4,4



Na základě 11 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g213,12 Kč/1kg
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g177,42 Kč/1kg
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g347,77 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g388,90 Kč/1kg
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
244,13 Kč/1kg
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trimex Turecké pepřové bonbony salmiak (sáček 100 g)
375,20 Kč/1kg
37,52 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g
217,33 Kč/1kg
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sallos černá měkká klasická měkká lékořice vhodná pro vegetariány 200g
178,25 Kč/1kg
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Perfetti van Melle Toffee lékořicové žvýkací bonbony s lékořicovou šťávou 41g
357,00 Kč/1kg
14,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
478,50 Kč/1kg
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XL Lékořice Willy extra měkká lékořice s příchutí lékořice 300g
293,40 Kč/1kg
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
540,74 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
409,39 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
504,47 Kč/1kg
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořice bruselská Měkká lékořice ve tvaru Männeken Pis 1000g
267,46 Kč/1kg
267,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jahnke Salmiak slaná lékořice 21 ks. 125g
414,24 Kč/1kg
51,78 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Velikost porce:
- 100 g
- Kapacita:
- 150 g
- Eco-score:
- C
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 392 kcal
- Obsah cukru (na 100 g):
- 63 g
- Obsah bílkovin (na 100 g):
- 0,5 g
- Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
- 98 g
- Energetická hodnota (na porci):
- 392 kcal
- Obsah bílkovin (na jednu porci):
- 0,5 g
- Obsahu uhlohydrátů (na jednu porci):
- 98 g
- Energetická hodnota (na porci):
- 1640 kJ
- Obsah cukru (na jednu porci):
- 63 g
- Typ balení:
- Taška
Sallos X Treme tvrdý karamel s lékořicovou náplní salmiak 150g
Tyto extra silné tvrdé karamely jsou vyrobeny nejen z vybrané lékořicové šťávy a jemných bylinných extraktů, ale mají také náplň z čpavkové soli, která dodává bonbonům velmi zvláštní říz.
Villosa Vertriebsgesellschaft mbH
Dechant-Sprünken-Str. 53-57 46446 Emmerich (D)
| Ingredience | |
|---|---|
| Glukózový sirup, cukr, 8% šťáva z lékořice, 5% sůl salmiaku, aromata, barvivo: rostlinné uhlí, bylinné extrakty. | |
| Výživové hodnoty na 100 g | |
| Kalorická hodnota: | 392 kcal (1 664 kJ) |
| Obsah tuku | 0,00 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0,00 g |
| Sacharidů: 0,00 g: | 98,00 g |
| z toho cukr: | 63,00 g |
| Bílkoviny: 00,00 g, z toho: 00,00 g bílkovin: 00,00 g: | 0,50 g |
| Sůl: 0,03 g | 0,03 g |
s barvivem
Sallos X Treme tvrdé bonbony s lékořicovou náplní salmiak 1 balení (1x150g sáček)
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě žádné podrobnosti
- Seznam přísad
- Glukózový sirup, cukr, 8 % šťáva z lékořice, 5 % jedlá sůl, aromata, barvivo: rostlinné uhlí, bylinné extrakty.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty na 100 g v g :1664KJ/392Kcal/Tuky:0z toho nasycené mastné kyseliny:0 /Sacharidy:98>z toho cukry:63/Bílkoviny:0,5/Sůl:0,03
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Villosa Vertriebsgesellschaft mbH Dechant-Sprünken-Str. 53-57 46446 Emmerich Deutschland
- Prodejní název
- Sallos X Treme tvrdý karamel s lékořicovou náplní salmiak 150g
- Výrobce
- Open Food
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 53340
- Kód EAN
- 4030300001656
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě žádné podrobnosti
- Seznam přísad
- Glukózový sirup, cukr, 8 % šťáva z lékořice, 5 % jedlá sůl, aromata, barvivo: rostlinné uhlí, bylinné extrakty.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty na 100 g v g :1664KJ/392Kcal/Tuky:0z toho nasycené mastné kyseliny:0 /Sacharidy:98>z toho cukry:63/Bílkoviny:0,5/Sůl:0,03
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Villosa Vertriebsgesellschaft mbH Dechant-Sprünken-Str. 53-57 46446 Emmerich Deutschland
- Prodejní název
- Sallos X Treme tvrdý karamel s lékořicovou náplní salmiak 150g
- Výrobce
- Open Food
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 53340
- Kód EAN
- 4030300001656
K tomu se hodí také

Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g
217,33 Kč/1kg
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trimex Turecké pepřové bonbony salmiak (sáček 100 g)
375,20 Kč/1kg
37,52 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g
365,83 Kč/1kg
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
244,13 Kč/1kg
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada 2 polštářů 50x70 cm 1000 gramů prachového peří, 100% přírodní husí peří 3komorový povlak na polštář: 100% bavlna 3komorový prachový polštář
2 150,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sprchová rohož Homerella® s protiskluzovou úpravou, 53 x 53 cm – 100 % bez BPA – 2 háčky na zavěšení – protiskluzová sprchová rohož šetrná k pokožce, lze prát v pračce
1 249,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
347,77 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g
244,13 Kč/1kg
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Perfetti van Melle Toffee lékořicové žvýkací bonbony s lékořicovou šťávou 41g
357,00 Kč/1kg
14,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sallos černá měkká klasická měkká lékořice vhodná pro vegetariány 200g
178,25 Kč/1kg
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
178,25 Kč/1kg
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco - Salmiakrondo's - 1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
478,50 Kč/1kg
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
177,42 Kč/1kg
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořicové bonbóny Jahnke plněné salmiakovou solí originální recept 125g
486,16 Kč/1kg
60,77 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Lékořicové hvězdičky silná lékořice se slanou polevou zelenina 175g
351,94 Kč/1kg
61,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
213,12 Kč/1kg
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
3 365,30 Kč/1kg
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Keltská lékořice extra silná slaná lékořice kousky bez cukru 175g
578,57 Kč/1kg
101,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cloetta Lakrisal 3 balení po 75 g
1 414,80 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
504,47 Kč/1kg
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Piratos veggie lékořice bez umělých barviv 175g
257,71 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jahnke Salmiak slaná lékořice 21 ks. 125g
414,24 Kč/1kg
51,78 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

20x Katjes 6848477008 Katjes Katjes-Kinder Lakritz 210,0 g
186,57 Kč/1kg
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5211875009 Ritter SPORT Kokos Schokolade 100,0 g
479,30 Kč/1kg
47,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
73% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
73%9% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
9%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%18% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
18%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. září 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi spokojen!
Jiní pijí hořké, mně prostě stačí Sallos. Něco sladkého mezi jídly, Sallos a chuť je uspokojena. Když řídím, mám Sallos vždycky v kapse.
Ohodnoceno dne 16. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bin Bons chutnají přesně tak, jak jsem doufal, že budou, velmi dobré!
Výrobek chutná dobře, budu ho kupovat častěji, zajímalo by mě, zda existují i jiné alternativy od stejného výrobce.
Ohodnoceno dne 6. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sallos
Vždy dobré
Ohodnoceno dne 5. ledna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super!
Velmi chutné!
Ohodnoceno dne 11. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
516,65 Kč/1kg

Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,12 Kč/1kg

Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
235,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
235,95 Kč/1kg

Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(8)Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,42 Kč/1kg

Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,77 Kč/1kg

Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
858,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,60 Kč/1kg

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,73 Kč/1kg

Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,90 Kč/1kg

Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
281,88 Kč/1kg

Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(11)Počet hodnocení: 11
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 100,44 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 834,07 Kč/1kg

Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,33 Kč/1kg

Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
504,47 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,43 Kč/1kg

Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,25 Kč/1kg

Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
365,83 Kč/1kg