Remia kořeněná omáčka Mayonnaise Light 800 ml (Mayolijn)

239,84 Kč

299,80 Kč / 1l

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 9. – st 14. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Thomy Gourmet Remoulade pikantní bylinky a okurka 200ml
Thomy Gourmet Remoulade pikantní bylinky a okurka 200ml
448,25 Kč/1l
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
89,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Händlmaier Ajoli omáčka Vegetarian Piquant v lahvi 200ml
Händlmaier Ajoli omáčka Vegetarian Piquant v lahvi 200ml
210,55 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
42,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 250ml
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 250ml
312,24 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
78,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Heinz lanýžová majonéza s kousky lanýžů stlačitelná láhev 875 ml
Heinz lanýžová majonéza s kousky lanýžů stlačitelná láhev 875 ml
431,65 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
369,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Remia Wie! veganská majonéza 80 cl x 3
Remia Wie! veganská majonéza 80 cl x 3
110,84 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Majonéza Hellmann's Light 405 ml
Majonéza Hellmann's Light 405 ml
306,37 Kč/1l
175,12 Kč
-51,04 Kč
124,08 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Remia - Omáčka k hranolkám XL Classic - 1 l
Remia - Omáčka k hranolkám XL Classic - 1 l
180,73 Kč/1kg
180,73 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Homann Salátová majonéza jemně kořeněná, klasická, krémová, lahodná, 875 ml
Homann Salátová majonéza jemně kořeněná, klasická, krémová, lahodná, 875 ml
178,67 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
156,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hellmanns Real Mayonnaise na namáčení Originál na hranolky 430ml
Hellmanns Real Mayonnaise na namáčení Originál na hranolky 430ml
270,70 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
116,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Winiary Majonéza dekorace 300 ml
Winiary Majonéza dekorace 300 ml
276,33 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
82,90 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
220,52 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
55,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nadler Majonéza krémová, plná, klasická, jemná, lahodná 875 ml
Nadler Majonéza krémová, plná, klasická, jemná, lahodná 875 ml
203,01 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 16
177,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml
Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml
143,54 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
125,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Heinz majonéza středně hustá sladká krémová pikantní jemná omáčka 875ml
Heinz majonéza středně hustá sladká krémová pikantní jemná omáčka 875ml
317,30 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
277,64 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
389,98 Kč/1l
935,95 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Omáčka Remia American Frites (500 ml)
Omáčka Remia American Frites (500 ml)
222,88 Kč/1kg
111,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Delikatess-Mayonnaise 250ml
Delikatess-Mayonnaise 250ml
368,96 Kč/1l
92,24 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Majonéza Hellmann's Original 340 ml
Majonéza Hellmann's Original 340 ml
344,21 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
131,43 Kč
-14,40 Kč
117,03 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
374,22 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
299,38 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Remia vlámská majonéza (500 ml)
Remia vlámská majonéza (500 ml)
286,84 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Díky koření a speciálnímu receptu mají kořeněné omáčky Remia svou jedinečnou chuť.

Kořeněné omáčky Remia skvěle chutnají ke všem masovým a grilovaným specialitám, stejně jako k drůbeži, rybám, hranolkám a krokety.

Remia je také nepřekonatelná jako dip a marináda nebo do salátů a sendvičů.

Produkty Remia jsou velmi vysoké kvality, díky čemuž se těší velké oblibě i v gastronomii.

Delikátní a božské, nebo prostě Remia z Nizozemska, prostě ORIGINÁL.

