FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 14 Riegel

289,53 Kč

599,44 Kč / 1kg

plus 338,31 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
1 052,24 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
724,99 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
7 850,00 Kč/1kg
392,50 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g
TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g
441,35 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
101,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Wawel Advocat mléčná čokoláda 39 g
Wawel Advocat mléčná čokoláda 39 g
10 042,25 Kč/1kg
401,69 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Baton Knoppers Kokosowy 3 x 40 g
Baton Knoppers Kokosowy 3 x 40 g
638,00 Kč/1kg
76,56 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
1 284,86 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
282,67 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro BOUNTY Riegel Vollmilch 461665 57g 24St
BOUNTY Riegel Vollmilch 461665 57g 24St
380,91 Kč/1kg
521,09 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
865,38 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 183,84 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro TWIX 462206 TWIX Minis Schokoriegel 150 Riegel
TWIX 462206 TWIX Minis Schokoriegel 150 Riegel
543,67 Kč/1kg
1 631,02 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Bounty Vollmilch
Bounty Vollmilch
1 259,17 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
75,55 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro STORCK Knoppers Nussriegel, 200 g, Mléčná čokoláda, 5 kusů, 31,8 g, 52,3 g, 38,8 g
STORCK Knoppers Nussriegel, 200 g, Mléčná čokoláda, 5 kusů, 31,8 g, 52,3 g, 38,8 g
437,50 Kč/1kg
87,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lubisie Ciastka z nadzieniem czekoladowym
Lubisie Ciastka z nadzieniem czekoladowym
496,00 Kč/1kg
14,88 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mars 462320 Mars Schokoriegel 5 Riegel
Mars 462320 Mars Schokoriegel 5 Riegel
2 172,27 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
488,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro STORCK Knoppers, Mléčná čokoláda, 200 g, Oříšková, 2301 kJ, 551 kcal, 33,2 g
STORCK Knoppers, Mléčná čokoláda, 200 g, Oříšková, 2301 kJ, 551 kcal, 33,2 g
1 291,85 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
258,37 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Storck 120923007 Schokolade merci Große Vielfalt - 250 g
Storck 120923007 Schokolade merci Große Vielfalt - 250 g
721,64 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
180,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Wawel Baton czekoladowy 40 g
Wawel Baton czekoladowy 40 g
755,75 Kč/1kg
30,23 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro FRUPP GEFRIERGETROCKNETE KIRSCHRIEGEL, BEZLEPKOVÝ 10 g - CELIKO
FRUPP GEFRIERGETROCKNETE KIRSCHRIEGEL, BEZLEPKOVÝ 10 g - CELIKO
4 293,00 Kč/1kg
42,93 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro TWIX 462196 TWIX Schokoriegel 250,0 g
TWIX 462196 TWIX Schokoriegel 250,0 g
1 153,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
288,41 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Lindt Thins Milk mléčná čokoláda 125g
Lindt Thins Milk mléčná čokoláda 125g
1 576,00 Kč/1kg
197,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Složení
Složení: Mléčná čokoláda 29 % (cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, sušené MLÉKO, máslový krém, emulgátor lecitiny (SÓJA), vanilin), palmový olej, cukr, hašlerkové ořechy (12 %), PŠENIČNÁ mouka (10 %), sušené MLÉKO (5 %),5 %), PLNO MLÉČNÝ SEN (4,5 %), SLADKÝ MLÉČNÝ SEN, bílkovinami obohacený MLÉČNÝ SEN, nízkotučné kakao, PŠENIČNÝ škrob, emulgátor lecitin (SOYA), sůl, vanilin, kypřící látka hydrogenuhličitan sodný. Celkový obsah mléčných složek ve výrobku 14,5 %.

Výživové hodnoty na 100 g:
Kalorická hodnota: 586,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 441,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 39,90 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 19,80 Sacharidy: 48,20 Sacharidy, z toho cukr: 39,50 Bílkoviny: 7,60 Sůl: 0,27

Popis prodeje:
Oplatka (11,5 %) - tyčinka s lískooříškovým odtučněným mléčným krémem (21,5 %), mléčným krémem (21,5 %) a lískooříškovým krémem (11,5 %), potažená mléčnou čokoládou.

Pokyny pro skladování a použití:
Skladujte na chladném a suchém místě.

