Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g

29,34 Kč

217,33 Kč / 1kg

plus 314,68 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – út 6. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
516,65 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
177,42 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
347,77 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sallos černá měkká klasická měkká lékořice vhodná pro vegetariány 200g
Sallos černá měkká klasická měkká lékořice vhodná pro vegetariány 200g
178,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 4030300001656, 100 g, 150 g, C, 392 kcal, 63 g, 0,5 g
Open Food 4030300001656, 100 g, 150 g, C, 392 kcal, 63 g, 0,5 g
244,13 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
244,13 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Perfetti van Melle Toffee lékořicové žvýkací bonbony s lékořicovou šťávou 41g
Perfetti van Melle Toffee lékořicové žvýkací bonbony s lékořicovou šťávou 41g
357,00 Kč/1kg
14,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trimex Turecké pepřové bonbony salmiak (sáček 100 g)
Trimex Turecké pepřové bonbony salmiak (sáček 100 g)
375,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
37,52 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Jahnke Salmiak slaná lékořice 21 ks. 125g
Jahnke Salmiak slaná lékořice 21 ks. 125g
414,24 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
51,78 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Otevřené potraviny 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
Otevřené potraviny 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 13
540,74 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
409,39 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
469,98 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 19
469,98 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Slaná lékořice - Twists 100g
Slaná lékořice - Twists 100g
825,30 Kč/1kg
82,53 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Klene Pinpassen Lékořice 210g – Sladké lékořicové bonbóny s intenzivní chutí
Klene Pinpassen Lékořice 210g – Sladké lékořicové bonbóny s intenzivní chutí
682,95 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Venco Droptoefjes lékořicové bonbóny 250g - sladké a kořeněné kousky lékořice
Venco Droptoefjes lékořicové bonbóny 250g - sladké a kořeněné kousky lékořice
552,36 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 5
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Odenwälder lékořicové bonbony proti kašli s příchutí lékořice 150g
Odenwälder lékořicové bonbony proti kašli s příchutí lékořice 150g
535,33 Kč/1kg
80,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Venco Salmiakschelpen Lékořice 180g – Intenzivní salmiak-lékořicová bonbónová svačina
Venco Salmiakschelpen Lékořice 180g – Intenzivní salmiak-lékořicová bonbónová svačina
589,50 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Italiano – bonbóny z lékořice se salmiakem – 24 rolí
Italiano – bonbóny z lékořice se salmiakem – 24 rolí
406,41 Kč/1kg
812,81 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lékořicová sušenka, 175 g
Lékořicová sušenka, 175 g
359,66 Kč/1kg
69,18 Kč
-9%
62,94 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Sallos X Presso tvrdé karamely s příchutí lékořice a náplní 135g

Sallos X-Presso kombinuje výraznou chuť lékořice Salmika se silným aroma espressa. Cucejte kořeněnou lékořici, než si dopřejete jádro z aromatického extraktu expressa, a vychutnejte si tuto výjimečnou kombinaci, která dokonale ladí a poskytne skutečným milovníkům lékořice chvíle potěšení.

Tvrdé karamelky s příchutí lékořice a náplní z extraktu espressa

Výrobce: Vilosa Vertriebsgesellschaft mbH, Dechant-Sprünken-Str. 53-57,

46446 Emmerich Německo

Vilosa Vertriebsgesellschaft mbH Dechant-Sprünken-Strasse 53-57, 46446 Emmerich am Rhein, Německo

s barvivem



Složení: Glukózový sirup, cukr, sirup z invertního cukru, rostlinný tuk (ztužený), 7,5 % lékořicová šťáva, barvivo: amoniak - karamel, fruktózový sirup, aroma, 1 % kávový extrakt typu espresso, fruktóza, emulgátor: sójový lecitin, jedlá sůl, bylinné extrakty. Může obsahovat stopy mléka a pšenice. Výživové údaje na 100 g: Kalorická hodnota: 1725 kJ / 407 kcal Tuk: 4,9 g z toho nasycené mastné kyseliny: 2,4 g Sacharidy: 90 g z toho cukr: 63 g Bílkoviny: <0,5 g Sůl: 0,1 g Pokyny pro skladování: neuvedeno A. Výrobce potraviny: Katjes Fassin GmbH + Co KG, Dechant-Sprünken-Str. 53-57, 46446 Emmerich, Německo
Seznam přísad
Složení: glukózový sirup, cukr, 7,8 % lékořicový džus, invertní cukrový sirup, rostlinný tuk (palmový), fruktózový sirup, aroma, karamelový cukrový sirup, 1 % kávový extrakt typu espresso, emulgátor: sójový lecitin, barvivo: rostlinné uhlí, kuchyňská sůl, bylinný extrakt.
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie kj: 1 725,00, Energie kcal: 407,00, Tuky: 4,90, Dvojitě nasycené mastné kyseliny: 2,40, Sacharidy: 90,00, Z toho cukry: 63,00, Bílkoviny: 0,50, Sůl: 0,03,
Alergeny
Sójové boby a výrobky z nich
Hmotnost
135 g
Potravinářský podnik
Villosa Vertriebsgesellschaft mbH Dechant-Sprünken-Str. 53-57 46446 Emmerich Deutschland
Prodejní název
Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g
Výrobce
Vilosa Vertriebsgesellschaft mbH
Číslo produktu
52340
Kód EAN
4030300001670

