5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Třtinový cukr 25 kg77,24 Kč/1kg
1 931,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Aromatický cukr na cukrovou vatu borůvková příchuť bez AZO 1 kg sáček240,98 Kč/1kg
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Další informace o reklamě
AMYLON organický vanilkový cukr 20g12 159,50 Kč/1kg
243,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Hellma 60120623 Zucker-Sticks - 1.000 Portionen à 4 g139,18 Kč/1kg
556,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hellma 60000060, 100 kusů, 4 g, 4,8 kg, 229 mm, 390 mm, 168 mm
2,75 Kč/1kg
274,81 Kč
Prodejce: somnia24

HELLMA 60000049 GOLDLINE Zucker-Sticks,3kg
248,42 Kč/1kg
745,26 Kč
Prodejce: somnia24

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Hellma cukrové tyčinky svatební
279,17 Kč/1kg
111,67 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Hellma cukrové tyčinky sweet-ups, cukr, porcovaný cukr, jemný cukr, cukrové kornouty, pro gastronomii, hotel, kancelář, jídelnu, 100 ks á 4 g
270,30 Kč/1kg
108,12 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Hellma Mini cukrové tyčinky 60125300 150x25g
697,41 Kč/1kg
261,53 Kč
Prodejce: somnia24

10x1kg diamantového cukru 10 balení. Bílý křišťál
79,25 Kč/1kg
792,48 Kč
Prodejce: ORBITREXEU

HELLMA 60125531 HELLMA Creativeline Zuckersticks, 100 x 4,0 g
630,45 Kč/1kg
252,18 Kč
Prodejce: somnia24

Želírovací cukr 1:1
62,52 Kč/1kg
62,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HELLMA 60124610 HELLMA Rohrohrzucker-Sticks 50 x 4,0 g
1 178,70 Kč/1kg
235,74 Kč
Prodejce: somnia24

VANILKOVÝ CUKR BEZ LEPKU 32 g - CELIKO
7 864,06 Kč/1kg
251,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Melasa z cukrové třtiny 300g
307,63 Kč/1kg
92,29 Kč
Prodejce: taleoo

Hellma 60107615 Třtinový cukr FAIRTRADE - tyčinky 500 porcí po 4 g
370,16 Kč/1kg
740,31 Kč
Prodejce: somnia24