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě.
Objem
0.8 l
Seznam přísad
Voda, řepkový olej 30 %, glukozovo-fruktózový sirup, ocet, modifikovaný kukuřičný škrob, HOŘČICE (voda, HOŘČICOVÁ SEMENA, ocet, koření), sůl, bramborový protein, aroma, kyselina: kyselina mléčná, konzervační látka: sorban draselný, antioxidant: E385, barvivo: beta-karoten
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 ml: 1324 kJ/321 kcal/tuky: 31 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 2,1 g / sacharidy: 10 g, z toho cukry: 6,6 g / bílkoviny: 0,7 g / sůl: 1,2 g
Hmotnost
750 g
Potravinářský podnik
Remia Lebenslauf Dolderseweg 107, 3734 BE Den Dolder, Niederlande
Prodejní název
Koření
Výrobce
Remia
Číslo produktu
187802
Kód EAN
8710448632214

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě.
Objem
0.8 l
Seznam přísad
Voda, řepkový olej 30 %, glukozovo-fruktózový sirup, ocet, modifikovaný kukuřičný škrob, HOŘČICE (voda, HOŘČICOVÁ SEMENA, ocet, koření), sůl, bramborový protein, aroma, kyselina: kyselina mléčná, konzervační látka: sorban draselný, antioxidant: E385, barvivo: beta-karoten
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 ml: 1324 kJ/321 kcal/tuky: 31 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 2,1 g / sacharidy: 10 g, z toho cukry: 6,6 g / bílkoviny: 0,7 g / sůl: 1,2 g
Hmotnost
750 g
Potravinářský podnik
Remia Lebenslauf Dolderseweg 107, 3734 BE Den Dolder, Niederlande
Prodejní název
Koření
Výrobce
Remia
Číslo produktu
187802
Kód EAN
8710448632214
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Remia Wie! veganská majonéza 80 cl x 3
Remia Wie! veganská majonéza 80 cl x 3
110,84 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Majonéza Hellmann's Light 405 ml
Majonéza Hellmann's Light 405 ml
306,37 Kč/1l
175,12 Kč
-51,04 Kč
124,08 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Remia - Omáčka k hranolkám XL Classic - 1 l
Remia - Omáčka k hranolkám XL Classic - 1 l
180,73 Kč/1kg
180,73 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
220,52 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
55,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HEINZ 2784434006 HEINZ SALAT MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
HEINZ 2784434006 HEINZ SALAT MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
230,58 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
391,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Heinz lanýžová majonéza s kousky lanýžů stlačitelná láhev 875 ml
Heinz lanýžová majonéza s kousky lanýžů stlačitelná láhev 875 ml
431,65 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
369,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hellmanns Real Mayonnaise na namáčení Originál na hranolky 430ml
Hellmanns Real Mayonnaise na namáčení Originál na hranolky 430ml
270,70 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
116,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Winiary Majonéza dekorace 300 ml
Winiary Majonéza dekorace 300 ml
276,33 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
82,90 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Homann Salátová majonéza jemná krémová a jemná 500ml
Homann Salátová majonéza jemná krémová a jemná 500ml
141,76 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 16
70,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Homann Veganská salátová majonéza, rostlinná, krémová, klasická, 875 ml
Homann Veganská salátová majonéza, rostlinná, krémová, klasická, 875 ml
194,16 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 16
169,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Homann Salátová majonéza jemně kořeněná, klasická, krémová, lahodná, 875 ml
Homann Salátová majonéza jemně kořeněná, klasická, krémová, lahodná, 875 ml
178,67 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
156,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
Snickers HiProtein Powder - 875 g, čoko-karamel-arašídy
999,09 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 7
1 189,38 Kč
-315,18 Kč
874,20 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE
Obrázek produktu pro Nadler Majonéza krémová, plná, klasická, jemná, lahodná 875 ml
Nadler Majonéza krémová, plná, klasická, jemná, lahodná 875 ml
203,01 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 16
177,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
1 035,68 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
227,85 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Remia Fritessaus Zero (500 ml)
Remia Fritessaus Zero (500 ml)
233,54 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
325,49 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
276,67 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Salátová zálivka s medovou hořčicí bez cukru a tuku 240ml (Mr Lowcarb Honey Mustard Salad Dressing Without Sugar and Fat)
Salátová zálivka s medovou hořčicí bez cukru a tuku 240ml (Mr Lowcarb Honey Mustard Salad Dressing Without Sugar and Fat)
315,63 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
374,22 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
299,38 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Hamker Deli majonéza 80 % krémová jemné chuti 875 ml
Hamker Deli majonéza 80 % krémová jemné chuti 875 ml
185,86 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 16
162,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
524,32 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
194,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml
Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml
143,54 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
125,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Oliehoorn – Zeedijk – Majonéza – 900 ml
Oliehoorn – Zeedijk – Majonéza – 900 ml
