1,0



Na základě 1 hodnocení
RINTI 4000158910530, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 400 g, Bez sóji
128,94 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
84,00 Kč-44,94Kč
210,00 Kč / 1kg
plus 79,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
animonda GranCarno 82804, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 800 g, Bez cukru, Bez sóji1 411,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Dolina Noteci Superfood, Dospělý jedinec, Telecí maso, 800 g466,32 Kč/1kg
373,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Dolina Noteci 5902921301264, Dospělý jedinec, Hovězí, 500 g610,02 Kč/1kg
317,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Dolina Noteci 5902921301325, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hovězí, Vepřové, 400 g696,29 Kč/1kg
313,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Rinti Kennerfleisch Hovězí maso - 800 g
123,75 Kč/1kg
99,00 Kč
Prodejce: Hornbach

RINTI 4000158910806, Dospělý jedinec, Telecí maso, 800 g, Bez sóji
163,75 Kč/1kg
131,00 Kč
Prodejce: STREFA

RINTI Kennerfleisch, Dospělý jedinec, Kachna, 800 g, Bez sóji
163,75 Kč/1kg
131,00 Kč
Prodejce: STREFA

RINTI 4000158940520, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Rýže, 400 g
220,00 Kč/1kg
131,08 Kč
-43,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
88,00 Kč
Prodejce: STREFA

RINTI 92512, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 300 g
400,77 Kč/1kg
120,23 Kč
Prodejce: VISO

RINTI 91032, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Jehněcí, 185 g, Bez sóji
342,11 Kč/1kg
115,07 Kč
-50,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
65,00 Kč
Prodejce: STREFA

Bozita 4262, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 370 g
523,40 Kč/1kg
246,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

RINTI 4000158940414, Dospělý jedinec, Jehněcí, 400 g
255,00 Kč/1kg
143,88 Kč
-41,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
102,00 Kč
Prodejce: STREFA

animonda GranCarno 4017721824118, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Játra, 400 g
820,95 Kč/1kg
328,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Pedigree 5900951017322, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 100 g
273,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Bozita 9118247, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Turecko, 370 g
541,67 Kč/1kg
216,67 Kč
Prodejce: Dragtek-com

RINTI 4000158925725, Junior, Kuřecí maso, 400 g, Bez sóji
208,04 Kč/1kg
166,43 Kč
Prodejce: VISO

animonda Vom Feinsten 82301, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, 150 g, Bez cukru, Bez sóji
516,88 Kč/1kg
82,70 Kč
Prodejce: Katomix

RINTI Filetto, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hovězí, Kuřecí maso, 100 g
580,00 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: STREFA

animonda 82610, Dospělý jedinec, Drůbež, 150 g
363,64 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: STREFA