Jemný třtinový cukr GoldPack 1 kg
126,79 Kč/1kg
126,79 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jemný cukr v různých tvarech a jednotkách - kulatý, podlouhlý nebo ve tvaru pyramidy. Větší výběr v kávové kuchyni!
P
opis produktu: CukrObsah balení
: cca 400 porcí po 3,6 gHmotnost
: cca 1,44 kg
:
:HELLMA Gastronomie-Service GmbH Forchheimer Straße 4, 90425 Nürnberg, Německo Skladujte na suchém místě Cukr 1 balení
Hellma Cukrové kuličky Happy Smile 400ks a 3,6g cukru
Vykouzlete svým hostům úsměv na tváři; s cukrovými kuličkami Hellma máte zaručený úspěch. Tento originální typ porcovaného cukru ve tvaru smajlíků je ideální, pokud chcete své hosty u kávy překvapit. Tento porcovaný cukr od společnosti Hellma je oblíbený zejména u mladých lidí. Cukrové kuličky Hellma Sugar Balls Happy Smile jsou hitem ve školních kavárnách nebo univerzitních menzách.
Lidé si rádi objednávají druhé cappuccino s tímto veselým doplňkem ke kávě. Balený cukr je také skvělým nápadem pro každodenní kancelářský život, který přináší více zábavy na pracoviště. Cukr je navíc optimálně a hygienicky zabalen, takže lepkavé plechovky s cukrem jsou již minulostí.
Objednejte si nyní 400 krabic cukrových kuliček Hellma s veselými smajlíky pro své bistro nebo kavárnu, ale také pro jídelnu, abyste vykouzlili úsměv na tváři svým hostům!
Darujte úsměv!
Cukrové kuličky Happy - kulatá věc. Překvapte své zákazníky, zaměstnance nebo přátele cukrem ve zcela novém formátu: Cukrové kuličky od společnosti Hellma zajišťují kulatý vzhled u pohárku a zabalené v atraktivní výstavní krabici přinášejí na pult a do bufetu závan čerstvého vzduchu.
Výrobce / Vyrobeno pro:
HELLMA Gastronomie-Service GmbH, Forchheimer Straße 4, 90425 Norimberk - Německo
Odpovědný provozovatel potravinářského podniku (EU)
HELLMA Gastronomie-Service GmbH
90425 Norimberk, Německo
Název potraviny
Cukr
Seznam složek
Složení: Cukr
Čisté množství v jednom balení
1440,00 g
Zvláštní pokyny pro skladování
Skladujte na suchém místě
Průměrné výživové hodnoty na 100 g (nepřipravené) Množství na porci % RM*
Kalorická hodnota v kJ 1700
Kalorická hodnota v kcal 400
Tuk v g 0.00
Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny v g 0,00
Sacharidy v g 100,00
Sacharidy, z toho cukr v g 100,00
Bílkoviny v g 0,00
Sůl v g 0,00
| Obsah: | 400 x 3,6 g = 1440 g |
Cukrové tyčinky v sáčcích. Snadno dávkovatelné, s vtipnými smajlíky.
Oslaďte si den cukrovými tyčinkami HELLMA Sugar Balls Happy! Cukrové tyčinky o velikosti porce jsou ideální pro oslazení kávy nebo čaje a smajlíci vykouzlí úsměv na každé tváři. Celkem 400 x 3,6 g cukruInformace podle nařízení o informacích o potravinách naleznete zde.Výživové údaje na 100 gEnergetická hodnota 1700/400 kJ/kcalTuky 0,00 gz toho nasycené mastné kyseliny 0,00 gz toho mononenasycené mastné kyseliny -z toho polynenasycené mastné kyseliny -Sacharidy 100,00 gz toho cukry 100,00 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -Vláknina -Bílkoviny 0,00 gSůl 0,00 gVitamíny a minerální látky -
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě
- Seznam přísad
- Cukr
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1700 kj Energie kcal 400 kcal Tuky 0GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 100GRM Sacharidy, z toho cukr 100GRM Bílkoviny 0GRM Sůl 0GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1 g
- Potravinářský podnik
- HELLMA Gastronomie-Service GmbHForchheimer Straße 4, 90425 Nürnberg, Germany
- Prodejní název
- Cukr
- Výrobce
- Hellma
- Číslo produktu
- 60000056
- Kód EAN
- 4003148133100
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě
- Seznam přísad
- Cukr
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1700 kj Energie kcal 400 kcal Tuky 0GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 100GRM Sacharidy, z toho cukr 100GRM Bílkoviny 0GRM Sůl 0GRM
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 1 g
- Potravinářský podnik
- HELLMA Gastronomie-Service GmbHForchheimer Straße 4, 90425 Nürnberg, Germany
- Prodejní název
- Cukr
- Výrobce
- Hellma
- Číslo produktu
- 60000056
- Kód EAN
- 4003148133100
K tomu se hodí také

Merax čalouněná postel 180x200 cm s roštem a úložným prostorem, hydraulická postel s boxspringy, sametová postel s boxspringy, funkční postel ve tvaru ucha, šedá barva
9 275,99 Kč
-627,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 648,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

HELLMA 60000049 GOLDLINE Zucker-Sticks,3kg
248,42 Kč/1kg
745,26 Kč
Prodejce: somnia24

Hellma 60000060, 100 kusů, 4 g, 4,8 kg, 229 mm, 390 mm, 168 mm
2,75 Kč/1kg
274,81 Kč
Prodejce: somnia24

SodaStream Terra, Černá, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
2 597,60 Kč
Prodejce: onoplus

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
341,29 Kč/1kg
1 023,86 Kč
Prodejce: somnia24

Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.
463,75 Kč/1kg
608,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Melitta 4024472145768, Pohár, Jednorázový kávový filtr, Papír, Bílá, Melitta 170MT Melitta 170M Melitta 190, 100 kusů
401,32 Kč
Prodejce: somnia24

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 005,20 Kč/1kg
1 005,20 Kč
Prodejce: somnia24

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Hellma cukrové tyčinky svatební
279,17 Kč/1kg
111,67 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Hellma 60000083, 500 kusů, 4 g, 2 kg, 190 mm, 170 mm, 250 mm
0,65 Kč/1kg
325,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hellma cukrové tyčinky sweet-ups, cukr, porcovaný cukr, jemný cukr, cukrové kornouty, pro gastronomii, hotel, kancelář, jídelnu, 100 ks á 4 g
270,30 Kč/1kg
108,12 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Hellma 60120623 Zucker-Sticks - 1.000 Portionen à 4 g
139,18 Kč/1kg
556,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hellma cukrové tyčinky k narozeninám
278,75 Kč/1kg
111,50 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Hellma 60107615 Třtinový cukr FAIRTRADE - tyčinky 500 porcí po 4 g
370,16 Kč/1kg
740,31 Kč
Prodejce: somnia24

