Heinz lanýžová majonéza s kousky lanýžů stlačitelná láhev 875 ml

369,06 Kč

431,65 Kč / 1kg

plus 314,68 Kč poštovné

Doprava k vám domů

so 3. – čt 8. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
504,45 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
340,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
524,32 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
194,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Thomy Delikatess Remoulade krémová s příchutí bylinek 200ml
Thomy Delikatess Remoulade krémová s příchutí bylinek 200ml
417,45 Kč/1l
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
83,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Thomy Delikatess Remoulade krémová s příchutí bylinek 250ml
Thomy Delikatess Remoulade krémová s příchutí bylinek 250ml
309,76 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
77,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Remia - Legendární opravdu chutná majonéza s černými lanýži - 2,5 l
Remia - Legendární opravdu chutná majonéza s černými lanýži - 2,5 l
383,56 Kč/1kg
958,90 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Letní lanýžová majonéza, 80 g
Letní lanýžová majonéza, 80 g
2 112,50 Kč/1l
169,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Remia Wie! veganská majonéza 80 cl x 3
Remia Wie! veganská majonéza 80 cl x 3
110,84 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Hellmanns Real Mayonnaise na namáčení Originál na hranolky 430ml
Hellmanns Real Mayonnaise na namáčení Originál na hranolky 430ml
270,70 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
116,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
220,76 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
55,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
374,89 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
299,91 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro neutral 6323433004 VEGAN MAYONNAISE 430 ml, 1 St.
neutral 6323433004 VEGAN MAYONNAISE 430 ml, 1 St.
595,53 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
256,08 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Heinz majonéza středně hustá sladká krémová pikantní jemná omáčka 875ml
Heinz majonéza středně hustá sladká krémová pikantní jemná omáčka 875ml
317,30 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
277,64 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Homann Salátová majonéza jemná krémová a jemná 500ml
Homann Salátová majonéza jemná krémová a jemná 500ml
141,76 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 16
70,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
181,13 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 43
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Winiary Majonéza dekorace 300 ml
Winiary Majonéza dekorace 300 ml
276,47 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
82,94 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Homann Salátová majonéza jemně kořeněná, klasická, krémová, lahodná, 875 ml
Homann Salátová majonéza jemně kořeněná, klasická, krémová, lahodná, 875 ml
178,67 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
156,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Majonéza Hellmann's Light 405 ml
Majonéza Hellmann's Light 405 ml
306,37 Kč/1l
175,12 Kč
-51,04 Kč
124,08 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 250ml
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 250ml
312,24 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
78,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HEINZ 2784432000 HEINZ FRITES SAUCE 100x 17,0 ml, 100 St.
HEINZ 2784432000 HEINZ FRITES SAUCE 100x 17,0 ml, 100 St.
301,88 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
513,19 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Homann Delikatess Remoulade krémová pikantní s řepkovým olejem 875ml
Homann Delikatess Remoulade krémová pikantní s řepkovým olejem 875ml
220,71 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
193,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Heinz Majonéza s kousky lanýžů v láhvi s dávkovačem 875 ml

Přehled produktu

Majonéza Heinz s kousky lanýžů v láhvi s dávkovačem 875 ml spojuje obzvláště krémovou konzistenci s ušlechtilou vůní pravých kousků lanýžů a zajišťuje tak výjimečný chuťový zážitek. Jemně vyvážená receptura dodává klasickým pokrmům, jako jsou hamburgery, hranolky nebo sendviče, elegantní a plnou chuť. Díky praktické stlačitelné láhvi o objemu 875 ml je tato prémiová majonéza ideální pro gastronomii, street food a náročné gurmány.

Hlavní vlastnosti

Krémová receptura kombinuje plnou chuť klasické majonézy s jemnými kousky lanýžů a zajišťuje tak intenzivní a ušlechtilé aroma. Zejména u vydatných pokrmů tak vzniká zvláštní chuťová nota, která chuťově zhodnocuje hamburgery, steaky nebo bramborové pokrmy.