274,40 Kč/1kg
260,68 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Le Picant salátová majonéza Požitek pro všestrannou kuchyni 875ml
Le Picant salátová majonéza Požitek pro všestrannou kuchyni 875ml
147,14 Kč/1l
128,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Heinz majonéza středně hustá sladká krémová pikantní jemná omáčka 875ml
Heinz majonéza středně hustá sladká krémová pikantní jemná omáčka 875ml
317,30 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
277,64 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Majonéza - Zitrone 200ml
Majonéza - Zitrone 200ml
383,25 Kč/1l
76,65 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 471
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Obrázek produktu pro Remia - Legendární opravdu chutná majonéza s černými lanýži - 2,5 l
Remia - Legendární opravdu chutná majonéza s černými lanýži - 2,5 l
383,56 Kč/1kg
958,90 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
389,98 Kč/1l
935,95 Kč
Prodejce: somnia24
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
213,20 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
319,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Pinata Cheddar Cheese Sauce krémová, pikantní, klasická 3000 g
Pinata Cheddar Cheese Sauce krémová, pikantní, klasická 3000 g
271,52 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
814,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 22. srpna 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Velmi dobrý produkt
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
340,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
504,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg
Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 306,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
130,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kraft Salátová majonéza Premium krémová majonéza v kbelíku 10000ml
Kraft Salátová majonéza Premium krémová majonéza v kbelíku 10000ml
1 208,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
119,61 Kč/1l
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní chutí 200ml balení po 12 kusech
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní chutí 200ml balení po 12 kusech
1 000,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
417,05 Kč/1l
Obrázek produktu pro neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
660,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,06 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
194,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
524,32 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní příchutí 100ml balení po 15 kusech
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní příchutí 100ml balení po 15 kusech
852,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
568,39 Kč/1l
Obrázek produktu pro Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml 6 balení
Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml 6 balení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
753,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,50 Kč/1l
Obrázek produktu pro Thomy horký křen krémový z kořenů křenu 85g balení po 15 kusech
Thomy horký křen krémový z kořenů křenu 85g balení po 15 kusech
792,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
558,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Homann salátová majonéza s 50 % rostlinného oleje v kbelíku 5000g
Homann salátová majonéza s 50 % rostlinného oleje v kbelíku 5000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
704,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
140,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Thomy Red White Ket.mayo.200ml
Thomy Red White Ket.mayo.200ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
75,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
375,10 Kč/1l
Obrázek produktu pro Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 42
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml
Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
141,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,03 Kč/1l
Obrázek produktu pro Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
55,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,52 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kuehne Remoulade s bylinkami krémová jemná z hrnce 250ml
Kuehne Remoulade s bylinkami krémová jemná z hrnce 250ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
66,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,28 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kuehne remuláda s jemnými bylinkami, krémová a jemná 200ml
Kuehne remuláda s jemnými bylinkami, krémová a jemná 200ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
76,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
383,60 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lukull Bešamelová omáčka krémová jemná jako základ pro nákypy a další 1000ml
Lukull Bešamelová omáčka krémová jemná jako základ pro nákypy a další 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
228,41 Kč
-36,50 Kč
191,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
191,91 Kč/1l
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
83,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
417,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Le Picant salátová majonéza Požitek pro všestrannou kuchyni 875ml
Le Picant salátová majonéza Požitek pro všestrannou kuchyni 875ml
128,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
147,14 Kč/1l
Obrázek produktu pro Nadler Salátová majonéza krémová jemná klasická lahodná 875 ml
Nadler Salátová majonéza krémová jemná klasická lahodná 875 ml
145,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,45 Kč/1l