4,9



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Appel sleďový filet rajčatový krém z rajčat vyzrálých na slunci 100g399,20 Kč/1l
39,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Filety ze sleďů Appel rajčatové po burgundsku s jemnou chutí červeného vína 200g270,95 Kč/1l
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Appel Fish Minis Kousky filé ze sledě v rajčatové omáčce s kečupem 100g416,10 Kč/1l
41,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Appel Feuer Röllchen filety ze sledě v pikantní omáčce šašlik 200g316,45 Kč/1l
63,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jablko - Sleďový filet - Pepřový krém - 200 g plechovka
406,60 Kč/1kg
87,41 Kč
-6,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g
296,96 Kč/1kg
148,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel Křehké filety ze sledě s rajčaty a kari pikantní rafinované 200g
333,85 Kč/1l
66,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sledě obecného v rajčatovém krému z rajčat zralých na slunci 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Appel delicatessen jemné filety ze sledě v koprovém bylinkovém krému 200g
333,85 Kč/1l
66,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel ve smetaně s pikantní paprikou 200g
304,43 Kč/1kg
70,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety z jablečného sledě Balkánská rajčatová omáčka se zeleninovou oblohou 200g
269,15 Kč/1l
53,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jablečná kocovina v rajčatové omáčce s okurkami a cibulí 200g
268,70 Kč/1l
53,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel salsa picante v ohnivě pálivé omáčce 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Appel Wellness Harmonie filety ze sledě s mangem a kari 200g
271,05 Kč/1l
54,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sledě Appel MSC ve smetanové křenové konzervě 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Snídaně s kocovinou z filé ze sledě Appel v pikantní hořčičné omáčce 200g
268,70 Kč/1l
53,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Saupiquet tuňák naturale bez oleje tuňák v kouscích konzerva 185g
591,14 Kč/1kg
109,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel v rajčatové omáčce s mozzarellou a bazalkou 200g
336,65 Kč/1l
67,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filet z makreli w sosie chili Graal 170g
562,53 Kč/1kg
121,64 Kč
-26,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
95,63 Kč
Prodejce: Katomix

Filety z makrely v olivovém oleji, 125 g
1 032,00 Kč/1l
129,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Filety ze sledě obecného Křehké filety v omáčce toskánského typu 200g
Křehké filety ze sledě v aromatické rajčatové omáčce s oreganem a rozmarýnem.
Appel Feinkost GmbH & Co KGNeufelder Schanze
27472 Cuxhaven
Křehké filety ze sledě po toskánsku Appel v praktické 200g plechovce jsou skutečnou lahůdkou pro všechny gurmány. Ponořte se do středomořského světa Toskánska a vychutnejte si jedinečnou chuť této delikátní rybí speciality. Křehké filety ze sledě jsou pečlivě naloženy v aromatické toskánské omáčce, zjemněné vybranými středomořskými bylinkami a kořením. Díky tomu získají nezaměnitelnou chuť, která promění každé sousto v kulinářský zážitek. Tyto filety, bohaté na cenné omega-3 mastné kyseliny a přirozený zdroj bílkovin, nabízejí nejen požitek, ale také zdravou výživu. Jelikož se jedná o výrobkyem MSC, můžete si být jisti, že pocházejí z udržitelného rybolovu. Vychutnejte si jemné filety ze sleďů Appel po toskánsku jako lahodný předkrm, do salátů nebo jako hlavní chod a nechte se okouzlit jejich nepřekonatelnou chutí.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.2 l
- Seznam přísad
- FILETY HERING (Clupea harengus) (60 %), rajčatový protlak (13 %), voda, řepkový olej, cukr, lihový ocet, sůl, koření, škrob, extrakty koření, zahušťovadlo guma guar, oregano, rozmarýn.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (kcal) 229,44 kcal Tuky 16,7 gramů, z toho: - nasycené mastné kyseliny 3,5 gramů Sacharidy 7,2 gramů, z toho: - cukr 6,2 gramů Bílkoviny 11,8 gramů Sůl 1,12 gramů
- Alergeny
- Ryby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 230 g
- Potravinářský podnik
- Appel Feinkost GmbH & Co. KGNeufelder Schanze 27472 Cuxhaven
- Prodejní název
- Filety ze sledě v omáčce po toskánsku
- Výrobce
- Appel Feinkost GmbH & Co. KG
- Číslo produktu
- 2285
- Kód EAN
- 4020500922851
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.2 l
- Seznam přísad
- FILETY HERING (Clupea harengus) (60 %), rajčatový protlak (13 %), voda, řepkový olej, cukr, lihový ocet, sůl, koření, škrob, extrakty koření, zahušťovadlo guma guar, oregano, rozmarýn.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie (kcal) 229,44 kcal Tuky 16,7 gramů, z toho: - nasycené mastné kyseliny 3,5 gramů Sacharidy 7,2 gramů, z toho: - cukr 6,2 gramů Bílkoviny 11,8 gramů Sůl 1,12 gramů
- Alergeny
- Ryby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 230 g
- Potravinářský podnik
- Appel Feinkost GmbH & Co. KGNeufelder Schanze 27472 Cuxhaven
- Prodejní název
- Filety ze sledě v omáčce po toskánsku
- Výrobce
- Appel Feinkost GmbH & Co. KG
- Číslo produktu
- 2285
- Kód EAN
- 4020500922851
K tomu se hodí také

