5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Spiechlerz Rusiecki Smalec s masem a slaninou 160 g2 704,81 Kč/1kg
432,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Filety ze sleďů Appel v ovocném, pikantním piri mango krému 200g243,15 Kč/1l
48,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Filety ze sleďů Appel rajčatové po burgundsku s jemnou chutí červeného vína 200g270,95 Kč/1l
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Appel Feuer Röllchen filety ze sledě v pikantní omáčce šašlik 200g316,45 Kč/1l
63,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel Křehké filety ze sledě s rajčaty a kari pikantní rafinované 200g
333,85 Kč/1l
66,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sledě obecného v rajčatovém krému z rajčat zralých na slunci 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Appel delicatessen jemné filety ze sledě v koprovém bylinkovém krému 200g
333,85 Kč/1l
66,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel v klasickém pikantním vaječném a hořčičném krému 200g
335,70 Kč/1l
67,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Snídaně s kocovinou z filé ze sledě Appel v pikantní hořčičné omáčce 200g
268,70 Kč/1l
53,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel Wellness Harmonie filety ze sledě s mangem a kari 200g
271,05 Kč/1l
54,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel sweet chilli s asijskou zeleninou sweet and hot 200g
349,20 Kč/1l
69,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sledě Appel MSC ve smetanové křenové konzervě 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Filety ze sleďů Appel v rajčatové omáčce s mozzarellou a bazalkou 200g
336,65 Kč/1l
67,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel salsa picante v ohnivě pálivé omáčce 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Filety ze sleďů Appel Wellness Balance s pikantním zázvorem 200g
269,15 Kč/1l
53,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam Sardinky v solném nálevu – vysoce kvalitní zdroj bílkovin, sardinky v solném nálevu z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bílkovin a 2,2 g tuku, praktické balení, ideální do salátů a na pomazánky
311,76 Kč/1kg
38,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Jablečná kocovina v rajčatové omáčce s okurkami a cibulí 200g
268,70 Kč/1l
53,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel mango chilli passion s mangovou omáčkou 200g
334,65 Kč/1l
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sledě obecného ve sladké rajčatové omáčce Lukullus jemně pikantní 200g
289,85 Kč/1kg
57,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pikantní sardinky v olivovém oleji s chilli 100 gr. - Pollastrini
1 661,50 Kč/1kg
166,15 Kč
Prodejce: italia-genuss
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Filety ze sledě obecného v omáčce skyr s ochucenými bylinkami 190g
Křehké filety ze sledě MSC v aromatické omáčce skyr s jemnými bylinkami.
Appel Feinkost GmbH & Co KGNeufelder Schanze27472 Cuxhaven
Objevte jemnou chuť jemných sleďových filetů Appel v omáčce Skyr. Tato 190g plechovka nabízí jedinečnou kombinaci jemných sleďových filetů a krémové omáčky skyr. Tento výrobek bohatý na omega-3 mastné kyseliny a zdroj bílkovin je nejen kulinářským požitkem, ale také uvědomělou volbou pro vaše zdraví. MSC vám navíc pomůže podpořit udržitelný rybolov a křehkost sleďových filetů se dokonale snoubí s lehkou a krémovou omáčkou skyr. Přídavek skyru, tradičního islandského mléčného výrobku, dodává tomuto pokrmu nejen příjemnou krémovitost, ale také extra porci bílkovin. Vychutnejte si tyto filety jako prvotřídní svačinu, na čerstvém chlebu nebo jako kvalitní přísadu do salátů a pokrmů. S výrobkem Appel se můžete spolehnout nejen na nesrovnatelnou chuť, ale také na nejvyšší kvalitu a udržitelnost.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.19 l
- Seznam přísad
- SLEPICE (60 %), voda, ČERSTVÝ SÝR (nízkotučný) (8 %), řepkový olej, cukr, lihový ocet, škrob, bylinky (0,8 %), sůl, MLÉKO BÍLÉ, zahušťovadlo: xanthanová guma; strouhaná citronová kůra.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 706 kJ / 170 kcal Tuky 11,7 g, z toho nasycené mastné kyseliny 2,5 g Sacharidy 3,3 g, z toho cukr 2,3 g Bílkoviny 12,2 g Sůl 1,25 g
- Hmotnost
- 220 g
- Potravinářský podnik
- Appel Feinkost GmbH & Co. KGNeufelder Schanze 27472 Cuxhaven
- Prodejní název
- Křehké filety ze sledě MSC v aromatické omáčce skyr s jemnými bylinkami.
- Výrobce
- Appel Feinkost GmbH & Co. KG
- Číslo produktu
- 875017
- Kód EAN
- 4020500922875
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.19 l
- Seznam přísad
- SLEPICE (60 %), voda, ČERSTVÝ SÝR (nízkotučný) (8 %), řepkový olej, cukr, lihový ocet, škrob, bylinky (0,8 %), sůl, MLÉKO BÍLÉ, zahušťovadlo: xanthanová guma; strouhaná citronová kůra.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota 706 kJ / 170 kcal Tuky 11,7 g, z toho nasycené mastné kyseliny 2,5 g Sacharidy 3,3 g, z toho cukr 2,3 g Bílkoviny 12,2 g Sůl 1,25 g
- Hmotnost
- 220 g
- Potravinářský podnik
- Appel Feinkost GmbH & Co. KGNeufelder Schanze 27472 Cuxhaven
- Prodejní název
- Křehké filety ze sledě MSC v aromatické omáčce skyr s jemnými bylinkami.
- Výrobce
- Appel Feinkost GmbH & Co. KG
- Číslo produktu
- 875017
- Kód EAN
- 4020500922875
K tomu se hodí také

Filety ze sleďů Appel v pikantním pepřovém krému 200g
244,90 Kč/1l
48,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sledě obecného v rajčatovém krému z rajčat zralých na slunci 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Appel sleďový filet rajčatový krém z rajčat vyzrálých na slunci 100g
399,20 Kč/1l
39,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel ve smetaně s pikantní paprikou 200g
304,43 Kč/1kg
70,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel v ovocném, pikantním piri mango krému 200g
243,15 Kč/1l
48,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel Křehké filety ze sledě s rajčaty a kari pikantní rafinované 200g
333,85 Kč/1l
66,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel delicatessen jemné filety ze sledě v koprovém bylinkovém krému 200g
333,85 Kč/1l
66,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel v klasickém pikantním vaječném a hořčičném krému 200g
335,70 Kč/1l
67,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam Sardinky v solném nálevu – vysoce kvalitní zdroj bílkovin, sardinky v solném nálevu z Maroka, 100 g obsahuje 21,7 g bílkovin a 2,2 g tuku, praktické balení, ideální do salátů a na pomazánky
311,76 Kč/1kg
38,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Filety ze sleďů Appel v rajčatové omáčce s mozzarellou a bazalkou 200g
336,65 Kč/1l
67,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sledě Appel MSC ve smetanové křenové konzervě 200g
406,60 Kč/1l
81,32 Kč
Prodejce: LAVONIO

Filety ze sleďů Appel sweet chilli s asijskou zeleninou sweet and hot 200g
349,20 Kč/1l
69,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel Křehké filety v omáčce po toskánsku 200g
269,15 Kč/1l
53,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel Wellness Harmonie filety ze sledě s mangem a kari 200g
271,05 Kč/1l
54,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel Gourmet mušle v pikantní omáčce salsa k zjemnění 100g
668,10 Kč/1l
66,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Caotina Original nápojový prášek z pravé švýcarské čokolády 500g
570,98 Kč/1kg
285,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska
3 156,16 Kč/1kg
394,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
291,43 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
540,73 Kč
Prodejce: somnia24

Filety ze sleďů Appel Wellness Balance s pikantním zázvorem 200g
269,15 Kč/1l
53,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sleďů Appel mango chilli passion s mangovou omáčkou 200g
334,65 Kč/1l
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Filety ze sledě obecného vrajčatovém krému s nakrájenými rajčaty 200g
394,35 Kč/1l
78,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

Appel Feuer Röllchen filety ze sledě v pikantní omáčce šašlik 200g
316,45 Kč/1l
63,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Játrová klobása Palatinate - sklenice 160g
578,94 Kč/1kg
92,63 Kč
Prodejce: taleoo

Block House Steaková omáčka s rajčaty a paprikou na grilování 240g
477,63 Kč/1l
114,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Appel Gormet mušle v ovocné rajčatové omáčce k zjemnění 100g
669,30 Kč/1l
66,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pikantní sardinky v olivovém oleji s chilli 100 gr. - Pollastrini
1 661,50 Kč/1kg
166,15 Kč
Prodejce: italia-genuss

GymBeam – Tuňák ve slaném nálevu, 120 g
4 464,17 Kč/1kg
535,70 Kč
Prodejce: LAVONIO

Filety ze sledě Appel MSC v tatarské omáčce s rajčatovou konzervou 200g
243,15 Kč/1l
48,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lahodné
Tato kombinace je opravdu vynikající.
Ohodnoceno dne 31. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
394,52 Kč
Prodejce: Serica
3 156,16 Kč/1kg

WADAKYU Bonito Flocken 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 398,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 796,26 Kč/1kg

Sardinky Ramirez v pikantní zeleninové omáčce - 125g plechovka, portugalská specialita
351,06 Kč
Prodejce: Serica
2 808,48 Kč/1kg

Ramirez sardinky v rajčatové omáčce - 125g plechovka, portugalská rybí specialita
351,91 Kč
Prodejce: Serica
2 815,28 Kč/1kg

Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 627,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,15 Kč/1kg

Ruski Mięsiwo v omáčce 300 g
456,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 522,97 Kč/1kg

La Perla kousky tuňáka ve vlastní šťávě a nálevu 1705g 3-pack
1 212,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,18 Kč/1kg

Salát z mořských plodů Casa Rinaldi v



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 199,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,78 Kč/1kg

Profi Pasztet z Papryką 250g
415,87 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 663,48 Kč/1kg

Smalec mięsny ze smażoną cebulą Spichlerz Rusiecki 160 g
432,03 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 200,08 Kč/1kg

Anchovies fillets in oil 45 g
429,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 534,22 Kč/1kg

Zimmermann křupavé bavorské šunkové párky 8 kusů ATG 250g plechovka 550g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
182,69 Kč
-40,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
218,83 Kč/1kg

Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 kusů ATG 250g plechovka 565g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
138,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
212,34 Kč/1kg

Zimmermann Regensburger párky 4 kusy ATG 250g plechovka 550g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
168,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
259,06 Kč/1kg

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
189,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
379,94 Kč/1kg

Mušle La Comtesse v rajčatové omáčce



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
192,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,74 Kč/1kg

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 380g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
101,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
405,76 Kč/1kg

Saupiquet Tuňáková pomazánka Classic Resealable 115g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
113,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
984,70 Kč/1kg

Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
148,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
296,96 Kč/1kg

Sywan party rolky ze sleďových filetů v marinádě ATG 500g 1000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
129,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
129,99 Kč/1kg