Informace pro alergiky:
Obsahuje: Mléko a mléčné výrobky (včetně laktózy), ořechy a výrobky z ořechů, obiloviny obsahující lepek a výrobky z obilovin obsahující lepek, sója a výrobky ze sóji

Odmítnutí odpovědnosti
Obal výrobku a související dokumenty mohou obsahovat informace, které doplňují a/nebo se liší od informací uvedených na našich webových stránkách. Doporučujeme proto, abyste se nespoléhali pouze na informace uvedené na našich webových stránkách, ale vždy si před použitím výrobku pečlivě přečetli jeho etikety, varování a pokyny dodávané s výrobkem.



hanuta oříšková tyčinka - nová interpretace hanutyOříšková tyčinka od hanuty má vše, co dělá hanutu tak chutnou: křupavou oplatku, krém z lískových oříšků a jemný mléčný krém.čokoláda dělá rozdílVšak hanuta jde v této chutné pochoutce ještě dál a pokrývá oplatku lahodnou vrstvou čokolády s křupavými kousky oříšků.v balení tohoto chuťového zázraku je 14 jednotlivě balených tyčinek.informace podle nařízení o informacích o potravinách naleznete zde.Výživové údaje na 100 gEnergetická hodnota 2450/588 kJ/kcalTuky 40,0 gz toho nasycené mastné kyseliny 19,8 gz toho mononenasycené mastné kyseliny -z toho polynenasycené mastné kyseliny -sacharidy 48,2 gz toho cukry 39,0 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bílkoviny 7,9 gsůl 0,267 gVitamíny a minerální látky -
Seznam přísad
MLÉČNÁ ČOKOLÁDA (29 %) (cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, SUŠENÉ ODTUČNĚNÉ MLÉKO, mléčný tuk, emulgátor: lecitin (E322, sója), vanilin), palmový olej, cukr, LÍSKOVÉ OŘÍŠKY (12 %), PŠENIČNÁ MOUKA (10 %), SUŠENÉ ODTUČNĚNÉ MLÉKO, SUŠENÉ MLÉKO, SUŠENÁ SYROVÁTKA (MLÉKO), kakaový prášek s nízkým obsahem tuku, pšeničný škrob, emulgátor: lecitin (E322, sója), sůl, vanilin, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný (E500ii). Alergeny: mléko, pšenice (gluten), lískové ořechy, sója. Může obsahovat: ječmen (gluten)
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 g Energie: 2441 kJ / 586 kcal Tuky: 39,9 g z toho nasycené tuky: 19,8 g Sacharidy: 48,2 g z toho cukry: 39,5 g Bílkoviny: 7,6 g Sůl: 0,267 g Země původu: Německo
Hmotnost
483 g
Potravinářský podnik
Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
Prodejní název
Wafle plněné mléčnou náplní, ořechy a čokoládovou náplní (balení 14 kusů, hmotnost jednoho kusu 34,5 g)
Výrobce
Počet kusů
1
Číslo produktu
ha-31781
Kód EAN
8000500331781