Appel Křehké filety ze sledě s rajčaty a kari pikantní rafinované 200g
333,85 Kč/1l
66,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g
296,96 Kč/1kg
148,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jablko - Sleďový filet - Pepřový krém - 200 g plechovka
406,60 Kč/1kg
87,41 Kč
-6,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Filety ze sledě obecného v rajčatovém krému z rajčat zralých na slunci 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Filety ze sleďů Appel ve smetaně s pikantní paprikou 200g
304,43 Kč/1kg
70,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sledě Appel MSC ve smetanové křenové konzervě 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Appel Feuer Röllchen filety ze sledě v pikantní omáčce šašlik 200g
316,45 Kč/1l
63,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel v pikantním pepřovém krému 200g
244,90 Kč/1l
48,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel delicatessen jemné filety ze sledě v koprovém bylinkovém krému 200g
333,85 Kč/1l
66,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel sweet chilli s asijskou zeleninou sweet and hot 200g
349,20 Kč/1l
69,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
269,66 Kč/1kg
306,06 Kč
Prodejce: somnia24

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

GymBeam Sardinky v solném nálevu – vysoce kvalitní zdroj bílkovin, sardinky v solném nálevu z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bílkovin a 2,2 g tuku, praktické balení, ideální do salátů a na pomazánky
311,76 Kč/1kg
38,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Filety ze sleďů Appel v rajčatové omáčce s mozzarellou a bazalkou 200g
336,65 Kč/1l
67,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel salsa picante v ohnivě pálivé omáčce 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Appel sleďový filet rajčatový krém z rajčat vyzrálých na slunci 100g
399,20 Kč/1l
39,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel Wellness Harmonie filety ze sledě s mangem a kari 200g
271,05 Kč/1l
54,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel v klasickém pikantním vaječném a hořčičném krému 200g
335,70 Kč/1l
67,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel rajčatové po burgundsku s jemnou chutí červeného vína 200g
270,95 Kč/1l
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety z jablečného sledě Balkánská rajčatová omáčka se zeleninovou oblohou 200g
269,15 Kč/1l
53,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Diamond ovocné plátky manga lehce pocukrované 425g
156,12 Kč/1kg
78,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Filety ze sleďů Appel v ovocném, pikantním piri mango krému 200g
243,15 Kč/1l
48,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sledě obecného v omáčce skyr s aromatickými bylinkami 190g
284,21 Kč/1l
54,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meica Deutschländer (360g)
522,06 Kč/1kg
187,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
267,30 Kč/1kg
306,06 Kč
Prodejce: somnia24

Vídeňský salám 180g
475,50 Kč/1kg
180,69 Kč
Prodejce: taleoo

Jablečné kari závitky ze sleďů v pikantním kari kečupu 200g
269,15 Kč/1l
53,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5minutové terinové špagety ve smetanové šunkové omáčce 64g
846,72 Kč/1kg
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bifi Carazza Pizza Snack plněná pizzovou omáčkou Pšeničné pečivo 40g
757,75 Kč/1kg
30,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
88% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
88%13% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
13%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
perfektní
Výrobce Appel Feinkost GmbH & Co. KG
velmi dobré. přátelství
Ohodnoceno dne 14. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Výrobce Appel Feinkost GmbH & Co. KG
Ohodnoceno dne 7. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Výrobce Appel Feinkost GmbH & Co. KG
Ohodnoceno dne 6. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Výrobce Appel Feinkost GmbH & Co. KG
Ohodnoceno dne 31. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Výrobce Appel Feinkost GmbH & Co. KG
Ohodnoceno dne 18. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Výrobce Appel Feinkost GmbH & Co. KG
Ohodnoceno dne 28. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Výrobce Appel Feinkost GmbH & Co. KG
Ohodnoceno dne 23. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Výrobce Appel Feinkost GmbH & Co. KG
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
394,52 Kč
Prodejce: Serica
3 156,16 Kč/1kg

WADAKYU Bonito Flocken 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 398,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 796,26 Kč/1kg

Sardinky Ramirez v pikantní zeleninové omáčce - 125g plechovka, portugalská specialita
351,06 Kč
Prodejce: Serica
2 808,48 Kč/1kg

Ramirez sardinky v rajčatové omáčce - 125g plechovka, portugalská rybí specialita
351,91 Kč
Prodejce: Serica
2 815,28 Kč/1kg

Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 627,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,15 Kč/1kg

Ruski Mięsiwo v omáčce 300 g
456,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 522,97 Kč/1kg

La Perla kousky tuňáka ve vlastní šťávě a nálevu 1705g 3-pack
1 212,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,18 Kč/1kg

Salát z mořských plodů Casa Rinaldi v



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 199,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,78 Kč/1kg

Profi Pasztet z Papryką 250g
415,87 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 663,48 Kč/1kg

Smalec mięsny ze smażoną cebulą Spichlerz Rusiecki 160 g
432,03 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 200,08 Kč/1kg

Anchovies fillets in oil 45 g
429,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 534,22 Kč/1kg

Zimmermann křupavé bavorské šunkové párky 8 kusů ATG 250g plechovka 550g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
182,69 Kč
-40,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
218,83 Kč/1kg

Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 kusů ATG 250g plechovka 565g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
138,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
212,34 Kč/1kg

Zimmermann Regensburger párky 4 kusy ATG 250g plechovka 550g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
168,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
259,06 Kč/1kg

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
189,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
379,94 Kč/1kg

Mušle La Comtesse v rajčatové omáčce



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
192,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,74 Kč/1kg

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 380g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
101,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
405,76 Kč/1kg

Saupiquet Tuňáková pomazánka Classic Resealable 115g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
113,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
984,70 Kč/1kg

Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
148,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
296,96 Kč/1kg

Sywan party rolky ze sleďových filetů v marinádě ATG 500g 1000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
129,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
129,99 Kč/1kg