Díky hladké konzistenci se lanýžová majonéza rovnoměrně roztírá a snadno dávkuje. Zejména na hamburgerech, sendvičích nebo wrapách dodává jídlu extra krémovost a příjemně pikantní gurmánský charakter.

Je vyrobena bez umělých barviv a aromat a představuje osvědčenou kvalitu značky Heinz. Velká 875ml láhev s dávkovačem je ideální pro časté použití v gastronomii, při grilování nebo v každodenním životě pro zvláštní okamžiky požitku.

Tipy k použití

Heinz Truffle Mayonnaise rozvine své ušlechtilé kořeněné aroma obzvláště dobře zejména k hamburgerům, steakům nebo křupavým lanýžovým hranolkám. Krémová konzistence skvěle ladí s grilovaným masem a dodává další chuť k vysoce kvalitním BBQ pokrmům.

Majonéza se ideálně hodí také k sendvičům, wrapům nebo grilované zelenině a dodává pokrmům jemnou truflovou chuť. Zejména u street foodu nebo moderních snacků zajišťuje tato omáčka výjimečnou a kvalitní chuť.

Kromě klasických použití se lanýžová majonéza skvěle hodí také jako základ pro dipy nebo dresinky. Kdo rád vaří kreativně, může s ní navíc chuťově vylepšit gurmánské burgery, bramborové pokrmy nebo jemné předkrmy.

Časté

Jak chutná lanýžová majonéza Heinz?

Majonéza má krémovou, plnou chuť s jemnou truflovou příchutí a kousky pravých lanýžů.

K jakým pokrmům se omáčka hodí obzvláště dobře?

Skvěle se hodí k hamburgerům, steakům, hranolkám s lanýži, sendvičům a grilovaným pokrmům.

Je stlačovací láhev praktická pro každodenní použití?

Láhev umožňuje čisté a snadné dávkování při každém použití.

Lze majonézu použít jako dip?

Krémová konzistence je ideální jako dip k občerstvení, bramborovým pokrmům nebo zelenině.

Obsahuje majonéza umělé přísady?

Při výrobě se nepoužívají umělá barviva ani aromatické látky.

H. J. Heinz Foods UK Ltd (GB)P.O. Box 14 05 5540075 DüsseldorfNěmecko

Odpovědný provozovatel potravinářského podniku (EU)
H. J. Heinz GmbH
P.O. Box 14 05 55, 40075 Düsseldorf, Německo

Název potraviny
Omáčka s lanýžovou příchutí, 0,4 % letní lanýž a houby

Seznam složek
Složení: slunečnicový olej 68 %, voda, pasterizovaný JABLEČNÝ JOKL 5 %, brandy ocet*, cukr, škrob, sůl, melasa, letní lanýž (Tuber Aestivum Vitt) 0,4 %, sušené houby 0,2 %, cibule, česnek, pepř, přírodní aromata. *rakousko: lihový ocet

Čisté množství v jednotlivém balení
875,00 ml

Zvláštní pokyny pro skladování
Spotřebujte do 4 týdnů po otevření.

Údaj o obsahu alkoholu u nápojů s obsahem alkoholu vyšším než 1,2 % objemových
0.00

Průměrné výživové hodnoty na 100 g
Kalorická hodnota v kJ 2666
Kalorická hodnota v kcal 648
Tuk v g 70,00
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny v g 8.70
Sacharidy v g 3,70
Sacharidy, z toho cukr v g 2,40
Bílkoviny v g < 0,90
Sůl v g 1,00

Obsažené alergeny
Vejce a výrobky z nich



Heinz lanýžová majonéza s kousky lanýžů stlačitelná láhev 875 ml

H. J. Heinz Foods UK Ltd (GB)PO Box 14 05 5540075 DüsseldorfNěmecko

Složení: Slunečnicový olej 68 %, voda, pasterizovaný JABLEČNÝ JOKL 5 %, lihový ocet*, cukr, škrob, sůl, melasa, letní lanýž (Tuber aestivum vitt) 0,4 %, sušené houby 0,2 %, cibule, česnek, pepř, přírodní aromata

Výživové údaje na 100 ml:



Kalorická hodnota kj 2666 kj Kalorická hodnota kcal 648 kcal Tuk 70 g, z toho nasycené mastné kyseliny



8,7 g Sacharidy 3,7 g z toho cukr 2,4 g Bílkoviny 0,9 g Sůl 1 g

Alergeny: VEJCE a výrobky z nich

Skladujte na chladném a suchém místě.