Pedigree 5900951015908, Dospělý jedinec, Mrkev, Kuřecí maso, 400 g
668,22 Kč/1kg
300,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Konzerva s kuřecím masem. Kompletní krmivo pro dospělé psy.
Maso a vnitřnosti: 70%.
S Omega-3 mastnými kyselinami, tyto polynenasycené mastné kyseliny se používají k podpoře obranyschopnosti těla a ochraně buněk. Lněný olej je bohatý na omega-3.
S řepnou vlákninou, která má regulační účinek na trávení.
- Bez obilí
- Čisté maso s lněným olejem a řepnými vlákny
- Vysoký obsah masa
- Bez sacharidů
- Bez sóji, bez barviv a konzervačních látek
Složení: maso a výrobky živočišného původu (13 % kuřecí maso), minerální látky, oleje a tuky (0,2 % lněný olej), vedlejší rostlinné produkty (0,2 % řepná vláknina).
Jakostní znaky: hrubé proteiny 11 %, hrubé oleje a tuky 8 %, hrubá vláknina 0,6 %, hrubé popeloviny 2,5 %, vlhkost 77 %, vápník 0,30 %, fosfor 0,25 %.
Doplňkové látky/kg: vitamin D3: 300iu, vitamin E (all-rac-alpha-tocopheryl acetate): 40 mg, zinek (oxid zinečnatý): 30 mg, mangan (síran manganatý, monohydrát): 2 mg, měď (jako pentahydrát síranu měďnatého): 3 mg.
Krmný návod: psům o hmotnosti 8 kg podávejte 1 konzervu, psům o hmotnosti 20 kg podávejte 2 konzervy denně.
Denní požadavky se liší podle věku, úrovně aktivity a plemene. Vždy zajistěte dostatek čerstvé pitné vody.
- Velikost: 400 g
- Váha: 0.4000
Konzerva Rinti Kennerfleisch Adult kuře 400g
Kompletní krmivo s kuřecím masem pro dospělé psyvšech plemen.
Při výrobě krmiv Rinti je maso připravováno při nízké teplotě a šetrně zpracováno, aby si zachovalo co možná nejvíce přirozených látek. Proto chutná Rinti jako právě připravené.
- S Omega-3 mastnými kyselinami, tyto polynenasycené mastné kyseliny se používají k podpoře obranyschopnosti těla a ochraně buněk.
- S řepnou vlákninou, která má regulační účinek na trávení.
- Bez obilovin a sacharidů.
- Neobsahuje sóju, barviva ani konzervanty.
Celkový obsah masa a vnitřností je 70%.
Složení
Plíce, kuřecí maso (13 %), svalovina, ledviny, vepřová kůže, játra, dršťky, vemeno, minerální látky, lněný olej (0,2 %), řepná vláknina (0,2 %).
Jakostní znaky
Proteiny 11%, vlhkost 77%, tuky 8%, hrubé popeloviny 2,5%, hrubá vláknina 0,6%, vápník 0,3%, fosfor 0,25%, vitamín D3 200 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 20 mg / kg, zinek (oxid zinečnatý) 13 mg / kg.
- Příchuť krmiva:
- Kuřecí maso
- Fáze života zvířete:
- Dospělý jedinec
- Kapacita:
- 400 g
- Účinky na zdraví:
- Péče o trávicí soustavu
- Typ dávkovače:
- Plechovka
- Bez sóji:
- Ano
- Bez umělých barviv:
- Ano
- Obsahuje vitamíny:
- Vitamín D3, Vitamín E
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 115 kcal
- Bílkoviny:
- 11%
- Obsah tuku:
- 8%
- Hrubá vláknina:
- 0,6%
- Hrubý popel:
- 2,5%
- Obsažená vlhkost:
- 77%
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Krmivo Rinti Kennerfleisch je bohaté na přírodní kousky masa a nabízí vašemu domácímu mazlíčkovi plnohodnotné krmivo.
- bez lisovaného masa - bez masové moučky - bez vedlejších živočišných produktů
- bez sóji - bez barviv - obohacené o vyvážený poměr vitamínů a minerálů
Konzervy Ringpull 400 g jsou k dispozici v 15 různých příchutích:
Hovězí, čistý bachor, kuřecí, divočák, sob, telecí, drůbeží srdce, zvěřina, krůta, jehněčí, šunka, mořské ryby, senior + kuře, junior + kuře, junior + hovězí.
Složení:
Kuřecí maso (20 %), svalovina, plíce, bachor, vnitřnosti, žaludek, ledviny, kůže, lněný olej, řepná vláknina (0,2 %)
Analytické složení:
Přídatné látky:
Hmotnost psa - 10 kg: cca 400 g denně
Hmotnost psa - 20 kg: přibližně 800 g denně
Hmotnost psa - 40 kg: přibližně 1600 g denně
 ,Kompletní, vlhké, krmivo pro dospělé, psy. Lahodná, konzerva s kousky &scaron,ťavnaté,ho kuřecí,ho masa a perfektně vyvá,žený,m obsahem živin, kterou si Vá,&scaron, pejsek zamiluje, protože obsahuje spoustu vitamí,nů, minerá,lů a nejsou v ní, použí,vá,ny ná,hražky masa. ,
Složení,:  ,maso a vý,robky živoči&scaron,né,ho původu (10 ,% kuřecí, maso), obiloviny, minerá,lní, ,lá,tky
?Analytické, složky:  ,bí,lkoviny 10,5 ,%, tuky 7,5 ,%, popel 2,5 ,%, vlá,knina 0,4 ,%, vlhkost 78 ,%
 ,
"Vysoký obsah masa: Rinti Kennerfleisch obsahuje 70 % masa a vnitřností, je tedy bohatý na přírodní kousky masa, které charakterizují pravý Rinti Kennerfleisch. S omega 3 mastnými kyselinami: tyto vícenenasycené mastné kyseliny podporují obranyschopnost organismu a chrání buňky. Lněný olej je bohatý na omega 3. S řepnou vlákninou: je bohatý na vlákninu, která má regulační účinek na trávení. Přehled všech informacíBez obilovinČisté maso s lněným olejem a řepnou vlákninouVysoký obsah masa: se 70 % masa a vnitřnostíBez sacharidůBez sóji, bez barviv a konzervantůKrmivo typu "vše v jednom" pro dospělé psyMůže"
- Rozměry
- 7,57,511
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 0.4 l
- Obsah vlhkosti
- 77%
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Psi
- Doplňkové látky
- maso a výrobky živočišného původu (13 % kuřecí maso), minerální látky, oleje a tuky (0,2 % lněný olej), vedlejší rostlinné produkty (0,2 % řepná vláknina).
- Počet kusů
- 24
- Obsah balení
- 400
- Kód EAN
- 4000158910530
- Číslo produktu
- 0174778
- Výrobce
- Rinti
- Schvalovací číslo
- 1234
- Rozměry
- 7,57,511
- Hmotnost
- 400 g
- Objem
- 0.4 l
- Obsah vlhkosti
- 77%
- Druh krmiva
- Mokré krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Psi
- Doplňkové látky
- maso a výrobky živočišného původu (13 % kuřecí maso), minerální látky, oleje a tuky (0,2 % lněný olej), vedlejší rostlinné produkty (0,2 % řepná vláknina).
- Počet kusů
- 24
- Obsah balení
- 400
- Kód EAN
- 4000158910530
- Číslo produktu
- 0174778
- Výrobce
- Rinti
- Schvalovací číslo
- 1234
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