Seznam přísad
MLÉČNÁ ČOKOLÁDA (29 %) (cukr, kakaové máslo, kakaová hmota, SUŠENÉ ODTUČNĚNÉ MLÉKO, mléčný tuk, emulgátor: lecitin (E322, sója), vanilin), palmový olej, cukr, LÍSKOVÉ OŘÍŠKY (12 %), PŠENIČNÁ MOUKA (10 %), SUŠENÉ ODTUČNĚNÉ MLÉKO, SUŠENÉ MLÉKO, SUŠENÁ SYROVÁTKA (MLÉKO), kakaový prášek s nízkým obsahem tuku, pšeničný škrob, emulgátor: lecitin (E322, sója), sůl, vanilin, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný (E500ii). Alergeny: mléko, pšenice (gluten), lískové ořechy, sója. Může obsahovat: ječmen (gluten)
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 g Energie: 2441 kJ / 586 kcal Tuky: 39,9 g z toho nasycené tuky: 19,8 g Sacharidy: 48,2 g z toho cukry: 39,5 g Bílkoviny: 7,6 g Sůl: 0,267 g Země původu: Německo
Hmotnost
483 g
Potravinářský podnik
Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
Prodejní název
Wafle plněné mléčnou náplní, ořechy a čokoládovou náplní (balení 14 kusů, hmotnost jednoho kusu 34,5 g)
Výrobce
Počet kusů
1
Číslo produktu
ha-31781
Kód EAN
8000500331781
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Nestlé Rolo pralinky s karamelem 36x52g
Nestlé Rolo pralinky s karamelem 36x52g
862,44 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
3 185,22 Kč
-1 570,74 Kč
1 614,48 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro merci® 114706 merci® Finest Selection Velký výběr čokolád 675 g
merci® 114706 merci® Finest Selection Velký výběr čokolád 675 g
901,21 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 10
608,32 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Smíšené minibalení, 1 balení (1 x 1,425 kg)
Smíšené minibalení, 1 balení (1 x 1,425 kg)
459,49 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
654,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Yogurette Buttermilk Lemon Limitovaná edice 8 letních tyčinek 100g
Yogurette Buttermilk Lemon Limitovaná edice 8 letních tyčinek 100g
533,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
59,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro SNICKERS 462662 SNICKERS Schokoriegel 32 Riegel
SNICKERS 462662 SNICKERS Schokoriegel 32 Riegel
652,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 043,66 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
856,93 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
575,86 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro BOUNTY Riegel Vollmilch 461665 57g 24St
BOUNTY Riegel Vollmilch 461665 57g 24St
380,91 Kč/1kg
521,09 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g
TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g
441,35 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
101,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er
Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er
766,05 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 10
16,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg, Obrázek vytvořený pomocí AI
Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg
957,45 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
45,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Kind 411252, Snack bars, Čokoláda, Ořechy, Mořská sůl, 40 g
Kind 411252, Snack bars, Čokoláda, Ořechy, Mořská sůl, 40 g
1 737,42 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
833,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Milka Tender Milch Schokoriegel 21 St.
Milka Tender Milch Schokoriegel 21 St.
819,14 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
636,47 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Nestlé Lion Bílá čokoláda, 24 balení (24 x 42g)
Nestlé Lion Bílá čokoláda, 24 balení (24 x 42g)
471,70 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 10
475,47 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Obrázek produktu pro Ovomaltine Crunchy Cream - 380g
Ovomaltine Crunchy Cream - 380g
689,13 Kč/1kg
261,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro kinder 2218 kinder Schokoriegel 18 St.
kinder 2218 kinder Schokoriegel 18 St.
952,57 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
360,07 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Nestlé KitKat Tableta Slaný karamel křupavá oplatka s čokoládou 99g
Nestlé KitKat Tableta Slaný karamel křupavá oplatka s čokoládou 99g
1 071,82 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Cadbury Wonderful Peanut Multipack
Cadbury Wonderful Peanut Multipack
564,65 Kč/1kg
104,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ma Baker Giant bar Obří Ovesná tyčinka malinová (90g), 12691
Ma Baker Giant bar Obří Ovesná tyčinka malinová (90g), 12691
577,78 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
52,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE
Obrázek produktu pro BE-KIND 0602652257797, Snack bars, Mandle, Mořská sůl, 40 g, 213 kcal, 6,4 g, 13,3 g
BE-KIND 0602652257797, Snack bars, Mandle, Mořská sůl, 40 g, 213 kcal, 6,4 g, 13,3 g
1 872,48 Kč/1kg
898,79 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Vego mini - Lískovooříšková čokoládová tyčinka 65g
Vego mini - Lískovooříšková čokoládová tyčinka 65g
1 195,23 Kč/1kg
77,69 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Storck 120923007 Schokolade merci Große Vielfalt - 250 g
Storck 120923007 Schokolade merci Große Vielfalt - 250 g
721,64 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
180,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Kinder Delice Biszkopt Kakaowy Nadzienie Mleczne 4 x 39 g
Kinder Delice Biszkopt Kakaowy Nadzienie Mleczne 4 x 39 g
640,83 Kč/1kg
118,91 Kč
-18,94 Kč
99,97 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Daim bar 1er
Daim bar 1er
1 000,71 Kč/1kg
28,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lindt Sensation Fruit Borůvky&Acai 150g
Lindt Sensation Fruit Borůvky&Acai 150g
1 132,67 Kč/1kg
169,90 Kč
Prodejce: Lindt
Obrázek produktu pro BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
865,38 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 183,84 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Tyčinka - Kokosová čokoláda 40g
Tyčinka - Kokosová čokoláda 40g
1 515,50 Kč/1kg
60,62 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Arašídová tyčinka Mr Tom z pražených arašídů s karamelem 3 x 40 g
Arašídová tyčinka Mr Tom z pražených arašídů s karamelem 3 x 40 g
434,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
52,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro GUTE KALORIEN ořechy a čokoláda 35g KUBARA
GUTE KALORIEN ořechy a čokoláda 35g KUBARA
7 856,00 Kč/1kg
274,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Lubisie Ciastka z nadzieniem czekoladowym
Lubisie Ciastka z nadzieniem czekoladowym
496,00 Kč/1kg
14,88 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro nucao, čokoládová tyčinka, příchuť krémové jahody,kvalita, 33 g
nucao, čokoládová tyčinka, příchuť krémové jahody,kvalita, 33 g
1 572,12 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Hodnocení zákazníků