Heinz lanýžová omáčka 855 g

Lanýžová majonéza Heinz je neuvěřitelně hladká, krémová a plná chuti. Dodejte všem svým klasickým receptům výjimečnou chuť díky této lahodné majonéze s kousky pravých lanýžů! Chuť je pro společnost Heinz jednou z nejdůležitějších hodnot. Proto společnost Henry J. Heinz vytvořila nezaměnitelnou příchuť Heinz; příchuť, kterou znáte a milujete. Lanýžová majonéza Heinz je neuvěřitelně jemná, krémová a plná chuti. Dodejte všem svým klasickým receptům zvláštní nádech díky této lahodné majonéze s kousky pravých lanýžů! Chuť je pro společnost Heinz jednou z nejdůležitějších hodnot. Proto společnost Henry J. Heinz vytvořila nezaměnitelnou příchuť Heinz; příchuť, kterou znáte a milujete.


Nejrafinovanější a nejautentičtější lanýž se mísí s hladkou a krémovou majonézou Heinz, aby dodal eleganci a zvýraznil chuť většiny gurmánských pokrmů. Skvěle se hodí ke grilovaným masům, toastům nebo kanapkám i k různým sýrům.

Skladování a použití
Chladné a suché
Objem
0.875 l
Seznam přísad
Slunečnicový olej 68 %, voda, pasterizované VAJEČNÉ MLÉKO 5 %, brandy ocet*, cukr, škrob, sůl, melasa, letní lanýž (Tuber aestivum vitt) 0,4 %, sušené houby 0,2 %, cibule, česnek, pepř, přírodní aromata
Deklarovaná nutriční hodnota
Kalorická hodnota kj 2666 kj Kalorická hodnota kcal 648 kcal Tuky 70 g, z toho nasycené mastné kyseliny 8,7 g Sacharidy 3,7 g, z toho cukr 2,4 g Bílkoviny 0,9 g Sůl 1 g
Hmotnost
855 g
Potravinářský podnik
H. J. Heinz Foods UK Ltd (GB)Postfach 14 05 55 40075 Düsseldorf Deutschland
Prodejní název
Lanýžová majonéza
Výrobce
Číslo produktu
76017193
Kód EAN
8715700120768