RINTI 91051, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hovězí, 400 g, Bez sóji
147,50 Kč/1kg
59,00 Kč
Prodejce: Hornbach

RINTI Kennerfleisch, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Srdce, Drůbež, 400 g, Bez sóji
210,00 Kč/1kg
128,94 Kč
-44,94 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
84,00 Kč
Prodejce: STREFA

RINTI Kennerfleisch, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Srdce, Drůbež, 800 g, Bez sóji
163,75 Kč/1kg
162,03 Kč
-31,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
131,00 Kč
Prodejce: STREFA

RINTI Kennerfleisch, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Jehněcí, 400 g, Bez sóji
147,50 Kč/1kg
59,00 Kč
Prodejce: Hornbach

RINTI 91073, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 800 g, Bez sóji
163,75 Kč/1kg
162,03 Kč
-31,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
131,00 Kč
Prodejce: STREFA

RINTI Kennerfleisch, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 400 g, Bez sóji
210,00 Kč/1kg
84,00 Kč
Prodejce: STREFA

RINTI 92542, Junior, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 400 g, Bez sóji
245,70 Kč/1kg
98,28 Kč
Prodejce: VISO

Rinti Kennerfleisch Hovězí maso - 800 g
123,75 Kč/1kg
99,00 Kč
Prodejce: Hornbach

RINTI 4000158910806, Dospělý jedinec, Telecí maso, 800 g, Bez sóji
163,75 Kč/1kg
131,00 Kč
Prodejce: STREFA

RINTI 91054, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hra, 400 g, Bez sóji
210,00 Kč/1kg
128,94 Kč
-44,94 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
84,00 Kč
Prodejce: STREFA

Plotový systém Alberts 653347, dvoustřapový, kompletní sada skládající se z 30 dílů, žárově zinkovaný, výška 160 cm, celková délka 28 metrů
1 561,61 Kč/1m
43 725,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Alberts

RINTI Kennerfleisch, Dospělý jedinec, Kachna, 800 g, Bez sóji
163,75 Kč/1kg
131,00 Kč
Prodejce: STREFA

RINTI 91040, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Telecí maso, 400 g, Bez sóji
210,00 Kč/1kg
128,94 Kč
-44,94 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
84,00 Kč
Prodejce: STREFA

RINTI 4000158910509, Dospělý jedinec, Šunka, 400 g, Bez sóji
210,00 Kč/1kg
105,00 Kč
-21,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
84,00 Kč
Prodejce: STREFA

RINTI 92541, Junior, Jakékoli plemeno, Hovězí, 400 g, Bez sóji
328,72 Kč/1kg
131,49 Kč
Prodejce: VISO

RINTI 91081, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 800 g, Bez sóji
163,75 Kč/1kg
162,03 Kč
-31,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
131,00 Kč
Prodejce: STREFA

Dvoukřídlé flexibilní brány Alberts 647889, s příslušenstvím, žárově zinkované, šířka 250 cm, výška 80 cm
4 990,00 Kč/1m
12 475,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Alberts

Alberts 208004, podstavba do země pro hranolové sloupky, s nastavitelnou objímkou, žárově zinkovaná, 71 x 71 mm, celková délka 750 mm, sada 2 kusů
1 599,75 Kč
Prodejce: Alberts

RINTI 91076, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Jehněcí, 800 g, Bez sóji
123,75 Kč/1kg
99,00 Kč
Prodejce: Hornbach

RINTI Kennerfleisch, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Droby, Hra, 800 g, Bez sóji
123,75 Kč/1kg
99,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Zahradní stůl Mumbai, vestavěný chladič nápojů, tmavě šedý, kulatý, 45 x 45 x 55 - 85 cm
3 251,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Univerzální televizní stojan Aluminium Zental
9 207,00 Kč
-5 176,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 031,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24

RINTI 91083, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Turecko, 800 g, Bez sóji
163,75 Kč/1kg
162,03 Kč
-31,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
131,00 Kč
Prodejce: STREFA

