance - PCT Formula
11 401,50 Kč/1l
684,09 Kč
Prodejce: FIT1EU

BioTechUSA 179554, Energetický nápoj, Připraven k pití, Tekutina, 1 kusů, Citrón, 25 ml
490,46 Kč/1l
245,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Hořčík chelát bisglycinát 180 kapslí
681,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Cvetita Herbal Leuzea Max tablety
19 791,00 Kč/1l
1 187,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Protein ProActive Protein 80 RASPBERRY Raspberry 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

MyProtein MyVitamins Zinc and Magnesium 270 kapsl / ZMA / Esenciln minerly zinek a hok obohacen o vitamin B6 a m
3 433,70 Kč/1l
927,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Isostar Actifood High Energy Gel Exotic 90 g
149,94 Kč
-42,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
107,28 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Mutant Madness 270 g orange rush / Předtréninkové stimulanty / Extrémní předtréninovka pro intenzivní trénink
1 650,11 Kč/1l
445,53 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

SiS GO Electrolyte 1600 g pomeranč / Sportovní nápoje / Osvěžující sportovní nápoj obohacený o elektrolyty
455,84 Kč/1l
1 128,00 Kč
-398,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
729,35 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

VemoHerb Bulgarian Tribulus, 90 cps
2 477,60 Kč/1l
867,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Maraton Forte - 180 kapslí (3 x 60 kapslí) - 3 balení
20 148,15 Kč/1kg
2 176,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Herbata ziołowa ISOACTIVE o smaku trawy cytrynowej 31,5 g
9,39 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

YES Diätní proteinový nápoj s ovocem lesního druhu I 100% přírodní složení I 100% zdravé



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 890,00 Kč
-39,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 850,63 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 084,38 Kč/1l

Science in Sport GO Hydro šumivé tablety s příchutí ananasu, 160 kusů
1 253,55 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

PULS Pre Workout Shot Black Orange 12 x 60 ml – s 200 mg kofeinu, beta-alaninem, argininem AKG a vitamíny skupiny B
585,95 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal
9 765,83 Kč/1l

SIS Beta Fuel 80 Powder (15x82g) Jahoda & Limetka - Energie & Výdrž - Energetické nápoje
1 217,21 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
989,60 Kč/1l

SIS Beta Fuel 80 Powder (15x82 g) Orange – Energie a výdrž – Energetické nápoje
1 217,21 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
989,60 Kč/1l

chytrý veganský protein 180 kusů bez alergií



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 168,21 Kč
Prodejce: WR-Products
6 213,88 Kč/1kg

SiS GO Electrolyte 1600 g černý rybíz / Sportovní nápoje / Osvěžující sportovní nápoj obohacený o elektrolyty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
778,38 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
486,49 Kč/1l

SiS GO Electrolyte 1600 g pomeranč / Sportovní nápoje / Osvěžující sportovní nápoj obohacený o elektrolyty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 128,00 Kč
-398,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
729,35 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
455,84 Kč/1l

YES Diätní proteinový nápoj Exotic I 100% přírodní složky I 100% zdravý produkt I 600 g.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 925,59 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 209,32 Kč/1l

Polleo Immunity+ NAC 1000, 60 kapslí
609,68 Kč
Prodejce: PolleoSport
8 503,21 Kč/1kg

Nattokináza 100 mg 20 000 FU/g | 365 kapslí | LUTO Supplements



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
485,42 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
539,36 Kč/1l

Polleo Sport Maltodextrin, 2000 g
487,70 Kč
Prodejce: PolleoSport
243,85 Kč/1kg

Energy Drink 1kg berry (ovoce)
436,63 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

OstroVit | Vitargo | Fastest Body Fuel Mango
995,77 Kč
Prodejce: FIT1EU
497,89 Kč/1l

SiS GO Elektrolytový sacharidový nápoj 500g
461,02 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Collagen Coffee 125g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
437,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
3 496,00 Kč/1kg

Detox Coffee 125g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
437,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Kvalitní vanilková rýže, 1000 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
190,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
190,00 Kč/1kg

Activlab Hot Sport Drink 1000 g, třešeň, izotonický nápoj v prášku, elektrolyty, vitamíny, L-karnitin, více než 80 porcí
182,25 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

TTCarp proteinový koncentrát 1kg
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant