4,8



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Salát z mořských plodů Casa Rinaldi v773,78 Kč/1kg
1 199,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Sywan party rolky ze sleďových filetů v marinádě ATG 500g 1000g129,99 Kč/1kg
129,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mayflower Seafood Gourmet Ice mořský krab Čerstvě ulovený kvalitní 185g945,68 Kč/1kg
179,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Appel sleďový filet rajčatový krém z rajčat vyzrálých na slunci 100g399,20 Kč/1l
39,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sledě obecného v rajčatovém krému z rajčat zralých na slunci 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Appel delicatessen jemné filety ze sledě v koprovém bylinkovém krému 200g
333,85 Kč/1l
66,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel Wellness Harmonie filety ze sledě s mangem a kari 200g
271,05 Kč/1l
54,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel v pikantním pepřovém krému 200g
244,90 Kč/1l
48,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam Sardinky v solném nálevu – vysoce kvalitní zdroj bílkovin, sardinky v solném nálevu z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bílkovin a 2,2 g tuku, praktické balení, ideální do salátů a na pomazánky
311,76 Kč/1kg
38,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Filety ze sleďů Appel sweet chilli s asijskou zeleninou sweet and hot 200g
349,20 Kč/1l
69,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel v ovocném, pikantním piri mango krému 200g
243,15 Kč/1l
48,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jablko - Sleďový filet - Pepřový krém - 200 g plechovka
406,60 Kč/1kg
87,41 Kč
-6,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Smažené filety ze sleďů Appel smažené dozlatova v pikantním nálevu 325g
335,72 Kč/1l
109,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sledě Appel MSC ve smetanové křenové konzervě 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Appel Feuer Röllchen filety ze sledě v pikantní omáčce šašlik 200g
316,45 Kč/1l
63,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g
296,96 Kč/1kg
148,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sledě obecného v omáčce skyr s aromatickými bylinkami 190g
284,21 Kč/1l
54,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel v rajčatové omáčce s mozzarellou a bazalkou 200g
336,65 Kč/1l
67,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jablečná kocovina v rajčatové omáčce s okurkami a cibulí 200g
268,70 Kč/1l
53,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Snídaně s kocovinou z filé ze sledě Appel v pikantní hořčičné omáčce 200g
268,70 Kč/1l
53,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Appel Křehké filety ze sledě s rajčaty a kari pikantní rafinované 200g
Křehké filety ze sledě MSC v jemné rajčatové omáčce s pikantním kari.
Appel Feinkost GmbH & Co KG Neufelder Schanze 27472 Cuxhaven
Křehké filety ze sledě v rajčatové a kari omáčce Appel, balené v praktické 200g plechovce, nabízejí vynikající chuť, která potěší vaše smysly. Tato delikátní rybí specialita se vyznačuje dokonalou kombinací šťavnatých rajčat a pikantního kari. Křehké filety ze sledě jsou bohaté na omega-3 mastné kyseliny a představují přirozený zdroj bílkovin, který podporuje zdravou výživu. Jelikož se jedná o produktyem MSC, můžete si být jisti, že pocházejí z udržitelného rybolovu. Vychutnejte si Appel Tender Fillets of Herring Tomato & Curry jako lahodný předkrm, do salátů nebo jako hlavní chod a poznejte jedinečnou chuť, která vás nadchne.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.2 l
- Seznam přísad
- SLUNEČNICE (Clupea harengus) (60 %), voda, cukr, rajčatový protlak, řepkový olej, bílé víno, lihový ocet, sůl, kari (obsahuje HOŘČICI), modifikovaný škrob, zahušťovadlo (guma guar, xantanová guma), koření, smažená cibule (cibule, slunečnicový olej), koření, aroma (obsahuje CELER).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 862 kJ / 207 kcal Tuky 14,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny 3,4 g Sacharidy 7,2 g, z toho cukr 7,1 g Bílkoviny 10,8 g Sůl 1,50 g
- Hmotnost
- 230 g
- Potravinářský podnik
- Appel Feinkost GmbH & Co. KGNeufelder Schanze 27472 Cuxhaven
- Prodejní název
- Filety ze sledě rajčatového a kari
- Výrobce
- Appel Feinkost GmbH & Co. KG
- Číslo produktu
- 2210
- Kód EAN
- 4020500922103
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.2 l
- Seznam přísad
- SLUNEČNICE (Clupea harengus) (60 %), voda, cukr, rajčatový protlak, řepkový olej, bílé víno, lihový ocet, sůl, kari (obsahuje HOŘČICI), modifikovaný škrob, zahušťovadlo (guma guar, xantanová guma), koření, smažená cibule (cibule, slunečnicový olej), koření, aroma (obsahuje CELER).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 862 kJ / 207 kcal Tuky 14,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny 3,4 g Sacharidy 7,2 g, z toho cukr 7,1 g Bílkoviny 10,8 g Sůl 1,50 g
- Hmotnost
- 230 g
- Potravinářský podnik
- Appel Feinkost GmbH & Co. KGNeufelder Schanze 27472 Cuxhaven
- Prodejní název
- Filety ze sledě rajčatového a kari
- Výrobce
- Appel Feinkost GmbH & Co. KG
- Číslo produktu
- 2210
- Kód EAN
- 4020500922103
K tomu se hodí také

Appel Wellness Harmonie filety ze sledě s mangem a kari 200g
271,05 Kč/1l
54,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel v pikantním pepřovém krému 200g
244,90 Kč/1l
48,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sledě obecného v rajčatovém krému z rajčat zralých na slunci 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Appel delicatessen jemné filety ze sledě v koprovém bylinkovém krému 200g
333,85 Kč/1l
66,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam Sardinky v solném nálevu – vysoce kvalitní zdroj bílkovin, sardinky v solném nálevu z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bílkovin a 2,2 g tuku, praktické balení, ideální do salátů a na pomazánky
311,76 Kč/1kg
38,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Filety ze sleďů Appel v klasickém pikantním vaječném a hořčičném krému 200g
335,70 Kč/1l
67,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel v ovocném, pikantním piri mango krému 200g
243,15 Kč/1l
48,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Smažené filety ze sleďů Appel smažené dozlatova v pikantním nálevu 325g
335,72 Kč/1l
109,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel sweet chilli s asijskou zeleninou sweet and hot 200g
349,20 Kč/1l
69,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel sleďový filet rajčatový krém z rajčat vyzrálých na slunci 100g
399,20 Kč/1l
39,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sledě Appel MSC ve smetanové křenové konzervě 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Meica Deutschländer (360g)
522,06 Kč/1kg
187,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g
296,96 Kč/1kg
148,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Probare uzená tresčí játra
1 155,83 Kč/1kg
138,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
269,44 Kč/1kg
305,82 Kč
Prodejce: somnia24

Jablečné kari závitky ze sleďů v pikantním kari kečupu 200g
269,15 Kč/1l
53,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety z makreli w oleju roślinnym 170 g
307,55 Kč/1kg
61,51 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

PLANETpražená pohanka 1 kg
411,43 Kč/1kg
411,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Vídeňský salám 180g
475,50 Kč/1kg
180,69 Kč
Prodejce: taleoo

Šunka, slanina, 1/8, cca 500 g - Masna Hell
840,06 Kč/1kg
420,03 Kč
Prodejce: italia-genuss

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

HP Tříbarevná / černá originální inkoustová kazeta 305, dvojbalení, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na bázi barvy, Inkoust na pigmentové bázi, 2 kusů, 120 str.
628,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Jablko - Sleďový filet - Pepřový krém - 200 g plechovka
406,60 Kč/1kg
87,41 Kč
-6,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Filety ze sleďů Appel Křehké filety v omáčce po toskánsku 200g
269,15 Kč/1l
53,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Čokoláda Alpské mléko 100g
443,50 Kč/1kg
44,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Filety ze sleďů Appel ve smetaně s pikantní paprikou 200g
304,43 Kč/1kg
70,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Flint Grenki česnek 70 g
4 417,43 Kč/1kg
309,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Schwartau Karamelová omáčka lahodně chutná dezertní omáčka 125ml
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel rajčatové po burgundsku s jemnou chutí červeného vína 200g
270,95 Kč/1l
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%25% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
25%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. listopadu 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
REWE ve vedlejším domě ji nemá.
Mám ráda sleďové filety od Applu, zejména ty s neobvyklými omáčkami. Ale zdá se, že jsou k dostání pouze v KAUFLANDU nebo na internetu. Malý tip: tyhle věci jsou super zdravé a šetří kapsle s rybím tukem!
Ohodnoceno dne 12. srpna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jednoduše DOBRÝ !
Appel znám a vždy jsem ho kupoval, takže není třeba dalšího hodnocení. Prostě DOBRÝ!!!!!!!!!
Ohodnoceno dne 12. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Chutné
Tuto odrůdu nelze sehnat všude
Ohodnoceno dne 27. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

WADAKYU Bonito Flocken 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 398,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 796,26 Kč/1kg

Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
394,52 Kč
Prodejce: Serica
3 156,16 Kč/1kg

La Perla kousky tuňáka ve vlastní šťávě a nálevu 1705g 3-pack
1 212,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,18 Kč/1kg

Sardinky Ramirez v pikantní zeleninové omáčce - 125g plechovka, portugalská specialita
351,06 Kč
Prodejce: Serica
2 808,48 Kč/1kg

Ramirez sardinky v rajčatové omáčce - 125g plechovka, portugalská rybí specialita
351,91 Kč
Prodejce: Serica
2 815,28 Kč/1kg

Ruski Mięsiwo v omáčce 300 g
456,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 521,07 Kč/1kg

Salát z mořských plodů Casa Rinaldi v



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 199,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,78 Kč/1kg

Profi Pasztet z Papryką 250g
415,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 661,40 Kč/1kg

Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 627,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,15 Kč/1kg

Smalec mięsny ze smażoną cebulą Spichlerz Rusiecki 160 g
431,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 198,58 Kč/1kg

Anchovies fillets in oil 45 g
428,51 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 522,44 Kč/1kg

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 380g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
101,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
405,76 Kč/1kg

Saupiquet Tuňáková pomazánka Classic Resealable 115g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
113,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
984,70 Kč/1kg

Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
148,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
296,96 Kč/1kg

Sywan party rolky ze sleďových filetů v marinádě ATG 500g 1000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
129,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
129,99 Kč/1kg

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
189,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
379,94 Kč/1kg

TULIP 12x 200g snídaňové maso Originální dánská pochoutka v plechovce
925,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed
385,50 Kč/1kg

Metten thick Sauerland bockwurst 1020g
227,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
454,90 Kč/1kg

Jürgen Langbein Feine Küche Drůbeží vývar do omáček a polévek 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
98,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,48 Kč/1l