Seznam přísad
Složení: glukózový sirup, cukr, 7,8 % lékořicový džus, invertní cukrový sirup, rostlinný tuk (palmový), fruktózový sirup, aroma, karamelový cukrový sirup, 1 % kávový extrakt typu espresso, emulgátor: sójový lecitin, barvivo: rostlinné uhlí, kuchyňská sůl, bylinný extrakt.
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie kj: 1 725,00, Energie kcal: 407,00, Tuky: 4,90, Dvojitě nasycené mastné kyseliny: 2,40, Sacharidy: 90,00, Z toho cukry: 63,00, Bílkoviny: 0,50, Sůl: 0,03,
Alergeny
Sójové boby a výrobky z nich
Hmotnost
135 g
Potravinářský podnik
Villosa Vertriebsgesellschaft mbH Dechant-Sprünken-Str. 53-57 46446 Emmerich Deutschland
Prodejní název
Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g
Výrobce
Vilosa Vertriebsgesellschaft mbH
Číslo produktu
52340
Kód EAN
4030300001670
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g
Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g
244,13 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 4030300001656, 100 g, 150 g, C, 392 kcal, 63 g, 0,5 g
Open Food 4030300001656, 100 g, 150 g, C, 392 kcal, 63 g, 0,5 g
244,13 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
244,13 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sallos černá měkká klasická měkká lékořice vhodná pro vegetariány 200g
Sallos černá měkká klasická měkká lékořice vhodná pro vegetariány 200g
178,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
178,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trimex Turecké pepřové bonbony salmiak (sáček 100 g)
Trimex Turecké pepřové bonbony salmiak (sáček 100 g)
375,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
37,52 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro nimm2® 361216 nimm2® Rote Früchte Bonbons 240 g
nimm2® 361216 nimm2® Rote Früchte Bonbons 240 g
1 501,21 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
360,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Haribo Katinchen jemná lékořice se sladkým nádechem zelenina 175g
Haribo Katinchen jemná lékořice se sladkým nádechem zelenina 175g
258,29 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Červená, Suchý, Cyklónový, Holá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Červená, Suchý, Cyklónový, Holá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 233
2 360,35 Kč
Prodejce: Elektrochram
Obrázek produktu pro Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 17
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Jahnke Salmiak slaná lékořice 21 ks. 125g
Jahnke Salmiak slaná lékořice 21 ks. 125g
414,24 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
51,78 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 261
2 307,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24
Obrázek produktu pro Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 143
459,02 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 201
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
Obrázek produktu pro Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 19
469,98 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 13
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Vánoční ozdoby skleněné 8cm 16 kusů - vánoční červená
Vánoční ozdoby skleněné 8cm 16 kusů - vánoční červená
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 40
849,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy
Obrázek produktu pro ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrování, Bezsáčkové, Antracit, Modrá, Nabíjecí, Baterie
ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrování, Bezsáčkové, Antracit, Modrá, Nabíjecí, Baterie
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 118
1 190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK
Obrázek produktu pro LED stropní svítidlo Stropní svítidlo 6067-8 100x80x17cm LED 148W dálkově ovládané světlo nastavitelná barva/jas stmívatelné bílý lakovaný kovový rám svítidla
LED stropní svítidlo Stropní svítidlo 6067-8 100x80x17cm LED 148W dálkově ovládané světlo nastavitelná barva/jas stmívatelné bílý lakovaný kovový rám svítidla
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 110
3 621,95 Kč
200Kč poukaz
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Eurotondisplay
Obrázek produktu pro Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 1367
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking
Obrázek produktu pro Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 523
784,99 Kč
Prodejce: Retoo
Obrázek produktu pro Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
177,42 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Akumulátorový stojanový vysavač Rowenta RH6545Wh Air Force Light - Barva: černá lesklá - 14,4 V (lithium-iontová technologie)
Akumulátorový stojanový vysavač Rowenta RH6545Wh Air Force Light - Barva: černá lesklá - 14,4 V (lithium-iontová technologie)
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 101
2 834,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro FRITZ! Box 7430, Wi-Fi 4 (802.11n), Jednopásmový (2,4 GHz), Připojení na síť Ethernet, 3G, Červená, Bílá, Stolní router
FRITZ! Box 7430, Wi-Fi 4 (802.11n), Jednopásmový (2,4 GHz), Připojení na síť Ethernet, 3G, Červená, Bílá, Stolní router
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 129
Použité
570,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro 1.09 Sada venkovních LED svíček s časovačem - sada 3 LED svíček pro venkovní použití
1.09 Sada venkovních LED svíček s časovačem - sada 3 LED svíček pro venkovní použití
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 146
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends
Obrázek produktu pro SodaStream 1100065490, Sytící láhev + náplň, Vícebarevný, Sklo, Plast, Nerezová ocel, 60 l, 1 kusů, CE, FCC
SodaStream 1100065490, Sytící láhev + náplň, Vícebarevný, Sklo, Plast, Nerezová ocel, 60 l, 1 kusů, CE, FCC
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 60
2 061,77 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf
Obrázek produktu pro 2 x lithiová knoflíková baterie CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, průměr 24 mm, tloušťka 5,0 mm, typ DL2450
2 x lithiová knoflíková baterie CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, průměr 24 mm, tloušťka 5,0 mm, typ DL2450
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 1874
723,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové bonbony | Kaffeebonbons
KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové bonbony | Kaffeebonbons
732,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
102,55 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Hodnocení zákazníků

Na základě 4 hodnocení
Ohodnoceno dne 3. února 2024 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Sallos X Presso
Ohodnoceno dne 24. května 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Dream team espresso a lékořice
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
516,65 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g
Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
235,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
235,95 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,77 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g
Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
858,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g
Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g
Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g
Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
281,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g
Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)
Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 100,44 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 834,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g
Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
504,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g
Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g
Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
365,83 Kč/1kg