Hellma 60115043 Porce cukru - Lucky Sugar "Hot Cup"
259,88 Kč/1kg
584,72 Kč
Prodejce: somnia24

Aromatický cukr na cukrovou vatu borůvková příchuť 230 g bez AZO plastová láhev
419,57 Kč/1kg
96,50 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Aromatický cukr na cukrovou vatu příchuť cola bez AZO 230 g plastová láhev
419,57 Kč/1kg
96,50 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Černá, Stojací, Otočné, 100 - 230 °C, Nerezová ocel
2 307,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Clatronic ICM 3764, 1,5 l, 1 misky/misek, Bílá, 20 min, Knoflíky, 200 mm
3 254,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

HELLMA 60000097 Weißer Kandis Zuckersticks, 80 St. à 6,0 g
663,02 Kč/1kg
318,25 Kč
Prodejce: somnia24

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Bärenmarke 5560293804 Kaffeesahne Ergiebige Kaffee-Milch 10% - 10x 7,5 g
2 632,50 Kč/1kg
210,60 Kč
Prodejce: somnia24

Karamelové sušenky Lotus Biscoff 150 ks.
572,62 Kč/1kg
536,83 Kč
Prodejce: somnia24

Aromatický cukr na cukrovou vatu borůvková příchuť bez AZO 1 kg sáček
240,98 Kč/1kg
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Hellma Mini cukrové tyčinky 60125300 150x25g
697,41 Kč/1kg
261,53 Kč
Prodejce: somnia24

Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
705,57 Kč/1kg
696,40 Kč
Prodejce: somnia24

Beurer MP 41 Maniküre-/Pediküre-Set weiß (572.11)
1 107,27 Kč
Prodejce: TR8

COSTWAY 4 v 1 skládací křeslo na spaní, rozkládací pohovka s 5 stupni nastavení opěradla a odnímatelným polštářem a polstrovaným sedákem, rozkládací pohovka s kovovým rámem s nosností až 150 kg (tmavě šedá)
3 844,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. října 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vyvolává úsměv na tváři
Velmi dobře přijímaný přáteli a hosty!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Třtinový cukr 25 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 931,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
77,24 Kč/1kg

Vanilkový třtinový cukr8g AMYLON
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 866,30 Kč/1kg

Barevná ochucená cukrová vata, zelená, jablečná příchuť, 5 kg
704,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
7 046,60 Kč/1kg

Wodzisław Vanilkový cukr 30 g
382,56 Kč
Prodejce: SuperMerchant
12 752,00 Kč/1kg

Aromatický cukr na cukrovou vatu třešňová příchuť 1 kg sáček



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
243,15 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
243,15 Kč/1kg

Aromatický cukr na cukrovou vatu borůvková příchuť bez AZO 1 kg sáček



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
240,98 Kč/1kg

Aromatický cukr na cukrovou vatu příchuť cola bez AZO 1 kg sáček



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
240,98 Kč/1kg

Aromatický cukr na cukrovou vatu vanilková příchuť 1 kg sáček



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
240,98 Kč/1kg

Extra hrubý cukr na cukrovou vatu jahoda červený – speciální cukr 700 g dóza



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
344,26 Kč/1kg

AMYLON organický vanilkový cukr 20g
243,19 Kč
Prodejce: SuperMerchant
12 159,50 Kč/1kg

Aromatický cukr na cukrovou vatu jablečná příchuť 1 kg sáček



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
240,98 Kč/1kg

Aromatický cukr na cukrovou vatu malinová příchuť 1 kg sáček
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
240,98 Kč/1kg

Přírodní datlový sirup 345 g
361,69 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 048,38 Kč/1kg

Barevná cukrová vata s příchutí růžové přírodní cukrové vaty 400g
342,56 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 425,60 Kč/1kg

Třtinový cukr Hellma 9200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 766,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
170,81 Kč/1kg

Coconut Palm Sugar250g (Kokosový cukr)
98,27 Kč
Prodejce: Nutrisslim
393,08 Kč/1kg

Citronový cukr EKO 15g
14,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
700,00 Kč/1kg

Aromatický cukr na cukrovou vatu jahodová příchuť 1 kg sáček



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
240,98 Kč/1kg

HELLMA 60113683 HELLMA Rohrzucker-Würfel, im Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
374,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
187,13 Kč/1kg

DEMERARACUKR v tubě 1 kg -PLANETA
124,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
122,89 Kč/1kg