Skladování a použití
Chladné a suché
Objem
0.875 l
Seznam přísad
Slunečnicový olej 68 %, voda, pasterizované VAJEČNÉ MLÉKO 5 %, brandy ocet*, cukr, škrob, sůl, melasa, letní lanýž (Tuber aestivum vitt) 0,4 %, sušené houby 0,2 %, cibule, česnek, pepř, přírodní aromata
Deklarovaná nutriční hodnota
Kalorická hodnota kj 2666 kj Kalorická hodnota kcal 648 kcal Tuky 70 g, z toho nasycené mastné kyseliny 8,7 g Sacharidy 3,7 g, z toho cukr 2,4 g Bílkoviny 0,9 g Sůl 1 g
Hmotnost
855 g
Potravinářský podnik
H. J. Heinz Foods UK Ltd (GB)Postfach 14 05 55 40075 Düsseldorf Deutschland
Prodejní název
Lanýžová majonéza
Výrobce
Číslo produktu
76017193
Kód EAN
8715700120768
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Severin ES 3566, Odstředivý odšťavňovač, Černá, Nerezová ocel, 19000 ot/min, 1,5 l, 0,5 l, 1,21 m
Severin ES 3566, Odstředivý odšťavňovač, Černá, Nerezová ocel, 19000 ot/min, 1,5 l, 0,5 l, 1,21 m
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 54
949,00 Kč
Prodejce: Apollo_store
Obrázek produktu pro Truflový olej, 100 ml. – Frantoio Bartolini
Truflový olej, 100 ml. – Frantoio Bartolini
2 392,60 Kč/1l
239,26 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 90
1 372,28 Kč
-408,78 Kč
963,50 Kč
Prodejce: Blumen-Senf
Obrázek produktu pro DAMASCINE RŮŽOVÝ KVĚT HYDROLÁT 100% PŘÍRODNÍ 100ml RŮŽOVÁ VODA 0,1L Přírodní pitná růžová voda na pečení 100ml Růžová voda
DAMASCINE RŮŽOVÝ KVĚT HYDROLÁT 100% PŘÍRODNÍ 100ml RŮŽOVÁ VODA 0,1L Přírodní pitná růžová voda na pečení 100ml Růžová voda
7 582,00 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
75,82 Kč
Prodejce: PHRoyal
Obrázek produktu pro Kuchyňský dřez KuKoo z nerezové oceli
Kuchyňský dřez KuKoo z nerezové oceli
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 13
3 460,06 Kč
Prodejce: MonsterShop
Obrázek produktu pro tonies 01-0051, Postavička do hrací skříňky, 4 rok/roky, Modrá
tonies 01-0051, Postavička do hrací skříňky, 4 rok/roky, Modrá
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 66
1 945,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 103
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland
Obrázek produktu pro DeVlaendere - Samurajská omáčka - 1 l
DeVlaendere - Samurajská omáčka - 1 l
361,95 Kč/1kg
361,95 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Soplica Malinowa Polský malinový likér 0,5L 28% obj. malinový likér
Soplica Malinowa Polský malinový likér 0,5L 28% obj. malinový likér
659,72 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
329,86 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL
Obrázek produktu pro Block House pepřové koření na steaky s černým pepřem 50g
Block House pepřové koření na steaky s černým pepřem 50g
2 776,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
138,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Arašídová omáčka Saté, 330 ml | RAPUNZEL
Arašídová omáčka Saté, 330 ml | RAPUNZEL
279,61 Kč/1l
92,27 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Heinz American Burger, 400 ml, 1535 kJ, 372 kcal, 2,1 g, 9,6 g, 35,5 g
Heinz American Burger, 400 ml, 1535 kJ, 372 kcal, 2,1 g, 9,6 g, 35,5 g
823,15 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
329,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro PAPSTAR papírová brčka na pití 200 mm různé barvy 200 kusů
PAPSTAR papírová brčka na pití 200 mm různé barvy 200 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
451,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Homann Snack Sauce Holland Classic krémová s pikantní příchutí 875ml
Homann Snack Sauce Holland Classic krémová s pikantní příchutí 875ml
191,59 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
167,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
6 127,17 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 440
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Obrázek produktu pro Kontaktní gril Tefal GC241D Inicio z nerezové oceli, grilovací plocha 29 x 26 cm, nepřilnavé grilovací desky, integrovaný termostat
Kontaktní gril Tefal GC241D Inicio z nerezové oceli, grilovací plocha 29 x 26 cm, nepřilnavé grilovací desky, integrovaný termostat
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 411
2 231,80 Kč
Prodejce: SuperDealsDE
Obrázek produktu pro HEINZ 2467964000 HEINZ GARLIC SAUCE 2,15 l, 1 St.
HEINZ 2467964000 HEINZ GARLIC SAUCE 2,15 l, 1 St.
193,09 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
415,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Feandrea kočičí záchod s vysokými bočnicemi, XL, otevřený kočičí záchod, včetně lopatky
Feandrea kočičí záchod s vysokými bočnicemi, XL, otevřený kočičí záchod, včetně lopatky
753,32 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
677,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Open Food 8000850210422, Olivový olej, 500 ml, E, 823 kcal, 3382 kJ, 91 g
Open Food 8000850210422, Olivový olej, 500 ml, E, 823 kcal, 3382 kJ, 91 g
495,96 Kč/1kg
247,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Felce Azzurra Aleppo Soap
Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 61
353,88 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro Fotbalové ponožky 6 párů sportovních ponožek protiskluzové sportovní ponožky gr.39-46
Fotbalové ponožky 6 párů sportovních ponožek protiskluzové sportovní ponožky gr.39-46
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 343
720,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Dubajská čokoláda ELIT - 90g
Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 26
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Obrázek produktu pro Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 201
558,57 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Žiletky Gillette Fusion 5, balení 8 kusů
Žiletky Gillette Fusion 5, balení 8 kusů
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 137
549,00 Kč
Prodejce: Ston-shop
Obrázek produktu pro Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 1004
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE
Obrázek produktu pro Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
23 848,80 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 279
2 384,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz
Obrázek produktu pro Ergonomická matracová podložka 180x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
Ergonomická matracová podložka 180x200, vyrobená v Německu, pro klidný spánek | Matracová podložka
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1106
1 869,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Obrázek produktu pro Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 2194
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore
Obrázek produktu pro Remia - Legendární opravdu chutná majonéza s černými lanýži - 2,5 l
Remia - Legendární opravdu chutná majonéza s černými lanýži - 2,5 l
383,56 Kč/1kg
958,90 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Torres Selecta černé lanýžové lupínky, 40g
Torres Selecta černé lanýžové lupínky, 40g
352,00 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
44,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Hodnocení zákazníků

