4,6



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g177,42 Kč/1kg
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g178,25 Kč/1kg
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g478,50 Kč/1kg
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g388,73 Kč/1kg
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
409,39 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco - Salmiakrondo's - 1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Trimex Turecké pepřové bonbony salmiak (sáček 100 g)
375,20 Kč/1kg
37,52 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g
281,88 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4030300001656, 100 g, 150 g, C, 392 kcal, 63 g, 0,5 g
244,13 Kč/1kg
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco školní křída
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Rheila Salmiak pastilky Extra silné pastilky Bez laktózy 90g
1 431,00 Kč/1kg
128,79 Kč
Prodejce: apohealth

Perfetti van Melle Toffee lékořicové žvýkací bonbony s lékořicovou šťávou 41g
357,00 Kč/1kg
14,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Piratos veggie lékořice bez umělých barviv 175g
257,71 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
504,47 Kč/1kg
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

10x HARIBO 10051120 Salino Lakritz 175,0 g
217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meenk - kořeny lékořice - 1 kg
1 033,52 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Red Band Black Jewellery Silná lékořice Premium Stand-up Pouch 200g
223,90 Kč/1kg
44,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lékořicové kuličky Red Band s intenzivně pikantní chutí 175g
Kuličky Red Band Salmiak jsou skutečnou lahůdkou pro každého milovníka lékořice. Kuličky mají křupavou skořápku a měkký salmiakový střed. Chuť je pikantní a příjemně výrazná.
Cloetta Deutschland GmbH Neutorcenter 46395 Bocholt (D)
Kořeněný a aromatický požitek z lékořice v praktickém tvaru koule. S křupavou skořápkou a měkkým čpavkovým jádrem. Ve stojánkovém sáčku.
Pokyny pro skladování: Skladujte na suchém místě mimo dosah světla.
Obsah: 175 g
Výrobce / Vyrobeno pro:
Cloetta Deutschland GmbH, Neutorplatz 3, 46395 Bocholt, Německo
Naše potahované kuličky lékořice Red Band v prémiových stojánkových sáčcích jsou nezbytným doplňkem pro všechny milovníky lékořice. Zvenku křupavé, uvnitř neuvěřitelně měkké a chutné, takže si nic nezaslouží.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, extrakt z lékořice 3,2 %, jedlá sůl 2,7 %, plně hydrogenovaný palmový tuk, barvivo (E153), rostlinné oleje (kokosový, řepkový), modifikovaný škrob, anýzový olej, potahová látka (včelí vosk)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 378,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 602,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 1,20 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,10 Sacharidy: 92,00 Sacharidy, z toho cukr: 76,00 Bílkoviny: 0,00 Sůl: 0,13
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 175 g
- Potravinářský podnik
- Cloetta Deutschland GmbH
- Prodejní název
- Silná lékořice
- Výrobce
- Cloetta
- Číslo produktu
- 292494
- Kód EAN
- 8713800129896
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, glukózový sirup, extrakt z lékořice 3,2 %, jedlá sůl 2,7 %, plně hydrogenovaný palmový tuk, barvivo (E153), rostlinné oleje (kokosový, řepkový), modifikovaný škrob, anýzový olej, potahová látka (včelí vosk)
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 378,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 602,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 1,20 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,10 Sacharidy: 92,00 Sacharidy, z toho cukr: 76,00 Bílkoviny: 0,00 Sůl: 0,13
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 175 g
- Potravinářský podnik
- Cloetta Deutschland GmbH
- Prodejní název
- Silná lékořice
- Výrobce
- Cloetta
- Číslo produktu
- 292494
- Kód EAN
- 8713800129896
K tomu se hodí také

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
409,39 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
177,42 Kč/1kg
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
3 365,30 Kč/1kg
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Podpůrný polštář Emma Classic 80x40 cm
1 897,96 Kč
Prodejce: SuperDealsDE

Red Band školní křída lahodně potažené lékořicové tyčinky 175g
230,00 Kč/1kg
40,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořicové bonbóny Jahnke plněné salmiakovou solí originální recept 125g
486,16 Kč/1kg
60,77 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Trimex Turecké pepřové bonbony salmiak (sáček 100 g)
375,20 Kč/1kg
37,52 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 TWS Bluetooth 5.0 Přenosná nabíjecí sluchátka Přenosné pouzdro Stereo sluchátka s mikrofonem pro Android iPhone Samsung White Retoo
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g
281,88 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Old River peněženka s drukem na zip koňaková hnědá kůže OPD410O
1 130,01 Kč
Prodejce: Fit4Style-IMPPAC-DE

Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9044/17 Standardní velikost hlavice sonického kartáčku 4 ks, 4 kusů, Bílá, Měkké, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 300g
296,07 Kč/1kg
88,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
37,43 Kč/1l
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

HARIBO 10047195 STAFETTEN Lékořice 160,0 g
341,06 Kč/1kg
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
495,35 Kč
Prodejce: somnia24

Čokoládové zmrzlinové kapsle Moritz v kornoutu 200 g
271,60 Kč/1kg
54,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jahnke Salmiak slaná lékořice 21 ks. 125g
414,24 Kč/1kg
51,78 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,01 Kč/1kg
1 026,04 Kč
Prodejce: somnia24

MONZANA® Víla světla 160 LED čistá víla světla venkovní vnitřní baterie 8 režimů opona světla dekorace Vánoční osvětlení modrá
710,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
359,05 Kč/1kg
359,05 Kč
Prodejce: somnia24

Bubs ovocné želé banány s karamelovou příchutí bez želatiny 1390g
107,30 Kč/1kg
300,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco - Pyramidy - 1kg
393,93 Kč/1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Náplň do mopu Vileda UltraMax Power 2 v 1
257,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Trumpf Aero air čokoládové mléko 100g
489,10 Kč/1kg
48,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
88% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
88%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%13% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
13%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné a rychle dodané
Velmi chutné a příjemné a slané
Ohodnoceno dne 7. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pravá chuť lékořice.
Chutná dobře.
Ohodnoceno dne 9. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. srpna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
516,65 Kč/1kg

Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,12 Kč/1kg

Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
235,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
235,95 Kč/1kg

Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(8)Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,42 Kč/1kg

Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,77 Kč/1kg

Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
858,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,60 Kč/1kg

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,73 Kč/1kg

Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,90 Kč/1kg

Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
281,88 Kč/1kg

Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(11)Počet hodnocení: 11
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 100,44 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 834,07 Kč/1kg

Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,33 Kč/1kg

Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
504,47 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,43 Kč/1kg

Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,25 Kč/1kg

Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
365,83 Kč/1kg