Na základě 39 hodnocení
Ohodnoceno dne 11. září 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
724,99 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 052,24 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Twix Minis, 1 balení 150 tyčinek (1 x 3 kg)
Twix Minis, 1 balení 150 tyčinek (1 x 3 kg)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 410,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
470,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sonko Rýžovo-kukuřičné oplatky v mléčné čokoládě 65 g (4 ks)
Sonko Rýžovo-kukuřičné oplatky v mléčné čokoládě 65 g (4 ks)
483,63 Kč
-56,89 Kč
426,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
6 096,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
392,50 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
7 850,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wawel Miniczekolada Toffi 41g - mleczna, karmelowe nadzienie
Wawel Miniczekolada Toffi 41g - mleczna, karmelowe nadzienie
401,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
10 041,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wawel Advocat mléčná čokoláda 39 g
Wawel Advocat mléčná čokoláda 39 g
401,69 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
10 042,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mars Minis mléčná čokoláda se smetanou a karamelem 2800g
Mars Minis mléčná čokoláda se smetanou a karamelem 2800g
1 120,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
400,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GUTE KALORIEN Mini-Cashewriegel a la Himbeertarte (6x17g) KUBARA
GUTE KALORIEN Mini-Cashewriegel a la Himbeertarte (6x17g) KUBARA
340,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
3 340,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Švýcarská kolekce prémiových pralinek 143g
Švýcarská kolekce prémiových pralinek 143g
349,90 Kč
Prodejce: Lindt
2 446,85 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er
Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 10
16,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
766,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Stojan na portafiltr na kávu Profesionální stojan na portafiltr na kávu z nerezové oceli pro tamper na kávu
Stojan na portafiltr na kávu Profesionální stojan na portafiltr na kávu z nerezové oceli pro tamper na kávu
869,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Duplo White Limited Edition Thekendisplay mit 40 Riegeln 728g
Duplo White Limited Edition Thekendisplay mit 40 Riegeln 728g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
478,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
656,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g
TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
101,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
441,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kinder Country 16er Limited Edition mit Cerealien und Schokolade 376g
Kinder Country 16er Limited Edition mit Cerealien und Schokolade 376g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
178,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
475,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro kinder Cards Family 10x2 jednotlivě balené oplatkové speciality 256g
kinder Cards Family 10x2 jednotlivě balené oplatkové speciality 256g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
158,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
619,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Yogurette Buttermilk Lemon Limitovaná edice 8 letních tyčinek 100g
Yogurette Buttermilk Lemon Limitovaná edice 8 letních tyčinek 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
59,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
533,30 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kinder bueno 12 tyčinek zabalených v oplatce s náplní ekonomické balení 258g
Kinder bueno 12 tyčinek zabalených v oplatce s náplní ekonomické balení 258g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
148,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
576,36 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Duplo Chocnut s lískovými oříšky pro svačinky mezi svačinami 130g
Duplo Chocnut s lískovými oříšky pro svačinky mezi svačinami 130g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
78,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
606,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kinder Cards oplatkové speciality s tenkým oplatkovým krémem 128g
Kinder Cards oplatkové speciality s tenkým oplatkovým krémem 128g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
84,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
663,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro FERRERO 603902000 Čokoláda Giotto - 9x 3 kusy
FERRERO 603902000 Čokoláda Giotto - 9x 3 kusy
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
115,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
993,97 Kč/1kg