Na základě 9 hodnocení
Ohodnoceno dne 12. března 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Majonéza Heinz
Ohodnoceno dne 13. srpna 2025 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Zatím dobré
Ohodnoceno dne 12. září 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. září 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. září 2025 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. března 2025 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. listopadu 2024 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. března 2024 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
340,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
504,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg
Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 306,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
130,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
194,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
524,32 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kraft Salátová majonéza Premium krémová majonéza v kbelíku 10000ml
Kraft Salátová majonéza Premium krémová majonéza v kbelíku 10000ml
1 208,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
119,61 Kč/1l
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní chutí 200ml balení po 12 kusech
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní chutí 200ml balení po 12 kusech
1 000,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
417,05 Kč/1l
Obrázek produktu pro neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
660,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,06 Kč/1l
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní příchutí 100ml balení po 15 kusech
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní příchutí 100ml balení po 15 kusech
852,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
568,39 Kč/1l
Obrázek produktu pro Thomy horký křen krémový z kořenů křenu 85g balení po 15 kusech
Thomy horký křen krémový z kořenů křenu 85g balení po 15 kusech
792,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
558,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml 6 balení
Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml 6 balení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
753,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,50 Kč/1l
Obrázek produktu pro Homann salátová majonéza s 50 % rostlinného oleje v kbelíku 5000g
Homann salátová majonéza s 50 % rostlinného oleje v kbelíku 5000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
704,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
140,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Thomy Red White Ket.mayo.200ml
Thomy Red White Ket.mayo.200ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
75,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
375,10 Kč/1l
Obrázek produktu pro Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 43
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml
Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
141,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,03 Kč/1l
Obrázek produktu pro Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
55,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,76 Kč/1l
Obrázek produktu pro Le Picant salátová majonéza Požitek pro všestrannou kuchyni 875ml
Le Picant salátová majonéza Požitek pro všestrannou kuchyni 875ml
128,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
147,14 Kč/1l
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
83,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
417,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Nadler Salátová majonéza krémová jemná klasická lahodná 875 ml
Nadler Salátová majonéza krémová jemná klasická lahodná 875 ml
145,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,45 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kuehne Remoulade s bylinkami krémová jemná z hrnce 250ml
Kuehne Remoulade s bylinkami krémová jemná z hrnce 250ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
66,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,28 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kuehne remuláda s jemnými bylinkami, krémová a jemná 200ml
Kuehne remuláda s jemnými bylinkami, krémová a jemná 200ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
76,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
383,60 Kč/1l
Obrázek produktu pro Händlmaier Ajoli omáčka Vegetarian Piquant v lahvi 200ml
Händlmaier Ajoli omáčka Vegetarian Piquant v lahvi 200ml
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
42,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
210,55 Kč/1l