RINTI Kennerfleisch, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Divočák, 800 g, Bez sóji
163,75 Kč/1kg
131,00 Kč
Prodejce: STREFA

Rinti Dog Kennerfleisch konzerva šunka 800g
163,75 Kč/1kg
131,00 Kč
Prodejce: STREFA

Tefal Start'easy C26732, Kulatý, Rendlík, Černá, Titanová, Hliník, Termo indikátor
1 433,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Servírovací souprava Masěr Kombiservice, vyrobená z kameniny, s kovovým lemem
5 103,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

RINTI Kennerfleisch, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Rumen, 800 g, Bez sóji
163,75 Kč/1kg
162,03 Kč
-31,03 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
131,00 Kč
Prodejce: STREFA

SANILO® WC sedátko s mechanismem Soft-Close Pretty, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko, WC sedátko přímo od výrobce
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WCShop24

LuxeBath umyvadlo Umyvadlo na desku Square, 60,5x36,5x13 cm, bílá, keramika
1 917,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ECD-Germany
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%100% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
100%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zavádějící jednotlivé plechovky
Hmotnost 0,4 kgObjem 0,4 l
Zavádějící, protože se mluví o obsahu 400×24 9,6 litru. Přišlo 5 plechovek...
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BRIT Mono Protein Lamb 24x400g
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 468,40 Kč/1kg

PIPER 11802838 konzerva pro psy - krůtí/brokolice 800g
2 524,69 Kč
Prodejce: superbrandshop

TufTuf | Krmivo pro psy – směs příchutí – sada mokrého krmiva, 24 plechovek po 800 g – konzervy pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 162,56 Kč
Prodejce: Bult-Store
1 453,20 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s jehněčím masem – sada 6 plechovek po 400 g – mokré krmivo pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
161,50 Kč
Prodejce: Bult-Store
403,75 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s příchutí králíka – sada 6 plechovek po 400 g – konzervy pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
161,50 Kč
Prodejce: Bult-Store
403,75 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s hovězím masem – sada mokrého krmiva, 6 plechovek po 400 g – plechovka krmiva pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
161,50 Kč
Prodejce: Bult-Store
403,75 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy – zvěřina – sada 6 plechovek po 400 g – krmivo ze zvěřiny pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
161,50 Kč
Prodejce: Bult-Store
403,75 Kč/1l

Krmivo pro psy s králíkem – mokré krmivo v konzervě 800 g – mokré krmivo pro psy – mokré krmivo s králíkem – mokré krmivo 800 g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
48,55 Kč
Prodejce: Bult-Store

Krmivo pro psy s hovězím masem – mokré krmivo v konzervě 400 g – krmivo s hovězím masem – krmivo v konzervách – mokré krmivo pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
26,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,47 Kč/1l

Krmivo pro psy s jehněčím masem – mokré krmivo v konzervě 400 g – krmivo pro psy s jehněčím masem – mokré krmivo s jehněčím masem – krmivo pro psy v konzervách



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
26,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,47 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 6 × 800 g – zvěřina – 77 % vlhkosti – konzervy pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
294,41 Kč
Prodejce: Bult-Store
61,34 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – 12 × 400 g – hovězí maso – 81 % vlhkosti – mokré krmivo



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
328,50 Kč
Prodejce: Bult-Store
68,44 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s příchutí králíka – sada mokrého krmiva, 12 plechovek po 800 g – krmivo pro psy



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
583,23 Kč
Prodejce: Bult-Store
729,04 Kč/1l

Krmivo pro psy – Mokré krmivo – Konzerva s hovězím masem – 415 g hovězího masa



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
22,44 Kč
Prodejce: Bult-Store
54,07 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – drůbež – 1250 g – kousky masa v omáčce – krmivo pro psy



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
72,00 Kč
-32%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
48,55 Kč
Prodejce: Bult-Store
38,84 Kč/1l

Krmivo pro psy – Mokré krmivo pro psy – Konzerva s drůbeží – 415 g krmiva pro psy s drůbeží



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
49,21 Kč
-54%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
22,44 Kč
Prodejce: Bult-Store
54,07 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – hovězí – 1250 g – kousky masa – 81 % vlhkosti



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
48,55 Kč
Prodejce: Bult-Store
38,84 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s drůbežím masem – sada 6 plechovek po 415 g – mokré krmivo pro psy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
134,18 Kč
Prodejce: Bult-Store
323,33 Kč/1l

TufTuf | Krmivo pro psy s hovězím masem – sada 6 plechovek po 415 g – hovězí maso pro psy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
134,18 Kč
Prodejce: Bult-Store
323,33 Kč/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pro psy – jehněčí – 1250 g – kousky masa – mokré krmivo



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
48,55 Kč
Prodejce: Bult-Store
38,84 Kč/1l